╰☆ ADÉLA ☆╮

Adélka bude velice přitažlivá v jakémkoliv věku. Bude objevovat svět, bude mít hodně zvídavých otázek, a to jí vydrží až do stáří. Čemukoliv nebude rozumět, na to se zeptá. Stále bude objevovat něco nového. Díky své přitažlivosti a osobnímu kouzlu může dokázat velké věci. Lidé jí budou věřit a půjdou za ní. Mnoho riskování se jí však nevyplatí, proto by se měla držet při zemi, ale pokud se do něčeho zakousne, tak to dotáhne do konce.

Toto jméno je zatíženo karmou Svobody. Je třeba naučit se užívat svobody vlastní a přitom toto zachovat i u ostatních. Nenechá se ovlivňovat ostatními, vždy se jí musí nechat prostor, by byla sama s sebou. Při omezování může nastoupit vztek a frustrace. Už jako dítěti byste jí měli nechat volnost a podporovat její autoritu, neboť toto jméno v sobě autoritu má.

Velikého životního štěstí dosahuje jedinec ve znamení Střelce. Velice dobře se hodí také pro Lvi , Blížence a Panny. Ostatní znamení jí příliš nesvědčí, spíše jí mění její dobré vlastnosti na opačné, tedy špatné vlastnosti. Zde pak může docházet k omezení duše, tedy takový jedinec nechá si organizovat život od ostatních, je závislý na druhých lidech a upínají se příliš ve vztahu, stávají se z nich loutky neschopné samostatného života.

 

╰☆ ADRIANA ☆╮

Toto jméno dává do vínku umělecké nadání, radost ze života. Je to člověk s citem a uměleckou duší, který si jde za svým až do konce svých dnů. Měl by se spoléhat jen sám na sebe, ale zároveň nebát se požádat o pomoc. Lidé tohoto jména chtějí buď všechno, nebo nic. Nesmíří se s porážkou, pokud nevidí své štěstí na dosah, pak mohou také předčasně odejít z tohoto světa. Většinou, pokud se jim nedaří najít lásku nebo nemají profesní či finanční úspěch. Hodně riskují, chtějí být šťastni, a přejí si, by se jim dařilo ve všech oblastech života. Jen s psychikou si často neví rady, kdy psychika způsobuje v jejich životě pocit méněcennosti. Proto je důležité aby nalezli to, po čem touží. Také při nepříznivé konstelaci hrozí syndrom vyhoření.

Toto jméno je vhodné pro všechna hvězdná znamení, nejvíce však se uplatní štěstí a láska ve znameních Lva a Berana. S těmito znameními jsou lidé s tímto jménem velice šťastní a pomáhají ostatním dojít svého vlastního štěstí. Tato dvě znamení psychické problémy nemívají, pokud je spojíme s tímto jménem.

 

╰☆ AGÁTA ☆╮

Hodí se pro lidi se zaměřením na krásu a uměleckou kariéru. V životě projde mnoha překážkami, ale ze všech vyjde jako vítěz, neboť vše se snaží dotáhnout do konce a dojít úspěchu. Mezi jejími přáteli najdete vždy lidi, kteří jí mohou něco předat, od kterých se něco naučí nebo kteří ji uvedou do světa, po jakém touží. Zvláště po věku 40. let stává se velice úspěšnou.

Jméno doporučuji pro holčičky narozené v hvězdném znamení Berana, Kozoroha, Býka a Štíra, pokud máte na budoucnost vašeho dítěte velké nároky. Neublíží ani hvězdné znamení Lva a Raka, avšak zde není takový talent, jako u výše uvedených. Pro ostatní znamení nevhodné, neboť aby se ostatní znamení přiblížila úspěchu v umělecké branži, museli by vydat mnoho energie a síly, a přesto je výsledek nejistý.

 

╰☆ ALBÍNA ☆╮

je velice oblíbená, laskavá, s velkou představivostí. Je to dítě štěstěny, pokud se nechá růst a bude se ve všem podporovat, zejména v malování a zpěvu. Je komunikativní, o svých citech dokáže hovořit.

Není znamení, pro které by se toto jméno nehodilo. Tedy můžete ho dát dívce narozené v kterémkoliv dni v roce. Zvláště pak ve Lvu a Raku umocníte její nadání.

