VELKÁ ARKÁNA

╰☆ 0 - BLÁZEN ☆╮

Dnes zažiješ něco nového, do čeho by ses nikdy nevrhl. Je to nová zkušenost, která tě může posunout dál. Můžeš riskovat, ale uvážlivě. Je třeba nechat minulost již spát, a dívat se jen do budoucnosti, která se před tebou otevírá. Vydáš se po neznámé cestě, bude jen na tobě, jaká tato cesta bude. Dnes zažiješ také velké překvapení, které ti chystá někdo z tvého okolí či z okruhu rodiny. Také je na čase rozhodnout se v oblasti zaměstnání, zda není vhodná doba k přemýšlení o změně. Peníze ubývají, tak proč nezkusit štěstí někde jinde, či v něčem jiném. Také otázka bydlení se ti vkrade na mysl, je třeba s tím již něco začít dělat. Udělej si malý výlet, zajeď na piknik, či jen vyraz do lesa. Je tam mnoho nepoznaných krás, dívej se kolem sebe, možná uvidíš, co jsi nikdy předtím neviděl. Poslouchej šumění lesů, zpěv ptáků, pozoruj mravence na cestě. Při svém výletu či procházce ale koukej pod nohy, ať si nezlomíš nohu či se ti nestane jiný úraz. Také v kuchyni při vaření si dej velký pozor, úrazům bys ses dnes nemusel vyhnout. Pracovní úraz by byl z tvé neopatrnosti, raději se dívej pečlivě pod ruce, i kam šlapeš. Dnes budeš přemýšlet o bláznivých věcech, bláznivými nápady budeš přímo hýřit. Je na čase navštívit někoho, na kom ti velmi záleží. Zapomeň na staré hádky, tento člověk na ně také již zapomněl, jen neví, jak se k tobě přiblížit, aby nebyl odmítnut. Můžeš také pozvat přátele do vinárny nebo hospůdky, budete se dobře bavit. Při podnikání svých dobrodružství dej pozor na silnicích, mohl bys ses stát účastníkem dopravní nehody. Dnes raději o ničem nerozhoduj, veškerá důležitá rozhodnutí nech na jiný den. Díky své neopatrnosti bys dnes mohl ztratit klíče či doklady, proto si dej dobrý pozor a raději si je ulož na místo, odkud ti toto nehrozí. Pokud nemáš partnera, dnes bys ho mohl potkat. Byla by to však známost jen na chvíli, žádný pevný svazek by tě s tímto člověkem nečekal. Pokud partnera máš, čeká tě v lásce něco nového. Zkus svůj sexuální život trochu obohatit, udělat ho zajímavějším. Pokud toužíš po miminku, dnes je správná doba na početí. Vzdělání dnes příliš řešit nebudeš, vezmeš ho na lehkou váhu. Do učení se ti nebude chtít. Budeš si dělat starosti o člena rodiny, který je velmi nezodpovědný, který vše bere na lehkou váhu a utíká před povinnostmi. Dnes také utratíš mnohem více peněz, budeš si chtít udělat radost a něco si koupit. Tuto věc však nepotřebuješ, proto si tento nákup důkladně rozmysli. Pokud podnikáš, dostaneš nápad, který mnozí budou považovat za nereálný. Promysli si ho důkladně, ať neuděláš žádnou chybu.

 

╰☆ 1 - MÁG ☆╮

Dnes budeš mít vše ve svých rukou. O cokoliv se pokusíš, to dokážeš. Také tvé sny se začnou pomalu zhmotňovat. Máš v rukou nesmírně velkou moc, všechny problémy jdou překonat, nyní nalezneš i odpovědi na své nezodpovězené otázky. Tvá energie bude vyrovnaná, cokoliv řešíš, dnes je nejvyšší čas na kladné rozhodnutí. Dnes raději zůstaň doma, nevydávej se na žádnou cestu. Pokud už cestovat musíš, vrátíš se domů bez nehody. Můžeš se jít projít po městě, můžeš se vydat do obchodů nakupovat. O bydlení dnes přemýšlet nemusíš, doma bude vše v relativním pořádku. Zavládne rodinná pohoda, můžeš odpočívat, či společně s rodinou něco podniknout. Zorganizuj setkání celé rodiny, bude to velká zábava, máte si mnoho co říci. Navštiv své příbuzné, nebo je pozvi k sobě na návštěvu. Dnes nepřemýšlej příliš, mohla by tě z toho rozbolet hlava. Bolesti hlavy budou dnes spojené s myšlenkami, přílišnou duševní prácí nebo s vysedáváním u počítače či notebooku. Také telefon dnes odlož, použij ho jen ke zkontaktování rodiny či kamarádů, a pak na něj raději zapomeň. Pokud již budeš stát před rozhodnutím, zvolíš správnou možnost. Také v této oblasti pomůžeš někomu jinému, kdož se rozhodnout sám neumí. Popřemýšlej, zda neexistuje něco, co dlouho hledáš, a nemůžeš to nalézt. Pokud jsi to jen založil či ztratil, dnes se ti tato věc dostane opět do ruky. Tvé myšlenky tě k této věci zavedou. Pokud ti někdo něco odcizil, a ty nevíš, kdo to byl, dnes na to přijdeš. Máš v sobě velký sexappeal, který využiješ při hledání nové známosti. Lidé se za tebou dnes budou otáčet, tvé magnetické pole bude velice silné. Také toho správného partnera dnes určitě potkáš, stačí jen mít oči otevřené. Pokud partnera nehledáš a máš ho doma, zkus mu nechat více volnosti. Pusť ho za kamarády, jistě si rád popovídá s někým jiným, než jsi ty. Nenuť ho dělat věci, do kterých se mu příliš nechce. V případě neshod udělej první krok, a tentokrát ustup. Pokud studuješ, věnuj se také chvíli učení. Dnes ti to půjde do hlavy téměř samo. Nic se ale nemá přehánět, proto si dopřej také velké množství pohybu. S penězi dnes hospodařit nemusíš, kup si nějakou maličkost, která ti udělá radost. Pokud navíc podnikáš, rozjedeš plán, který ti zajistí dostatek peněz. Dnes možná dostaneš pracovní nabídku, kterou budeš zvažovat. Tuto nabídku bys měl přijmout, je výhodná také výhledově.

 

╰☆ 2 - VELEKNĚŽKA ☆╮

Dnes přijdeš na kloub nějakému tajemství. Toto tajemství si však necháš pro sebe. Budeš naslouchat ostatním lidem, ale radit jim dnes nebudeš. I vyslechnutí jim pomůže, aby se sami rozhodli, jak se svým životem dál naloží. Také budeš přemýšlet, co bys ve svém životě mohl zlepšit, jak zaplnit prázdná místa, co udělat lépe, čemu se naopak vyhnout. Budeš starostlivý, pomůžeš dítěti s látkou, kterou příliš nechápe. Uděláš mnoho záslužného, pokusíš se ostatním splnit jejich sny. Dnes je vhodný čas také pro meditaci, najdi si volnou chvilku, kde budeš sama, kde můžeš v klidu rozjímat. Kup si puzzle nebo slož ty, co máš doma, dnes budeš oplývat trpělivostí. K této zábavě můžeš přizvat i ostatní členy rodiny. Setkáš se s velice moudrou ženou, její rady bys neměl brát na lehkou váhu. Nesnaž se jít proti proudu, nech věci, aby se staly. Cestovat zřejmě dnes nebudeš, s výjimkou cest krátkých. Na silnici budeš opatrný, možná až příliš. Domácí pohodu dnes nic nepokazí. Doma se budeš cítit v bezpečí, není důvod k žádným obavám. Dnes se objeví menší zdravotní obtíže neznámého původu. Zamysli se nad svou psychikou, zda nelze důvod najít tam. Udělej si bylinkový čaj, sladké vody pro tentokrát vynechej. Přemýšlet budeš o spoustě věcí, závažných i obyčejných. Přijmi všechny návštěvy, dozvíš se spoustu zajímavých věcí. Při rozhodování budeš muset použít rozum. Tvá intuice ti napoví, nepodceňuj ji. V partnerství se objeví třetí osoba, která do vašeho vztahu zasáhne. O svého partnera bys dnes mohl přijít, sleduj varovné signály. Pokud jsi bez partnera, seznámíš se s partnerem zadaným, popřípadě zůstaneš sám. Dnes se nepokoušej o těhotenství, nepovede se ti to. Věnuj se sexu, ale nepokoušej se o miminko. Ať již partnera máš či nikoliv, mohl by ses zamilovat do člověka, se kterým tě ale žádná budoucnost nespojuje. Pokud studuješ, budeš si dnes svými znalostmi příliš jistý. Nedosahuješ však ani průměru, měl by ses ještě na látku podívat. Pokud již pracuješ, lidé za tebou dnes přijdou pro radu. Při podnikání tě dnes navštíví spousta lidí, kteří si tě váží pro tvou moudrost a vstřícnost. S finanční situací budeš dnes spokojený. Mohlo by tě to svádět k většímu utrácení, na to ale pozor.

 

╰☆ 3 - CÍSAŘOVNA ☆╮

Dnes se můžeš směle vrhnout do domácích prací, zručnost ti chybět nebude. Můžeš také zkusit namalovat obrázek, nebo se pusť rovnou do obrazu na plátně. Neříkej, že nemáš talent, jelikož v tobě dřímá a čeká na své probuzení. Také ti bude do zpěvu, neostýchej se, i kdyby to bylo falešné. Budeš mít dobrou náladu, tak proč to nedat najevo všem ostatním. Také si můžeš zajít na kosmetiku, manikúru či ke kadeřníkovi. Dnes se budeš chtít líbit, tak se svěř do rukou odborníkům. V minulosti jsi měl dobrý nápad, nyní je čas tento nápad uskutečnit. V obchodních záležitostech budeš mít štěstí, můžeš také zainventovat peníze, vrátí se ti mnohonásobně více. Štěstí se tě bude držet po celý den, smůla se ti bude vyhýbat. Dnes můžeš říci své Ano milované osobě, tohoto sňatku nebudeš litovat. Cestování se dnes přímo nabízí, pojedeš-li za zábavou, nebudeš litovat. Co třeba piknik v přírodě? Také z investic do bytu budeš mít velkou radost, stačí koupit maličkost, aby i tvůj byteček ožil. Odmění se ti vůní a svěžestí. Věnuj se dnes také svému partnerovi, pokud nějakého máš, a užívej si intimností. Dnes je správný den na početí potomka. Myslet budeš na samé pozitivní věci, špatná nálada má dnes do tvé blízkosti přístup zakázán. Vydej se na návštěvu, nezapomeň s sebou vzít nějakou maličkost. Nebo si zajdi do restaurace na dobrý oběd či večeři. Ani taková večeře při svíčkách není k zahození, dnes na ni bude příznivá atmosféra. Pokud nemáš partnera, dnes je příhodná doba nějakého si opatřit. Dnes by mohl vzniknout hluboký a láskyplný vztah, plný porozumění, tolerance a lásky. Pokud partnera máš, bude tě hýčkat. Dej partnerovi najevo své city, nestyď se za ně. Pokud studuješ, dnes ti učení půjde samo od sebe. V minulých dnech ses připravoval, není důvod toho nevyužít při zkoušení, a nechte se vyvolat. Budeš žasnout, co všechno umíš. Pokud pracuješ, práce ti půjde sama od ruky. Klidně si dnes naber více práce, vše stihneš včas. Pokud podnikáš, získáš nové klienty či zákazníky, kteří tě v budoucnu ještě mnohokrát navštíví. Peníze k tobě přijdou takřka sami, nemusíš se ani příliš namáhat. Můžeš část peněz investovat, investice se vyplatí. Pokud si dnes chceš vsadit, máš velkou šanci na výhru.

 

╰☆ 4 - CÍSAŘ ☆╮

Dnes převezmeš zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Máš dostatek rozumu na to, abys věděl, co chceš, a co naopak nechceš. Budoucnost máš před sebou, tak si nenech od nikoho nic diktovat. Prosaď svou autoritu, a nenech se nikým a ničím zviklat. Dnes neposlouchej své srdce, řiď se jen svým rozumem. Je třeba zhodnotit mnoho věcí, srdce by ti bránilo správně se rozhodnout. Chceš mít ve všem jistotu, i v této nejisté době. Je čas na velký úklid, nejen bytu, ale také tvé duše. Zapomeň na dávné neshody, zavři za minulostí už jednou pro vždy dveře. Zaměř se na to, co chceš v životě dokázat, a směle se do toho pusť. Nedívej se na překážky, ty se objeví vždy, spíše se zaměř na to, jak je překonat. Musíš si věřit, pak dokážeš i nemožné. Neboj se jít do rizika, jinak své plány nikdy neuskutečníš. Také si dnes přečti nějakou hezkou knihu, na kterou jsi v poslední době neměl čas. Dnes nikam necestuj, je třeba uspořádat si život. Doma budeš mít mnoho práce, tak ji zbytečně neodkládej. Umyj okna, vylešti nábytek, vyper záclony a ložní prádlo. Vezmi si v práci dovolenou, pracoval jsi víc než dost. Pokud práci nemáš, dnes žádnou nesháněj, setkal by ses jen s odmítnutím. Finance dnes neřeš. Zbytečně neutrácej. Obchodům se raději vyhni, nakupovat můžeš jít jindy. Zbytečně se nerozčiluj, jen bys měl špatnou náladu. Mohl bys říct něco, co by tě potom mrzelo. Ani na návštěvu dnes nechoď, ani žádnou návštěvu nepřijímej. Jediná návštěva, která by tě dnes potěšila, jsou členové rodiny. V citech budeš dnes chladný, i když bys lásku chtěl rozdávat. Není nutné útočit na ty, které máš rád, ale také je nezahrnuj velkou láskou. Dělej, co zrovna v danou chvíli cítíš, nijak se nepřemáhej. Pokud studuješ, poslouchej pečlivě učitele, můžeš se dnes naučit mnohem více jen z jeho projevu. Dnes se raději vyzkoušet nenechávej, nemuselo by to dopadnout podle tvého očekávání. Jinak do učení se vrhni s vervou, ale odlož svou domýšlivost, pak se naučíš mnohem více.

 

╰☆ 5 - VELEKNĚZ ☆╮

Dnes budeš řešit závažnou otázku, která ovlivní následující dny tvého života. Nech si poradit od člověka, který není nijak zainteresován v této problematice, jeho názor bude velmi cenný. Poskytne ti náhled také z jiné strany, nastíní možnosti, o kterých jsi neměla ani tušení. Rozhodnout se ale budeš muset sama. Zauvažuj nad svým chováním, ať nezpůsobí ostatním starosti. Budeš se také chtít vydat na cestu zcela neplánovanou. Měla by sis to však rozmyslet, i doma se dá vše řešit. Na urážlivost raději zapomeň, při problémech si promluv s někým, kdo tě vyslechne, případně poradí další postup. Vždy jsou dvě cesty, dobrá a špatná, tak dej pozor, ať se nevydáš po té nesprávné.Objednej se u svého lékaře, je nutná preventivní prohlídka. Pokud máš pocit, že s tvým zdravím není něco v pořádku, návštěvu lékaře neodkládej. Myšlenky dnes budou proudit tvou hlavou, budou tě přepadat nové a nové. Dostaneš nápad, který stojí za uskutečnění. Chystá se za tebou moudrý člověk, můžeš se mu svěřit se svými problémy. Na oplátku i ty dnes někomu dobře poradíš. Jsi hloubavá, dnes raději za volant nesedej, mohla bys způsobit dopravní nehodu. Zatěžuješ příliš hlavu, a nevěnuješ pozornost tomu, co se děje kolem tebe.

Pokud nejsi ještě vdaná, právě dnes po tomto svazku budeš velmi toužit. Rozumíš si se svým partnerem, důvěřujete si, a to je v pořádku.Dnes budeš chtít cítit teplo svého partnera, budeš toužit po milých slovech, které dokážeš nejen vyslovit, ale i přijmout. Nemusíš se s partnerem dnes milovat, stačí ti jeho blízkost a spokojenost. Také se dnes od svého partnera mnohé naučíš, naslouchej mu. Dnes se obklopíš mnoha lidmi, kterým důvěřuješ, a kteří důvěřují tobě. Je to den naplnění duše blahem, proto zvaž, jak svou duši nakrmit. Můžeš meditovat, nebo poslouchat hudbu, přečíst si poezii. To vše tvé duši lahodí, toto vše potřebuje tvá duše ke spokojenosti.

 

╰☆ 6 - MILENCI ☆╮

Dnes budeš mít dobrou náladu, nenecháš si ji nikým zkazit. Celý den tě bude provázet radost, smích a štěstí. Máš v sobě velké množství lásky, která chce vyjít na povrch, proto se tomu nebraň. Dej lásku všem kolem tebe, daruj úsměv i těm, kteří tě nemají rádi. Nenech se negativními lidmi ovlivnit, nenech si zkazit dnešní den.Přesto se dnes ocitneš na rozcestí, kdy bude potřeba volit tu správnou cestu. Nech rozum stranou, tvé srdce ti napoví, co dělat. Bude to však složité, jelikož rozum radí něco jiného, než cítíš v srdci. Nenech se proto dnes rozumem ovládnout.Setkání s člověkem, kterého jsi dlouho neviděla, se dnes zřejmě nevyhneš. Nebudeš však litovat, dozvíš se spoustu nových, pro tebe užitečných věcí. Také při procházce potkáš mnoho zajímavých lidí, kterým budeš mít co říci. Doma bude klid, hádky dnes nepřicházejí v úvahu. I zde budeš šířit svou dobrou náladu a nakazíš s ní všechny ostatní. Dozvíš se něco, o čem jsi neměla ani tušení, k této záležitosti se budeš muset postavit čelem. Zvládneš to, nemusíš mít strach. Také přehodnotíš chování k určitým lidem.Dnes si dej pozor na srdíčko, mohlo by tě pozlobit. Udělej dobrý skutek, a jdi darovat krev nebo krevní plazmu, nebo si to alespoň naplánuj na nejbližší dobu. Jednoho dne by ses mohla ocitnout v situaci, kdy by někdo tobě tímto skutkem zachránil život. Nevyháněj nikoho, kdo tě dnes přijde navštívit. Naopak, každého pohosti. Nevadí, že jste rozdílní, máte jiné zvyky i názory, pokud již vydali energii, a přišli za tebou, neměla bys je odmítat. Možná poznáš, že zase tak špatní nejsou. Nedělej nic, co necítíš v srdci, mohla bys toho později litovat. I tento den hrozí nebezpečí, které má název opuštěnost. Buď ke svým blízkým milá, jinak budou přemýšlet o tom, že již svůj život s tvým sdílet nechtějí.Pokud studuješ, učení ti dnes půjde samo od sebe. Zaměř se na předměty, které ti dělají potíže. Pokud pracuješ, v zaměstnání nebudeš mít žádné problémy, naopak, dnes tě práce bude bavit a uděláš mnohem více, než kterýkoliv jiný den. Pokud práci sháníš, neposílej životopisy, ale běž se na práci zeptat osobně. Pokud podnikáš, dnes ti půjde tvá činnost sama od ruky. Dnes si také můžeš uskutečnit svůj sen, bude zapotřebí zainvestovat více finančních prostředků. Ztráty těchto peněz však litovat nebudeš.

 

╰☆ 7 - VŮZ ☆╮

Dnes rozhodně nezůstaneš doma, ale vydáš se na cestu. Pokud se ti nikam nechce, vydá se na cestu někdo za tebou. Dopravní prostředek bude bezpečný, nemusíš se tedy obávat žádného nebezpečí, i pokud ujedeš dlouhou vzdálenost. Také technický stav vozidla je dobrý, na silnicích se nemusíš bát žádných kontrol. To však neznamená, že nemáš dodržovat předpisy, právě naopak. V záležitosti, kterou dlouho řešíš, nastane velký pokrok. Vyjdeš z ní jako vítěz. Cokoliv dnes začneš, to také dokončíš. Můžeš se prosadit v jakémkoliv oboru, máš v sobě hodně dravosti, která ti bude k užitku. Neboj se riskovat, tentokrát je risk opravdu zisk. Všechny překážky, které se ti dnes postaví do cesty, zvládneš s přehledem. Neutíkej od problémů, snaž se je řešit. Řešení máš před sebou, naslouchej svému vnitřnímu hlasu. Je třeba stát si za svými názory, i kdyby se to ostatním nelíbilo. Máš cíl, jsi vytrvalá, nic tedy nebrání tvé cestě za tímto cílem, brzy se dostaneš na samý konec. Také dnes můžeš zkusit své štěstí v nějaké soutěži, máš na to stát se vítězem. Pokud ses již v minulosti rozhodla přestěhovat, dnes je na to příznivý den. Nebo k tomu učiň patřičné kroky. Pokud se stěhovat nechceš, zajdi si s přáteli do hospůdky, nebo je jen navštiv, budou mít velkou radost. Na žádné návštěvě však dneska nezůstaneš dlouho, stále tě bude něco nutit jít dál.Na svých cestách potkáš příjemné lidi, pokud jsi svobodná, máš velkou šanci potkat i toho pravého, s kým ti bude dobře. Pokud žiješ v partnerství, vezmi svého partnera s sebou. Snaž se svůj vztah rozvíjet, jen tak se nemusíš obávat, že vztah zevšední, a ty si s partnerem nebudeš mít co říci. V oblasti zdraví si dej pozor na játra, pij méně alkoholu, jez střídmě. Dnes mnohé ztratíš, ale také mnohé získáš. Neohlížej se nazpět, dívej se před sebe. To, co bylo, se již nevrátí, nemá cenu nad tím ztrácet čas. Pokud studuješ, vydej se do školy. Zapomeň na to, že bys tam dnes nešla. Čekají tě sice i horší známky, zato vyučování bude ubíhat rychle, ani se nenaděješ, a půjdeš domů. Pokud pracuješ, čeká tě služební cesta nebo nějaký důležitý úkol, který nemůže být svěřen každému. Při hledání práce budeš mít dnes úspěch. V podnikání buď akční, možná získáš nové klienty či zákazníky, každopádně dnes se pracovní den vydaří. Také peníze by k tobě měly přijít, možná po menších částkách, ale ve větším množství.

 

╰☆ 8 - SÍLA ☆╮

Dnes si naplánuj cokoliv, vše dotáhneš do konce. Cokoliv si vezmeš do hlavy, to uskutečníš. Můžeš se pustit i do bláznivých nápadů. Nestyď se za to, co cítíš, nebo co chceš udělat. Strach by ti v tom mohl zabránit, a to by byla velká škoda. Mnozí lidé ti důvěřují, nezklam proto jejich důvěru. Dokaž jim, že se v tobě nemýlí. Pokud dnes budeš potřebovat pomoc, hlavně co se týká nového zaměstnání či rozvoje podnikání, obrať se na člověka, který se v tomto vyzná. Vyslechni si všechny nabídky, zauvažuj nad nimi a zvol tu nejlepší. Setkáš se s moudrým člověkem, který ti předá své zkušenosti. Zkus si z tohoto setkání vzít co nejvíce. Neboj se to použít ve svůj prospěch. Možná se ti bude zdát, že tvůj život nestojí za nic. Řešení máš před sebou, jen musíš být trpělivá, a nic neuspěchat.

Sportuj, dnes dosáhneš neuvěřitelných výsledků. Můžeš se pustit také do nebezpečných sportů, dnes by se ti nemělo nic přihodit, jen pár odřenin. Nezapomeň ale na opatrnost. Také silnice není závodní dráha, tak to měj na paměti. Mohla bys ublížit nejen sobě, ale i ostatním. Neplánuj velké změny v bytě, prostě je udělej. Impulzivně, okamžitě. Určité plánování je zapotřebí, vrhni se však do toho po hlavě. Dej však pozor na odřeniny, které ti právě dnes hrozí. Také krční páteř by ti mohla způsobit velké problémy. Tví nepřátelé z tebe budou mít dneska strach, konkurence se tě bude obávat. Nenecháš si nic líbit, a půjdeš do protiútoku. Také v lásce budeš spíše ty dnes ta aktivní, pokud chceš strávit příjemné chvíle sexu, budeš si o ně muset říct. Pasivita tvého partnera ti nebude vhod. Také je dobrý den na hledání lásky, pokud jsi sama. Muži z tebe dnes budou mít strach, budou se bát odmítnutí.

Pokud studuješ, překvapíte nejednoho učitele. Tvé myšlenky dnes budou rychlé, učení půjde snadno. Pokud pracuješ, můžeš se ucházet o vyšší pracovní místo. Dnes se dokážeš rychle a správně rozhodnout, můžeš spolupracovníkům poradit. Také bys mohla najít slušně placené zaměstnání, pokud ho hledáš. Neměla bys ses setkat s odmítnutím, jelikož si věříš, a tvá sebejistota je vidět na první pohled. Také finanční stránka by se měla zlepšovat.

 

╰☆ 9 - POUSTEVNÍK ☆╮

Najdi si tichý kout, místnost někde v ústraní, kde budeš sama. Dnes budeš potřebovat samotu, ticho a klid. V této místnosti můžeš také meditovat, je třeba srovnat si svou duši, ale i svůj život. Je třeba zvážit mnohé kroky, než je podnikneš. Také bys měla zapřemýšlet, co jsi udělala v minulých dnech či letech špatně, co by se eventuelně dalo ještě napravit. Také zauvažuj, co se ti v uplynulém období povedlo, na co jsi právem hrdá. Také je třeba přehodnotit některé hodnoty, které uznáváš. Nemá cenu se honit za bohatstvím, když ti chybí láska, porozumění a teplo dlaně. Také je třeba zpomalit v honbě za úspěchem, ten si tě najde, až na něj budete připravená. Trpělivost ti nechybí, tak se ji snaž zúročit ke svému dobru. Máš tajemství, které nechceš odhalit. Mohlo by se však dostat do nesprávných rukou, zvaž, zda není čas se o něj podělit. Než pochopíš druhé, musíš pochopit sama sebe, svou životní cestu, kam směřuješ, čeho chceš dosáhnout, co je pro tebe důležité. Pokud toto sama nezvládneš, odevzdej se do povolaných rukou. Dnes budeš mít také zvýšený zájem o esoteriku a okultní vědy. Tato tajemství se ti dnes otvírají, můžeš začít studovat právě toto odvětví. Zamysli se nad studiem, zda by nebylo vhodné podstoupit nějakou studijní cestu, studovat přitom můžeš všechno možné. Polož si otázku, v čem se chceš zdokonalit. Také samotné studium, pokud studuješ, přinese mnoho nezodpovězených otázek. Pokud pracuješ, je třeba zapracovat na dokonalosti, nenechat se vláčet ostatními. Dnes se však budeš lidem stranit, ať již v pracovním či osobním životě. V případě nezaměstnanosti popřemýšlej, která práce by tě naplňovala a co od této práce očekáváš. S penězi dnes šetři. Pokud máš dluhy, dnes se prohloubí mnohem více, než kdykoliv předtím. Pokud tě trápí zdravotní problémy, obrať se na lékaře, či vyhledej lidového léčitele. Zvol si takového, na kterého máš dobré reference od jiných lidí. Návštěvu dnes žádnou nepřijímej, jen by tě rozptylovala. Také přátelům řekni na rovinu, že chceš být dnes sama. V partnerství se cítíš osaměle, popřípadě žádného partnera nemáš. Dnes není vhodný čas s tím cokoliv udělat. Zvaž, proč takové pocity máš, případně proč jsi sama. Hledej chybu ne v ostatních, ale v sobě.

