╰☆ ADAM ☆╮

Adam má v sobě perfekcionismus, jak ve vztazích, tak i v práci. Má rád vše na svém místě, ale na druhou stranu se nebrání novým věcem. Proto také může dosáhnout velkých výsledků zejména na vyšších pracovních pozicích, kde bude od podřízených vyžadovat preciznost a spolehlivost, samostatné jednání. Pokud bude jen řadovým zaměstnancem, pak jeho energie ztrácí a on trpí, neboť je předurčen k vedení ostatních. Jako podnikatel bude velice úspěšný.

Ve vztahu bude vůdčí osobností, však pokud bude mít doma pořádek a teplé jídlo, usměvavou ženu, pak bude spokojen a neprojeví se jeho generálská povaha, ale bude milujícím a věrným mužem.

Pokud se váš potomek narodí ve znamení Váhy nebo Ryb, pak zvolíte jméno velice správně. Pokud však by váš potomek narodil se ve znamení Berana, Lva nebo Kozoroha, pak volíte jméno špatně, protože nedosáhne dobrých výsledků a ve vztahu i v pracovní oblasti bude trpět. V případě neuvedených hvězdných znameních nebude ani úspěšný, ale ani neúspěšný, jeho život bude probíhat normálně, bez větších finančních prostředků, ale bez zadlužení.

Velice také záleží na tom, jaké příjmení k tomuto jménu malý Adámek dostane, doporučuji prozkoumat i příjmení a případně datum narození, jen ve znamení Ryb a Vah toto není příliš potřeba, neboť tato znamení hodí se k tomuto jménu a negativní vlivy eliminují.

 

╰☆ ADOLF ☆╮

Nechvalně proslulé jméno minulých časů má v sobě velkou sílu a velkou lásku. S tímto jménem dostáváte do vínku diplomacii, ale i přizpůsobení se cizím potřebám. Pokud se na miminko vyvíjí příliš velký tlak, může se jeho osobnost formovat k agresivitě. Je velice průbojný, chce být nejlepší, chce být velitelem, a pokud vyrůstá v lásce, pak má předpoklady k vysokému postu a pochopení ostatních. Pak stane se vyhledávaným přítelem, a velice dobrým člověkem.

Nejvhodnějším hvězdným znamením jsou Ryby a Rak. Štír jakožto také vodní znamení je pro toto jméno nevhodné, protože se projevuje dominance vedoucí ke zkáze jedince i celé společnosti, stejně jako ve znamení Berana, Býka a Kozoroha.

 

╰☆ ALBERT ☆╮

Je velice důsledný ve všem, co dělá. Občas se nechá strhnout náladou ostatních, pokud jsou ostatní veselí, je také, pokud mají melancholickou náladu, je nevrlý. V lásce je věrný, ale až v pozdějším věku, v mládí si chce užívat a poznávat nepoznané. Je inteligentní a má velkou vnitřní sílu.

Velice vhodná hvězdná znamení pro toto jméno jsou: Blíženci, Rak, Ryby, Váhy a Vodnář. Absolutně nevhodná až destruktivní znamení jsou: Beran, Býk a Kozoroh. Ostatní znamení jsou pouze nevhodná.

 

╰☆ ALEŠ ☆╮

Chlapec s tímto jménem bude perfekcionista, nespokojí se jen tak s něčím, bude chtít dosahovat vyšších cílů, a to ve všech oblastech života. V oblasti práce a peněz bude úspěšný, však v oblasti lásky mu perfekcionismus bude dělat značné obtíže. Špatně se bude vyrovnávat se svými emocemi, prohru si nikdy nepřipustí. Pokud mu někdo ublíží, již si nikdy jeho důvěru nezíská. Může se stát velice dobrým sportovcem.

Nejvhodnějšími hvězdnými znameními jsou Rak a Ryby. V tomto spojení dosáhne malý Aleš velkých úspěchů a spokojenosti. Ostatní znamení jsou pro toto jména naprosto nevhodná.

 

╰☆ ALEXANDR ☆╮

Jedná se o velice inteligentního a moudrého chlapce, svou inteligencí bude převyšovat ostatní vrstevníky. Láká ho tajemno. Bude se mu dařit ve finanční oblasti za předpokladu, že peníze nepostaví na první místo. Velký úspěch je předurčen v podnikání.

Nejvhodnější hvězdná znamení jsou: Beran, Kozoroh, Lev, Ryby, Váhy a Vodnář. Ostatní znamení jsou nevhodná, neboť v kombinaci s nimi nebude mít šťastný život, bude si muset vše s vypětím sil vybojovat.

