╰☆ AIKLOAIOS ☆╮

Ve vztahu se více odvažte, dotkněte se hvězd. Můžete zažívat pocit štěstí, i výjimečnosti. I váš partner to tak nyní bude vnímat, a bude si vás více vážit.  

╰☆ AILSA ☆╮

Tento andílek je andělem hojnosti, otevírající bránu prosperity. Dává nové možnosti zisku. Tento andílek je oděn ve světle zelené záři, s očima modrýma jako čisté moře, s vlasy zlatými, až oči přecházejí. V levé ručičce drží zlatou trojici klíčů od brány prosperity. Vyvolejte si ho pro otevření této brány.

╰☆ AIONES ☆╮

Jsem andělem času, dohlížím na jeho dobrý tok, by se stalo vše, co má, přesně ve chvíli, kdy jsou všichni na to připraveni. Osvěcuji lidi a také je halím do soumraku, by byli co nejvíce připraveni na splnění svého přání a tímto darem poté nemrhali. 

╰☆ AIRJAMAN ☆╮

Slouží k léčení vztahů, pokud máte problémy, nebo pokud chcete zpět svou lásku. Stejný úkol má i v přátelství, kdy tyto vztahy léčí.

╰☆ AJOEL ☆╮

Se mnou se můžete radovat ze svých úspěchů. Také vašemu partnerovi otevřu oči, aby viděl, jak vzácnou bytost má vedle sebe.

╰☆ AKABUS ☆╮

Jsem  ochráncem zvířátek, především hlodavců, kteří se socializovali ve vašich domácnostech a chováte je jako mazlíčky. Pokud tedy máte doma osmáka, pískomila, myšku, veverku či jiného hlodavčího mazlíčka, pomohu vám s jeho péčí a dohlédnu na jeho spokojený život.  

╰☆ AKACIUS ☆╮

Jsem andělem horoucí lásky. Milujete někoho, o kom víte, že vás miluje také, ale nedává to příliš najevo? Chtěli byste, aby se v něm opět rozhořel oheň touhy tak, aby na vás nejen myslel, ale aby také přišel a dal vám svou lásku najevo? 

╰☆ AKAHIMO ☆╮

Provázím vás po cestě duchovního světa, světa andělů, pozemských andělů. Porozumíte mnohým pravdám, a v pravý čas pochopíte, kam vaše kroky nyní směřují a z jakého důvodu.

╰☆ AKAIAH ☆╮

Utrpení jste si prožili již dost, sám jsem vás jím provázel, abyste mnohé pochopili. Nyní již může být tohoto utrpení konec, jen mě požádejte za pomoci sedmi mých plamínků. Odevzdejte svou daň, do mých rukou, a zažijte štěstí.

╰☆ AKANEJONAHO ☆╮

Díky mě poznáte sami sebe, ve své Boží podstatě, neboť jste děti Boží, a tak na sebe nyní budete pohlížet. 

╰☆ AKARABEL ☆╮

Vyzařuji velké teplo, kterým obklopuji dva lidi tak, by i ten, kdo jest chladný a zůstává v pozadí se svými city, procitl a ucítil mé teplo. By toužil po náručí toho, koho miluje, nebál se vykročit za láskou. S mými mocnými paprsky ucítí skutečnou lásku, podívá se do svého srdce a nechá své srdce, aby jednalo.  

╰☆ AKATRIEL ☆╮

Anděl Akatriel je andělem výzev, zajišťuje dobrý vývoj události.

╰☆ AKATRIELAH ☆╮

Je třeba vaší lásku postavit na pevných základech, kterých se vám nyní nedostává, tak, aby vydržela po celý život, a nejen tento.

╰☆ AKER ☆╮

Chybí vám nebo vašemu partnerovi rozhodnost? Chcete to změnit? Pomohu vám s tím.  

╰☆ AKHIBEL ☆╮

Pomohu vám určit, jak se věci skutečně mají, dříve, než vynesete jakýkoliv soud. Někdy se pravda značně skrývá, a já vám ji pomohu odhalit. 

╰☆ AKIRGI ☆╮

Pomohu vám v obchodní záležitosti, ve které nemáte pevnou půdu pod nohama, aby dopadla přesně podle vašich představ.