 

╰☆ 10 - KOLO OSUDU ☆╮

Dnes nastává den, kdy se ti podaří, na cokoliv sáhneš. Natrápila ses dost, nyní je čas, aby se vše obrátilo k lepšímu. Tvůj život se začíná měnit k lepšímu, je však zapotřebí pro to také mnohé udělat. Nyní jsi již na tyto změny připravená. V minulosti se stalo mnoho věcí, které tě donutily dívat se na svět pozitivně, i když příliš pěkné nebyly. Zůstává však spousta věcí, které již změnit nelze, i kdyby ses o to sebevíc snažila. Můžeš ale zmírnit dopad špatných věcí. Dostaneš druhou šanci od člověka, od kterého bys toto gestu nikdy nečekala. Chop se této šance a dokaž tomuto člověku, ale i sobě, že si tuto šanci zasloužíš. Cestovat dnes můžeš, nech pro jistotu zkontrolovat dopravní prostředek, aby ses vyhnula nehodě. Osud dnes máš na své straně, tak si ho hýčkej. Zda budeš zdravá nebo nemocná, záleží na tom, jak ses o zdraví do této chvíle starala. Pokud ti na zdraví nezáleželo, nemoc se ozve právě dnes. Pokud jsi však o své zdraví pečovala, nemusíš se bát onemocnění. Celý den ti budou probíhat v hlavě myšlenky na doby minulé. Chceš se mít lépe, avšak osud si pro tebe připravil určité překážky, které budeš muset překonat. Jen tak poznáš, proč se ti dějí různé věci, ať již dobré, či špatné. Dnes nic vážného neřeš, na důležité rozhodnutí bude času dost. To, co dnes ztratíš, již nikdy nenalezneš. Pozor si dej také na zloděje. Partner tě opět miluje, jako na začátku vašeho vztahu. Máš mnoho příležitostí k navázání vztahu nového, pokud partnera nemáš. Dnes zasáhne osud i v milostném životě, přijmi, co se nabízí, a nepřemýšlej o tom, zda je to dobré či špatné. I špatné věci jsou k dobru, to poznáš však časem. Jak přistoupíš k lásce, tak ji také obdržíš. Nemysli dnes na nevěru, jelikož bude odhalena. Pokud studuješ, obdržíš výsledky podle toho, jak ses na toto studium připravovala. Pokud byl tvůj přístup laxní, nečekej žádné dobré známky. V práci máš štěstí, daří se ti, dokonce to vypadá na postup či menší prémie. Pokud zaměstnání nemáš, je na čase s tím něco udělat. Zvláště v podnikání se ti bude dnes mimořádně dařit.Finance se začínají zlepšovat, již brzy budeš mít více peněz na věci, které sis nemohla dovolit koupit.

 

╰☆ 11 - SPRAVEDLNOST ☆╮

Dnes budeš mít právo na své straně, ať se bude jednat o spor, či soudní nebo úřední jednání. Svou poctivostí si nijak neublížíš, spíše naopak. Každá věc má svůj řád, tak to vždy vyžaduješ. Pokud očekáváš jakýkoliv rozsudek, bude kladný. Můžeš klidně podepsat jakoukoliv smlouvu, kterou si důkladně přečteš. Rozhodnutí, které dnes učiníš, bude přínosem pro tvůj další život. Nemusíš sedět doma, můžeš se vydat do společnosti. Přátelé budou dnes trochu zamlklí, ale je to jen tím, že působíš vyrovnaně. Prodiskutují s tebou své problémy, dnes je však jen vyslechni, rozhodně bys neměla příliš zasahovat do jejich životů. Můžeš jim poradit, musejí se však rozhodnout sami, co dělat dál.

Doma se ti do ničeho nebude chtít, možná budeš příliš přísná na sebe, na děti nebo na partnera. Dnes nebuď tak zásadová, a polev alespoň v některých věcech. Uklidit můžeš jindy. Dnes hodně pij, teple se oblékni, ať neprochladneš, nesedej si na studené schody. Dnes máš hodně náchylné ledviny. Přemýšlet budeš o nespravedlnosti na světě. Na televizní noviny se raději dnes nedívej. Byla bys zbytečně naštvaná. Na návštěvu jít můžeš, či návštěvu přijmi. Nesnaž se ale nikomu mluvit do duše.

V partnerství jsi čestná, vždy říkáš pravdu, umíš se otevřít. Pokud dojde k hádce, udělej první krok k usmíření. Žádná hádka nestojí za rozčilování, vždyť život je moc krátký na to, abys ho strávila jinak než souzněním. Dočkáš se pravdy od svého partnera, proto ho vyslechni v klidu. Jsi připravena na dokonalý vztah, ať partnera máš či nikoliv. V partnerství si ceníš pravdu, harmonii a lásku. V práci budeš spokojená, konečně dokončíš práci, kterou jsi započala. Pokud chceš podnikat, je nejvyšší čas požádat o živnostenské oprávnění, jelikož se začneš rozvíjet, byla by škoda platit pokutu za nelegalizaci podnikání. Pokud již podnikáš, nemusíš se bát neúspěchu či stagnace. Spoléhej sama na sebe, pak dokáže nemožné. Pokud studuješ, vyhni se konfliktům s učiteli. Budeš mít jiné názory než oni, ale dnes se s nimi nepouštěj do debat.Finance dnes raději nechej tam, kde jsou. Dnes ti peníze ani nepřibudou, ale ani neubudou.

 

╰☆ 12 - VISELEC ☆╮

Mnoho sníš, tvé sny jsou nyní nereálné. Opusť svět snů, a vrať se zpět nohama na zem, do reality. Nepříjemnosti, které tě v minulosti potkali, se nyní opět ozvou. Jako by se vše opakovalo. Budeš mít tendenci od všeho utéct, nechat to za sebou. Tím se ale nic nevyřeší, jen bys problémy více prohloubila. To, že je budeš ignorovat, neznamená, že neexistují. Dnes je však příliš neřeš, jen je nech plynout. Také mluv jen sama za sebe, obětovat se pro jiné ať již v jakémkoliv směru nemá cenu. Oni by to pro tebe dnes také neudělali. Budeš mít pocit, že se ti hroutí svět, že neexistuje cesta ke zdárnému řešení jakéhokoliv problému. Řešení máš přímo před sebou, jen ho nevidíš. Dnes se ani nikam nevydávej na cesty, pokud nemusíš. Tento den bys strávila v dopravní zácpě, na silnicích bude spousta nehod. Ani doma se raději do ničeho nepouštěj, raději odpočívej. V oblasti zdraví si dej pozor na nervový systém, který bude dnes velice zatížen. Také se vyhni rozčilování, mohla by sis tím způsobit nemalé zdravotní problémy.

Důležité věci nech na jiný den, nečiň žádná rozhodnutí. Dnes by ses velice mýlila, a zítra bys svého rozhodnutí litovala.V lásce žádné změny nečekej. Nebuď již na nikom z rodiny závislá, převezmi také zodpovědnost sama za sebe. Nejsi žádný nábytek, který by se šoupal, kdykoliv je zapotřebí. Jsi osobnost, tak se jako osobnost také chovej. Jinak raději vztah ukonči. Pokud partnera nemáš, usilovně ho hledáš. A právě tvá snaha se dnes příliš nevyplatí. Narazíš na samé lumpy, proto se tohoto hledání vyvaruj.Pokud studuješ, dnes se ti do školy ani chtít nebude. Není čemu se divit, čeká tě pěkná nuda. Budeš sledovat hodiny, abys už mohla jít domů. Pokud pracuješ, ani práce ti nepůjde příliš od ruky. V případě nezaměstnanosti si novou práci dnes nehledej, setkala by ses s neúspěchem, jen bys byla zbytečně naštvaná.Finance dnes budou ubývat, aniž bys nějaké utratila. Mohla bys upadnout do velkých dluhů, žádnou půjčku si proto dnes nevyřizuj, hypotéku nech na jiný den.

 

╰☆ 13 - SMRT ☆╮

Dnes přichází do tvého života velká změna. Pokud nejsi spokojena, zbav se všeho, co tě tíží. Problémy se dnes sice samy nevyřeší, ale již dospěly do konečné fáze. Je na čase s nimi něco začít dělat. Problémové vztahy, ať už s kýmkoliv, je zapotřebí ukončit. Zavři dveře do minulosti, a otevři nové do budoucnosti. Dej pozor na nehody, ať již na silnicích, nebo v zaměstnání či doma. Dnes bys také mohla přijít o vše, co jsi až doteď budovala. Dej si pozor na milostný poměr, který by vedl k onemocnění. Dnes raději použij kondom, pohlavní nemoci by ses vyhnout nemusela. Také si dej pozor na srdeční selhání, či mozkovou příhodu. Přátelství, která již nefungují, je třeba ukončit. Někteří tví přátelé spíše zneužívají tvé pohostinnosti, jen berou a nic nedávají. Nepodepisuj dnes žádnou smlouvu, lehce bys přišla o hodně peněz. Urovnejte staré spory, ať tě netíží v budoucnu. To, co jsi si před časem naplánovala, bude ukončeno. Dnes skončí také jeden závazek, který jsi až doteď musela plnit. Také tvůj byt či dům je v nebezpečí, raději zkontroluj, zda jsi zamkla, než z domova odejdeš. Dej si pozor na přírodní katastrofy, ať tvůj domov nepostihnou. Na návštěvu si nikoho nezvi, sama na žádnou nechoď.

Dnes dojde k definitivnímu rozhodnutí, kdy není jisté, že zvolíš správnou možnost. Ať tak či tak, je zapotřebí tento krok udělat.

V partnerství nastává velký obrat, je na čase buď začít znovu a vztah rozvíjet, nebo ho definitivně ukončit. Něco ve vztahu nefunguje, jen si to musíš připustit. Ovšem při hledání nového partnera budeš mít velké štěstí. Potkáš člověka, se kterým bys mohla strávit dlouhý čas. Pokud studuješ a nejsi ve škole spokojena, je na čase změnit školu. Jinak se dnes ve škole naučíš novou látku, zkoušet se zřejmě nebude. Pokud pracuješ, dokončíš svou práci v předstihu, a budeš se moci vrhnout do jiné. Možná nejsi spokojena s dosavadním zaměstnáním, pak je na čase podat výpověď. Pokud zaměstnání nemáš, mohla bys mít dnes štěstí. Zamysli se nad možností podnikání, je na čase změnit obor či něco zcela ukončit. Udělej obměnu zboží či služeb, zamysli se nad cenami.Peníze dnes nevyděláš, proto na ně buď obzvláště opatrná. Nastává sice konec finanční nepřízně, musíš však pro to také něco udělat.

 

╰☆ 14 - MÍRNOST ☆╮

Nastávají velké změny, kdy přibude do vaší rodiny další člen, může to být miminko, ale také nějaké zvířátko. Nastává den harmonie, získáš to, po čem toužíš. Dnes se ti bude dařit po všech směrech, jen si musíš ujasnit, co vlastně chceš. Nebuď netrpělivá, jen s trpělivostí dosáhneš vysokých výsledků. Dnes se s nikým nepohádáš, lidé tě budou mít rádi. Můžeš přemluvit ostatní, aby se zapojili do tvého plánu. Vymysli nějakou společnou zábavu, jistě se všichni budete nesmírně bavit. Udělej si čas na rodinu, přátele. Nemoci se dnes obávat nemusíš. Pokud jsi nemocná, dnes se tvá nemoc zlepší, a ty se posuneš zase o kousek k uzdravení. Je třeba nemoc správně pojmenovat, zjistit, kde je příčina, a snažit se ji odstranit. Při nedorozumění se snaž najít zlatou střední cestu tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Nenaléhej dnes na nikoho, nech věcem volný průběh. Naplánuj si celý dnešní den, nezapomeň na detaily. Udělej si pěkný výlet, pozvi rodinu, nebo přátele. Tento den je také vhodný k aktivnímu odpočinku, zasportuj si, ale nepřeháněj to. Doma bude klid a pohoda. Nebuď nerozhodná, zkus si stát za svým názorem, i pokud ho ostatní nesdílí. Pověz jim své důvody ke svému rozhodnutí, vyslechni si námitky ostatních. V partnerství očekávej také velké změny. Pokud partnera nemáš, dnes se seznámíš s člověkem, který ti bude oddán. Pokud partnera již máš, jeho láska k tobě bude velká. Nedokáže si představit život bez tebe. Pokus se o harmonii v partnerství. Možná dnes dostaneš nabídku k sňatku, nebo se jen prohloubí váš dosavadní vztah. Udělej partnerovi kávu nebo dobrou večeři. Také večeře při svíčkách je vhodná, prožité noci nebudeš litovat. Pokud studuješ, neboj se dnes zkoušení, ani učení. Vše zvládáš bravurně, strach není na místě. Ve škole bude klid a pohoda. V podnikání tě čeká velký úspěch, proto se směle pusť do oboru, který sis zvolila. V zaměstnání se ti bude dařit, můžeš myslet na postup. Pokud jsi nezaměstnaná, dnes je pravý čas hledat vhodnou práci, která by tě naplnila a uspokojila. Investuj peníze, vrátí se ti mnohonásobně. Rozmysli si však, kam své peníze vložíš. Pokud tě někdo požádá o půjčku, odmítni. Půjčených peněz by ses již nemusela dočkat. Ne, že by ti nebyly vráceny, čekala bys na ně ale dlouho.

 

╰☆ 15 - ĎÁBEL ☆╮

Nedokážeš si připustit, že něco ve tvém životě končí, že už v něm nemá místo. Lpíš na věcech, které by neměly být důležité, neměly by ti zasahovat do života. Podléháš materiální touze, toužíš po úspěchu. Dnes se ale úspěchu nedočkáš. Dej si velký pozor na toho, komu dnes uvěříš, mohl by tě připravit o majetek. Pokud použiješ jakýkoliv rituál, mohl by se obrátit proti tobě. Dnes se dobrá přání neplní, zlo se však ukáže v nejrůznějších podobách. Ani ta nejlepší ochrana by ti nepomohla. Ocitneš se v bezvýchodné situaci, řešení nech na jindy, dnes by ses rozhodla špatně. Také se setkáš s podvody a lží, proto nic nepodepisuj, ani nic neslibuj. Buď opatrná před důvěrou ostatním. Své sexuální touhy kroť. Dělej jen to, co cítíš, nepřetvařuj se. Dnes budeš velice náchylná na drogy, alkohol či jiné návykové látky. Při bolestech hlavy raději nesahej po tabletách, ale zvol procházku či si lehni. Máš své zásady, tak se jich drž. To, po čem toužíš, se ti dnes vyhne velkým obloukem. Nenech se přesvědčit od přátel k žádné špatnosti. V minulosti jsi udělala něco, čeho by někdo mohl dnes využit proti tobě, nenech se proto vydírat. Pocítíš nenávist k milovanému člověku, nebo k sobě samé. Někdo se tě pokusí citově vydírat. Toužíš po lásce, které se dnes nedočkáš. V sexu si užívat budeš, nečekej však žádné city. Budeš velice přitažlivá, budeš neodolatelná. Pokud neplánuješ potomka, raději se chraň. Také nekupuj žádné zvířátko, brzy bys ho šla vrátit. Pokud studuješ, dnes ti bude dělat problémy soustředění. Snaž se nedívat na studium jako na nutnost, ale jako na svou budoucnost. Máš volbu, můžeš se nechat vyzkoušet, a zklamat, nebo se raději neprojevuj a přečkej dnešní školní den. Pokud pracuješ, bude se ti zdát, že nic nejde tak, jak by mělo. Nehádej se s nadřízeným, nespoléhej se na ostatní. Pokud jsi nezaměstnaná, raději žádnou práci dnes nesháněj, neuspěla bys. Pokud podnikáš, nemysli jen na svou prosperitu, udělej také něco pro ostatní. Peníze neutrácej, ani si žádné nepůjčuj. Rozkutálely by se dříve, než by sis to stačila uvědomit.

 

╰☆ 16 - VĚŽ ☆╮

Dnes budeš mít velice špatný den. Na cokoliv sáhneš, to se ti dnes nepodaří. Budeš nervózní zcela bez důvodu, nemá však cenu si vylévat zlost na ostatních. Nikoho nepřesvědčuj o své pravdě. Cokoliv dnes uděláš, bude mít následky v příštích dnech. Pozor si dej na zlomeniny a ošklivé pády. Také by se ti dnes mohla motat hlava, či ti bude nevolno. Tvé plány se ti nepodaří uskutečnit. Nezačínej žádný nový projekt. Do společnosti se nevydávej, násilí by ses nevyhnula. Pokud se chystáš na operaci, dnes je příhodná doba. Na silnici si dej pozor na dopravní nehodu, měla by pro tebe katastrofální následky. Pokud máš stání u soudu, omluv se, ale nechoď tam. Soudní proces by pro tebe neskončil dobře.

Pokud čekáš potomka, dnes zřejmě dojde k předčasnému porodu, v horším případě k potratu. Dnes budeš smrti blízko, proto buď velmi opatrná. Nepřijímej žádnou návštěvu, jen byste se zbytečně pohádali. Bude ti vadit téměř cokoliv. Ani s přáteli se dnes raději nesetkávej, z přátel by se brzy stali nepřátelé. A to jen kvůli jednomu okamžiku, kterého bys celý život litovala. Žádné dobré zprávy dnes nečekej. Někdo pro tebe chystá překvapení, které se ti ale líbit nebude. Dnes bys také mohla přijít o střechu nad hlavou, a to by bylo nemilé. Pokud by stěhování bylo plánováno, je to v pořádku. Nový domov však nebude ten pravý. Pokud máš partnera, dnes by se s tebou mohl rozejít, a to zcela bez důvodu. Pokud tomu chceš zabránit, raději ho dnes neprovokuj. Pokud partnera nemáš, dnes bys našla jen tyrana, který by tě fyzicky nebo psychicky týral. Pokud studuješ, dnes budeš dostávat jednu nedostatečnou za druhou. I když ses do školy připravila, nebudeš umět nic. Zkoušení se nevyhneš, i kdybyste dělala cokoliv. Jediná možnost je tvářit se neutrálně, neschovávej se ani nevyčnívej, pak se zkoušení vyhneš. Pokud pracuješ, vezmi si dnes dovolenou nebo volno. Jinak v práci zažiješ pravá muka. Také by mohlo dojít k tvému propuštění ze zaměstnání. Dnes budeš nadbytečná, neber si to osobně. Pokud hledáš zaměstnání, setkáš se s odmítnutím a neochotou. Pokud podnikáš, dnes uděláš mnoho chyb. Nebudeš tak výkonná, spíše unavená až znechucená. Dostaneš se do dluhů, ze kterých se nebudeš moci dostat. Můžeš také čekat návštěvu exekutora, pokud již dluhy máš, a nemáš na jejich splácení. V každém případě dnes neutrácej.

 

╰☆ 17 - HVĚZDA ☆╮

Dnes se na tebe usmívá velké štěstí. Všechny nepříznivé události z minulosti nabírají směr tím správným směrem. Je čas vyřešit vše, co vyřešeno být má. Máš velkou naději vše urovnat, začít řešit věci, do kterých se ti v minulých dnech nechtělo. Tvému trápení bude již brzy konec. Budoucnost se začíná odvíjet v pozitivním světle. Dostaneš nápad, který je třeba uskutečnit. Dej na své sny, nepodceňuj je. Navedou tě na správnou cestu. V případě nemoci čekej velký posun vpřed, je možné uzdravení z vyléčitelné nemoci. Všechna přání se ti dnes splní, rozmysli si, čeho bys chtěla dosáhnout. Věř v dobrou budoucnost, jen tak si ji můžeš tvořit podle svých představ. Věř také sama sobě, pak dokážeš i nemožné. Pokud plánuješ těhotenství, je ten správný čas začít na tom pracovat. Miminko, které dnes počneš, bude v životě velice šťastné, ostatně jako každé chtěné dítě. Na svých cestách potkáš spoustu nových přátel. Vydej se na návštěvu za přáteli, uspořádej malou oslavu. Nebezpečí se ti dnes bude velkým obloukem vyhýbat. Také získáš na svou stranu lidi, kteří tě příliš v lásce neměli. Pokud jsi se v minulých dnech o čemkoliv rozhodovala, dnes dospěješ k rozhodnutí. Dej na svou intuici, pak se rozhodneš správně. V partnerství je dnes vše v pořádku, pokud jste se v minulosti hádali, dnes můžete všechny spory vyřešit. Dnes jsi velmi žádaná, můžeš se zamilovat do jiného člověka, než s kterým žiješ. Tato láska bude čistá. Dnes je také zvláště dobrý den na svatbu, tento den slibuje dlouhé a šťastné manželství. Také partnerství vzniklé tento den bude na celý život. Někdo se do tebe zamiluje, bude záležet jen na tobě, zda tomuto člověku dáš šanci dokázat ti své čisté city, nebo zda ho necháš v nejistotě. Pokud partnera nemáš, dnes bys mohla toho pravého potkat. Pokud studuješ, dočkáš se dnes jen dobrých známek. Tvé studijní výsledky budou více než dobré. Také samotné učení ti půjde samo od sebe, spíše budeš hltat písmenka, naučíte se velice mnoho. Jako by ti učení lezlo samo do hlavy. Pokud tě dnes čeká nějaká zkouška, zvládneš ji na výbornou. Pokud jsi zaměstnaná, práce ti půjde sama od ruky. Mohla by ses dočkat povýšení, které bys měla přijmout. V případě nezaměstnanosti se poohlédni po práci, budeš mít štěstí. Pokud podnikáš, uzavřeš dnes významný kontrakt. Pracovníci, které dnes přijmeš, budou pracovat svědomitě. Získáš také nové klienty či zákazníky. O peníze se dnes bát nemusíš, nebudou ti ubývat, jako v minulých dnech.

 

╰☆ 18 - MĚSÍC ☆╮

Dnes si budeš dělat starosti. Starosti můžeš mít s dětmi, prací, partnerem, či zcela jiného druhu. Budeš přemýšlet nad svým dosavadním životem, který se neubírá směrem, který by sis představovala. Hrozí ti velké nebezpečí, které přijde ze strany, odkud to čekáš nejméně. Lidé se k tobě dnes obrátí zády. Budeš mít kolem sebe hodně falešných lidí. Nepřemýšlej o tom, co ti kdo dnes řekne, jen by sis dělala zbytečně velké starosti. Také se setkáš s pomluvami, ostatní neumí přijmout tvůj úspěch. Dopustíš se mnoha omylů, kterých budeš později litovat. Budeš mít na někoho zlost, zkus tuto zlost držet na uzdě, ať někomu nevědomě neublížíš. Máš však umělecké nadání, tak ho zkus zúročit. Pusť se do malování, skládej texty, zpívej. Nebuď závislá na partnerovi, dětech ani rodičích, je čas se osamostatnit. Také se ozvou staré strachy či fobie. Dej si pozor na deprese, nepoddávej se jim. Nesnaž se utéci před svým životem, zkus řešit situaci racionálně. Nepřemýšlej o smrti, soustřeď se na život. Dnes nikam necestuj, dej si velký pozor na silnici, obzvláště v noci. Do cíle bys nemusela dorazit, zabloudíš i v místech, která alespoň trochu znáš. Přátelé k tobě dnes nebudou upřímní, ber jejich slova s rezervou. Nic jim neslibuj, své sliby bys nedodržela. Zapomeň dnes na to, že bys mohla být nevěrná. Tato nevěra by se provalila, a měla by katastrofální následky. Také v současném vztahu není vše v pořádku, dnes přijde krize, kterou však překonáte. Toužíš po úžasném partnerovi, tvé sny se však nenaplní. Každý člověk má i negativní vlastnosti, měla bys je přijmout. Strach z opuštěnosti nabere velké obrátky, ať již partnera máš či nikoliv. Pokud partnera nemáš, dnes žádného nehledej ani se s žádným nesetkej. Tvé sexuální touhy dnes nebudou naplněny. Pokud studuješ, soustřeď se na učivo, počítej však s tím, že ti studium dnes nepůjde tak, jak by sis přála. Při zkoušce budeš více myslet, uvažovat nad svými odpověďmi, a neuvidíš jednoduchost odpovědi. Pokud pracuješ, vezmi si dnes volno. Pokud to není možné, dej pozor na pracovní úrazy, které by znamenali dlouhodobou pracovní neschopnost. Nedohaduj se s nadřízeným, mohla bys přijít o místo. Pokud práci nemáš, nezoufej. Dnes sice žádnou neseženeš, ale propadání smutku či depresím by ti příliš nepomohlo. Ve finanční oblasti čekej spíše stagnaci či úbytek. Dnes nechoď do obchodů, nenech se zlákat slevami, utratila bys více peněz, než by bylo vhodné.