 

╰☆ ALENA ☆╮

Toto děvčátko bude dávat přednost rodině, pro rodinu udělá vše, aby byli všichni spokojeni. Trochu jí potrápí vztahy, ale až najde toho pravého, najde své štěstí. Ráda bude vyrábět různé věci a daruje je vždy z lásky, od srdce. Je velice tolerantní, ale touží po svém štěstí. Její štěstí však přichází se štěstím člověka, kterého miluje. Má velkou trpělivost a tato trpělivost bude jednoho dne odměněna štěstím, láskou i prosperitou. Má u sebe mnoho andělů.

Toto jméno nehodí se pro dívky narozené ve znamení Kozoroha, neboť poté lásky dosahuje s velkými obtížemi, a v mnoha případech nedosáhne lásky vůbec. Vhodné jméno pro dívky narozené v Beranu, Blížencích, Raku, Panně, Štíru, Vodnáři a Rybách. Nejvhodnější znamení je v Býku a Vahách, tato znamení podtrhují hledání lásky, ve Střelci dává velké štěstí a ve Lvu dává touhu bojovat pro svou lásku.

 

╰☆ ALEXANDRA ☆╮

Věnuje se dobročinnosti, je milá, ale také dokáže vydělat velké peníze, část věnuje těm, kdož je potřebují, a část si nechává pro sebe a svou rodinu. Jako podnikatelka bude velice úspěšná, má obchodní talent, také dokáže vést ostatní podřízené k maximálním výkonům. Také vhodné pro dívku studující medicínu, pro lidovou léčitelku, neboť má velice blízko k přírodě. Je důležité vychovávat ji k tomuto již od malička, neboť vše toto bude mít příznivý vliv na její život.

Velice vhodné pro Berany a Štíry, těm dodává bojovnost a schopnost dosažení všeho do zdárného konce, Vodnáře a Lva, těm dává potřebnou životní sílu a úspěch. Ostatní znamení s tímto jménem splynou, jsou také vhodná.

 

╰☆ ALICE ☆╮

Miluje svou rodinu, rodina je pro ní na prvním místě. Děti jsou její chlouba, proto má tendenci je chránit za každou cenu a hýčkat. Do vdavek se příliš nepohrne, pokud ano, manželství v mládí skončí neúspěchem. Vyznačuje se velikou jemností a citlivostí.

Jméno můžete dát děvčátku ve všech znameních, kromě Kozoroha. Toto znamení je pro malou Alici absolutně nevhodné, neboť projeví se v ní pouze negativní vlastnosti, jako je samolibost, faleš, pomluvy a nedotažení věcí do konce.

 

╰☆ ANNA ☆╮

Dívky s tímto jménem budou velice obětavé, milující svou rodinu, a především své děti. Vždy alespoň jedno jejich dítko má nelehký osud, proto není příliš vhodné. Však je ryze české. Jejich obětavost je protkána dravostí v pozdějším věku, kdy budou sbírat plody své obětavosti a lásky.

Vhodné pro všechna znamení, nedoporučuji příliš v Raku, neboť stane se z ní velice ovlivnitelný člověk ve jménu lásky. Ve finanční oblasti se bude muset více ohánět.

 

╰☆ ANTONIE ☆╮

Krásná a láskyplná manželka, ochotná pro rodinu obětovat svou kariéru. Nachází dobrého manžela, pokud dostane dostatek lásky, je to manželství na celý život. Také v pracovní oblasti bude spokojená, pokud do práce dá také velkou lásku, kterou v sobě ukrývá.

Toto jméno je vhodné pro všechna hvězdná znamení, neboť lásku je zapotřebí v životě každému.

 

╰☆ APOLENA ☆╮

Je zapotřebí nechat jí v klidu, nepůsobit na její psychiku, neboť pak by mohla mít v sobě hodně zlosti. Má v sobě velkou bojovnost, a tu uplatní především v pracovní a finanční oblasti. Ve vztahu bude spíše generálem, a bude si hledat k sobě spíše slabocha. Pokud nalezne muže stejného, jako je ona, bude mít spíše italskou domácnost, ve které příliš šťastná nebude.

Toto jméno dejte holčičce ve znamení Lva, Raka a Ryb. Ostatní znamení podporují spíše její zlost a agresivitu.

 

╰☆ ARANKA ☆╮

Je to rozená princezna bojovnice. Bude se prát za to, čemu bude věřit, bude mít tendenci ochraňovat ty, které má ráda. V pracovní oblasti může se velice uplatnit na poli podnikání, a to ve všech pracovních odvětvích. Bude milovat muže i své děti.

Toto jméno hodí se pro dívky narozené v Beranu, Blížencích, Kozorohu, Panně, Střelci a Vahách.