╰☆ AKRABIEL ☆╮

Se mnou se již nemusíte bát stínů, váš strach o partnera odeženu. Vložím do jeho srdce mnoho láskyplného světla, abyste mu poskytli volnost a nebáli se, že se zamiluje do jiného člověka.

╰☆ AKRASIEL ☆╮

Má nad vámi váš partner moc? Chtěli byste mít také hlavní slovo? Nechcete se nechat už ovládat? Pak mě požádejte o pomoc.

╰☆ AKRIEL ☆╮

Pomáhá s plodností, početím, odstraňuje sterilitu. Vhodný také při depresích. Vrací paměť, tudíž vhodný zejména při studiích. 

╰☆ ALADIAH ☆╮

Anděl Aladiah zajišťuje vaše soustředění na práci, přiměje vás při práci přemýšlet a je zdrojem pracovních nápadů. 

╰☆ ALAGILL ☆╮

Provedu vás úspěšnou cestou k výšinám až na vytoužené pracovní místo. Stanete se úspěšní ve svém oboru, vyhledávaným odborníkem.  

╰☆ ALAM ☆╮

Podporuji lásky partnerské, a to ať spolu žijete či nikoliv, důležité je, zda jeden druhého milujete. Vše máte ve svých srdcích, stačí je jen otevřít. Někdy se stane, že jeden z vás lásku cítí, ale bojí se jí projevit, nebo převládá rozum nad srdcem, který vymýšlí vždy důvody, proč nebýt s milovanou bytostí. Nastolím opět vládu vašeho srdce tak, byste cítili lásku toho druhého, ale také by vám tuto lásku dokázal. 

╰☆ ALAURIA ☆╮

Přináší úspěch v umělecké oblasti, nejen pracovní, ale i milostné. Také pokud jste se zamilovali do nějakého umělce a chcete získat jeho srdce, obraťte se na tohoto anděla.

╰☆ ALBACEL ☆╮

Rodinný andílek, podporující láskyplné a harmonické rodiny, by láska byla prioritou a dařílo se v rodině .  

╰☆ ALBADI ☆╮

Žijete v milostném trojúhelníku, ale rádi byste se svého soka zbavili jednou pro vždy? Přejte svému sokovi velkou lásku a já mu ji do života přivedu, abyste mohli být se svou láskou, a nikdo do vašeho vztahu nezasahoval. 

╰☆ ALBIEL ☆╮

Dohlížím na věrnost milence, který setrvává v nefunkčním vztahu, aby s manželkou neprožíval intimní chvíle.  

╰☆ ALDAIH ☆╮

Ať již toužíte po čemkoliv, pomohu vám toto přání uskutečnit.

╰☆ ALEPH ☆╮

Přináším vám andělské vedení, pro lehčí komunikaci mezi námi, anděly, a vámi, dětmi Božími. 

╰☆ ALGEBOL ☆╮

Potřebujete se blýsknout ve společnosti, je to důležité pro vaše další povýšení, nebo nechcete udělat ostudu svému příteli?

╰☆ ALHENIEL ☆╮

Zbavuji napětí při soutěžích a v důležitých momentech života.

╰☆ ALIMON ☆╮

Ochraňuje před nebezpečím poranění střelné i bodné zbraně.

╰☆ ALON ☆╮

Odstraňuje ze vztahu tvrdost, přináší lehkost, lásku a porozumění.

╰☆ ALOSOM ☆╮

Ochráním vaše největší tajemství a všechny ústa zamknu na zámek, která by toto tajemství chtěla prozradit. 

╰☆ ALPASO ☆╮

Dohlížím na ty, kdož jsou týraní a utiskovaní. Pokud se chcete vymanit ze spárů tyrana, nebo chcete vymanit někoho jiného, ať již člověka nebo zvířátko, pak požádejte mě o pomoc.

╰☆ ALTARIB ☆╮

Hlídá váš spánek, posílá krásné sny, dohlíží na vaší fantazii.

╰☆ ALTIEL ☆╮

Stojí u lidí, kteří chtějí dosáhnout uznání a velkého úspěchu, avšak pomáhá až poté, co lidé vydají se na tuto cestu sami bez pomoci, aby je dovedl do úspěšného cíle.  

╰☆ ALTONO ☆╮

Pokud chcete popohnat Boží mlýny, a jste v právu, pak mě požádejte o pomoc. 