 

╰☆ 19 - SLUNCE ☆╮

Dnešek bude velmi dobrý. Celý den budeš mít u sebe anděly strážné, či štěstí, které se tě nepustí. Ať se pustíš do čehokoliv, vše se ti podaří. Dnes můžeš cestovat kamkoliv, i do vzdálených zemí, na cestách se ti nepřihodí nic špatného. Na svých cestách potkáš mnoho nových lidí, kteří se můžou stát tvými přáteli. Pokud cestovat nechceš, můžeš zůstat doma a užívat si v rodinném kruhu. Dnes se zřejmě stěhovat nebudeš, pokud se tak rozhodneš. Tvůj domov si můžeš vylepšit, budeš se tam cítit v bezpečí. Pokud se přeci jen rozhodneš přestěhovat, toto místo pobytu bude zřejmě již konečné, vybereš si bydlení přesně podle svého. Můžeš se pustit do větší rekonstrukce, nebo jen zkrášlit byt esteticky. Vymaluj si byt podle svých představ, ozdob ho květinami. O své zdraví se budeš starat dobře, neměla bys mít větší zdravotní komplikace. Pokud již nemocná jsi, tvůj zdravotní stav se výrazně zlepší. Budeš myslet pozitivně, a to se odrazí i na tvých nápadech, které k tobě budou přicházet ve vlnách. Dej proto na svou intuici, a nepřemýšlej o detailech. Dnes tě navštíví mnoho lidí, jelikož se u tebe budou cítit dobře. I ty navštívíš mnoho lidí, kteří tě přivítají s otevřenou náručí. Také dostaneš mnoho darů, hmotných i emocionálních. Kohokoliv potkáš, ten vycítí tvou pozitivní energii. Proto daruj každému člověku úsměv. Nic tě to nestojí, a mnohé lidi to potěší. Nebezpečí ti nehrozí, můžeš se věnovat i nebezpečným sportům, ale uváženě. Jinak se sportu nevyhýbej, i kdyby to měly být jen procházky přírodou. Navštiv místo, které tě láká, nebo kde se prostě cítíš dobře. O žádného přítele dnes nepřijdeš, naopak získáš nové. Mnoho lidí tě bude chtít mít za přítele, važ si každého člověka, a neodsuzuj nikoho. Závist, se kterou ses potýkala v minulosti, zmizí. Rozhodovat se nebudeš muset v žádné záležitosti, vždy vycítíš to, co je správné. Ani ztráty dokladů či jiných movitých věcí se bát nemusíš. V lásce tě také čeká štěstí, pocítíš zamilovanost, nebudeš chtít být sama. Ostatně budeš mít pro koho žít. Můžeš se dále vzdělávat, učení ti půjde samo od sebe. Rodinné poměry budou dobré, můžeš přemýšlet nad dalším přírůstkem do rodiny, nebo si pořídíš nové zvířátko. Peníze k tobě budou proudit ve velkých částkách, můžeš investovat, nebo je nechat na pozdější investice. Tvá finanční situace se výrazně zlepší. V zaměstnání budeš mít úspěch, dostaneš mnoho nápadů, jak svou práci vylepšit. Pokud podnikáš, tvůj obor bude vzkvétat, a ty získáš mnoho dalších klientů či zákazníků.

 

╰☆ 20 - BOŽÍ SOUD ☆╮

Nastal čas nechat minulost již jednou provždy spát a vstoupit tou správnou nohou do budoucnosti. Popřemýšlej, co se ti kdy stalo ošklivého, a snaž se proměnit to v budoucnu v dobré, nebo se alespoň vyvaruj dalších chyb. To, co jsi v minulosti udělala, se nyní odrazí. Pokud ses chovala dobře, čeká tě příjemný den. Pokud na sebe však pyšná nejsi, očekávej spíše den nepříjemný. Připrav se na změny, které nastávají. Problémy, které jsi tajila před ostatními, dnes vyplují na povrch. Také dávná tajemství dnes již tajemstvím nebudou. Nelpi na věcech, které ti přinesly ať již dobré, nebo špatné. Je třeba přehodnotit žebříček svých hodnot. Přijde změna, která bude větší, než bys čekala. Změníš mnohé názory na situace i lidi, všechny nevyřčené otázky budou zodpovězeny. Řešení tvých problémů se ti nabízí, udělej správnou věc. To, co jsi doposud odkládala, již více neodsunuj na později. Zamysli se nad svým chováním, či by nebylo vhodné ho dnes přehodnotit, a něco s tím do budoucna udělat. Také na cestách věnuj zvýšenou pozornost na přechodu, ne každé auto ti zastaví. Na silnicích jezdi opatrně, ať nezpůsobíš dopravní nehodu. Dej si pozor na ostré předměty, na menší nehody doma i v práci. Jak ses chovala v minulosti ke svému zdraví, tak ti dnes odpoví. Nevysiluj se, snaž se udržovat v klidu, těžká námaha ti dnes neprospěje. Zhodnoť své chování k přátelům, zda není nic, na co bys nebyla příliš hrdá.Pocítíš důsledek svého rozhodnutí v minulosti. Dnes se můžeš stěhovat, vybereš si vhodné bydlení. Nebo stěhování neplánuješ, pak svůj domov zkus zvelebit, aby se ti v něm líbilo. I tvůj domov si zaslouží pozornost, a ne jen přehlížení. Je čas na usmíření v rodině. V partnerství tě čekají také velké změny. Na svém vztahu zapracuj, vztah může být obnoven nebo rozvíjen. Pokud jsi svou lásku ztratila, a chceš ji zpět, dnes máš příležitost vyznat se ze svých citů k tomuto člověku. V případě vysokého těhotenství bys mohla dnes porodit. Pokud partnera nemáš, dnes je vhodná doba se po nějakém podívat. Můžeš změnit zaměstnání, dnes budeš mít velkou šanci na úspěch. Také pokud jsi v minulých dnech sháněla zaměstnání, či posílala životopisy, dočkáš se odměny ve formě dobré práce.Jak jsi nakládala s penězi, odrazí se právě dnes. Pokud jsi nemyslela jen na sebe, ale také na ostatní, dočkáš se finanční odměny.

 

╰☆ 21 - SVĚT ☆╮

Dnes se ti splní jedno z tvých přání. Dnes zaujmeš nejlepší možný postoj ke kterékoliv záležitosti. Dosáhneš toho, po čem tak dlouho toužíš, nebo k tomu zvolíš ty správné kroky. Cíl máš na dosah ruky, nezahazuj žádnou příležitost. Také se ti v hlavě zrodí plán, o kterém příliš nepřemýšlej, prostě ho uskutečni.Dnes buď doma, i když tě bude něco popohánět ven. Pozvi přátele či rodinu, a prožij s nimi dnešní den. Udělej si na ně čas, vždyť ti na nich záleží. Nevymlouvej se proto na nedostatek času. Zahraj si nějakou hru s dětmi, ať již cizími či vlastními. Je na čase začít se ze života radovat, zastavit se na pár hodin, a prostě žít.Nevystavuj se dnes slunci, ani nechoď do solária či sauny. Vyhni se také masážím. Svých přátel si važ, neodsuzuj je pro jejich chyby, nikdo není perfektní. Každý se může mýlit, každý si zaslouží druhou šanci. Pokud tě postaví před rozhodnutí, použij svůj rozum. Srdce by ti v této záležitosti napovědělo špatně, proto dej na svou intuici.

Může se stát, že tě dnes partner požádá o ruku, tuto nabídku přijmi. Tvé partnerství by mělo být stvrzeno sňatkem. Pokud již vdaná jsi, zažiješ příjemné překvapení od svého manžela. Dostaneš malý dárek, který potěší. Nemusí se přitom jednat o hmotný dar. Pokud partnera ještě nemáš, dnes máš příležitost potkat toho pravého. Může to být cizinec, může to být světaznalý cestovatel. Nebo jen člověk, který má široký rozhled a se kterým se v žádném případě nebudeš nudit. V každém případě nastane velká harmonie v lásce. I děti ti dnes přinesou mnoho radosti, pokud je máš. Rodiče by tě také rádi viděli. Při studiích se zaměř na možnost studia v zahraničí. Byla by to velmi příznivá zkušenost, která se ti bude v budoucnu hodit. Také ve škole dnes proběhne vše v pořádku, látku ses naučila, není třeba si ji opakovat. Pochopíš i látku, kterou jsi doposud pochopit nedokázala. V zaměstnání čekej úspěch, dostaneš spoustu nových úkolů, které zvládneš s přehledem. Také v podnikání zažiješ velký úspěch, peníze se k tobě pohrnou, zasloužíš si je za svou práci a námahu. Pokud sháníš zaměstnání, dnes se ti naskytne jedinečná příležitost.

 

MALÁ ARKÁNA

╰☆ ESO HOLÍ ☆╮

Dnes se věnuj ručním pracím, nebo vyrob dárek pro toho, koho máš ráda. Tento dárek tuto osobu jistě potěší více, než dárek kupovaný. Lidé ti však budou dnes závidět, vyhni se rozhovorům se sousedy, nemluv o sobě. Dostaneš novou příležitost, tak se jí chop, dokud se ti nabízí. Můžeš se realizovat v čemkoliv, co ti přijde na mysl.Také dnes zažiješ velké dobrodružství, pokud nebudeš sedět doma a vyrazíš za zábavou. Máš v sobě velkou odvahu, tak proč se držet zpátky. Úspěch máš na dosah. Dostaneš druhou šanci, nezahoď ji. Dnes bys mohla také přijít s nějakou novinkou, která ti časem vynese dostatečné množství peněz. Stůj si za svým názorem. Můžeš jet neplánovaně na dovolenou, třeba sis na tento den dovolenou naplánovala již dříve. Bez obav se na ni vydej, poznáš mnoho nových a krásných končin, seznámíš se s novými lidmi. Rozhodně bys dnes neměla zůstávat doma, pokud již musíš, vyšij nějaký krásný ubrus nebo jen vyrob nějakou maličkost. Návštěvy dnes neodmítej, budeš se dobře bavit. Přátelé po tobě dnes zatouží, neodháněj je od sebe. Nepřátelé k tobě budou cítit respekt.

Čeká tě také důležité rozhodnutí, důvěřuj svému rozumu. Víš, co musíš udělat, tak to prostě udělej.

Tvůj milostný život by sis mohla zpříjemnit něčím novým, zkus třeba netradiční sex, nebo ne příliš obvyklé polohy. V sexuálních pomůckách se meze nekladou, zkus popustit uzdu své fantazii, a pomůcku si vyrob. Prožiješ opravdu vášnivou noc. Je také nejvyšší čas zapomenou na hádku z uplynulých dnů a odpustit. Pokud jsi bez partnera, dnes se zamiluješ na první pohled. Nebude se jednat o platonickou lásku, objekt tvé vášně bude mít stejné touhy. Studium ti dnes půjde na výbornou, není se čeho obávat. Vezmi učení jako hru, a netrap se, pokud se ti něco nepodaří. Neúspěch však poplyne z tvé přílišné nedůvěry, proto ji dnes odlož stranou. Pokud jsi nezaměstnaná, otvírá se ti cesta k nové práci. Zkus se dnes poptat v okolí, jistě budeš mít úspěch. V zaměstnání tě čekají nové, perspektivní úkoly. V podnikání se ti nyní bude dařit, pokud ho jen zvažuješ, měla bys uvažovat o této profesní cestě. Nebylo by příliš moudré to odkládat. Začíná období prosperity, neobávej se o své finance. Přijdou k tobě, ale budeš muset vynaložit malé úsilí.

 

╰☆ DVOJKA HOLÍ ☆╮

Máš okolo sebe spolehlivé lidi. Jen někteří občas nechávají vše na tobě, pokus se to dnes změnit, a pověř je nějakým úkolem, třeba nákupem nebo je pošleš s balíčkem či dopisem na poštu. Budeš postavena před životní výzvu, kdy si budeš muset vybrat. Vybírej však pečlivě, ať tě to později nemrzí. Máš tajné přání, které chceš strašně moc. Nechybí ti vytrvalost, dnes ji budeš potřebovat. Nebudeš však dnes velmi vstřícná, spíše uzavřená do sebe. To se přátelům moc líbit nebude. Ty si však musíš dnes spoustu věcí promyslet, nechceš se unáhlit. Proto by bylo vhodné nezvat přátele k sobě domů, ani za nimi nechodit. Zůstaň raději doma, se svou rodinou. Ty tě znají takovou, jaká jsi, i s občasnými náladami. Také po zdravotní stránce na tom nebudeš nejlépe. Věnuj zvýšenou pozornost teplotním výkyvům, oblékni se podle počasí. Pokud toto podceníš, tvé tělo se bude bránit zvýšenou teplotou či krvácením z nosu. Také tržné a řezné rány by mohly být dnes časté, proto se vyvaruj neopatrnosti.Zkus si najít doma klidný kout a popřemýšlet, co ti dnes tolik vadí. Můžeš také meditovat, pomůže ti to uklidnit se a dívat se na věci ze správného úhlu. Rozhodování nech na jindy, ať už se bude jednat o cokoliv. Myšlenky budou roztěkané, nebudeš schopna rozpoznat důležité věci od těch nedůležitých.Jelikož se budeš dnes těžko rozhodovat, neměla bys dělat žádnou činnost, při níž je důležité soustředění. Také bys mohla ztratit důležité doklady, či jen založíš věc, kterou pak nebudeš moci najít. Nebudeš příliš důvěřovat svému partnerovi, a to bude mít dopad na váš vztah. Přílišná žárlivost spíše vašemu vztahu ublíží, než aby mu prospěla. Také budeš mít tendenci se nad partnera povyšovat. Pokud stojíš před rozhodnutím, kterému partnerovi dát přednost, dnes to nevyřešíš. Pro nezadané to není příliš dobrý den, jelikož bys mohla potkat partnera, který by měl nad tebou nadvládu, ocitla by ses v bezvýchodné situaci, ze které by ses jen těžko dostávala. Studium půjde dnes těžko, nebudeš schopna rozlišit, co je dobré se naučit, a co nikoliv. Také kantoři budou přísnější než kdykoliv jindy. V zaměstnání si na tebe zasedne nadřízený, tvé výkony mu nebudou dost dobré. V podnikání se budeš muset snažit, aby sis vydělala na denní chléb. Také budeš přemýšlet o svých financích, které ubývají.

 

╰☆ TROJKA HOLÍ ☆╮

Dnes je čas zapomenout na staré záležitosti a vrhnout se po hlavě do krásnější budoucnosti. Možná se ti bude zdát, že jsi něco neudělala tak, jak jsi měla, ale je to jen pocit. Takové pocity bys dnes měla zaplašit. Vydej se na výlet, nebo si jen zajdi do přírody. Můžeš jít sama, nebo s sebou vezmi své přátele či rodinu. Nudit by ses v žádném případě neměla. Pokud máš naplánovánu dovolenou, nic ti nebrání jet. V cestě ti nebudou stát žádné překážky. Naopak, na této dovolené poznáš spoustu nových lidí. Jen pozdější loučení s nimi nebude příjemné. Ve svém okolí máš lidi, kteří tě mají rádi. Dnes budeš přátelská, úsměv daruješ každému, bez ohledu na to, zda ti tito lidé sedí či nikoliv. Nezatěžuj své srdce příliš, nevysiluj se. Také si dej pozor na menší úrazy. Mysli dnes ne na sebe, ale na ostatní. Jistě je spousta věcí, které můžeš udělat pro své známé či kamarády. Stačí být dnes s nimi, aby i oni pocítili teplo přátelství. Vydej se za nimi, nebo je pozvi k sobě domů, či na výlet. Odvedete je od negativních myšlenek, nebudou muset řešit věci, kterými by se jen trápili. Pokud se budeš muset dnes rozhodnout, raději to odlož, pokud je to možné. Jsi pozitivně naladěna, a neviděla bys možná úskalí, která by vyvstala později. Pokud dnes něco slíbíš, měla by ses to snažit dodržet. Pokud jsi sama, dnes potkáš člověka, se kterým ti bude dobře. Tento člověk bude přátelský, jen mu odhal svou pravdu, nic před ním neskrývej, jelikož poté by váš vztah trval krátkou dobu. Pokud toužíš po návratu svého partnera, který tě opustil, věz, že dnes je ten nejlepší čas něco s tím začít dělat. Dej mu najevo svou náklonnost a lásku. Také on dnes bude o tobě přemýšlet, tak proč tomu osudu trochu nepomoci. Pokud partnera máš, ale v minulých dnech jste si příliš nerozuměli, můžeš se pokusit o smíření. Je zapotřebí být naprosto otevřená, sdělit partnerovi své pocity. V harmonickém partnerství nedojde k žádné velké změně. Ve finanční oblasti nastane také velká změna, můžeš přijít na nápad, jakým způsobem si polepšit právě v oblasti financí. V podnikání se rozvíjej, pak k tobě budou plout také nové finanční prostředky. Pokud zvažuješ hypotéku, dnes o ní požádat můžeš, či si sjednej schůzku.Ve škole se dnes s nikým nepohádáš, i učitelé s tebou budou spokojeni. Pokud hledáš zaměstnání, máš velkou šanci nějaké nalézt. Ve stávajícím zaměstnání ti půjde práce dnes sama od ruky.

 

╰☆ ČTYŘKA HOLÍ ☆╮

Dnes se můžeš vydat do společnosti, na večírek nebo jinou společenskou událost. Nezapomeň se vhodně obléci, nudit se určitě nebudeš. Hostitel tě uvítá více než mile. Domů se dostaneš bez nehody, i když v sobě budeš mít alkohol. Jen v tom případě nesedej za volant, spíše se nech odvézt. Nebo můžeš večírek uspořádat ty sama, jako hostitelka budeš výborná. Pohosti své známé i jejich přátele, nebo se jen sejdi s rodinou. Můžeš pozvat rodiče na oběd či na večeři, dnes jídlo v žádném případě nezkazíš. Buď originální a uvař něco opravdu slavnostního. Jen opatrně s alkoholem, dopřej si ho dnes s mírou. Pokud se dnes vydáš na cestu, nepotkáš žádnou silniční hlídku, ani na této cestě nenarazíš na žádnou překážku. Zažiješ pocit bezpečí, lásky budeš mít na rozdávání. Také se můžeš pustit do výroby čehokoliv, dnes budeš mít spoustu skvělých nápadů, práce ti půjde sama od ruky. Při této práci by sis mohla vnitřně odpočinout, zažít spokojenost z toho, co vytvoříš. Nebo navštiv galerii či si zajdi na koncert, na který jsi v minulých dnech neměla ani pomyšlení.Doma se budeš cítit také bezpečně, pro radost můžeš byt či dům zkrášlit podle svého tak, aby se ti tam líbilo ještě víc. Ozdob svůj byt květinami nebo si kup nerost, který dodá tvému obydlí tu správnou energii. Pokud budeš postavena před rozhodnutí, udělej ho dnes. Tvé myšlenky jsou čisté, proto se rozhodneš správně. I v případě rozhodnutí k opuštění starých věcí, včetně vztahu, které již nefungují, nebo ti nedávají dostatek prostoru k realizaci, se rozhodneš správně, i když to někoho bude bolet.Pokud tě dnes čeká svatba, můžeš se na ni již nyní těšit. Svazek, který dnes uzavřeš, bude trvalý. Jen nezapomeň na vztahu i nadále pracovat. V lásce dnes zažiješ harmonii. Pokud jsi sama, nijak partnera nehledej, on si tě najde sám. Pokud žiješ v partnerství, budeš dnes spokojená. Jen pozor na vztahy s milencem, mohla bys mu dát přednost a opustit stávajícího partnera. Dnes na to není ten nejlepší čas. Je však čas se vrátit, proto pokud přemýšlíš o partnerovi, kterého jsi opustila, nebo který opustil tebe, je cesty zpět. Pokud hledáš zaměstnání, poptej se tam, kde již nějakou dobu nepracuješ. Na nové zaměstnání raději dnes zapomeň. Pokud zaměstnána jsi, dokončíš zdárně nějaký projekt či budeš se svou prací spokojena. Totéž platí v případě podnikání. Pokud studuješ, zopakuj si minulou látku, máš v ní mezery.Finanční stránka by dnes měla být dobrá.

 

╰☆ PĚTKA HOLÍ ☆╮

Dnes se můžeš zúčastnit soutěže, ať již půjde o cokoliv. I kdybys nevyhrála, odneseš si zkušenosti, které ti budou v životě přínosem. Bojuj až do posledního dechu, jen tak máš šanci na úspěch. V soutěži se setkáš s velkou konkurencí, která ti nic nedá zadarmo. I tak to ale stojí za trochu snažení, máš na to stát se vítězem. Pokud máš jakoukoliv věc nevyřešenou, dnes ji můžeš dotáhnout do konce. V soudnictví můžeš podat návrh na odvolání. Pokud se ti cokoliv nelíbí, podej stížnost. Budeš muset sice mnohé dokazovat, pokud je však právo na tvé straně, dočkáš se ho. I doma můžeš urovnat spory, ale nebude to vůbec snadné. Pokud máš děti v pubertě, očekávej odpor z jejich strany. Dnes se s nimi zřejmě nazlobíš. Budou zkoušet, kam až je necháš zajít. Také se vyhni sporům v hospodě, bez pořádné rvačky se to dnes zřejmě neobejde. V lepším případě budeš diskutovat, s ostrou výměnou názorů musíš počítat. Dnes se pokud možno nerozčiluj, k infarktu nebudeš mít daleko. Také by se mohly ozvat staré rány. Ve vztahu dnes čekej zvláštní, negativní napětí. Zřejmě budeš bojovat s tím říci svůj názor partnerovi. Dej si na to však pozor, jen by došlo k hádce, která by se jen tak neurovnala. Spíše by vedla k odcizení tvého partnera, kdy by hledal oporu někde jinde. Také budeš dnes bojovat se žárlivostí. Pokud partnera nemáš, raději ho dnes nehledej, ani se s žádným dnes nesetkej. Na návrat partnera také dnes není vhodná doba. Pokud studuješ, čeká tě velká zkouška. Je třeba se na ni pořádně připravit, nic nezanedbat. Asi se při zkoušení hodně zapotíš, ale výsledek bude stát za každé úsilí. Pokud jsi se připravila na tuto zkoušku, plody tvého snažení budou sladké. Pokud jsi ji však podcenila, budeš se muset snažit o to víc, abys dosáhla uspokojivého výsledku. Volno dnes v práci zřejmě nedostaneš, a pokud ano, budeš muset být hodně přesvědčivá. Do práce se ti však dnes nebude chtít, budeš vnitřně cítit rozpory s kolegy. Ani podnikání nebude dnes ideální.

Peníze budou spíše ubývat, mohla by ses dostat do dluhů. Pokud již dluhy máš, dnes se jimi budeš více trápit. V případě velké finanční rezervy budeš mít potřebu utratit nějaké peníze, na to si dej však pozor.

 

╰☆ ŠESTKA HOLÍ ☆╮

Dnes zažiješ velkou radost. Je konec úsilí, nyní přichází zasloužená odměna. Pracovala jsi na sobě, a to se odrazí v pozitivním světle. Dopřej si odpočinek, po tak namáhavé práci si ho zasloužíš. Celý svět ti dnes bude ležet u nohou. Budeš se sebou velice spokojená, není nic, co by tvou radost zkazilo. Také se ti splní velké přání. Rozmýšlej, jaké z toho nepřeberného množství přání by to mohlo být. Štěstí se tě bude držet, tak si ho užívej a neodháněj ho od sebe. Úspěch již na tebe čeká, ať si ho zasloužíš či nikoliv. Na veřejnosti nemusíš mít trému, vše se ti podaří. Popularitě se nevyhneš, nauč se ji přijímat. Pokud se dnes vydáš na cestu, i tato cesta bude úspěšná. O cestě životem a plánováním budoucnosti ani nemluvě.Lidé ti budou závidět úspěch a štěstí, nenech se tím vyvést z míry. Dostanou se k tobě vesměs jen dobré zprávy. Tvé srdce bude potěšeno. V komunikaci s ostatními si nemusíš nic vymýšlet, není důvod přehánět. I tak tě lidé dnes budou poslouchat, a také si z rozhovoru mnohé odnesou.

Vyhni se konzumaci tvrdého alkoholu, tvá játra by to dnes nemusely ustát. Také bys dnes mohla učinit závažné rozhodnutí, které tě v minulosti hodně trápilo. Nyní je čas zvolit si cestu, kterou půjdeš. Bude to více než snadné. Pokud partnera nemáš, vyraz do ulic a nějakého si najdi. Také můžeš jít do společnosti, nebo se podívat na internetu. Dnes ti přeje štěstí i po této stránce. Seznamování bude příjemné. Ve stávajícím partnerství čekej harmonii, den bez dohadování. Pokud studuješ, čeká tě zřejmě důležitá zkouška. Tuto zkoušku zvládneš levou zadní. V zaměstnání budeš úspěšná, lidé budou obdivovat tvou kreativitu. Již je na čase být povýšená, proto pokud ti povýšení nebude nabídnuto, zažádej o něj. V případě nezaměstnanosti bys dnes mohla najít dobrou práci, která tě bude nejen bavit, ale bude také dobře finančně ohodnocena. V podnikání získáš nové klienty či zákazníky, kteří se k tobě budou rádi vracet. Můžeš rozjet nový projekt, či zdokonalit stávající. V této oblasti bude započat velký úspěch. O finance si dnes starosti dělat nemusíš, naopak, z tvého podnikání se ti peníze budou sypat. Ve finanční oblasti čekej odměnu za svou dobře vykonanou práci. Peníze jdou dnes k tobě sami, neodmítej je.

 

╰☆ SEDMIČKA HOLÍ ☆╮

Jsi bojovnice a dokážeš této přednosti dobře využít. Bude zapotřebí velké vytrvalosti k tomu, abys získala, po čem tolik toužíš. Pozor si dej na svou trpělivost, jelikož se dnes snadno rozčílíš i nad maličkostmi. Lidé tě budou méně chápat, spoustu věcí jim budeš muset říci několikrát. Dostaneš se do svízelné situace, kde budeš muset prosadit svůj vlastní názor. Neměla bys však ustupovat. Také se s někým dnes pohádáš, spor se může týkat čehokoliv. Pokud jdeš k soudu, připrav si dobrou obhajobu, jinak odejdeš s nepořízenou. Konkurence je velká, a ty musíš bojovat. Bude zapotřebí obhájit své místo, ať již v partnerském nebo pracovním životě. To, co je pro tebe hodně důležité, si dnes budeš muset také obhájit. Nebude to však snadné. Snaž se řešit osobní problémy, jinak tě zcela pohltí. Nemá cenu je odsouvat na neurčito, jejich řešení ti ulehčí mnoho trápení. Veškeré překážky dnes překonáš, použiješ-li také svůj rozum. Své zájmy si dnes braň, vyplatí se ti za ně bojovat. Možná bude více lidí proti tobě, na to však nehleď. Je nutné starat se především sama o sebe, na ostatní jsi brala ohledů již dost. Máš svůj vlastní život, tak se pokus ho žít. Se závistí se dnes budeš potýkat více než kdy jindy. Lidé tě budou kritizovat za kdeco, nenech se však vyvést z míry. Na přátele dnes raději zapomeň, zbytečně byste se mohli pohádat, a pak by tě to mrzelo. Bylo by vyřčeno, co má zůstat skryto. Na silnicích si dej velký pozor. S nemocí se dnes budeš vypořádávat hodně špatně, pokud se necítíš ve své kůži, raději zalez pod peřinu. Také pečovat o druhé v době jejich nemoci ti dnes příliš nepůjde. Budeš se cítit využívaná. V každém případě se budeš cítit unavená.V partnerství budeš trochu vzdorovat, je třeba si zajistit také své právo na slovo. Nenech si nic diktovat, i kdyby to znamenalo přejít do opozice. Pokud ses potýkala s potížemi ve vztahu v minulosti, dnes se tyto problémy ještě více prohloubí. V každém případě bude dnes v partnerství hodně napětí. Pokud partnera nemáš, můžeš prožívat menší depresi. Žádný partner není na obzoru, tak si udělej den sama pro sebe. Ani o případný návrat partnera se dnes nesnaž, při jeho kontaktování byste se jen více pohádali.Pokud studuješ, nevypadá to dnes na příliš dobrý den. Učení ti nepůjde a škola tě dnes bavit nebude. Také v zaměstnání si budeš muset obhájit své místo. V případě nezaměstnanosti tě přijetí dnes nečeká. Peníze raději neutrácej, budeš mít spíše pocit, jako bys jich potřebovala mnohem více.