 

╰☆ ALEXEJ ☆╮

Malý Alexej bude hodně komunikovat s ostatními, přátelství bude vážit zlatem. Bude mít hodně přátel pro svou milou povahu. Dosáhne všeho, co si usmyslí, pokud ovšem zůstane sám sebou. Literární a dramatické schopnosti. S tímto jménem získá velkou intuici, jasnoslyšení a jasnovidění. Jako věštec bude neomylný s naprosto přesnou předpovědí.

Jméno je vhodné pro všechna znamení, je třeba vybrat také příjmení, které k tomuto jménu bude ladit.

 

╰☆ ALFONS ☆╮

Chlapec s tímto jménem bude vydělávat hodně peněz, neboť vždy dobře investuje získané peníze. Bude se mu dařit v pracovní oblasti, avšak v rodinné sféře je spíše romantický, což není vždy dobré, pokud najde dívku romanticky zaměřenou, bude šťastný.

Vhodné pro znamení Raka, Štíra, Berana a Kozoroha. Ostatní znamení raději nevolte.

 

╰☆ ALFRÉD ☆╮

Stane se soběstačným, nezávislým na ostatních. Bude mít umělecké sklony.

Jméno je vhodné pro všechna znamení.

 

╰☆ ALOIS ☆╮

Velice vznětlivý člověk díky tomuto jménu. Mnoho lpí na sobě samém, má velice silné ego. Na druhou stranu má velké pochopení pro ostatní. Pro rodinu by udělal první poslední, je schopen zajistit zázemí. Rodinný krb je pro něho důležitý, také spokojenost partnerky, pokud ho nemá, hledá náhradu v alkoholu.

Nejvhodnějším znamením je znamení Střelce, pokud se chlapec narodí v jiném znamení, volte raději jiné jméno.

 

╰☆ AMBROŽ ☆╮

Tento človíček bude pracovitý, bude hodně přemýšlet nad vším, co mu do života bude přicházet. Má v sobě umělecké nadání, může se vydat na sólovou uměleckou dráhu. Má velice přesný zrak, vidí sebemenší barevné rozdíly. V lásce najde štěstí za předpokladu, že najde pracovitou ženu.

Toto jméno je vhodné pro znamení Blíženců, Býka, Lva a Vah.

 

╰☆ ANDREJ ☆╮

Vše si musí zasloužit, nic mu do klína nepadá snadno. V kolektivním sportu může se velice dobře uplatnit. Ovšem v ostatních oblastech života nemívá mnoho štěstí. Touží po lásce, ale i lásku si musí vybojovat.

Vhodné jméno pro Berany, Panny a Střelce. U ostatních hvězdných znamení ho mnoho štěstí nečeká.

 

╰☆ ANTONÍN ☆╮

Bude milovat svou rodinu a své děti. Rodina pro něho bude vždy na prvním místě. Prožije úspěšný a dobrý život. V práci se mu bude dařit, pokud se jeho práce stane i jeho koníčkem. Proto je vhodné podporovat ho ve všech činnostech.

Toto jméno je vhodné pro všechna hvězdná znamení.

 

╰☆ ARNE ☆╮

Přátelství pro něho bude vždy na prvním místě, dá přednost přátelům před láskou, bude jim věřit. Také lásku bude hledat, ale takovou, jakou přijmou i jeho přátelé. V práci nebude schopen samostatné činnosti, ale práce v týmu mu bude vyhovovat.

Toto jméno je vhodné pro všechna znamení zvěrokruhu.

 

╰☆ ARNOŠT ☆╮

Je velice pracovitý, obětuje se v práci i lásce. Láska je pro něho na prvním místě, teké spokojenost rodiny. Rád by byl na své potomky hrdý, a většinou se mu to také daří. K jménu zvolte vhodné příjmení, neboť musí být všechna pole ve čtverci zaplněná, případně volte ještě jiné druhé jméno tak, aby vibrace měly správný tok.

Je vhodné pro všechna znamení.

 

╰☆ ARTUR ☆╮

Bude svou lásku opatrovat, pro lásku je ochoten udělat cokoliv. Bude obletovaný ženami a dívkami, ale bude hledat skutečnou lásku, tu jedinou a dokonalou. Jakmile ji nalezne, bude šťastný.

Vhodné pro všechna znamení, pokud koresponduje s příjmením.

 

╰☆ AUGUSTÝN ☆╮

Bude obětavý, však oběť je jeho životním údělem. Stane se z něho mučedník. Stane se z něho služebník Boží, ale lehce může spadnout do rukou ďábla.

Toto jméno je vhodné pro všechna znamení, však mělo by se doplnit druhým jménem a příjmením, které zmírní následky jeho údělu. Jeho duše bude velice neklidná a destruktivní, proto si toto jméno raději rozmyslete, než ho miminku dáte.