╰☆ ALUPH ☆╮

Hlídám vaší trpělivost při čekání na lásku, dodávám vám sílu k dalšímu čekání. Ukazuji vám správnou cestu, posílám znamení, která vás ubezpečí o správnosti vašeho čekání.

╰☆ AMABAEL ☆╮

Amabael je andělem lidské sexuality. Pokud váháte, zda je vaše sexuální zaměření správné, cítíte, že tomu tak není, tak můžete poprosit Amabaela, aby vám s tím pomohl.

╰☆ AMABIEL ☆╮

Amabiel je andílek lidské sexuality. Přináší chtíč do sexu v dlouhodobém partnerském vztahu, kde sexu je málo nebo zcela chybí.

╰☆ AMAEL ☆╮

Amael je andělem spirituality. Přináší duchovní schopnosti, ale také dokáže udržet v naději ty, kteří čekají, ať již na cokoliv.   

╰☆ AMAGESTOL ☆╮

Amagestol je andělem lásky. Chrání zamilované, kteří svou lásku potkali na sklonku svého života. 

╰☆ AMALIEL ☆╮

Amaliel je andělem spravedlnosti. Oslabuje nepřátele, trestá jejich chování vůči vám. Dohlíží na potrestání hříšníků

╰☆ AMALOMI ☆╮

Amalomi je andělem lásky. Dává vše do pořádku, co bylo ve vztahu pokaženo, by byla mezi vámi jen čistá láska, důvěra a porozumění. 

╰☆ AMAMI ☆╮

Amami je andělem učení. Nasměruje vás ke správné knize i ke správným informacím, byste se vše dozvěděli v pravou chvíli, a nezapomněli.   

╰☆ AMAMIAH ☆╮

Amamiah je andělem lásky. Chrání vás proti zaslepené lásce, byste prohlédli pravou podstatu člověka, do kterého jste se zamilovali. Vystaví ho zkoušce lásky, která jeho lásku prověří. Pokud se odvážíte podívat pravdě do očí, pak zvolte Amamiaha.   

╰☆ AMARZOM ☆╮

Amarzom je andělem lásky. Chcete, by vaše láska na vás byla pyšná? Myslí si o vás, že nestojíte za nic, že nic nedokážete? Přáli byste si, by ocenil vaše snahy?  

╰☆ AMASRAS ☆╮

Amasras je andělem magické moci. Zvyšuje magickou moc dobrých kouzel.

╰☆ AMATIEL ☆╮

Amatiel je andělem lásky. Požádat ho můžete o naději, o navrácení toho krásného, ale i nových začátků. Požádejte ho o lásku, o návrat milovaného člověka.  

╰☆ AMAZONE ☆╮

Amazone je andělem lásky. Stojí po boku archanděla Michaela, panny Marie i Ježíše. Hlídá čisté srdce vašeho milého, společně s ostatními mu dá odvahu projevit se, riskovat pro lásku a bojovat za svou lásku.  

╰☆ AMBRIEL ☆╮

Ambriel je andělem zaměstnání. Dopomáhá najít nové zaměstnání, podporuje komunikaci, byste měli větší šanci na vysněnou práci.

╰☆ AMERETAT ☆╮

Ameretat je andělem životní cesty. Dohlíží na kvalitu života. Hlídá vaší správnou cestu tímto životem. Pokud bloudíte na své cestě, povolejte ho.  

╰☆ AMESTYT ☆╮

Amestyt je andělem lásky. Provázet vás může v jakémkoliv období, od zamilovanosti až po plnohodnotný vztah. 

╰☆ AMFRI ☆╮

Amfri je andělem lásky. Rozdmýchává oheň v srdcích lidí, Dohlíží na počínající lásky, by žár v jejich srdcích nevyhasl. 

╰☆ AMIA ☆╮

Amia je andělem drahokamů. Podporuje jejich léčivou sílu.

╰☆ AMICOS ☆╮

Amicos je andělem přátelství. Hlídá velká přátelství, dohlíží na skutečná celoživotní přátelství. Je s vámi v dobách smutku, ale i nouze, má moc přivolat další anděly, kteří vám mohou pomoci. 

╰☆ AMIEL ☆╮

Amiel je anděl lásky. Vkládá do srdcí neutuchající touhu po vaší lásce.