 

╰☆ OSMIČKA HOLÍ ☆╮

Dnes se ti otevírá celý svět. Můžeš poznávat místa, která jsi nikdy nenavštívila, nové lidi, kteří budou přínosem pro tvou další budoucnost. Také si rozšíříš obzor na poli vzdělávání, pokud se rozhodneš tato místa navštívit. Získáš mnoho znalostí, které využiješ ve svém životě, ať již v osobním, či pracovním. Na svých cestách dej pozor, dnes to bude svádět k rychlé jízdě.

Také můžeš navštívit některé sportovní akce, kde bude i o zábavu postaráno. Sportuj, nebo se jen procházej v přírodě. Pohyb je dnes pro tebe velmi důležitý. Něco se stane, a stane se to rychle. O něco jsi v minulosti usilovala, a tvé úsilí se nyní naplní. Upínala ses k naději, která se ti splní. Měla bys jednat v této záležitosti co nejrychleji. Také se dočkáš velkého překvapení, ať již příjemného či nepříjemného. Jak s ním naložíš, bude záležet jen a jen na tobě. Nechybí ti nadšení, které dnes uplatníš. Nepřemýšlej o věcech ani důsledcích, je čas jednat. Nemoci se ti dnes budou vyhýbat. Pokud již nemocná jsi, čekej uzdravení či alespoň ustálení. Dnes je dobrý den na stěhování, či alespoň provzdušnění bytu. Otevři okna, nech proudit čerstvý vzduch do celého bytu. I tvůj byt si zaslouží trochu péče, tak mu ji dopřej. Můžeš byt vymalovat veselými a teplými barvami. Pokud nemáš partnera, dnes se ti naskytne mnoho příležitostí. Zvaž, který by byl pro tebe nejlepší, poslouchej své srdce. Pokud chceš svého partnera zpět, navrátí se. Vlož do toho své srdce, otevři ho, a odezva na sebe nenechá dlouho čekat. V případě partnerství čekej utužení vztahu, neharmonický vztah dojde k poznání, že všechny neshody jsou zbytečné. Dnes budeš vášnivá, proto i sex bude stát za to. Neboj se říci partnerovi, co ti dělá dobře, dnes by ti tato přání mohl splnit, pokud to nebude proti jeho přesvědčení.

Pokud jsi nezaměstnaná, objeví se zčista jasna práce, která má budoucnost. Tato perspektivní a dobře placená nabídka se již nebude opakovat, proto neváhej s odpovědí. V případě zaměstnanosti budeš toužit po změně. Také můžeš prodiskutovat své platové podmínky. Pokud studuješ, dnes se ti vědomosti budou drát samy do hlavy, ani se nemusíš příliš snažit. Peníze hlásí příchod, tak si jich užij. V případě dluhů čekej mírné zlepšení.

 

╰☆ DEVÍTKA HOLÍ ☆╮

Hledíš do minulosti, střípky minulosti se znovu ozývají. Nevíš, jak se zachovat, jelikož by ti to mohlo způsobit značné starosti. Nejlépe uděláš, když necháš minulost být. Žij přítomností. Udělala jsi v minulosti hodně chyb, které bys ráda napravila či zapomněla, ale není to tak snadné. Raději se jim do budoucna snaž vyhnout. Pokud je to nezbytně nutné, řekni o své minulosti partnerovi, ať není poté postaven před hotovou věc, která ho nemile překvapí. V partnerství bys neměla mít tajnosti, váš vztah tuto pravdu o minulosti vydrží. Pokud to za tebe udělá někdo jiný, budou ve vztahu již navždy trhliny, které se nezacelí. Špatné zkušenosti ti stále probíhají hlavou, zkus se na ně podívat pozitivně. Polož si otázku, co ti tyto zkušenosti vzaly a co naopak daly. V případě soudního sporu dojde k odročení, rozsudek by dnes neměl být vynesen. Dává ti to čas připravit se na tento nelehký boj.

Musíš pochopit, kde je tvé místo. Nesnaž se dělat ze sebe něco, co nejsi. Chystá se k tobě na návštěvu osoba, která by ti mohla znepříjemnit celý den. V bytě nedělej žádné změny. Dnes budeš až příliš podezíravá, vše ti bude připadat podezřelé. Velký pozor si dej na zranění, která by se špatně hojila. Také v oblasti srdce bys mohla být poraněna, proto vypusť z hlavy všechny zlé myšlenky.Dnes se nedokážeš svému partnerovi zcela otevřít. Staré rány se ozývají a ty máte strach z opuštění. Budeš až příliš uzavřená, nebudeš chtít komunikovat. To je to nejhorší, co můžeš udělat. V případě nového vztahu nehledej jen chyby, ale také klady. Vždyť ani ty nejsi bez chyby.Pokud studuješ, dnes se ti ve škole příliš dařit nebude. Nechce se ti do školy, čekáš nějaké problémy. Problémy vzniknou ale jen tehdy, když si je připustíš. Pokud pracuješ, objeví se staré chyby, které byly již zapomenuty. Opět ti je dnes někdo připomene. Při podnikání dbej na dobře odvedenou práci, budeš bojovat s konkurencí či sama se sebou, nebudeš si věřit. Zamysli se nad svou finanční situací, zda není nějaké kladné řešení. Je potřeba mnohé změnit, tak začni právě dnes. Peníze neinvestuj, přišla bys o ně. Také dnes nepůjčuj peníze, nebyly by ti vráceny. Ani si peníze nepůjčuj, rozkutálely by se příliš rychle, a vracely by se obtížně.

 

╰☆ DESÍTKA HOLÍ ☆╮

Tvé sny a přání se začínají opožďovat, budeš se muset hodně snažit, abys dosáhla toho, po čem toužíš. Je to jen na tobě, nikdo ti v tom nepomůže, ani ti to nikdo nikterak neulehčí. Dnes se budeš mnoha věcmi trápit, nebudeš je moci vyhnat z hlavy. Budou na tebe kladeny velké požadavky, které nebudeš moci splnit. Nedělej nic proti své vůli, mohla bys přecenit své síly. Toužíš mít nemožné, alespoň pro dnešní den. Naložíš si více, než uneseš. Pokud budeš postavena před rozhodnutí, neunáhli se. Dnes není příznivá situace na konečný verdikt, nech si vše ještě projít hlavou. Budeš přemýšlet, jak se svým životem naložíš do budoucna. Na návštěvu dnes raději nechoď, ani žádnou návštěvu nepřijímej. Nebyla bys dobrou společnicí. Hrozícímu nebezpečí se dnes zřejmě nevyhneš. Máš náladu pod psa, nesoustředíš se. To bude mít dopad také při řízení automobilu, či při přecházení silnice. Také doma si dej pozor na ostré předměty. Pozor si také dej na nepozornost, kdy bys mohla přijít o doklady či klíče. Ztráta průkazky na autobus či karta do bankomatu by tě jen více rozčílila.Měla bys více odpočívat, přepracovanost se odrazí na tvém zdravotním stavu. Jinak by ses cítila velmi slabá, zbavená veškeré energie, kterou potřebuješ k životu. Energii načerpáš procházkou v přírodě. Vyvaruj se dnes cigaretám a alkoholu, ani nepobývej v zakouřené místnosti.  Dej si pozor na přepjetí, jak duševní tak pracovní. V partnerství se cítíš omezovaná, raději se s ním do žádné debaty nepouštěj, nevyšla bys z toho dobře. Jen bys byla zbytečně rozhozená. Došlo by i na menší hádku. Tento den bude znamením velké krize, kterou budeš muset ustát. Dnes by také mohlo dojít k rozchodu s tvým partnerem. Měla by sis udělat čas sama pro sebe. Bude na tebe činěn velký tlak ze strany partnera. Pokud partnera nemáš, bude tě tato situace tížit. Budeš se cítit více než kdy jindy opuštěná. Pokud studuješ, tvé obavy ze zkoušení se naplní. Jako bys neměla v hlavě žádné znalosti. V zaměstnání si udělej svou práci, a jdi domů. Nepouštěj se do diskuzí se spolupracovníky, dnes mají navrch. V práci budeš vystavena velkému tlaku, nepoddávej se proto stresu. Také na tebe bude kladena velká zodpovědnost. Bude tě však provázet neúspěch, proto rozhodování nech na někom jiném. S penězi dnes hospodař opatrně, v případě dluhů nečekej zlepšení.

 

╰☆ PÁŽE HOLÍ ☆╮

Dnes se události pohnou směrem vpřed, již jsi na změny, které budou následovat, připravená. Nápady se do tvé mysli jen hrnou, je zapotřebí je zúročit. Dostaneš dobrý nápad, jak přijít k více penězům, tak se tohoto nápadu chop, nebudeš zklamaná. Také dnes můžeš pomoci někomu jinému uskutečnit jeho sen, či jen poradit. Správná řešení ti vyvstanou sama od sebe, nemusíš se bát omylů. Také pokud budeš sama stát před rozhodnutím, dnes se rozhodneš správně. Máš na dosah ruky vše, co si vezmeš do hlavy. Dostaneš šanci, která se nebude opakovat. Dostaneš zprávu od přítele. Touto zprávou budeš zaskočena, ale zároveň potěšena. Na světě jsou lidé, kterým na tobě záleží. Projev jim také náklonnost. Dnes máš dar tvořivosti, tak ji zúroč. Také bys mohla namalovat nějaký energetický obrázek, či skutečné dílo, máš k tomu předpoklady, byť se to může zdát nemožné. Ani vášeň ti dnes chybět nebude, nadchneš se pro mnoho věcí. Můžeš se rozvíjet podle libosti. Budeš se radovat ze života, svým optimismem nakazíš ostatní. Také můžeš společně s přáteli podniknout nějaké dobrodružství. Nebuď nejistá, dnes dokážeš cokoliv.Návrat partnera se blíží, dnes vzplane z kdysi zapálené jiskry plamínek. Proto je třeba ho nenechat zhasnout. V případě partnerství budeš neklidná, zažíváš stereotyp, který tě nudí. Můžeš se porozhlédnout jinde, zde je ale riziko, že s milencem sice zažiješ chvíle plné vášně, tento vztah však nebude mít trvání. Pokud si chceš jen zpříjemnit sexuální a partnerský život, zkus k sobě někoho přibrat, než myslet hned na nevěru. Pokud jsi bez partnera, dnes zažiješ horoucí lásku, která však brzy skončí. Pokud studuješ, dnes máš svůj den. Jsi bystrá, vše si lehce zapamatuješ, i logika ti nechybí. Můžeš také spolužákům pomoci s látkou, které nerozumí. Budeš mít tendenci se sbližovat se spolužáky, jen pozor, ať to nedojde příliš daleko. S učiteli dnes budete dobře vycházet.V zaměstnání se dočkáš povýšení, či k tomu budeš mít slušně nakročeno. Zvaž, zda toto povýšení přijmeš. Nemáš sice dost zkušeností, ambice ti však nechybí. Pokud jsi bez zaměstnání, práci hledej spíše v mladém kolektivu. Brigáda se ti naskytne téměř sama. V pohovoru uspěješ, jsi kreativní a nebojíš se, to je tvé velké plus.Peníze se dnes budou lehce vydělávat, ale také lehce utrácet.

 

╰☆ RYTÍŘ HOLÍ ☆╮

Dnes na tebe nebude vůbec spolehnutí, budeš měnit plány tak, jak se ti to bude hodit. Nebo naopak někdo z tvých blízkých změní plány tobě, a zasáhne to i do tvých domluvených schůzek. Budeš netrpělivá, čehokoliv nedosáhneš hned, od toho upustíš. Budeš opouštět domov, utíkat od zodpovědnosti. Je třeba vzít v úvahu, že na tvém konání závisí jiní lidé, kterým tvé jednání zkříží plány. Celkově bude tento den nestálý, raději si nic nedomlouvej. V bytě se rozhodneš pro radikální změny, které se ti ale nebudou líbit, a budeš chtít vše vrátit tak, jak to bylo předtím. Rozmysli si, než se pustíš do nákladných plánů. Menší změny nejsou na škodu. Fyzicky se budeš cítit velmi zdatná, ale zdání klame. Ozvou se staré rány a nemoci, avšak k doktorovi se ti chtít nebude. Budeš přemýšlet nad mnoha změnami, tento týden je však lépe vyčkat. S návštěvami nebudeš chtít komunikovat, ani se nikam chystat nebudeš. Nebezpečí by tě mohlo potkat na cestách, buď proto opatrná při přecházení silnice či jízdě autem. Nepodceňuj varovné signály. Získáš nové přátele, ale brzy je opustíš, jelikož budou mít jiné názory než ty. Dnes budeš špatně snášet kritiku. Při zbrklém jednání by sis mohla z přátel udělat nepřátele. Také nic nerozhoduj, nech to na vhodnější dobu. Svého rozhodnutí bys mohla litovat. Při zbrklosti bys mohla vytratit doklady či mobilní telefon. Vše by se našlo v pořádku, ale raději si na tyto věci dávej velký pozor, ušetříš si mnoho nervů. S tím, kdo tě nosí ve svém srdci, si nezahrávej, ani na něj neútoč. Tentokrát by si to nenechal líbit, a řekl by ti věci, které slyšet nechceš. Návrat partnera dnes neočekávej. Pokud partnera nemá, nehledej ho. Ne, že bys ho nenašla, ale byla by to známost na chvíli.Do studia se raději nepouštěj, nic by ses nenaučila, a jen bys přišla o drahocenný čas, který můžeš využít jiným způsobem. Peněz vydáš víc, než vyděláš. Raději přemýšlej, než je investuješ, tato investice by byla prodělečná, jen bys o peníze přišla. Proto raději dnes příliš neutrácej. V zaměstnání zaujmeš, lidé ti budou naslouchat. Také tvé rady budou dobře míněné. Pokud zaměstnání nemáš, raději ho dnes nehledej. Setkala bys ses s odmítnutím.

 

╰☆ KRÁLOVNA HOLÍ ☆╮

Dnes si budeš připadat velice atraktivní. Svých předností jsi si vědomá. Lidé tě vnímají jako moudrou ženu, na kterou se mohou v případě potřeby obrátit. Také ty dnes budeš takovou moudrou ženu potřebovat, máš v sobě mnoho nezodpovězených otázek, které si žádají odpověď. Vnímej, s jakými lidmi se dnes setkáváš. Potkáš mnoho energetických upírů, kteří ti tvou velkou energii mohou odčerpat. Nenech se proto vtáhnout do životů ostatních, nežij jejich životy. Poradit těmto lidem pochopitelně můžeš, avšak nesmíš si jejich smutky brát příliš osobně. Máš velice kladný přístup k životu, a ten budeš chtít dnes předat také ostatním. Ne všichni jsou na toto připraveni. Víš, jak dosáhnout svého, a také se dnes o to pokusíš. Nesneseš žádný odpor, ale dnes se s ním setkáš. Neber si to osobně, lidé jsou prostě tací. Dnes zapomeň na dominanci, a svěř některé úkoly také ostatním. Nepodceňuj je, možná tě překvapí. Pokud se necítíš dobře, navštiv lékaře nebo lidového léčitele. Dnes budeš věřit spíše bylinkám, ale přesto se možná pro návštěvu lékaře rozhodneš.Dnes budeš přitažlivá nejen pro muže, ale i pro ženy. Svých předností jsi si plně vědomá, a hodláš použít všechny ženské zbraně, abys dosáhla svého. Budeš mít tendenci manipulovat partnerem, tomu se to však příliš líbit nebude. Tvůj partner není ve vztahu příliš šťastný, nedostává se mu potřebné volnosti, jakou si zaslouží. Také vztahy v rodině dnes budou skřípat.Pokud jsi bez partnera, dnes můžeš potkat hodného, avšak submisivního muže. Pokud ráda poroučíš, je to v pořádku. Vše si však líbit nenechá. Jediné, co vás bude spojovat, je sex. Dnes budeš vybírat očima, měla bys také hledět do nitra člověka, který se stane obětí tvých pudů.V zaměstnání prosadíš své nápady, které budou k užitku všem spolupracovníkům. Máš organizační schopnosti, jsi schopná vést nejen lidi, ale celý podnik. Tvůj nadřízený dnes bude v ohrožení, jelikož můžeš zaujmout jeho místo. Pokud podnikáš, nic ti nebrání v růstu. Jsi tvrdá, jdeš si za svým přes všechny překážky, nekoukáš nalevo, ani napravo. Ve svém oboru se dostaneš až na samý vrchol. Pokud jsi bez zaměstnání, mohla by ti dnes k nějakému pomoci žena, která se v oblasti tvého zaměření pohybuje již delší čas. Finanční stránka bude dnes dobrá. Nebudeš chtít utrácet peníze, spíše budeš šetřit.

 

╰☆ KRÁL HOLÍ ☆╮

Dnes nebudeš mít k pláči daleko. Ne, že bys byla nešťastná, spíše budeš velice přecitlivělá. Budeš prožívat osudy ostatních, bude ti jich líto. Musíš se oprostit od emocí. Také sledování filmu ti přivodí příval slz. Pomůžeš dnes mnoha lidem, ale někteří tvé dobroty jen využijí. Proto se soustřeď na rozdíl mezi pomocí a zneužitím. Také se setkáš s mužem, který si je vědom své autority. Je velmi zodpovědný, ale také vášnivý milenec. Pokud o něj nestojíš, neflirtuj s ním. Jsi pořádkumilovná, proto se dnes pustíš do velkého úklidu. Totéž budeš očekávat i od ostatních členů rodiny. Těm se do toho ale chtít nebude. Nenecháš se však zviklat, a budeš si stát za svým. Zorganizuješ jim práci, rozdělíš úkoly. Pak vše zvládnou snadněji.Dnes však všechny překážky zdárně překonáš, co bylo v minulosti nemožné, stává se nyní reálným. Pokud víš, co chceš, dokážeš to. Máš silné ego.V noci se ti bude zdát sen. Snaž se vzpomenout si i na sebemenší detaily, budou mít vliv na tvou budoucnost. Nahlédni do snáře, postupuj detail po detailu, jak šly za sebou ve snu, a prozkoumej, co se ti snaží osud naznačit.

Pokud jsi bez partnera, setkáš se se starší osobou, s vyšším postavením. Budeš tímto mužem doslova uchvácena. Tomuto muži nechybí sebejistota, je si vědom svých kvalit. Je podnikavý, nebojí se jít do rizika, má však také velké nároky, které bys musela splňovat. Tento muž má velké ego, málo se ohlíží na ostatní.Pokud již partnera máš, dnes na něj budeš právem hrdá. Uděláš, co mu na očích uvidíš, nesmí se to však příčit s tvým přesvědčením. Pokud studuješ, můžeš se zamilovat do svého učitele. Tato láska však nebude opětována. Bude mít však za následek tvou píli v učení. Žádný předmět ti dnes nezpůsobí problémy, vše zvládneš s přehledem. V zaměstnání si hleď své práce, a ne hezkých kolegů či nadřízených. Práci odvedeš precizně, budeš dbát na detaily. Pokud jsi nezaměstnaná, dnes máš možnost získat zaměstnání s vyšší funkcí, pokud si na něj troufneš, a pokud máš patřičné vzdělání. Pokud však ne, práce je v nedohlednu. Dnes patří šance odvážným a vzdělaným.V případě podnikání budeš tvrdá, půjdeš si za svým, a mnohého dosáhneš.Budeš mít tendenci jít si koupit něco pro radost svou či svých blízkých.

 

╰☆ ESO MEČŮ ☆╮

Ve sporu, který vznikl v minulých dnech, budeš mít navrch. Opět se ukáže, že je pravda na tvé straně. A to i v případě, že se jedná o soudní spor. Pokud budeš absolvovat testy, budeš úspěšná. Máš mnoho znalostí, proto se neboj a jdi směle do toho. Také v rozhovorech dnes budeš excelovat, překvapíš ostatní svými názory či znalostmi. Dostaneš nápad, který bude sice odvážný, ale určitě bude stát za realizaci. Pokud se budeš muset rozhodnout, učiň tak neodkladně. Dnešní rozhodnutí budou pro dobro věci. Dokážeš se soustředit na podstatné věci. Budeš úspěšná, jen měj na paměti, že i úspěch jednoho dne skončí, pokud na něm nebudeš dále pracovat. Buď sebevědomá, pak dokážeš mnohé. Při komunikaci s úřady dnes dosáhneš určité výhody, také zde je zaručen úspěch. Tvé myšlenky dnes budou plynout rychle, snaž se je zachytit. Nezapomeň pustit vzduch do svého domova, pročistí se i atmosféra. Problémy se dnes zabývej postupně, najdeš schůdné řešení pro všechny starosti. Ovšem budeš se potýkat s nenávistí, které je okolo tebe víc než dost. Také bys dnes někoho mohla dostat do kouta, a pak by byl tento člověk agresivní. Ve vztahu budeš aktivnější než tvůj partner. Prosadíš si svou, ale pozor, abys to nedělala příliš rázně. Také je nutné vyřešit problém, který visí ve vzduchu. Hlavně v klidu, křikem se nic nevyřeší. Nespokojenost v partnerství bys měla dát najevo, nedržte to v sobě. Pokud se rozhoduješ, zda s tímto partnerem zůstat, zvaž radu srdce i rozumu. V tomto ti pomůže rozhovor, který objasní, zda vztah skutečně stojí za to, nebo je na čase jít si každý svou cestou. Pokud je tvé partnerství v pořádku, dnes tě žádná změna nečeká. Pokud jsi bez partnera, můžeš ho dnes potkat, ale měla by sis hned zezačátku stanovit určitá pravidla. Pokud chceš partnera zpět, nech to na jindy, dnes není vhodná doba. Pokud studuješ, dnes se neboj zkoušení. Tvé znalosti se projeví a ty i učitelé budete spokojeni. V oboru, kde si nejsi příliš jistá, zapoj svou inteligenci. Pokud se chystáš studovat, i byť doma při samostudiu, udělej to dnes. Rozhodneš se pro správný obor, který uplatníš v budoucnu. V zaměstnání zapoj také svou iniciativu, dnes bude přijata velmi kladně. Máš dnes bojovnou náladu, kterou využiješ nejen v zaměstnání, ale také při hledání zaměstnání nového. Uvědom si, co by tě lákalo a s chutí do práce. Dnes je dobrý den na získání financí, které ti chybí. Také můžete investovat, dnes špatnou investici rozhodně neuděláš. Naopak, peníze se ti vrátí i s úroky.

 

╰☆ DVOJKA MEČŮ ☆╮

Je to již dlouho, co máš nevyřešené spory s určitým člověkem. Možná jste se jen pohádali, řekli si něco, co již nešlo vzít zpět, a tebe to potom mrzelo. Nebo se k tobě tento člověk nezachoval právě nejlépe, či ty k němu. Nyní nastal čas dát vše do pořádku. Jednej sama za sebe, ostatní tvé problémy nevyřeší. Neupínej se na nikoho a na nic, jen tě to zpomaluje v rozvoji. V rozhodování dnes budeš nejistá, nebudeš chtít učinit určité stanovisko. Neutíkej před svými problémy, snaž se je řešit. Pokud se týkají pouze tebe, řeš je sama se sebou, či popros o radu někoho, komu důvěřuješ. Pokud se problémy týkají také někoho dalšího, nerozebírej to s nikým jiným, ale s tím, koho se to týká. Pokud nebude tento člověk spolupracovat, pak nastává okamžik, kdy vyhledáš radu. Může se zdát, že řešení neexistuje. Tak to ale není, na každou otázku existuje odpověď. Doma nic neměň, i kdyby se ti sebevíc chtělo. Na rekonstrukci či změnu bydlení není vhodná doba. Raději odpočívej, pokud je to možné. Dej pozor na to, co jíš. Dnes bys mohla držet dietu, či se hlídat ve své stravě. Mohl by se dostavit problém s vyprazdňováním. Pij také bylinné čaje. V partnerství si urči, co se ti líbí, a co nikoliv, a zkus se domluvit na nějakém kompromisu. Také navoď rozhovor o svých pocitech, a nech partnera, aby ti sdělil ty svoje. Je třeba mluvit o všem, co je ve vztahu přítěží, co tě omezuje nebo dokonce brání v plnohodnotném vztahu. V případě harmonického vztahu se nic dít nebude, bude klid a pohoda. Pokud partnera nemáš, můžeš dnes pochybovat o tom, zda si vůbec nějakého zasloužíš. Spíše jako bys již žádnému nechtěla věřit, proto zůstaň dnes doma. Z dnešního setkání by stejně nic nebylo.

Pokud studuješ, poslouchej, ale příliš se neprojevuj. U tabule by ses jen potila, výsledek by byl nevalný. V případě myšlenek na studium se nebudeš moci rozhodnout, jakým směrem se vydat. Nech to na jindy, dnes by ses rozhodla špatně a v budoucnu bys toho litovala. Toto studium bys nedokončila.V zaměstnání spíše plň pokyny nadřízeným, nezasahuj do jejich rozhodnutí. Při hledání zaměstnání dnes štěstí mít nebudeš.Finanční situace není dnes příliš příznivá. Vyvaruj se půjček a větších výdajů.

 

╰☆ TROJKA MEČŮ ☆╮

Vyvaruj se nedorozumění a hádkám, dnes se schyluje k velké bouřce, která vyústí v nenávist. Také pár facek padne. Tento den je ve znamení velkých bolestí, nejen fyzických, ale i duševních. Bolesti těla se dají léčit nebo zmírnit tabletkami, bolesti duše však zmírnit nepůjdou. Budeš dnes cítit velké nepřátelství ze stran sousedů. Nepouštěj se s nimi do hádek, jelikož nemáš dostatek argumentů. Zkus se jim raději vyhnout. Také tě může trápit velký zármutek, proto se mu nepoddávej. Nikdo ti neudělá nic dobrého, proto zůstaň raději doma o samotě, jistě si zábavu najdeš. Ani přátele dnes nevyhledávej, nepohodli byste se a pak by ses tím zbytečně jen trápila. Zkus použít rozum, i když se emoce derou na povrch. Nedovol nízkým pudům, aby tě ovládaly. Budeš přemýšlet nad nespravedlností osudu, ocitneš se v životní krizi. Je třeba zatnout zuby, abys vše dokázala překonat. Životní lekce je třeba brát s respektem, jelikož tě chtějí navést na lepší cestu. Pokud je budeš ignorovat, či se jim poddáš, a nebudeš je řešit, zůstanou ve tvém životě delší čas. Proto zapřemýšlej, proč se ti děje nějaká nespravedlnost, a pokus se jí řešit. Budeš postavena před rozhodnutí, které nebude snadné. Cítíš to jinak, a nejsi ochotna připustit, že by tě tvá intuice zklamala. Na druhou stranu ale poznáš i jinou stránku věci, prozřeš, a o to to bude bolestivější. Rozhodnout se však budeš muset, i když to bude bolet. Lidé ti dnes nepřejí nic dobrého, závidí ti vše, co máš, i když k závisti důvod nemají. Chraň se zamilování bez výhrad, mohla bys z toho vyjít se zlomeným srdcem. Člověk, do kterého se takto zamiluješ, si tvou důvěru nezaslouží. Raději se poohlédni po někom, kdo si tě bude vážit. Pokud jsi svobodná, zažiješ nešťastnou lásku. Může se jednat o milostný trojúhelník, který však nemá naději na přežití. Budeš postavena do role milenky, která bude opuštěná. Pokud v takovém trojúhelníku již jsi, tvůj partner se bude rozhodovat mezi tebou a svou ženou či milenkou. Rozhodnutí musí učinit, i kdyby to jednu z vás mělo bolet. Pokud máš partnera, budeš mít strach, abys o něj nepřišla. Dnes není klidný den, a mohla bys mu mnohé vyčíst. Pravda bude bolet dvojnásob.

Pokud studuješ, dejte si pozor na podrážděnost, díky níž by sis ve škole udělala nepřátele. V zaměstnání se zřejmě pohádáš, o práci však nepřijdeš. V případě nezaměstnanosti práci hledej spíše na počítači, na pohovor běž jindy. Finance tě tíží, je třeba rázně jednat.

 

╰☆ ČTYŘKA MEČŮ ☆╮

Pusť se do čehokoliv, co je tvému srdci blízké. Nešikovnost se ti bude vyhýbat. Budeš se však cítit velice osaměle, přátelé dnes na tebe nebudou mít mnoho času. Zkus se trochu prospat, potřebuješ si duševně odpočinout. V soudním jednání dojde na odročení. Můžeš také dostat lhůtu ke splnění svých povinností. Buď opatrná, a nepodepisuj žádné smlouvy. Je třeba vše si důkladně přečíst, a podpis nechat na jiný den. Měla bys přemýšlet, meditovat. Také můžeš o pomoc požádat své ochránce, kteří při tobě stojí ve dne v noci. Naplánuj si důležité věci, ať na nic nezapomeneš. Nic však neměň, vše nech při starém. Raději dnes mlč, prožij den v ústraní, a raduj se z nadcházejících dnů. Na cesty se dnes vydáš sama, bez přátel a bez rodiny. Samotu potřebuješ, aby sis mnohé promyslela. Nepřemýšlej za volantem, raději zastav, i kdybys dojela pozdě. Zdravotní stav se začne zlepšovat, i když jen nepatrně. Žádnou další nemocí dnes neonemocníš. Na sex nebudeš mít ani pomyšlení. Pokud plánuješ miminko, dnes se ti to nepodaří, nemáš plodný den. Pokud jsi bez partnera, žádný není ve tvé blízkosti. Tedy žádný, který by za to stál. Pokud žiješ v nefungujícím partnerství, je čas říci svému partnerovi „sbohem“. Nemá cenu setrvávat v takovém vztahu, který ti jen ubližuje. V harmonickém manželství dojde na nudný stereotyp, který bude ubíjet více než nedorozumění. Je na čase s tím něco udělat. Studia není dobré dnes začínat, ještě si rozmysli, jakým směrem bude tvé studium směřovat. Pokud již studuješ, budeš ráda, až budeš mít tento den za sebou. Učení ti dnes do hlavy příliš nepoleze.V zaměstnání se to dnes příliš dařit nebude, nebudeš mít dostatek sil k dodělání rozdělané práce. Nejraději by sis vzala volno, a pokud je to jen trochu možné, tak to udělej. Lépe, než něco pokazit.V případě nezaměstnanosti nebudeš dnes žádnou práci hledat, žádná se nenaskytne. Ani finance k tobě dnes nepřijdou, i když se o ně budeš snažit sebevíc.

 

╰☆ PĚTKA MEČŮ ☆╮

Dostaneš se do hádky, jejíž následky tě budou trápit. Proto se tomu snaž vyhnout, žádnou hádku nezačínej, raději drž své emoce na uzdě. V soudním sporu požádej o odročení, důvod si již najdeš. Dnes bys tento spor prohrála. Dnes budeš nevrlá, nepříjemná, proto se raději drž zpět. Vyhneš se tak násilí, které nemáš v povaze. I při diskuzi s ostatními bys mohla přijít k úhoně, budou se na tebe pro něco zlobit. Nepouštěj se do pěstních soubojů. Problémy se snaž řešit v klidu, jen tak dojdeš uspokojivého výsledku. Nekřič na nikoho. Máš dnes o sobě vysoké mínění, ale věz, že je spousta lidí lepších než ty. Nepřeceňuj sebe, ani své síly. Dnes bys mohla být veřejně zostuzena, proto dělej vše s pílí a s nejlepším svědomím. Pokud se ti zdá život zbytečný, mysli na světlé zítřky. Život je příliš cenný na to, abys s ním mrhala. Uvědom si následky svých činů. Vše se dá řešit v pravý čas. Nepokoušej se zvítězit za každou cenu, porážku bys pak neunesla. Nepouštěj se ani do žádného dobrodružství, jelikož bys byla velice zklamaná. Také tvé nápady jsou dnes spíše nereálné, bez naděje na úspěch. V současném vztahu se od svého partnera oddálíš. Nebudeš mít zájem o pokračování v partnerství. Také tvůj partner se ti bude vzdalovat. Mysli na sebe, na svou budoucnost, a nepodřizuj se. Pokud jsi nezadaná, dnes by sis našla partnera egoistického, s nezájmem o tebe. Šlo by mu jen o sex, který by se ti v žádném případě nelíbil. tvé sexuální hrátky by zašly do extrémů.Pokud studuješ, budeš dnes vyzkoušena. Nedopadne to ale nejlépe. Pokud tě čeká důležitá zkouška, neuspěješ.

V zaměstnání na tebe může čekat výpověď, či přeložení na méně placené místo. Pokud dnešní den ustojíš, můžeš si oddechnout. Na co sáhneš, to pokazíš. Nemáš dnes zkrátka dobrý den.V případě nezaměstnanosti budeš ve špatné náladě, jelikož nemůžeš žádné místo sehnat, a nejinak tomu bude i dnes. V případě dluhů spadneš ještě hlouběji. Může tě také čekat návštěva exekutora. V ostatních případech nech peníze dnes raději stranou, nikomu nevěř a nenech se přesvědčit o skvělé půjčce. Také nikomu dnes peníze nepůjčuj.

 

╰☆ ŠESTKA MEČŮ ☆╮

Dnes problémy neřeš. Sice je za tebe nikdo nevyřeší, není však vhodná doba na jejich ukončení. Navíc by ses dnes nerozhodla správně, tvá volba by byla špatná. Musíš si také odpočinout. Proto jeď na výlet či dovolenou a odpočívej. Cestu dopředu neplánuj, jeď na poslední chvíli. Problémy se budou lépe řešit po tvém návratu. Můžeš se cítit lépe, pokud na výlet či dovolenou pozveš také své přátele. Zažiješ s nimi spoustu legrace, zvláště při cestě lodí. V žádném případě se s nimi nudit nebudeš.

Dnes budeš měnit názory velice rychle. Uvědomš si, že je třeba si za svým názorem stát. Je třeba mít pozitivní myšlení. Pokud momentálně řešíš bytovou situaci, pak se budeš stěhovat. Zamysli se také nad pobytem v zahraničí, kam tě to může táhnout. Neutíkej však od započatého, ani neopouštějte bezdůvodně domov, nemuselo by být cesty zpět. Rozmysli si, zda opustíš stávající vztah pro jiný, zda má nový vztah budoucnost. Zvaž všechny možnosti, jak emocionální, tak finanční. Také zvaž, zda druhý vztah opravdu stojí za to opustit vše, co jsi doteď budovala. Zvaž, zda se nejedná jen o útěk před problémy. Na druhou stranu dnes zvítězí rozum, srdce bude mít jen malé slovo. V harmonickém vztahu zažiješ změny k lepšímu. Pracovala jsi na vztahu, nyní budeš odměněna. Pokud partnera hledáš, a není ti proti srsti partnerství s cizincem, dnes se dočkáš. Při studiu se ti dnes bude dařit, přijdeš na spoustu nových metod, jak se snáze a lépe učit. Dnes budeš přemýšlet o změně zaměstnání, jelikož stávající práce tě již nenaplňuje. Je třeba zaměřit se jiným směrem. Současný zaměstnavatel ti v tomto vyjde vstříc. Pokud jsi nezaměstnaná, můžeš dnes najít práci v souvislosti se zahraničním obchodem či v mezinárodní firmě. Pokud máš dluhy, a nezaplatíš nájem, budete vystěhovaná. Pokud nemáš dluhy, ale ani nijak neoplýváš finančními prostředky, do dluhů by ses mohla dostat. Přijde nečekaný výdaj, který je zapotřebí uhradit. V případě větší finanční rezervy budeš investovat, a tato investice se ti brzy vrátí.

 

╰☆ SEDMIČKA MEČŮ ☆╮

Dnes utrpíš velkou ztrátu. Hlídej si proto své doklady, dům i automobil. Zloději jsou všude kolem tebe. Návštěvu, které nevěříš, si raději dnes nezvi. Mohla bys později postrádat drobnost, která ti ihned chybět nebude. Lidé použijí lest, aby získali to, po čem touží. Proto nikoho do svého domova nepouštěj, nepodepisuj žádnou smlouvu ani jiný dokument. Také vaši přátelé tě dnes zradí či oklamou. Neudělají to dobrovolně, budou k tomu donuceni událostmi. Také se objeví člověk, který se bude chtít vetřít do tvé přízně, nevěř však jeho sladkým řečem. Rozhodnutí, které dnes učiníš, bude mít fatální následky. Proto ho raději nech na jindy. Uvědom si, co děláš špatně, a čeho bys chtěla dosáhnout.

Přijmi zodpovědnost za své činy, neutíkej před odpovědností. Nenalhávej si nic, co není založeno na pravdě. Neodkladné věci udělej ještě dnes, nikdo jiný to za tebe neudělá. Také dokonči započatou práci. Nikoho dnes neposuzuj, udělala by sis špatný názor na tohoto člověka. Nápad, který se ti zrodí v hlavě, bude sice velmi dobrý, nebudeš však mít dostatek financí na jeho uskutečnění. Proto se budeš muset pokusit finance získat. Získáš je jen lží. I tak však do toho půjdeš. Nejezdi bez dokladů, dodržuj dopravní předpisy, byť tě to bude svádět dnes je porušit. Také si zkontroluj před jízdou technický stav vozidla.Ve vztahu očekávej velké problémy, které začnou hádkou s rodiči či dětmi. Máš na spoustu věcí jiný názor. Tvůj partner se nepřikloní na tvou stranu. Bude tě to mrzet, ale nic v této věci nepodnikej. Pokud máš podezření na nevěru, zeptáš se přímo partnera. Ten však bude zapírat. Nebude chtít s tebou na toto téma vůbec hovořit. Dnes bys ale nevěru svého partnera skutečně mohla objevit. V harmonickém partnerství se spíše budeš partnerovi dnes vyhýbat, nebudeš mít náladu na sex, ani na komunikaci. Pokud partnera nemáš, dnes bys ho mohla ulovit. Na svobodného však dnes raději zapomeň, je ti souzen člověk, který žije v jiném vztahu. Pokud ti to nevadí, jdi směle do toho. Ve studiu dnes nebudeš mít štěstí, budeš si muset pořídit nějaký tahák při písemné zkoušce, a doufat, že to i tentokrát projde. Zkoušení se snaž vyhnout velkým obloukem, tam se podvádět moc nedá. Dnes můžeš přijít o své zaměstnání, a tím i o zdroj financí.

 

╰☆ OSMIČKA MEČŮ ☆╮

Po celý dnešní den se budeš cítit omezovaná. Jako bys ani neměla nárok na svůj názor. Postav se tomu, nenech si to líbit. Navštíví tě přítel, který ti bude chtít pomoci. Ty však jeho pomoc hrdě odmítneš. On však od tebe nic chtít za tuto službu nebude, nemusíš se bát. Ve svém životě bys chtěla mnoho věcí změnit, přemýšlíš, jak bys toho mohla docílit. Nemáš však vše vyřešeno, nejprve dokonči věci, které máš rozdělané. Máš velké schopnosti, které stále potlačuješ. Pusť je ven, ať můžeš ostatním dokázat, že také za něco stojíš. Také tvé nadání je skryto, je třeba se mu věnovat, a někam to v životě dotáhnout. Máš na víc, než si připouštíš. Neměj strach z trémy. Přestaň se omezovat, nemáš to zapotřebí. Dnes se nedokážeš bavit s ostatními, budeš mít strach z jejich reakce. Máš dost kladných vlastností, které skrýváš. Nechceš se sama rozhodnout, máš obavu z následků. Svůj strach jen přiživuješ, ale poté je to jen horší. Také k přátelům se chováš dosti chladně a odmítavě, není divu, že jich příliš nemáš. Dnes se budeš cítit špatně, bude se ti zdát, že všichni jsou proti tobě. Podívej se do svého svědomí, máš na tom určitý díl. Budeš řešit problém, avšak řešení neuvidíš. Budeš se bát cokoliv udělat, aby ses nedopustila chyby. V partnerství se nebudeš dnes cítit dobře, omezování ze strany tvého partnera nebudeš chtít snášet. Je třeba se mu postavit. Pokud partnera nemáš, nebudeš chtít dnes žádného do svého života pustit. O návratu partnera bys mohla uvažovat, obáváš se však jeho reakce, proto dnes nic nepodnikneš. Při studiích budeš cítit svou neznalost. Bojíš se dnes cokoliv říct, proto se dočkáš velmi špatné známky. Budeš se obávat, zda ses vše naučila správně. V zaměstnání se necítíš dnes dobře, cokoliv uděláš, je špatně. Je to však jen tvůj názor, ostatní si to nemyslí. Proto pracuj jako kterýkoliv jiný den, chyb by ses dopouštět neměla. Pokud hledáš zaměstnání, dnes si příliš nevěříš, proto také jednání podle toho dopadnou. Finanční prostředky tě spíše svazují, než aby ti dopřáli pocit klidu a vyrovnanosti.

 

╰☆ DEVÍTKA MEČŮ ☆╮

Dnes můžeš trpět stihomamem. Může být oprávněný, ale spíše je to jen ve tvých představách. Nemáš zřejmě čisté svědomí, jinak by ses neobávala sledování. Připadáš si zbytečná, o všem moc přemýšlíš. Nic tě dnes nebaví. Také starosti, které je nutné řešit, se na tebe valí ze všech stran. Nebudeš vědět kudy kam, zvažuješ své bytí. Myšlenky na sebevraždu se snaž zaplašit. Také na nezákonnou činnost raději zapomeň, vše se dá řešit snazší cestou. Dnes onemocníš, tvá nemoc bude zákeřná a zlá. Pokud již nemocná jsi, mohlo by dojít ke zhoršení tvého zdravotního stavu. Velký pozor si dej na plíce, raději se dnes vyhýbej cigaretám. Také rakovinotvorné buňky by se dnes mohly probudit, proto si na své zdraví dej dobrý pozor. Také si dej pozor na svůj život, hazardování by se ti opravdu nevyplatilo. Smrt visí ve vzduchu. Tvé přání se dnes bohužel nesplní, proto se o to ani nesnaž. Trápí tě určitá záležitost či člověk, dnes budeš propadat zoufalství a beznaději. V případě těhotenství očekávej samovolný potrat, či půjdeš na interrupci. Ve vysokém stupni těhotenství hrozí předčasný porod. Doma se dočkáš nedůvěry, budeš omezována zákazem. Je třeba však tento den nějakým způsobem přetrpět. Dnes budeš mít celkově smolný den. Nic se ti nedaří, věci přestávají fungovat, nic není na svém místě.V partnerství budeš trpět představou o rozchodu. Tato představa by se ti mohla naplnit. Dojde k větší hádce. Bojíš se samoty, proto se budeš snažit vše s partnerem urovnat. S návratem partnera dnes nepočítej, ani ho nijak nekontaktuj. Pokud se o to pokusí, dočkáš se definitivního odmítnutí. Pokud partnera hledáš, dnes raději ne. Vztah by sice vzniknout mohl, ale bylo by v něm mnoho falše. Na neupřímnosti se vztah postavit nedá. A být s někým ze soucitu už vůbec ne. Při studiu budeš mít velké obavy ze zkoušení, a oprávněně. Dnes ti nic ve škole nepůjde. V zaměstnání tě čekají velké problémy, nebudeš si rozumět s nadřízenými ani kolegy. Na cokoliv sáhneš, to pokazíš. Dnes jiné zaměstnání nehledej, nepustili by tě ani přes vrátnici.Finanční stránka dnes není vůbec dobrá, můžeš přijít o vše. V případě dluhů to dojde tak daleko, že tvůj majetek bude obstaven. Zabezpeč si účet, je velké riziko napadení hackery.

 

╰☆ DESÍTKA MEČŮ ☆╮

Dnes něco končí, aby něco jiného mohlo žít. Může také zemřít tvůj zvířecí miláček, či člen rodiny. Také jakákoliv záležitost je u konce, již tě nebude více trápit. Tento konec však příjemný nebude, jelikož také o něco přijdeš. V minulých dnech jsi udělala mnoho věcí, které nyní nemají příliš velký význam. Také si uvědomíš, co skončilo již dávno, a necháš to odejít. Bude tě to bolet, ale musí to tak být. Také s přáteli se dnes nestýkej, o mnoho z nich bys dnes přišla. Slzy potečou proudem, nebude nikdo, kdo by tě utěšil. Spadneš až na samé dno, ze kterého se budeš muset zvednout sama. Nebude to nic lehkého, máš slabou vůli, a dnes to zřejmě nedokážeš. Se zdravím také nebude vše v pořádku, ocitneš se v deprimující náladě. Deprese a psychika by mohly přivodit mnohem závažnější onemocnění.

Dnes nikam necestuj, auto by se ti porouchalo v půli cesty. Také je zvýšené riziko dopravní nehody, kdy bys mohla přijít nejen o automobil, ale i o život. Také cestování ostatními dopravními prostředky je riziko ohrožení života. Tvůj byt by mohla postihnout přírodní katastrofa, nebo bys o bydlení mohla přijít. Vztah je u konce. Pokud jsi na vztahu pracovala, zrodí se vztah nový, plný života. Pokud jsi však ve vztahu měla problémy, vztah zemře a nebude možné jej ničím oživit. Pokud partnera nemáš, buď ráda. Žádný takový, který by stál za to, se dnes neobjeví. Studium ti dnes vůbec nepůjde, setkáš se s neúspěchem. Učitelé jakoby si na tebe zasedli, nic ti nedají zadarmo. Učit se budeš jen stěží. Při cestě do školy si dej velký pozor. V zaměstnání se dnes bude propouštět, je velice pravděpodobné, že se to dotkne i tebe. Nové zaměstnání dnes nenajdeš. Při hledání zaměstnání by ses mohla setkat s podvodníkem, proto veškeré nabídky odmítej. Podnikání dnes zkrachuje, nebo budeš cítit velké omezení. Nic ti nepůjde tak, jak sis to naplánovala. Vezmi si volno, klienty objednej na jindy. Ve finanční oblasti očekávej velký krach. Dnes se na tebe budou sypat nezaplacené účty, které bude třeba uhradit. Také dluhy se znásobí. Peníze na kontě ubudou, mohlo by dojít i k absolutní ztrátě financí z účtu. Dojde k velkému zdražení.

 

╰☆ PÁŽE MEČŮ ☆╮

Dnes se potkáš sice s mladým, zato inteligentním člověkem. Tento člověk ti předá něco ze svého vědění. Může tě mnohé naučit, tak poslouchej. Jednou se ti rady tohoto člověka budou hodit.

Budeš bojovat sama se sebou, budeš chtít také svou pravdu ostatním sdělit. Dej však pozor, jakým způsobem to uděláš. Při nesprávném podání by sis lidi naopak jen znepřátelila. Budeš dnes zvídavá, mnoho věcí tě bude zajímat. Nebude ti chybět vytrvalost v jakékoliv práci. Vše ale dobře pochopíš, dnes budeš vstřebávat mnoho informací. Při hádce se budeš dnes držet stranou. Bude to rozumnější než se do hádky zapojovat. Minulost se znovu ozve, udělala jsi mnoho chyb, které dnes vyplavou na povrch. Je třeba se jim postavit. Přátelství může být ohroženo, budete mít rozdílné názory, což způsobí značné problémy. Dnes máš velmi břitký jazyk, který by mohl mnohé zkomplikovat. Čekej také změnu nálady, dnes s tebou nebude k vydržení. Pokud se v tomto směru umírníš, proběhne den bez větších komplikací. Nekritizuj ostatní, každý má nárok chybovat. Také ostatní ti dnes něco vytknou. Budeš se cítit ukřivděně, neuznáš argumenty ostatních. V partnerství se schyluje k nedorozumění, raději dnes ustup. Rozhovoru se ale nevyhýbej, mohl by vyčistit vzduch. Projev trochu citlivosti, i tvůj partner si zaslouží porozumění. V neharmonickém partnerství zapřemýšlej, kde je chyba. Pokud je tvůj partner jen na obtíž, nedovolí ti svobodně dýchat, pak raději vol samotu. Vztah je o dvou lidech, je třeba se sladit dohromady, pokud to není možné, pak vztah nebude mít dlouhého trvání.  Pokud studuješ, můžeš se mnohému naučit. Jen dej pozor, abys nevstřebávala informace příliš rychle. Více oborů by ti zamotalo hlavu, ztrácela by ses v podstatných bodech. V zaměstnání očekávej spíše hádky či nedorozumění. Tvůj nadřízený tě pokárá za něco, co jsi neudělala. V případě podnikání budeš mít tendenci zvítězit nad konkurencí.  Nebude to však lehký boj. V případě nezaměstnanosti je na čase najít si nějaké zaměstnání. Finance se budou dnes více utrácet, dej si pozor, ať jsou k užitku. Zbytečnosti kupovat nemusíš.

 

╰☆ RYTÍŘ MEČŮ ☆╮

Dnes se ti do cesty postaví výzva, kterou bys neměla odmítat. Možná si nebudeš s touto výzvou vědět rady, není však moudré ustupovat. Zkus se s ní poprat. Pokud to dokážeš, máš úspěch zaručen.

Setkáš se s člověkem, který není příliš dobrý. Vyhledává konflikt, svádí ostatní k nedorozumění, dělá zle. Je nevypočitatelný, proto se s ním raději ani do sporu nepouštěj. Nedorozumění, které jsi zažila v minulých dnech, se dnes vyřeší. Bude možná následovat hádka, ale vzduch se pročistí. Kamarádi na tebe dnes čas mít nebudou, budou se od tebe držet dál. Nekritizuj je za to, jen mají méně času.

Při komunikaci s úřady se snaž nerozčilovat se, dnes ti nevyjdou vstříc. Budeš muset obhájit mnohé. Raději se na to připrav. Teorie ti půjde skvěle, s praxí je to složitější. Do všeho půjdeš s vervou, následky si pak budeš muset nést sama. Nápad ponech zatím v hlavě, zrealizuješ ho později. Můžeš přijít na nový vynález, avšak dnes se ti ho nepodaří prosadit.Dnes si dej pozor na prostydnutí. Pokud jsi nemocná, budeš s nemocí dnes bojovat statečně. Mohla bys zvítězit při tom správném myšlení.

V partnerství čekej napětí a hádky, při kterých budou vyslovena slova, která měla zůstat skryta. Nikdy nebudou zapomenuta. Mohlo by dojít k rozchodu.V partnerství s mladší osobou čekej nedorozumění. Oba budete mít jiný názor na jednu věc, je třeba hledat řešení. Oba máte tvrdou hlavu, proto to odlož najindy. Mohli byste se navzájem odcizit, což by neprospělo ani jednomu z vás. Z konfliktu by vznikla velká nenávist.Pokud jsi sama, chceš vztah za každou cenu. Není to moudré, jelikož by se jednalo pouze o flirt, nic vážného by nevzniklo. Studium si dnes příliš neužiješ, budeš obhajovat své znalosti. Dnes budeš mít také problémy s autoritami. V zaměstnání čekej spíše smůlu, nic se ti nebude dařit. V podnikání může dojít ke krachu započatého projektu. Nechoď do rizika, tentokrát bys štěstí neměla. Pokud jsi nezaměstnaná, dnes bys byla spíše zklamaná, pokud bys zaměstnání hledala. Soustřeď se proto na jiné věci, které jsou neméně důležité. O peníze bys dnes mohla snadno přijít, vložit je do rukou nesprávného člověka. Nevěř proto nikomu, byť by tento člověk byl milý. Také by ses mohla setkat se sňatkovým podvodníkem, neodpovídej proto na žádný inzerát.