╰☆ AMIPESODIAH ☆╮

Amipesodiah je andělem lásky, vkládá k lásce také stabilitu, by vydržel vztah co nejdéle. 

╰☆ AMITEL ☆╮

Pohybuje se okolo vaší lásky mnoho osob opačného pohlaví a vy, i když své lásce věříte, že vám bude věrná, přáli byste si, aby nepociťovala nic než pouhé přátelství nebo kolegialitu? 

╰☆ AMITIEL ☆╮

Pomáhám čestným a poctivým lidem odhalovat přetvářku a klam. Okolo vás je mnoho klamu, mnozí lidé se přetvařují, a vy nevíte, zda jim můžete důvěřovat, či nikoliv. Ukážu vám tedy celou pravdu, bez obalu, přesně tak, jak ji vidím já.

╰☆ AMIUS ☆╮

Ochraňuje rodinu, by vyhnula se nebezpečí, které jí může hrozit, stmeluje všechny členy rodiny a přináší klid. 

╰☆ AMIXIEL ☆╮

Jsem andělem modliteb, přináším vzkazy a prosby našemu pánu, předávám je i jiným andělům. Žádám vás jen o jediné, mějte víru a pokoru v srdci, pak mě můžete povolat. 

╰☆ AMMIXIEL ☆╮

Ammixiel je anděl usmiřování. Hněváte se na někoho, a přitom byste se nejraději omluvili? Omluva vám nejde jen tak lehko říct, obáváte se, že nebude pochopena nebo přijata, nebo že jí nebudete moci vyslovit?  

╰☆ AMNDEIEL ☆╮

Amndeiel je andělem rodiny. Postavte se do čela své rodiny, pomůže vám získat autoritu, po které toužíte. Budete nejen rozhodní, ale také vlídní a milující.  

╰☆ AMNEDIEL ☆╮

Přináším velkou lásku i přátelství, neboť toto jde ruku v ruce s krásnými pocity, které umí jen láska vytvořit. Chystáte se za svou láskou, přáli byste si lásku tak velkou, která překoná vše a zůstane s vámi do konce vašich dnů na Zemi?

╰☆ AMNICIEL ☆╮

Amniciel je anděl rodiny, dohlíží na přizpůsobivost všech členů rodiny, by vše bylo v souladu s láskou a harmonií. 

╰☆ AMNIXIEL ☆╮

Amnixiel je anděl lásky. Hlídá štěstí partnerských a manželských párů, dopomáhá společné práci.   

╰☆ AMON ☆╮

Amon je andělem přátelství. Urovnává spory mezi lidmi, nastoluje mír a klid v přátelství. 

╰☆ AMOR ☆╮

"Podívejte se do svého srdce a povězte mi upřímně, proč chcete právě toho či tu, o něž mě žádáte. Jaký je pravý důvod toho, že chcete tohoto člověka, co jste pro něj ochotni obětovat, a co jste mu ochotni nabídnout? Proč tohoto člověka milujete?" 

╰☆ AMORA ☆╮

Dohlížím na lásku skrze srdce, by rozum neměl moc nad srdečními záležitostmi. By se srdce dostalo do rozumu a jednali jste podle svého srdce. Našeptávám vám slova lásky, vedu vás po správné cestě, byste se nesoustředili na rozum, ale na srdce. Neboť jen srdce vás může učinit šťastnými.

╰☆ AMPHOLION ☆╮

Ampholion je andělem léčení. Díky jeho energii se naučíte vnímat své tělo a rozpoznat nemoc dříve, než se objeví. 

╰☆ AMSER ☆╮

Amser je andělem lásky. Dohlíží na magnetismus mezi dvěma lidmi, by se přitahovali stále více, než dojde k úplnému spojení.

╰☆ AMUTIEL ☆╮

Existují okamžiky, kdy si příliš nevěříte. Se mnou nebudete pochybovat o svých činech, se mnou je uvidíte v nejlepším světle. Žádný čin není špatný, jen některý vás oddaluje od vašich přání.   

╰☆ AMZHERE ☆╮

Poskytnu vám přízeň člověka, který ve vás vidí svého nepřítele, nebo který se k vám nechová zrovna nejlépe. Pochopíte jeho chování, a on pochopí to vaše. Budete spolu komunikovat, ale i vycházet.