 

╰☆ KRÁLOVNA MEČŮ ☆╮

Dnes ti nebude chybět originalita. Využij ji při činnostech, které tak dlouho odkládáš. Nebudeš závislá na nikom, spolehneš se sama na sebe. Buď i dnes zásadová, nepolev ze svých nároků. Věnuj se umělecké činnosti, jako je malování, zpěv či estetika. Dnes ti to půjde lépe než kdy jindy. Také dej na odiv své přednosti, ať již fyzické či intelektuální. Pokud se chceš zbavit nějaké závislosti, tak to učiň nyní. Nehledej si důvody, proč to nejde, hledej spíše možnosti, jak by to jít mohlo. Chce to jen pevnou vůli, a ta ti dnes nechybí. Soustřeď se na své myšlenky, dostaneš spoustu nápadů, které můžeš dovést do zdárného konce. Dnes se nebudeš spoléhat na srdce, do všeho budeš zapojovat rozum. Spolehneš se na vlastní názory, ostatní příliš šance nedostanou říci ti svůj názor. Nenecháš si nic líbit, vše oplatíš s notnou dávkou elegance. Dnes můžeš mít, na co jen pomyslíš. V případě rozhodnutí dnes zvolíš nejlepší možné řešení. Jsi schopná logicky uvažovat, mnohé možnosti se ti objasní. Dej proto na svou intuici. Nechceš být nikým a ničím omezovaná. Vybojuješ si své místo, rázně a s nadhledem. Ostatní nekritizuj, spíše se jim snaž porozumět. V partnerství chceš volně dýchat, mít také nějaké slovo. Toužíš se vyrovnat partnerovi, a dáš mu to najevo. Již se sebou nenecháš zacházet tak, jako doposud. Povíš mu od plic, co si myslíš. Pokud zaujímáš roli milenky či partnerky, jsi až na druhém místě.Pokud jsi bez partnera, dnes se ti naskytne možnost seznámit se s osamělým mužem. V tomto svazku bude však chybět láska.Pokud jsi nezaměstnaná, nezoufej. Práci najdeš díky příteli, který ti dá tip. Zda ho uchopíš, bude záležet pouze na tobě. Máš velké ambice, mohla bys to dotáhnout hodně daleko.V zaměstnání se můžeš díky své inteligenci dostat hodně vysoko. Je čas jednat, autorita ti dnes nechybí, mohla bys pomýšlet i na místo, které není zrovna pro ženu ideální. Ty však na tuto pozici máš všechny předpoklady. Finance budeš držet pevně ve svých rukách. Nepustíš ani korunu navíc, pokud nebudeš muset.

 

╰☆ KRÁL MEČŮ ☆╮

Ctižádost ti dnes nechybí. Ukážeš všem, že máš na víc, než si myslí. Nenech se urážet, máš svou hrdost. Budeš na všechny okolo přísná, ale spravedlivá. Budeš chtít mít poslušnost všech okolo, vyzařuje z tebe charisma, tak toho dosáhneš. Při rozhodování použiješ svůj rozum, vyhodnotíš situaci a pak se teprve rozhodneš. Neposmívej se těm, kteří jsou horší než ty, jednoho dne by ti to mohli vrátit. Pusť se do činnosti, na kterou sis v minulých dnech netroufla, dnes ti štěstí přeje. Také můžeš jít sportovat, ať již sama nebo s přáteli. Pasivnímu sportu se dnes raději vyhni, je čas na čin, aktivitu. Čím rychlejší sport zvolíš, tím lépe. Popřemýšlíš také o své budoucnosti, jakým směrem povedou tvé kroky. Můžeš dělat více věcí najednou, vše zvládneš v rekordním čase. Dnes by se na tebe mohli obrátit přátelé o radu, vyjdi jim vstříc a pomoz jim s jejich problémem. Mají k tobě velkou důvěru, a udělají, co řekneš. Měla bys jim nechat prostor také na jejich názor.V oblasti práva zažiješ dnes štěstí, nikdo si nedovolí ti odporovat. Soudní spor vyhraješ, stejně jako spor osobní. Pokud jsi bez partnera, již máš vyhlídnutý cíl své lásky. Nebudeš spokojená, dokud ho nepolapíš do své sítě. Půjdeš si tvrdě za svým, až ho nakonec získáš.  V partnerství ale očekávej chlad ze strany svého partnera. Avšak vaše partnerství má šanci překonat všechna úskalí a překážky.O návrat partnera se dnes nepokoušej, jsi pro něho příliš impulzivní. Pokud studuješ, budeš druhým napovídat či radit. Ne, že by to neuvítali. Uvolní se pozice, na kterou si již dlouho brousíš zuby. Je na čase se o ni ucházet. V práci za tebou přijdou kolegové pro radu, či jen budou chtít být ve tvé blízkosti. Vzbuzuješ velkou důvěru, tak je od sebe neodháněj, ale vyjdi jim vstříc. Pokud zaměstnání hledáš, soustřeď se na práci, ve které bys uplatnila svou autoritu. Pokud žádáš o hypotéku na vysněný dům, tvá žádost bude vyřízena kladně. Finance si dnes budeš hlídat, nebudeš však počítat každou korunu. Při podnikání získáš dnes více peněz, než kterýkoliv jiný den. Budeš mít hodně zodpovědné práce, a k tomu také zodpovídající příjem.

 

╰☆ ESO POHÁRŮ ☆╮

Na cokoliv dnes sáhneš, to se ti podaří. Nezapomeň do všeho dát kus svého srdce, pak ti půjde vše líp. Někdo ti udělá velkou radost, nezapomeň to oplatit. Je na čase vysílat pozitivní energii, kterou dnes oplýváš. Ke spokojenosti ti nic nechybí. Oplýváš vnitřní krásou, toto tě může těšit. Také lidé kolem tebe to vidí, a jsou rádi ve tvé společnosti. Tvá duše dnes postoupí výš, uvědomíš si mnohé, co jsi předtím neviděla, nebo nechtěla vidět. Otevřeš své srdce lidem. Věříš v sebe, i v ostatní lidi.

Cokoliv si dnes budeš přát, to se ti splní. Tvé představy se začnou zhmotňovat, není nic, co by ti překáželo ve štěstí. Miluješ lidi, a oni milují tebe. Dnes bys byla schopná přijmout i kritiku, které se ti ale nedostane. Nikdo nebude mít potřebu cokoliv ti vytknout. Můžeš pozvat přátele na menší oslavu, i když nebudeš mít žádný důvod. Vždyť přátelství je velkým důvodem. V partnerství zažiješ nepoznaný pocit lásky. Vaše láska bude vzkvétat, opět se zamiluješ do svého partnera, jako bys prožívala nový vztah. Pokud budeš dnes požádána o ruku, přijmi, vaše manželství bude šťastné. Tento den je pro svatbu jako stvořen. Dnes se také rodí šťastné děti, proto pokud jsi ve vysokém stadiu těhotenství, mohla bys porodit. Pokud miminko teprve plánuješ, vrhni se směle do milování, dnes se to určitě podaří.Pokud jsi bez partnera, dnes se bláznivě zamiluješ do člověka, který ti bude připadat úžasný. Ve studiích zažiješ euforii. Učení ti půjde snadno, naučíš se mnohem více samostudiem, překvapíš kantory svými znalostmi. Pokud tě čeká zkoušení, klidně se přihlas dobrovolně, nic nepokazíš. V zaměstnání ti půjde vše dobře, budeš šikovná a dokážeš zvládnout mnoho práce. Pokud se rozhodneš podnikat, zvol obor, který je ti souzený. Pokud již podnikáš, jiný obor uplatnění nehledej. V případě nezaměstnanosti se ti naskytne příležitost dělat přesně to, po čem toužíš.Peníze dnes řešit nemusíš, naopak, měly by k tobě přijít peníze nové. Tvé konto se bude plnit, možná ne tak rychle, jak očekáváš, ale přeci. Pokud investuješ do majetku, neprohloupíš. Pokud sis vyhlídla nemovitost, můžeš dnes požádat o hypotéku či začít řešit, jak se k této nemovitosti dostat. Také můžeš své finance uložit na pozdější dobu.

 

╰☆ DVOJKA POHÁRŮ ☆╮

Tvá zamilovanost je úžasná. Miluješ nejen lidi, ale také zvířata. Možná jsi pomyslela na dalšího člena rodiny, tak proč by sis nepořídila zvířátko. Bude se u tebe cítit v bezpečí, a ty budete šťastná, jelikož se budeš cítit potřebná. Tvou dobrou náladu nic nezkazí, doma ani v zaměstnání. Dnes se naskytne příležitost uzavřít smlouvu, která bude výhodná do budoucna. Tato smlouva ti přinese spokojenost po finanční stránce.S přáteli i rodinou si dnes rozumíš. Špatné vztahy se dnes vyřeší, budou zapomenuty. Nebudeš se chtít již více hádat, budeš se snažit vše urovnat, i kdyby to nebyla tvá chyba, která tento stav způsobila. Můžeš také potkat člověka, se kterým již dlouho v kontaktu nejsi, ale často na něj myslíš. Zdraví by mělo být v pořádku, pokud jsi nemocná, dnes se tvůj zdravotní stav zlepší. V případě lehčí nemoci čekej uzdravení. Dnes po tobě touží nejeden muž. Můžeš vyrazit na rande, ale také na nevinnou schůzku. Pokud o tohoto člověka nestojíš, řekni mu to rovnou. Nový vztah na tebe čeká, tak si ho nenech proklouznout mezi prsty.V partnerství je cítit láska, pokud tě tvůj partner ještě nepožádal o ruku, dnes by tak mohl učinit. Zamilovanost mu rozhodně nechybí, stejně jako tobě. Večeře při svíčkách by byla to pravé pro navození atmosféry na nadcházející noc, na kterou budete oba dlouho vzpomínat.

Studium tě dnes bude bavit, budeš se učit s láskou, a mnohé se naučíš. Pokud zahajuješ studium právě dnes, tvé celé studium proběhne bez komplikací. Také můžeš studovat samostudiem, i zde máš možnost se mnohému naučit. Pokud ti nějaký předmět dělá potíže, podívej se na něj, a zjistíš, že zase tak těžký není. Pokud jsi bez zaměstnání, dnes se poptej. Uspěješ, podepíšeš smlouvu, a můžeš začít pracovat. Bez konkurzů, bez čekání. Využiješ všech možností, abys toto místo dostala. V podnikání můžeš využít spolupráce člověka, který tvému oboru rozumí, a dovede tvůj podnik ke spokojenosti. V zaměstnání se ti dnes bude dařit, práce ti půjde pěkně od ruky. Své peníze investuj, nenech je ležet ladem. V případě dluhů dnešek odstartuje jejich splacení. Také může investovat do nemovitosti, či do svých koníčků.

 

╰☆ TROJKA POHÁRŮ ☆╮

Dnes je tvůj velký den. Můžeš se chystat na svatbu či narození miminka. Pokud toužíš po miminku a zatím se ti nedařilo, dnes máš příležitost si splnit tento velký sen. Je to den velkých a příznivých změn, mění se také vztahy v rodině k lepšímu, přátelství se utužují. Početí miminka se dnes podaří. Láska k tobě míří ve všech oblastech života, můžeš se věnovat svým koníčkům bez zábran. Pozvi přátele či rodinu na krásný výlet, užijete si spoustu zábavy. Dnes se nudit rozhodně nebudeš. Můžeš také potkat mnoho nových lidiček, se kterými budeš udržovat kontakt i do budoucna. Štěstí se tě bude držet jako klíště, lásky budeš mít na rozdávání. Do všech úkolů se dnes pustíš s velkým nasazením. Myšlenky budou směřovat k lásce, zda lidé, kteří ji od tebe dostávají, si ji opravdu zaslouží. Nyní se musíš rozhodnout, kdo do tvého života bude patřit i nadále, a s kým se vaše cesty rozejdou. Veškerá rozhodnutí, které dnes učiníš, budou jediná správná. Neměla by ses dnes zabývat problémy, jelikož nepatří do tvého života. Pocítíš vděk k člověku, který tě zahrne opravdovou láskou. S rodinou si rozumíš. Využij svůj talent, který v tobě dřímá. Věnuj se umělecké činnosti, která tě bude naplňovat i v budoucnu. Možná budeš pozvána na oslavu, rozhodně bys neměla sedět doma, a raději vyrazit do společnosti. V partnerství nechybí láska, partner je dnes nevýslovně laskavý. Budeš mít tajemství, o které se podělíš s partnerem. Kupodivu nebude naštvaný, můžeš mu tedy sdělit vše, co tě trápilo.Pokud partnera nemáš, dnes potkáš člověka, který se do tebe zamiluje. Ani tobě nebude lhostejný. Je to člověk, se kterým bys mohla prožít zbytek života. V případě návratu partnera jednej dnes, jelikož dospěl do fáze, kdy si život bez tebe nedokáže představit, jen se bojí přijít za tebou. V zaměstnání budeš spokojená, vše ti půjde skvěle. Úkoly, do kterých se ti příliš nechtělo, můžeš započít právě dnes. Čeká tě jiná práce, než obvykle. Můžeš požádat o povýšení. Také od svého nadřízeného se dočkáš velké pochvaly. Na pracovišti zavládne přátelství, nebudeš mít důvod se s někým hádat, nikdo tě nenaštve. Dnes přijdou nečekaně finanční prostředky, které zvýší tvůj standard, alespoň na chvíli. Můžeš investovat, či si jen koupit něco pro radost.

 

╰☆ ČTYŘKA POHÁRŮ ☆╮

Nuda bude provázet tento den. Nebude tě nic naplňovat, nebude tě nic bavit. Nejraději by sis zalezla pod deku a vylezla až zítra ráno. Máš ale povinnosti, a víš to. Budeš se muset přemoci a něco dělat. Nejsi spokojená sama se sebou, ani s ostatními členy rodiny. Nemáš žádnou motivaci k práci, ani ke komunikaci. Ale o samotě zůstat nechceš. Budou tě sužovat špatné myšlenky, budeš myslet na nejhorší. Také se dnes nebudeš chtít podřizovat, veškeré prosby budeš chápat jako rozkaz, a budeš se proti tomu bránit. Pak budeš zklamaná, tento pocit je však jen uvnitř tebe samotné. Budeš nedůvěřivá ke všem a všemu. Žádné novoty dnes nestrpíš.Šance, která se ti naskytne, vyjde naprázdno. Sny, které bys ráda uskutečnila, zůstanou prozatím jen snem. Nebudeš vidět možnosti, které se otvírají. Samota je dnes pro tebe to nejlepší řešení, jen bys otrávila lidi okolo sebe, kterým na tobě záleží. V žádném případě se nelituj, nemělo by to smysl. Dnes tě rozzlobí každá maličkost. Zkus držet své nervy na uzdě, jinak si přivodíš zdravotní komplikace. Tvůj partner se o tebe dnes nezajímá, tráví většinu času s novinami nebo u počítače. Jediné, čím bys ho mohla dovést ke komunikaci je jídlo a teplá postel. V posteli bude chtít být sám, dnes ze sexu nic nebude. V případě návratu partnera dnes jednat nebudeš chtít, cítíš se pod psa, a jen bys ho opět od sebe odehnala. Pokud partnera nemáš, mrzí tě to. Dnes s tím však nic neuděláš, a to tě možná dožene k depresi. Studium tě dnes nebaví, nejraději bys ani neposlouchala vyučujícího. Při zkoušení dopadneš špatně, nemáš chuť odpovídat. Pokud tě čeká důležitá zkouška, neuspěješ. Ani kamarádi tě dnes nerozveselí, maximálně dosáhneš jejich nepřátelství. Nemusíš se k nim chovat jako ke smetí, chtějí tě jen rozveselit. Řekni jim, že dnes nemáš náladu, oni to pochopí.V zaměstnání bude méně práce, vše budeš mít hotové dříve a nebude co dělat. Svou nespokojenost s výkony ostatních či z rozhodnutí nadřízeného dáš najevo. Pokud zaměstnání nemáš, štve tě to, ale nic s tím neuděláš. V podnikání se ti dnes také příliš dařit nebude.Peníze se utratily rychle, a ty přemýšlíš, kde vzít další. Máš okolo sebe negativní energii, která zabrání přísunu peněz. Možná budeš muset zainvestovat do náhlé opravy v domácnosti či spotřebičů.

 

╰☆ PĚTKA POHÁRŮ ☆╮

Dnes máš nešťastný den. Hůře snad být ani nemůže. Na cokoliv sáhneš, to pokazíš. Rozhodnutí, která dnes učiníš, budou mylná, a později jich budeš litovat. Proto rozhodnutí raději nech na jindy, zvlášť důležitá rozhodnutí. Všichni se k tobě obrátí zády. Myšlenky budou jen chmurné, bude ti velice smutno. Přátelé se k tobě otočí zády, rodina s tebou bude odmítat komunikovat. Neštěstí z tebe vyzařuje na dálku. Zůstaň dnes raději o samotě, do ničeho se nepouštěj. Smutek tě zasáhne hluboko u srdce, nic ti nevychází. Přání, které máš, vypadají nesplnitelně. Plány odlož na jindy, dnes bys pokazila, co by se dalo, a musela bys začínat znovu od začátku. Pokud nějaký plán budeš chtít uskutečnit, setkáš se s neúspěchem. V neharmonickém partnerství můžeš čekat rozchod nebo rozvod, popřípadě naprosté odcizení partnera. I harmonický vztah značně utrpí. Pokud jsi těhotná, mohla bys dnes potratit. Je třeba na sebe dávat větší pozor. V případě nedávného rozchodu s partnerem se ocitneš na samém dně, dostaneš se do depresí, nebude se ti chtít žít. Nebudeš schopna pochopit, proč vztah skončil.Pokud partnera nemáš, dnes žádného hledat nebudeš, budete se obávat zklamání.

Ve škole se nic nenaučíš, spíše tě to tam bude otravovat. Také budeš přemýšlet, zda jsi zvolila správný obor. Budeš pochybovat o své budoucnosti spojené se studiem, bude ti připadat, jakoby obor, který sis vybrala, neměl budoucnost. Také s horšími známkami je dnes nutné počítat, raději seď tiše a doufej, že nebudeš zkoušená. Doma se ti do učení také moc chtít nebude. Raději ho odlož, stejně by ses nic nenaučila. Pokud dnes absolvuješ zkoušky, propadneš. Jako bys v hlavě nic neměla. O zaměstnání dnes zřejmě přijdeš, nebo k tomu nebudeš mít daleko. Vše ti bude padat z ruky, na cokoliv sáhneš, pokazíš. Nové zaměstnání se dnes nenabízí. Dnes by ses mohla dostat do dluhů, proto si raději peníze nepůjčuj. Ve stávajících dluzích zažiješ beznaděj. Bude vám připadat, že je snad nikdy nesplatíš. Pozbýváš víry, že bude líp. Tato nedůvěra zapříčiňuje špatnou finanční situaci. Pokud peníze máš, neutrácej ani je nikomu nepůjčuj. Již by ses s nimi nikdy nesetkala, stálo by tě to jen nervy.

 

╰☆ ŠESTKA POHÁRŮ ☆╮

V minulosti jsi získala mnoho zkušeností, které zúročíš právě nyní. Můžeš uskutečnit plán, který se zrodil ve tvé hlavě kdysi dávno, možná i v dětství. Nyní nastal čas mu vdechnout život. Také se ponoříš do své minulosti, budeš hodnotit svůj život a přemýšlet, co by se dalo zlepšit. Vzpomínky na minulost v tobě probudí nové touhy, touhy opět se ocitnout v dětství, obnovit vztahy, které již skončili, jelikož jste si zmizeli z očí. Také zavzpomínáš na své dávné lásky, budeš přemýšlet o jejich životě. Minulost také může zasáhnout ve formě dědictví, kdy získáš něco, co bylo tvému srdci blízké v dětství. Vyvstanou ti na mysli události, které se staly kdysi dávno, a na které jsi časem zapomněla. Zatoužíš opět cítit pocit bezpečí a lásky. Bezstarostnost se vrátit nedá, můžeš se pokusit o hmotné zabezpečení, které ti trochu té bezstarostnosti vrátí. Sex dnes bude jiný, než jindy. Přijdeš s jinou polohou, přibereš kamarádku či jen vyzkoušíš sexuální pomůcky. Fantazii se meze nekladou, tvůj partner bude nadšen. Nebo mu v této oblasti splníš dávné přání, které jsi až doposud odmítala. Vztahy se budou utužovat, nebude v nich chybět porozumění a láska. Po hádce nastává sladký čas usmíření.Pokud partnera nemáš, setkáš se s člověkem, kterého jsi kdysi milovala a opět po něm zatoužíš. Budeš se snažit o navrácení vztahu, budeš v tom vidět dobrou budoucnost. Můžeš se pokusit o navrácení partnera, kterého jsi ztratila. Budeš uvažovat o chybách v tomto vztahu a budeš se je snažit napravit.

Při studiích si vzpomeneš na své dětství, mnoho znalostí, které jsi již zapomněla, se vynoří. Při zkouškách budeš mít úspěch, ani velké zkoušky se bát nemusíš. V zaměstnání překvapíš nejen kolegy, ale také nadřízené. Přijdeš s převratnou novinkou, která usnadní práci všem ve firmě. V podnikání se pustíš do oboru, který není na trhu. Přijdeš s novinkou, které se bude chtít mnoho lidí chopit, jelikož v tom uvidí snadný zisk. Pokud zaměstnání nemáš, můžeš se pokusit získat místo, na kterém jsi již dříve pracovala. Sice se říká: „Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“, ale ty na to brát ohledy nebudeš a přesto to zkusíš.Minulost se začíná objevovat i ve finanční stránce, staré dluhy se derou na povrch, a je třeba s nimi něco dělat. Finance můžeš získat pomocí nápadu, který máš v hlavě už dlouhá léta.

 

╰☆ SEDMIČKA POHÁRŮ ☆╮

Nevíš, co tě dnešní den čeká. Také tvé myšlenky jsou dosti chaotické. Chceš mít vše, ale v případě volby se nedokážeš rozhodnout. Něco budeš muset opustit, abys něco jiného získala. Ale jaká volba je ta správná? Máš spoustu snů, ale všechny najednou uskutečnit nejdou. Zřejmě dnes neuskutečníš ani jeden, nebudeš schopná si vybrat. Večer si vezmi k posteli tužku a papír, bude ti sděleno proroctví pomocí snu. Je třeba tento sen pak důkladně prozkoumat, bude se týkat tvé budoucnosti. Máš hlavu v oblacích, měla by ses snést zpátky na zem. Pokud potřebuješ peníze, nestačí jen o práci snít, ale také nějakou si jít hledat. Nikdo ti nedá nic zadarmo, je na čase se probudit. Je krásné snít, ale tvé představy jsou neuskutečnitelné. Čím dříve si to uvědomíš, tím lépe. Vydala ses dnes po špatné cestě, je třeba se vrátit zpět a jít po té správné. V partnerství tě čeká velké dilema. Máš zůstat s tím, koho již nemiluješ, nebo jít za tím, koho miluješ, ale kdo možná nemiluje tebe? Je to těžké rozhodnutí. Dnes se však rozhodnout budeš muset. Není čas na snění, bude to tvrdý pád na holou zem. V partnerství očekáváš něco jiného, než můžeš dostat. Jeden z vás se nechová čestně, lži se již déle snášet nemohou. Díky svému postoji doženeš partnera do náruče jiné ženy. Přemýšlej, kde se stala chyba. V harmonickém partnerství možná není vše tak, jak by mělo být. Je již na čase sundat si růžové brýle a pohlédnout pravdě do tváře. Pokud partnera nemáš, nepleť si sex s láskou. Jeden pojem bez druhého nemůže existovat, a přece jsou oba tak rozdílní. Pokud hledáš jen povyražení, sexem si můžeš dnešní den zpříjemnit. Nečekej však od toho více.Dnes se budeš učit více předmětů najednou, což ti značně zamotá hlavu. Musíš se toho hodně naučit, ale měla bys postupovat systematicky, předmět za předmětem. Také u tabule či v písemné práci se ti bude plést více pojmů dohromady. V případě nezaměstnanosti se ti naskytne více možností, ty ale nebudeš vědět, kterou z nich si vybrat. Nevybírej však dlouho, nebo přebere. Stávající zaměstnání ti nedává příliš prostoru na seberealizaci, nová práce, která by byla lepší než dosavadní, se ti však nenaskytne. Finanční situace není dobrá, dnes utratíš mnohem více peněz, než jsi původně plánovala.

 

╰☆ OSMIČKA POHÁRŮ ☆╮

Dnes máš zvláštní náladu. Do ničeho se ti nechce, nejraději bys od všeho utekla. Problémy se na tebe valí, a ty nevíš, zda je ustojíš. Problémy nejsou tak velké, jen je neumíš řešit, nebo řešení neznáš. Možná se pohádáš s partnerem či rodiči, ale útěk nic nevyřeší. Jen se stávající problémy prohloubí. Také problémy ve škole se nemusí řešit tím, že do ní zkrátka nepůjdeš. I když dnes uděláš mnoho chyb, nikdo ti hlavu neutrhne. Cítíš se, jakoby ti ostatní nerozuměli, ale tak to není. Mají jen jiný názor než ty. Problémy, které dnes přijdou, vyřešíš v příštích dnech. Smutek tě zasáhne hluboce, někdo ti ublíží nebo uškodí. I když tě bolí srdce, musíš poslechnout rozum. Nebude to snadné, ale musíš udělat to, co se od tebe čeká.Je třeba zvolit životní cestu, po které se vydáš. Stávající cesta není dobrá, a ty si to uvědomuješ. Musíš si více věřit, věřit své intuici. To, co nefunguje, je třeba opustit, i kdyby to bylo sebevíc bolestivé. Víš to, ale stále máš zábrany. Budeš chtít opustit rodinu, přátele.Neharmonický vztah dospěl tak daleko, že zvažuješ, zda v tomto vztahu setrváš, i když zlepšení nevidíš, nebo zda odejdeš. Pokud se rozhodneš pro druhou možnost, neutíkej, ale vše partnerovi na rovinu řekni. Možná půjde do sebe a pokusí se své chyby napravit.Do školy se ti dnes chtít nebude, ale víš, že to musíš udělat. Učení ti dnes bude dělat problémy, musíš však dnešní den nějak překlenout. Učení nebudeš věnovat takovou pozornost, jak bys měla. Také budeš zklamaná ze známek, které dnes obdržíš, nebo které jsi dostala v minulých dnech. Víš, že jsi pro to neudělala maximum. Dnes s tím však již nic neuděláš.Dnes zřejmě podáš výpověď v práci, nebo tuto výpověď dostaneš. Již se ti v současném zaměstnání nelíbí, je třeba se pohnout jiným směrem. Pracovní nasazení ubývá, a ty se cítíš nevyužitá.

Pokud jsi bez zaměstnání, budeš se cítit ukřivděná, jelikož žádné nebudeš moci sehnat. Již tě nebaví posílat životopisy a obvolávat volná místa, stejně dostaneš vždy zamítavou odpověď. Dnes bys mohla špatně investovat a přijít tím o své finance. Nikomu peníze nepůjčuj, ani si žádné sama nepůjčuj. Tato půjčka by tě uvrhla do finanční tísně, popřípadě by ti tyto finance chyběli na důležitou věc v budoucnu. Pokud máš dluhy, dnes se ještě prohloubí.

 

╰☆ DEVÍTKA POHÁRŮ ☆╮

Dnešek je dnem splněných přání. Přej si cokoliv, vše se ti splní. Veškerá přání se zhmotňují, dej proto dobrý pozor na to, co si přeješ. Nepřej nikomu nic zlého, spíše naopak, i když tě to bolí. Možná máš sen podívat se na krásná místa, která jsi doposud nenavštívila. Tento den je na to jako stvořený. Vezmi s sebou své milované, ať se také pokochají krásami tohoto místa. V bydlení nastanou velké změny, kdy se ti splní sen. Vybírej pečlivě, ať neuděláš chybu. Návrat již nebude možný. Nebudeš se muset zaobírat svým zdravím, vše bude v pořádku. Možná bys mohla pít více bylinných čajů, které ti udělají dobře. Sníst můžeš cokoliv, dopřej si i to, co bys konzumovat neměla. Ani se svou váhou si nemusíš dělat starosti, budeš mít dostatek pohybu. Máš tajná přání, která si říkají o to, aby byly zrealizovány. Jsou to zdánlivě neuskutečnitelné věci, ale tvá trpělivost se vyplatí. Jdi za jejich uskutečněním, i když tě od toho ostatní budou zrazovat. Existují lidé, kteří ti přejí úspěch, přej tedy to samé těmto lidem také. Budeš myslet na konkrétní osobu, kterou jsi již dlouho neviděla, a čím intenzivněji na ni budeš myslet, tím spíše ji co nejdříve uvidíš. Již brzy na ni získáš kontakt, a pozveš ji na návštěvu. Také tato osoba na tebe neustále myslí. Nenuť jí své názory, nebo ji opět ztratíš. Každému nebezpečí se vyhneš, tvé obavy jsou zbytečné. Udělej si čas na své přátele, nevymlouvej se na nedostatek času. Možná ti učiní lákavou nabídku, kterou nebudeš moci odmítnout. Konkurence se bát nemusíš, ani svých nepřátel. Dnes budou velice slabí, nemohou tě v žádném případě ohrozit. Budeš postavena před rozhodnutí, které nebudeš moci odkládat. Rozhodneš se správně, dej proto na první myšlenku, která ti projde hlavou. Žádná velká ztráta ti nyní nehrozí, naopak mnohé získáš. Budeš všemi milována, žádné trápení v lásce by se nemělo objevit. Miluješ člověka, který ti dá také svou lásku najevo. Užívej si proto jeho pozornosti, a nezapomeň ji oplácet. Můžeš také začít uvažovat o studiu, jistě tě napadne obor, kterému by ses do budoucna mohla věnovat. Popřípadě zkus rozvinout svou dosavadní práci o tento obor. Doma bude vše v pořádku, s rodinnými příslušníky budeš vycházet v dobrém. Vyslechnou si i nejednu tvou radu, bez komentáře a nesouhlasu. O peníze se bát nemusí, dnes jich budeš mít dostatek. Tvá práce tě bude naplňovat, budeš mít mnoho práce, vše dokončíš v termínu.

 

╰☆ DESÍTKA POHÁRŮ ☆╮

Dnes budeš naprosto spokojená se svým životem. Bude se ti zdát, že je vše na dobré cestě, popřípadě že máš vše, po čem toužíš. Člověk je ale tvor věčně nespokojený, proto i ty popřemýšlíš, co ti ještě chybí. Tví přátelé řeší složitou situaci, z níž jim pomůžeš. Možná radou, možná jen dobrým slovem. Projevíš náklonnost a lásku rodině, která si to jistě zaslouží. Doma vládne skvělá nálada, tak proč to neoslavit. Cokoliv si dnes vezmeš do hlavy, to dotáhneš do konce. Sny se začínají plnit, přání nejsou nereálná. Starej se více o rodinu, je zapotřebí udržovat vztahy. Proto dnes rodinu navštiv.

V partnerství se cítíš v bezpečí, jsi partnerovi vděčná za to, jak se k tobě chová, nebo naopak že si tě dnes vůbec nevšímá. Pokud tě partner požádá o ruku, či pozve na oběd do restaurace, neodmítej.

Pokud partnera nemáš, dnes se objeví. Musíš pro to ale také něco udělat. Může to být rodinný přítel či kamarád, může to být ale také cizí člověk, se kterým ti bude dobře. Tento člověk, pokud se s ním seznámíš dnes, bude tvým partnerem po celý zbytek života.

S návratem svého partnera můžeš dnes počítat, proto pro to udělej maximum. Ve škole máš mnoho kamarádů, se kterými je ti dobře. Učení jde výborně, jsi schopna se naučit spoustu nových věcí. I kantoři jsou dnes vstřícní. Ze zkoušení strach mít nemusíš, dostaneš samé dobré známky. V zaměstnání panuje příjemná atmosféra, jsi celkově spokojena s kolektivem. Vedení ti věří, pracuješ svědomitě. Možná tě dnes náležitě ocení. Pokud přesto uvažuješ o změně zaměstnání, není lepšího dne než dnešek. Pokud jsi nezaměstnaná, dnes bys mohla najít práci v menší firmě, kde se ti bude v budoucnu dařit. V podnikání se můžeš spojit s movitým partnerem, který má ty správné kontakty, které potřebuješ. Dej mu svou důvěru, nezklame tě. I když podnikáš sama, dnes se ti bude dařit. Finanční stránka začíná být uspokojivá, dnes vyděláš peníze, které uložíš nebo jimi splatíš část svých dluhů.

 

╰☆ PÁŽE POHÁRŮ ☆╮

Někdo tě velmi miluje, a dnes ti to dá najevo. Čekej dopis či SMS od tohoto člověka. Také tobě tento člověk není lhostejný. Budeš mít sice radost, ale na druhou stranu se setkání s tímto člověkem budeš obávat. Myslí to vážně nebo je to jen chvilková záležitost? Jsi romanticky naladěná, proto očekáváš romantiku také od druhých lidí. Můžeš se věnovat umění, které ti jde dneska skvěle. Máš velkou představivost, mohla bys to využít při malování či sochařství. Nebo zkus napsat báseň či text k hudbě. Budeš se divit, co vše tě napadne. Dnes jsi extrémně vnímavá na energie ostatních lidí. Dokážeš se napojit na kteréhokoliv člověka, a sdílet jeho pocity. Toto můžeš dobře využít při své práci či studiu.

Mnozí lidé by ale mohli zneužít tvé dobroty, dnes budeš věřit všemu a všem. Sny, které bys chtěla naplnit, tolik reálné nejsou. Některé z nich zůstanou pouhými sny. Toužíš být milována, toužíš lásku dávat. Také tebe čeká nevinná zábava, očekávej pozvání od přátel. S některými přáteli nejsi v kontaktu, a tito lidé by to rádi změnili. V minulosti jste se nepohodli, je čas na usmíření. Udělej gesto, a odpusť. Dostaneš zprávu, na kterou tak dlouho čekáš. Změny, které ve tvém životě nastávají, budou příjemné. Nebraň se, poddej se jim. Ve společnosti zvláště opačného pohlaví budeš oblíbená, není tedy důvod zůstávat dnes doma. Oplýváš humorem, nenechávej si ho pro sebe. Pokud očekáváš návrat partnera, a v minulosti jsi ho již kontaktovala, dnes se ti ozve, nebo to bude alespoň plánovat. Pokud to neudělá on, udělej to ty. Budeš se snažit vyvarovat se chyb, které jsi udělala. V případě, že jsi partnera opustila ty, uvěříš, že tentokrát to s tebou myslí vážně. V partnerství, ve kterém to v minulých dnech skřípalo, se opět rozzářilo slunce. Partner se ti omluví. Pokud čekáš netrpělivě narození miminka, dnes se narodí. Pokud ale o miminko teprve usiluješ, nemysli na otěhotnění a oddávejte se sexu bez zábran. Miminko dnes počato bude. V případě nezaměstnanosti očekávej skvělou pracovní nabídku. Tato nabídka by se již nemusela opakovat, proto ji dobře zvaž a příliš nad ní nepřemýšlej.V zaměstnání tě nadřízený pochválí, a nejen on. Spolupracovníci nebudou šetřit komplimenty na tvou adresu.

Dostaneš zprávu ohledně financí, nebo výpis z bankovního konta.

 

╰☆ RYTÍŘ POHÁRŮ ☆╮

Dnes jsi velmi přátelská. Pokud vyrazíš ven, potkáš mnoho nových lidí, se kterými se budeš dobře bavit. Přátelství je pro tebe hodně důležité, proto na své přátele dnes nezapomínej. Někteří lidé ti spíše dnes důvěřovat nebudou, ale je to jen tím, že nedokážou otevřít svá srdce tak jako ty.

Láska z tebe dnes vyzařuje, jediné, co nesneseš, jsou lži a podvody. Dnes řekneš každému, co si myslíš, nikomu nebudeš nic skrývat. Některým lidem se to možná líbit nebude. O radu tě požádá tvůj kamarád, nebo někdo, koho zatím neznáš. Budeš ochotná mu tuto radu poskytnout, nahlédneš do samého nitra problému. Řešení má před sebou, jen ho nevidí. A na tobě bude otevřít mu oči, ukázat mu možnou cestu ven z tohoto problému. Tvé vědomí je dnes otevřené, poznáš spoustu věcí, o kterých jsi donedávna neměla ani ponětí. Pozvání na návštěvu rozhodně neodmítej, dnes se to nesluší. Udělej si alespoň hodinku čas, vždyť si také potřebuješ odpočinout, odreagovat se. Plán, který se ti zrodil v hlavě, ti pomůže uskutečnit člověk více než povolaný. Svěř se do jeho rukou a nebudeš litovat. Dnes obdržíš balíček, dopis či SMS. Toto tě velmi potěší, zvláště když se jedná o zásilku či zprávu od člověka, na kterém ti záleží. Nový přírůstek na sebe nenechá dlouho čekat, může to být miminko, zvířátko nebo také květina. Věnuj se mu s péčí a láskou, jednoho dne se ti za to odmění svou oddaností.V případě milostného trojúhelníku hraješ důležitou úlohu. Jsi zde na prvním místě, druhá žena není již pro tvého přítele tak důležitá, aby se s ní chtěl i nadále zabývat. Tvůj přítel má dnes velkou fantazii, oceníš to zejména při intimních chvílích, na které jen tak nezapomeneš. Pokud jsi bez partnera, dnes se bláznivě zamiluješ, bez ohledu na věk či etiku. Bude to láska na první pohled, láska opětovaná. Tvůj partner je dnes ochoten splnit ti jakékoliv přání. Miluje tě a cítí, že ty miluješ jeho. Pokud vztah v poslední době nebyl ideální, dnes se dočkáš zaslouženého odpočinku.Pokud jsi nezaměstnaná, dnes se objeví nová pracovní možnost. K této práci tíhneš, proto ji zřejmě také přijmeš. V zaměstnání bude panovat dobrá atmosféra, práce ti půjde od ruky, ani si nevšimneš, jak ten čas letí. Peníze k tobě již míří, stačí se jen dívat kolem sebe, jistě přijdeš na způsob, jak zvýšit svůj životní standard.

 

╰☆ KRÁLOVNA POHÁRŮ ☆╮

Láska, porozumění a pozitivní energie z tebe dnes sálá na dálku. Svou dobrou náladou nakazíš kdekoho. Dokonce lidé, se kterými sis nepadla do noty, dnes změní svůj názor na tebe. Možná tě pozdraví někdo, kdo to do této doby považoval za ponižující. Novým věcem jsi dnes nakloněná, není nic, do čeho by ses nevrhla s nadšením. Dnes se o tebe budou lidé zajímat více než kdy jindy, mohla by ses zviditelnit pro širší veřejnost. Proto si dej pozor na své chování, malá chyba by mohla znamenat velkou komplikaci ve tvém životě. Pokud budeš stát před rozhodnutím, klidně vol podle svého srdce. Právě srdeční záležitost je třeba vyřešit, tak s tím neotálej. Tajemství jsou dnes u tebe v naprostém bezpečí. Dnes se o ně s nikým nepodělíš. Nezneužiješ důvěry, která ti byla dána. Zdraví bys měla mít v pořádku, v případě nemoci čekej zlepšení či dokonce vyléčení. V partnerství je pro tebe velice důležitá láska a porozumění. Jste sice rozdílní, ale dnes si žádné naschvály dělat nebudete. Je na čase hodit všechna milostná trápení za hlavu a užívat si dnešní den i večer. Pokud partnera nemáš, tvé srdce je dnes otevřené novému vztahu. Je zde nebezpečí naivity, proto si svého budoucího partnera pořádně prověř, ať nejsi později zklamaná. Pokud toužíš po partnerovi, který tě opustil, můžeš se pokusit ho získat zpět. Ani magie dnes nebude k zahození.Ve škole budeš dnes excelovat. Spolužáci z tebe nespustí oči. Také kantoři dnes budou shovívavější. Učení ti půjde samo od sebe, ani se nebudeš muset příliš snažit. Ohodnocení bude zodpovídat tvým znalostem.V práci čekej úlevy, dnes se nebudeš muset tolik honit. Budeš chtít dělat spoustu věcí, vrhneš se do práce s nadšením. Také budeš přemýšlet o svém budoucím postavení. Podnikání ti půjde skvěle, nevyskytnou se žádné překážky na cestě za úspěchem. Pokud práci nemáš, mohla by ses obrátit na ženu, která ti poradí, kde práci hledat. Finanční oblast je více než dobrá. Zisky můžeš očekávat v oblasti zdraví, estetiky a esoteriky. Jen dej pozor na přílišné utrácení.

 

╰☆ KRÁL POHÁRŮ ☆╮

Spousta lidí ti bude radit, jak se máš chovat. Ty to však víš lépe než oni. Můžeš si jejich názor vyslechnout, ale stejně si uděláš, co budeš chtít sama. Některé rady budou dobře míněné, měla bys je alespoň zvážit. Žádný problém není tak velký, aby se nedal řešit. Také na mnohá řešení dnes přijdeš, udělej, co cítíš vnitřně, nepřemýšlej a nepochybuj. Jakmile začneš problém rozebírat z více stran, k žádnému kroku se neodhodláš. Také tví přátelé mají mnoho starostí, mohla bys jim dnes poradit, jak se mají co nejlépe zachovat, aby byl dopad jednání co nejmenší.Setkáš se s mužem citlivým, neměla bys ho od sebe odhánět, bolelo by ho to. Přátelí se s každým, koho má ve své blízkosti. Je spolehlivý, proto mu můžeš svěřit něco, na co si sama netroufneš. Jeho vzdělání je vysoké, ví, jak se chovat ve společnosti, nedělá mu to žádné problémy. Také tě má rád. Dnes se věnuj hudbě nebo duchovní oblasti. Tyto obory jsou ti nakloněny, dokážeš v tomto směru mnohé. Můžeš se také odebrat do říše snění, tvé sny dojdou naplnění. Také se dnes věnuj meditaci.Zdravotní stav by měl být v pořádku, v případě potíží přijde ustálení dlouhodobé nemoci, či vyléčení krátkodobé nemoci.V partnerství toužíš po lásce. Zažiješ krásné intimní chvíle s člověkem, kterého miluješ. Někdy se ti ale lásky v partnerství nedostává, tvůj partner všechny city ničí. Pak se možná uchýlíš do náruče muže, který po tobě touží.Pokud partnera nemáš, dnes potkáš muže vzdělaného, milého a příjemného. Bude to láska na první pohled. Nic neuspěchej, do ničeho tohoto muže netlač. Jen tak prožijete dlouhý, trvalý vztah. Pokud stojíš o návrat partnera, dnes je tomu nakloněn také on. Zkus se s ním sejít, nebo mu jen pošli zprávu. Ve škole se není čeho bát, máš tam mnohem více přátel, než si myslíš. Také učení ti půjde snadno, nějak ho dnes řešit nebudeš a ani nemusíš.

V zaměstnání si dej pozor na flirt s nadřízeným, jinak se s ním zapleteš. Touží po tobě, vnímá tě jako skvělou ženu, tak na to buď opatrná. Pracovat se ti dnes bude dobře. Také podnikání ti dnes půjde více než dobře. Pokud zaměstnání nemáš, poohlédni se po práci, kterou bys mohla milovat. Taková práce ve tvém okolí skutečně je, tak nezahálej doma, a něco pro to udělej.Finance jsou na dobré cestě, čekej zvýšení svých finančních prostředků.

 

╰☆ ESO MINCÍ ☆╮

Dnes budeš nadmíru spokojená. Sázíš na jistotu, která se začíná ve tvém životě objevovat. Po kouskách, ale přeci jen. Nejistota minulých dní je pryč, nemusíš si dělat s ničím starosti. Jsi velmi vnímavá, mnohé věci se ti odkrývají. Zažíváš pocit bezpečí, nemáš z ničeho strach. Tvé obavy se rozplývají. Úspěch si nenecháš nikým vzít. Výsledky vidíš na první pohled. Můžeš se dnes pustit do čehokoliv, začít plánovat svou budoucnost. Zvítězíš sama nad sebou, i nad ostatními. Pusť se do soutěžení, úspěch máš zaručen. Nastává období blahobytu. Štěstí se k tobě otočilo čelem, tak si ho važ a podporuj, jen tak u tebe zůstane. V oblasti zdraví čekej velké zlepšení svého zdravotního stavu, omezení mizí a ty můžeš zase na chvíli volně dýchat. Psychický stav je dnes vyrovnaný. Máš možnost najít toho pravého partnera pro život. Pokud plánuješ miminko, dnes se o něj můžeš s úspěchem pokusit. Dnes narozené miminko bude mít štěstí v lásce i ve finanční oblasti, bude to dítě štěstěny.

Také v partnerství zažiješ štěstí, partner k tobě bude dnes pozorný. V neharmonickém partnerství dosáhneš dohody s partnerem, můžeš požádat o rozvod, dnes ti partner nebude házet klacky pod nohy a vyjde ti vstříc. Ve škole očekávej úspěšné zkoušky, také nová látka ti problémy nepřinese. V zaměstnání čekej lepší pracovní zařazení, a s tím i vyšší plat. Dnes se ti práce vydaří. Můžeš čekat změny, které tě posunou výše, pokud plánuješ změnu zaměstnání, naskytne se ti dobrá příležitost. Pokud zaměstnání nemáš, je velice pravděpodobné, že dnes ho již nalezneš. Otevírá se ti mnoho možností, tak uchop příležitost do svých rukou a ničeho se neobávej. Jdi směle na pohovor, uspěješ. Nezneužívej dobročinnosti nadřízeného, jednoho dne mu to nebude milé a propustí tě. Do podnikání můžeš investovat, pokud to není zapotřebí, získáš peníze, které můžeš prozatím uložit. Ve finanční oblasti čekej zisky, které budou znamenat rozjezd v této oblasti. Dluhy se začínají splácet, konto roste. O finance si již brzy nebudeš muset dělat žádné starosti. Zvaž, zda není vhodná nějaká investice. Investovat můžeš do nemovitosti, zlata či podnikání.

 

╰☆ DVOJKA MINCÍ ☆╮

Radost zavítá do tvého života. K radosti budeš mít spoustu důvodů. Cokoliv jsi v minulých dnech udělala, dnes se mnohonásobně zúročí. Vše ber s humorem, na slzy není vhodný čas. Máš velké možnosti dosáhnout právě toho, po čem toužíš. Dnes se budeš muset rozhodnout, nebo volit mezi dvěma možnostmi. Tohoto rozhodnutí se neobávej. Sice se ti do života postaví překážky, které budeš muset překonat, nic však není nemožné. Z každé špatné záležitosti si zvolíš jen tu dobrou.

Pozvi přátele na nevinnou hru, zahrajte si karty nebo flašku. Také s dětmi či rodiči si dnes můžeš hrát, nebo si s nimi zasportuj. Dnes sneseš i prohru. Každý úkol, který dnes budeš muset řešit, pro tebe bude hračkou. Půjdeš i do rizika, kdy budeš riskovat možná svou kariéru či společenský život. Toto riziko se ti však vyplatí. Dostaneš nespočet šancí, které se budeš snažit využít. Zariskuješ také v oblasti partnerství či zaměstnání, a tím dosáhneš svého. Můžeš začít psát knihu, dnes hýříš nápady, tak proč bys toho nevyužila a nepodělila se v knize. Tvá slovní zásoba je úžasná. Zapoj se do vědomostní hry, dnes zazáříš. Můžeš také přemýšlet o svém zdraví, změň svůj životní styl a návyky. Je dobré zbavit se závislostí jakéhokoliv druhu.Pokud partnera nemáš, je čas na flirtování. Na tomto poli budeš mít úspěch. Nový vztah je na dosah, zapoj svou fantazii i inteligenci. Pokud partnera máš, možná budeš přemýšlet o změně. Ne vše se ti na partnerovi líbí, mnohé bys chtěla v partnerském vztahu změnit. Ve škole zapomeneš látku, ale nevzdáš to a budeš improvizovat. Známku si tím sice nezlepšíš, ale pobavíš celou třídu. Učení tě bavit nebude, budeš odpočítávat čas do odchodu ze školy. V zaměstnání věř jen sobě, na nikoho jiného se dnes nebudeš moci spolehnout. I když budeš mít odlišný názor než tvůj nadřízený, nech si ho pro sebe.Pokud zaměstnání nemáš, naskytnou se ti dvě zcela odlišné nabídky práce. Ve finanční oblasti zažiješ úspěch, můžeš investovat nebo začít splácet dluhy. V případě, že chceš myslet na horší časy, peníze dnes získané si ulož. Štěstí se tě drží, nesnaž se ho však pokoušet. Neutrácej za zbytečnosti. Nesázej, dnes bys nevyhrála a jen bys o takto utracené peníze přišla.

 

╰☆ TROJKA MINCÍ ☆╮

Tvořivost ti dnes nechybí, zúčastni se soutěže krásy či talentu. Také v pěvecké soutěži bys mohla slavit úspěch. Začni malovat, třeba energetické obrázky, dnes energií přímo hýříš. Půjde ti to samo. Také můžeš prorazit na poli fotografování, máš ten správný náhled. V tomto oboru by ses mohla dostat mezi elitu a něčemu se přiučit. Také můžeš zkusit něco vyrobit, ať již z papíru, látky, hlíny či jiného materiálu. Dělej dnes prostě to, co tě baví. K dokonalosti nemáš daleko, tvé výtvory potěší mnoho lidí. Možná má někdo z tvých přátel či rodiny svátek nebo narozeniny, potěš ho vlastnoručně vyrobeným dárkem. Z tohoto dárku bude mít větší radost, než kdybys koupila drahou věc, a také si ho bude více cenit. Při sportu ti bude také přát štěstí, zauvažuj o vrcholovém sportu nebo si zasportuj jen tak pro radost. Dnes začíná úspěšné období, kdy by se mohl tvůj život rapidně změnit. Popřemýšlej, co bys změnit chtěla, a učiň tak. Také tvé duchovní pole se začíná rozšiřovat. Tvá duchovní etapa končí, dostáváš se do vyšší dimenze, kde již začínáš myslet hlavně na druhé. Požádej o pomoc anděly, jsou připraveni vyslyšet tvé prosby a uskutečnit je. Dnes můžeš navštívit koncert či si zajít do galerie, nebo si koncert pusť doma na videu. Příjemně tě naladí. Lidé tě budou uznávat jak v pracovním, tak i osobním životě. Na vztahu je zapotřebí ještě pracovat, pokud vztah nemáš, věnuj se dnes spíše sobě. Ve škole tě čekají zkoušky, které zvládneš s přehledem. Také ostatní spolužáci na tebe budou pohlížet s respektem. Všechny zkoušky zvládneš na výbornou.

V zaměstnání můžeš pomýšlet na nejvyšší post. Také veřejný život ti nebude dělat žádné potíže. V podnikání uznáváš čestnost, také se podle toho řídíš. Nemáš ráda klam a přetvářku, také tví zákazníci či klienti se mohou na tvou čestnost spolehnout. Máš ušlechtilé srdce, obchodní talent, a dokážeš tyto své přednosti zužitkovat. Pokud je obor tvé činnosti řemeslného zaměření, dostáváš do rukou velkou zručnost. V každém případě jsi mistrem ve svém oboru, proto v tom i nadále pokračuj. Pokud práci nemáš, poohlédni se spíše po nějakém řemesle. Jistě existuje obor, který ti bude vyhovovat. Finance jsou na dobré cestě, věř, a dojdou k tobě co nevidět.

 

╰☆ ČTYŘKA MINCÍ ☆╮

Máš ráda pořádek a dbáš, aby ostatní tvá pravidla dodržovali. Pokud se tak nestane, je zle, pak s tebou není kloudná řeč. Vše musí být uspořádané, vše má své místo. Chráníš si své soukromí i věci, kterými jsi obklopena. Také na rodinu nedáš dopustit, i když tě občas šokuje. Máš ráda nejen pořádek, ale respektuješ také zákony. Snažíš se dodržovat dopravní předpisy, i ostatní nařízení. Svůj domov si pečlivě střežíš. Jen bys mohla dát ostatním více prostoru pro vlastní slovo, uznáváš svou pravdu, a to se ostatním občas nelíbí. Dbáš na tradice a nemíníš je porušovat. Dnes však budeš odmítat spolupráci s ostatními. Neměň zaběhnutý řád věcí, nech osud působit. Nebudeš riskovat, abys o vše, co jsi dodnes vybudovala, nepřišla. Budeš si trvat na svém, jelikož znáš své priority a neustoupíš. Lpíš na svém majetku. Budeš toužit zabezpečit se pomocí rituálu, dnes to však není nejlepší nápad. Účinky rituálu se zpomalí. Zdraví je na dobré cestě, čekej zmírnění zdravotních problémů či úplné zotavení. V partnerství se nesnaž o autoritu, máš velké nároky, které by partner nebyl schopen splnit. Násilím nic nezmůžeš. Tvůj partner se bude cítit jako v okovech, nedáš mu možnost volně dýchat. Spíše se ho zeptej na jeho pocity, a snaž se najít nějaké společné řešení problému, nad kterým zavíráš oči. Nezapomínej, že peníze nejsou vše, k životu je zapotřebí láska. Pokud jsi bez partnera, dnes ti tento stav bude vyhovovat. Budeš se sice cítit opuštěná, ale tvé soukromí převládne před spolužitím. Ve škole ses poslední dobou snažila, také výsledky tomu odpovídají. Nechceš se učit něco, co nebudeš pro život potřebovat. V tomto se ale mýlíš. Nyní nastal čas odpočinku.

V zaměstnání budeš sklízet úspěchy své práce. Také v podnikání čekej mnohem více práce, ale i spokojenosti. Máš možnost dostat se vysoko díky své autoritě, popularita také není vyloučena. Miluješ peníze, a také si je pečlivě střežíš. Dnes však nečekej velké výnosy ani jiné finance, dnes ti prostě souzeny nejsou.

 

╰☆ PĚTKA MINCÍ ☆╮

Dnes bys mohla přijít o střechu nad hlavou. Tento den je ve znamení chudoby a neštěstí, proto si raději svůj domov zabezpeč proti přírodním katastrofám. Dopustíš se mnoha chyb, kterých budeš posléze litovat. Vždy je ale cesta návratu, tak na to nezapomínej. Dnes se budeš cítit pod psa, raději se drž o samotě, jinak můžeš způsobit nejeden problém sobě, ale i ostatním. Také se objeví dávný strach, který byl ukryt hluboko v tvojí mysli. Nepoddávej se tomuto strachu, zkus se mu postavit. Pokud to dokážeš, již nikdy v budoucnu se neobjeví.Zdravotní stav není dobrý, mohla by ses sesypat či dostat infarkt. Proto se vyhni hněvu, pocitům zbytečnosti a pesimismu. S partnerem se dnes zřejmě pohádáš. Bude to ošklivá hádka. Ale i tuto hádku přežiješ ve zdraví. Budeš přemýšlet, zda se partnerovi omluvit, nech ho však vychladnout. Tato hádka pročistí vzduch a posune váš vztah směrem dopředu. Možná si nepovíte pěkné věci, ale i tato slova dnes musí padnout. Nedrž tento vztek v sobě, již ho musíš uvolnit. Přání v intimní oblasti zůstala nenaplněná, po této hádce se ti je partner pokusí splnit. Dnes zažiješ ve vztahu velkou krizi, zkus ji překonat a myslet na to, co dobrého jste spolu prožili.Pokud žádného partnera nemáš, ani ho dnes hledat nebudeš. Pokud ses rozešla s partnerem, je nejvyšší čas pustit ho z hlavy. Neupínej se na minulost, ale hleď do budoucnosti. Pakliže ho i tak chceš zpět, dnes nepodnikej žádné kroky. V práci si hleď svého a příliš nevyčnívej. Nastává doba propouštění, dej proto pozor, abyste nebyla také jednou z nich. V podnikání se chceš trhnout, pracovat sama na sebe, být paní svého času. I v podnikání se však dopustíš mnoha chyb, proto dnes raději nepracuj a odpočívej. V práci zřejmě přijdeš o část peněz svou neopatrností či neuvážlivostí. Také ve finanční oblasti hrozí problémy, o značnou část svých peněz bys mohla přijít. Mohla by ses dostat do dluhů, či prohloubit ty stávající. Při velkých dluzích čekej návštěvu exekutora.

 

╰☆ ŠESTKA MINCÍ ☆╮

Dnes dostaneš mnoho darů, hmotných i duševních. Lidé se na tebe budou usmívat, tento úsměv opětuj. Nebudeš chtít být sama, budeš potřebovat společnost. Přátele odměníš dobrou náladou, uděláš si na ně dostatek času. Také dnes budeš schopná přehlížet chyby ostatních. Budeš spokojená, a svou spokojenost budeš šířit dál. Najdou se lidé, kteří ti budou závidět, ty si však z toho budeš pramálo dělat. Máš úspěch ve všem, co děláš, a tento úspěch přeješ i ostatním. Pokud tě přátelé požádají o pomoc, neodmítneš je. Také možná přijdou s žádostí o půjčku, pokud to bude ve tvých silách, vyhovíš jim. Víš, že ti vše vrátí, neobáváš se komplikací. Budeš soucítit s lidmi, kteří na tom jsou hůře než ty, a budeš jim chtít pomoci. Nemůžeš se ale starat o všechny potřebné, pak by ti nic nezbylo. Také zřejmě dostaneš na výběr nebo budeš stát před rozhodnutím. Zvaž dobře svou odpověď. Pokud jsi nemocná, zkus se řídit babskými radami a vyzkoušej bylinkové čaje nebo bylinky vůbec. Uvidí, že ti potom bude o mnoho lépe. Zapomeň dnes na tablety. Tablety použij v případě, že je nutně potřebuješ. O tom se poraď se svým lékařem, rozhodně dlouhodobou léčbu nepřerušuj. Tvůj partner ti chystá příjemné překvapení. Také ty budeš ke svému partnerovi pozorná. Budeš na něj milá, uvaříš dobré jídlo, k tomu dáš dobré pití. Čeká tě noc plná vášně. Harmonický vztah nic nenaruší. Naopak, může trvat dlouhé roky, záleží jen na tobě, zda budeš na vztahu i nadále pracovat, nebo zda ho necháš stagnovat, poté by mohlo dojít k odcizení. Vyvaruj se vztahu ze zvyku, raději se pokus vztah okořenit. Někdy není vztah dobrý, ale toto není dnes. Pokud ses v minulosti s partnerem nepohodla, zkus vše napravit. Pokud partnera nemáš, člověk, kterého dnes potkáš, bude tím velkým darem pro tebe. V zaměstnání se rozhoduje o tvých mimořádných prémiích.Pokud zaměstnání nemáš, čekej nabídku tak výhodnou, že ji nelze odmítnout.

Je na čase věnovat nějaký charitativní příspěvek těm, kdož ho potřebují. Rozmysli si důkladně, na co peníze vydáš. Tvůj dar nebude zneužit, opravdu se dostane do těch správných rukou. Dnes bys měla obdržet peníze, jelikož si je zasloužíš.

 

╰☆ SEDMIČKA MINCÍ ☆╮

Dnes je na čase udělat něco pro své zdraví. Sportuj, nebo jdi na procházku. Ve sportu bys mohla dosáhnout zajímavých výsledků, i sama sebe překvapíš. V rodině vládne spokojenost, kdy nemusíš nic řešit. Při drobných konfliktech bys měla mít trpělivost, brzy najdeš uspokojivé řešení. V současné době se v tomto problému příliš věcí dělat nedá, proto to nech tak, jak to je. Musíš se naučit trpělivost, vyčkat na správný okamžik. Nic se nedá uspěchat, vše má svůj řád a pořádek. Tak na to pamatuj, ať už dnes budeš řešit cokoliv. Budeš se muset rozhodnou, zda do svého života pustíš pár novinek, nebo zda vše zůstane při starém. Máš mnoho plánů, které bys ráda uskutečnila. Nyní ještě nenastal ten správný čas, proto je můžeš i nadále rozvíjet, nic však pro jejich uskutečnění nedělej. Jen bys narazila na problém, který by se v budoucnu těžko odstraňoval. V neharmonickém vztahu nastává velký problém. Každý z vás si žije svým životem, ignoruje toho druhého. Není možné se domluvit. Také jeden z vás se nad toho druhého povyšuje. Nevěříte si, neříkáte si pravdu. V harmonickém vztahu je možné započít novou generaci, pracovat na miminku. Sdílíte své názory a pomáháte si.Pokud partnera nemáš, dnes ho řešit nebudeš. Jsi spokojena sama se sebou. Pokud váš vztah netrvá dlouho, neměli byste jeden na druhého spěchat. Vše chce svůj čas, i láska. V zaměstnání jsi dosáhla dobrých výsledků, jen v tom pokračuj i nadále. Neusni na vavřínech, byla by to škoda. Pokud zaměstnání nemáš, zřejmě ti dnes tento stav vyhovuje. V případě návratu partnera nevíš, zda tato šance existuje či nikoliv. Partner je dnes nerozhodný, proto na něj nespěchej a dopřejte mu dostatek času.

V zaměstnání tě to dnes vůbec nebaví, nevidíš výsledky své práce. Musíš být však trpělivá. Pokud zaměstnání hledáš, dnes bys ho mohla najít, ale nebylo by podle tvých představ. Kolektiv celkem dobrý, finance však nikoliv. Pokud ses v minulosti snažila, nyní k tobě přijdou zasloužené peníze.

 

╰☆ OSMIČKA MINCÍ ☆╮

Máš mnoho koníčků, které můžeš dělat. Stačí si jen vybrat. Nepodceňuj se, dokážeš i nemožné. Máš mysl otevřenou, dokážeš vstřebávat nové informace, učit se novým věcem. Zaměř se na to, co by tě bavilo nejvíce, a zkus to. Zamysli se nad tím, co by mohlo být tvým úkolem na tomto světě, čím se máš zaobírat. Máš předurčenu cestu, jen musíš přijít na to, co je tvým úkolem. Dnes jsi skromná, nic moc nepotřebuješ, vystačíš si s tím, co máš. Dočkáš se chvály od člověka, který by tě jindy nepochválil. Tento člověk je přísný, ale myslí to s tebou dobře. Věnuj se i sebemenšímu detailu, který ti mnohé napoví. Vše musí být perfektní. Pokud partnera nemáš, dnes bys mohla potkat spíše mladšího partnera. Budeš se snažit do budoucna pracovat na vztahu, nebude to ale lehké. Tento člověk si bude dělat, co se mu zlíbí. Budeš podezíravá, avšak zbytečně.Ve stávajícím vztahu žádné velké změny nečekej.Studium je pro tebe v současné době to nejlepší, proto se nerozmýšlej dlouho. Může jít o studium, rekvalifikaci či absolvování kurzu. Z učení mít strach nemusíš, vše se naučíš. V případě, že již studuješ, dnes budeš mít úspěch. Někdo ti však nedůvěřuje, je načase dokázat, že tě studium baví. Dnes se zřejmě podíváš na látku pro své studium, či někomu se studiem pomůžeš. Pokud ses rozhodla podnikat, zkus staré řemeslo, které není příliš k vidění. Je to dobrá práce, zapřemýšlej nad ní. Také se zkus podívat po možném studiu tohoto řemesla. Pokud již podnikáš, měla by ses ve svém oboru ještě vzdělávat. Dnes budeš mít mnoho zakázek, které bude třeba vyřídit. Pokud zaměstnání nemáš, dnes se ti naskytne příležitost k dlouhodobému perspektivnímu zaměstnání. Bude se jednat o práci ve výrobě s pravidelnou pracovní dobou. Tato práce ti přinese naplnění. V zaměstnání dostaneš nový úkol, který je třeba hned vykonat. Tento úkol nemůže dovést do konce každý, ty máš důvěru vedení, tak se ji pokus nezklamat.

Dnes by ses měla mírnit ve výdajích. Peníze bys měla obdržet, nečekej jich však mnoho.

 

╰☆ DEVÍTKA MINCÍ ☆╮

Je na čase dát do pořádku vztahy se sousedy. Zapomeň na dřívější nedorozumění, nevyhledávej další konfliktní situace. Zkus dnes více odpočívat, nepracuj alespoň doma. Uklízet přeci můžeš kterýkoliv jiný den. Zajdi si na masáž, nebo si dopřej relaxaci při hudbě a svíčkách. Co takhle vyzkoušet něco luxusního, co tě uvolní? Dopřej si tantrickou masáž, s partnerem, nebo si na ni zajdi do salonu. Budeš se cítit blaženě. Nech o sebe pečovat, zasloužíš si to po namáhavé práci. Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat, zažiješ úspěch také doma. Ostatní členové rodiny dnes ocení, co pro ně celou dobu děláš. Možná to neřeknou nahlas, poznáš to podle jejich projevu. Také můžeš jít nakupovat, máš vybraný vkus, určitě poradíš s výběrem i ostatním. Miluješ život, a dáváš do něj maximum. Naskytne se ti příležitost, kterou popadneš a nepustíš. V harmonickém partnerství jsi spokojena, možná pomýšlíš na dalšího potomka či zvířecí přírůstek do rodiny. Klidně si tento malý uzlíček dopřej, postaráš se o něj s láskou a porozuměním. Také intimní chvíle si dnes s partnerem užiješ. Zažíváš velké štěstí v partnerství. V neharmonickém vztahu dojde k usmíření, alespoň pro dnešek se situace uklidní a ty budeš moci volně dýchat. Pokud partnera nemáš, zapomeň na muže, který pro tebe není. Spíše se zaměř na muže, který by ti poskytl pocit bezpečí a dovedl tě ochránit.Ve škole se dočkáš pochvaly za své studium, či zásluhu při mimoškolní aktivitě. Učení ti jde, ale je třeba myslet také na odpočinek. Nemůžeš jen ležet v knihách.

Dnes budeš sbírat zasloužené plody své práce, nebude chybět naprostá spokojenost s prací, kterou vykonáváš. Tvá práce pomáhá mnohým lidem, avšak občas ti ubírá energii, kterou potřebuješ. Pokud práci nemáš, dnes se na tebe usměje štěstí. Dostaneš nabídku práce, ve které můžeš časem profesně růst. Dnes bys mohla přijít k penězům či nemovitosti. Snažíš se získat dostatečné množství peněz, a to se ti vyplatí.

 

╰☆ DESÍTKA MINCÍ ☆╮

Očekávej den velkého štěstí, nejen rodinného, ale ve všech oblastech života. Cokoliv dnes uděláš, do čehokoliv se pustíš, to se ti povede. Také v rodině vládne spokojenost a dobrá nálada. Tví blízcí tě milují, neumějí si život bez tebe představit. Dnes budou chtít trávit čas ve tvé společnosti. Také přátelé zatouží po tvé blízkosti. Neodmítej je, sejdi se s nimi a užij si krásné odpoledne.

Nezapomeň také na svůj domov, měla bys uklidit, aby se tam lidé cítili dobře, a koneckonců i ty. Tvůj domov představuje bezpečí, proto bude dnes asi hojně navštěvován. Dnes se dočkáš dárku, který tě velmi potěší. Máš velké myšlenky, které stojí za uskutečnění. Možná přemýšlíš o svém původu, proto zapátrej v archívu. Možná narazíš na skutečnosti, které tě překvapí. Dnes můžeš cestovat, nebo se vydat na výlet. Je ale dobré vzít s sebou ty, na kterých ti záleží – rodinu, přátele. Tvůj dnešní den bude probíhat hladce, nemusíš si dělat o nic starosti. Také minulé zlé období bude zapomenuto, je třeba zabývat se přítomností a budoucností. Hledíš na tradice, které dodržuješ. V harmonickém vztahu bude vše v pořádku. V ostatních případech se osamostatníš, nebudeš závislá na partnerovi. Pokud partnera nemáš, dnes by se mohl objevit rodinně založený člověk, se kterým bys prožila zbytek svého života. Soustřeď se dnes na studia, mnohé se naučíš. Mnohé však znáš, a to dokážeš dnes zúročit. Také spolužáci budou více než milí. V zaměstnání jsi nepostradatelná, dostaneš mnoho nových úkolů, se kterými se budeš muset vypořádat. Můžeš se dočkat povýšení nebo ti bude svěřeno pár lidí, které budeš mít pod sebou. V případě nezaměstnanosti můžeš najít práci v oblasti služeb a obchodu. V podnikání ti vše půjde dobře, nemusíš se obávat neúspěchu. Také pokud se teprve rozhoduješ, zda podnikat či nikoliv, věz, že ti podnikání bude šité na míru a ty se brzy uplatníš v oblasti, kterou si zvolíš. Důchodu se neobávej, budeš mít dostatek práce, vždy se dokážeš nějak zabavit.Dnes si vyděláš mnoho peněz, v zaměstnání čekej prémie za dobře odvedenou práci. Tvá finanční situace se výrazně zlepší.

 

╰☆ PÁŽE MINCÍ ☆╮

Dnes se ti bude zdát sen, který je třeba prozkoumat hlouběji. Poví ti mnoho o tom, co budeš zažívat v příštích dnech. Také vzdálenější budoucnost ti bude prozrazena, proto tento sen nepodceňuj. Možná ti hned význam nedají. Také dostaneš dopis či SMS, která tě potěší. Dozvíš se v ní mnoho novinek, které budeš muset nějakým způsobem zpracovat. V tomto by ti mohla pomoci osoba mladšího věku.

Dnes nebudeš mít nikde stání, stále tě bude něco popohánět kupředu. Nevydržíš na jednom místě. Také tvé myšlenky ti budou zaplavovat mozek. Dostaneš mnoho dobrých nápadů pro zkvalitnění svého života, i těmto nápadům věnuj maximální pozornost. Věnuj se dnes také umění, pokud si na něj netroufneš, navštiv galerii. Dnes máš ale možnost zkusit to sama, půjde ti to skvěle, jen si musíš více věřit. Také se můžeš zapsat na nějaký kurs. Také v oblasti cizích jazyků bys měla zažít nadšení. Učení ti jde dnes snadno. V partnerství se dnes nudit nebudeš, spíše naopak. Zažiješ smyslnost, nejen v intimnostech, ale i chuťovou. Nebylo by od věci započít večer v nějaké dobré restauraci. Také dnes můžeš urovnat veškeré spory. Pokus o miminko bude úspěšný. V případě, že partnera nemáš, dnes se objeví čestný partner, kterému můžeš věřit. Ve škole budeš mít úspěch, všechny zkoušky dopadnou dobře. Pokud volíš studium, rozhodni se právě dnes, jelikož toto studium bude přínosem pro tvé další uplatnění. V zaměstnání dostaneš příležitost dokázat, že jsi schopná postavit se i těm nejnáročnějším úkolům. Neměla bys tuto šanci zahazovat, může být začátkem tvé skvělé kariéry. Pokud zaměstnání nemáš, nyní se rýsuje dobrá nabídka. Také by ti mohla být nabídnuta nabídka ke spolupráci, zauvažuj i o této možnosti. Pokud podnikáš, dnes se ti bude obzvláště dařit. Můžeš uskutečnit projekt, který plánuješ, bude zdrojem tvých dalších financí. Dnes obdržíš dobrou zprávu o penězích. Také můžeš rozjet projekt, který ti dostatek financí zajistí.

 

╰☆ RYTÍŘ MINCÍ ☆╮

Je příhodné vydat se na cestu či dovolenou. Cesty do zahraničí budou úspěšné, pracovní cesty dojdou naplnění. Dovolené se podaří, nečekají tě na ní žádné překážky. Naopak, na tuto dovolenou budeš dlouho vzpomínat. Také se můžeš vydat na novou cestu životem, uzavřít staré záležitosti a něco se svým životem udělat. Osamostatníš se, již nebudeš na nikom závislá. Začneš brát svůj život zodpovědně, postavíš se za své názory, a neustoupíš. Také nebudeš litovat ničeho, co dnes uděláš. Pokud budeš stát před rozhodnutím, rozhodneš se správně. Chyby dělá každý, ty nejsi výjimka. Tyto chyby tě ale posunou dále a ty se jich budeš snažit napříště vyvarovat. Dnes budeš mít se všemi trpělivost, i když je to v jiný den nad tvé síly. Také budeš chtít každému pomoci, jen pečlivě zvaž, kdo si tvou pomoc opravdu zaslouží a kdo ne. Dobrých výsledků dosáhneš v kterékoliv oblasti života. Dnes se také budeš zajímat o mnoho věcí. V partnerství budujte společnou budoucnost. Je třeba důvěřovat si navzájem a být věrná. Jeden na druhého se dnes spolehnete. Na svého partnera se můžeš spolehnout, alespoň nyní. Pokud jsi bez partnera, zatoužíš po stálém vztahu plném důvěry. Takového člověka bys dnes potkat mohla, ale musela by sis pro něj dojet mimo svůj domov. Pokud bys chtěla vrátit vztah zpět, dnes by se tvůj partner vrátit mohl. Je nespokojený bez tebe, tak jako byl nespokojený s tebou. Nyní nastal čas se rozhodnout, co vlastně v životě chce a s kým chce svůj život prožít.Ve škole se ti bude dnes dařit. Cizí jazyky se budeš učit snadno, také ostatní předměty ti nebudou činit potíže. Zeptáš se na věci, které tě zajímají, a které souvisí s výukou.

V zaměstnání máš možnost získat vyšší pozici. Jsi pracovitá, a to vidí také tví nadřízení. Sleduješ novinky, a snažíš se je uplatnit v práci. Umíš si se vším poradit, nic není nemožné. Proto také dosáhneš značného úspěchu. Také umíš rozvrhnout práci nejen sobě, ale i ostatním.Pokud jsi bez zaměstnání, využij nabídky ze zahraničí. Potřebuješ praxi, a tam bys ji mohla získat. Dnes dostaneš peníze, ale zároveň tě čekají také nepříjemné výdaje.

 

╰☆ KRÁLOVNA MINCÍ ☆╮

Dnes je čas na zábavu, tak si ji pořádně užij. Miluješ život a svobodu, tak proč toho nevyužít. Potřebuješ si odpočinout od práce a shonu, aktivní odpočinek bude nejlepším řešením. Zasportuj si, zajdi s kamarády do přírody nebo do hospůdky, prostě se bav. Také můžeš pozvat rodinu na piknik či jen procházku přírodou. Jistě najdete společně místo, kam byste se mohli zajít podívat. Spojení s přírodou bude dnes více než potřebné, je třeba si urovnat myšlenky. Nebo vše vypusť z hlavy, a do přírody vyraz sama. Nevnímej nic, jen naslouchej přírodě. Uslyšíš mnoho krásných zvuků, které si můžeš také nahrát a v dobách, kdy ti bude smutno, si je můžeš pouštět. Také si můžeš odpočinout při masáži, která ti udělá dobře. Zdraví ti dnes žádné problémy nezpůsobí. Dnes zatoužíš po harmonickém partnerství, které má budoucnost. Pokud se ti ho nedostává, zažiješ velký smutek. Pokud ho však máš, budeš milující a oddaná partnerka. Zatoužíš se o někoho starat, pocítíš mateřskou lásku. Také bys ráda měla okolo sebe lidi, které máš ráda, čím více, tím lépe.

Pokud jsi bez partnera, budeš mít potřebu nějakého vhodného k založení rodiny nalézt. Toto by se ti mohlo podařit, vyzařuje z tebe krása a laskavost.V případě návratu partnera na něj musíš zapůsobit, nečekej ihned jeho kladné reakce. Škola ti dnes problémy dělat nebude, zrovna tak učení. Budeš vstřebávat informace, ale musíš si také odpočinout. Je čas vyrazit s kamarády ven, sedět u počítače není moudré. V zaměstnání tě čeká hodně práce, do které se ti příliš chtít nebude. Je nutné ale splnit své povinnosti. Dnes se budeš domů těšit více než jindy. Pokud dnes do práce nemusíš, odpočívej. Setkáš se se ženou, která ti může pomoci v hledání zaměstnání. Tato žena se v daném oboru vyzná, má přehled a potřebné kontakty. V podnikání se ti bude dnes dařit, není třeba mít obavy z nedostatku práce. Dnes si hlídej své finance, bude tě to svádět k většímu utrácení. Také zřejmě dnes věnuješ nějakou korunu potřebným, tvá velkorysost se ti vrátí. Nemusíš hlídat finance, dnes utracené peníze brzy vyděláš nazpátek.

 

╰☆ KRÁL MINCÍ ☆╮

V hlavě se ti zrodí plán, jak přijít k penězům. Nespouštěj se na nezákonnou cestu, která vede jen do problémů. Raději zapřemýšlej, jak bys je mohla co nejlépe a jednoduše vydělat, nápadů budeš mít hodně, stačí jen vybrat ten nejlepší a uskutečnit ho. Dnes budeš optimistická a přístupná čemukoliv. Lidé ti budou důvěřovat, pokus se jejich důvěru nezklamat. Možná se dopustíš malých chyb, ale tyto chyby ti budou odpuštěny. Budeš se snažit vybudovat pro sebe i svou rodinu zázemí, kde bude každému dobře. Můžeš se pustit do nákladnější rekonstrukce, nebo jen změnit ráz svého bydlení. Dnes máš volnou ruku, popusť uzdu své fantazii a zkrášli si domov. Můžeš si také koupit nějaký obraz či dekoraci do bytu. Poznáš zajištěného muže, o kterého projevíš zájem. Budeš se snažit o jeho pozornost, tvé důvody však nemusí být zištné. Tento muž bude přitažlivý, avšak trochu odtažitý. Při navázání vztahu s ním bude tento vztah trvalý, o jeho věrnost se obávat nebudeš muset. Nebudeš mít důvod žárlit, i když tato vlastnost se u tebe projeví. V partnerství jsou důležité finance, ale přesto bys měla myslet také na city. Potřebuješ být milována, i když dnes to na žádnou romantiku nevypadá. Váš vztah je stálý, možná v něm bude převládat stereotyp.V získání ztraceného partnera využij spíše jeho slabosti, abys se k němu dostala co nejblíže. Pak už to budeš mít jen ve svých rukách. Při studiu uplatníš soustředěnost. Čeká tě mnoho práce na sobě i svých znalostech, ale můžeš se naučit mnohé a využít tyto znalosti k dosažení spokojeného života v budoucnu.V zaměstnání se dnes budeš hodně otáčet, abys vše stihla. Nic není nemožné, jen si musíš umět zorganizovat práci. Pak ti půjde vše mnohem lépe. Pokud zaměstnání hledáš, přijde finančně výhodná nabídka od staršího muže. V podnikání budeš mít mnoho práce, lidé tě budou vyhledávat pro tvou preciznost a porozumění. Budeš se snažit každému vyjít vstříc. Tvé finanční problémy se dnes začnou řešit. Pochopíš, kde děláš chybu, a budeš se ji snažit napravit. Pomocnou ruku by ti mohl podat člověk finančně zajištěný, pokud ho o to požádáš. Pokud finanční stránku řešit nemusíš, nějaké peníze ti naopak přibudou. Pokud kupuješ nemovitost, nech si ji prověřit znalcem, ať se neunáhlíš.