VELKÁ ARKÁNA

╰☆ 0 - BLÁZEN ☆╮

Jste na počátku své cesty, můžete začít nový život, prožít všelijaká dobrodružství. Cítíte se velice mladí a silní. Nechcete nic řešit, chcete si jen užívat – s přáteli či bez nich. Máte spoustu bláznivých nápadů, které se můžete pokusit zrealizovat. Na vaší cestě za dobrodružstvím mějte oči otevřené, nová láska vás na této cestě jistě nemine. Práci hledejte v mladém kolektivu, je čas na změnu. Dejte pozor na peníze, tento den se vyznačuje přehnaným utrácením. Chytíte druhý dech, oblast zdraví tedy řešit nemusíte, dejte jen pozor na túrách na možné zlomeniny.

OBRÁCENĚ

Cítíte se velmi vyčerpaní, na vše vám chybí síly. Dnes raději nic neřešte, nemáte nyní dobrý odhad ani na věci, ani na lidi. Nepouštějte se do větších sporů, nemuseli byste odhadnout své reakce a následky by vás ještě dlouho mrzely. V práci ještě nějaký čas setrvejte, není vhodné měnit zaměstnání. V případě nezaměstnanosti novou práci dnes nehledejte. Na peníze budete nyní velmi opatrní. Ze zbrklosti a nerozvážnosti byste si mohli způsobit úraz – ať již v práci nebo ve volném čase.

 

╰☆ 1 - MÁG ☆╮

Cokoliv si dnes usmyslíte, můžete dokázat. Popřemýšlejte o svých plánech, v hlavě se vám zrodí spousta nápadů, které můžete časem uskutečnit. I když se vám to nyní zdá zcela nesmyslné, jakýkoliv nápad si zapište. V lásce budete mít štěstí, vaše partnerství bude dnes bez hádek. Zaměstnání vám poskytne dostatek seberealizace. Ani peníze dnes řešit nemusíte. V případě nemoci očekávejte uzdravení.

OBRÁCENĚ

Nic dnes neplánujte, všechny vaše plány se setkají s krachem. Ani lidé v okolí k vám nebudou čestní, myslí jen na svůj prospěch a vás by mohli snadno zneužít. S partnerem se příliš nedohadujte, tentokrát bude mít navrch. V zaměstnání nepodáte velké výkony a podle toho také bude vypadat vaše finanční ohodnocení. Pozor na spory s okolím, mnozí lidé by vás mohli dnes proklít, proto si raději vytvořte obranný štít. V oblasti zdraví by mohlo dojít k mírnému zhoršení zdravotního stavu.

 

╰☆ 2 - VELEKNĚŽKA ☆╮

Konečně si začínáte věřit, vaše sebevědomí začíná stoupat, jen nezapomínejte na pokoru. Také okolí k vám má velkou důvěru, proto se snažte ji nezklamat. S partnerem si velice rozumíte i beze slov. V zaměstnání čekejte povýšení, popřípadě pochvalu. Peníze velice dobře investujete. Alternativní medicína vám ve vašem zdravotním problému velice pomůže.

OBRÁCENĚ

Mnozí lidé, kterým jste věřili, vás zklamou a vy také nevzbuzujete velkou důvěru u ostatních lidí. I když vám nejde vše tak, jak byste chtěli, neobracejte se na magii, aby vám v tom pomohla. S partnerem si nerozumíte, máte rozdílné názory. V práci čekejte pokárání či snížení postu. Peníze raději dnes neinvestujte, návratnost by byla nulová.

 

╰☆ 3 - CÍSAŘOVNA ☆╮

Štěstí se na vás usmívá, pokud plánujete svatbu či početí miminka, klidně se do toho pusťte, nyní je ta pravá chvíle. Také přátelství se nyní rozroste, poznáte mnoho lidí, kteří si vaší důvěru zaslouží. Velká láska vás nemine, jelikož jste jí otevření. Pokud hledáte práci, ptejte se právě dnes, pokud práci máte, čekejte úkoly navíc. Finance by se vám měly také rozmnožit, při správných investicích.

OBRÁCENĚ

S novými plány raději nepočítejte, do cesty se vám staví překážky. V těhotenství nastanou menší problémy, raději nic nedělejte a odpočívejte. Dejte si pozor na inovace v zaměstnání, nesednou vám, není však dobré dělat, že všemu rozumíte. O práci byste mohli přijít, proto se nehádejte s nadřízenými. Úbytek finančních prostředků je téměř jistý.

 

╰☆ 4 - CÍSAŘ ☆╮

Je na čase odpočinout si po velké námaze, rodina stojí při vás a udělá vše, co po ní žádáte. Vezměte je na malý výlet nebo na piknik. Všichni si zasloužíte užít si volna. Při finančních potížích čekejte zlepšení v následujících dnech, pokud se o to zasadíte. Lásky máte víc než dost. V práci si vezměte dovolenou.

OBRÁCENĚ

Nesnažte se poroučet ostatním, všichni mají právo na svůj názor, i když s ním nesouhlasíte. Zamyslete se nad tím, proč musíte mít vždy navrch a zkuste s tím něco dělat. Volného času si neužijete, spíše budete nervózní a vzteklí. Své blízké nechte raději na pokoji, o spolupracovnících ani nemluvě. Schovejte peníze i kreditní karty.

 

╰☆ 5 - VELEKNĚZ ☆╮

Na všechno sami nestačíte, nechte si poradit od nezávislého člověka, který není nijak zainteresován. Nastíní vám mnohé možnosti, které vás samotné ani nenapadly. Můžete začít podnikat, nebo svůj obor podnikání rozšířit. Váš partner je velmi rozumný, naslouchejte mu. Finance uložte do nemovitosti. Navštivte svého lékaře, preventivní prohlídka je nyní nutná.

OBRÁCENĚ

Používejte svůj rozum, nenechte se ovládat druhými lidmi. Je také čas věnovat se svým koníčkům. Nedejte na řeči ostatních. V lásce i zaměstnání se vyhněte lidem, kteří by vás chtěli šikanovat, stále vidí jen vaše nedostatky. Je třeba se jim ale také postavit a nenechat si nic líbit. Peníze nikomu nepůjčujte, i kdyby prosili na kolenou. Dnes sice žádné peníze nevyděláte, ale ani neutratíte. Zamyslete se nyní nad svou finanční situací, peníze vám přicházejí nazpět, jsou zúročeny plody vaší práce. Stojíte před otázkou, kam investovat, abyste se nerozhodli špatně. Investice do nemovitostí se vám vrátí, pokud se svými

schopnostmi naložíte s rozumem. Není zapotřebí získávat finance tyranií a nátlakem, dejte do toho více lásky a citu.

 

╰☆ 6 - ZAMILOVANÍ ☆╮

Dnes láskou přímo hýříte, máte dobrou náladu a nenecháte si ji ničím a nikým zkazit. Setkáte se s člověkem, kterého jste již dlouho neviděli a opravdu si máte o čem povídat. Také v lásce se vše ustálí, hádky nepřicházejí v úvahu. Našli jste si práci, která vás baví, jen nevíte, zda se do ní máte pustit či ne. Bude ale zapotřebí investovat více peněz na splnění svého snu.

OBRÁCENĚ

Rozchod se blíží zcela neodvratně, pokud s tím něco nebudete dělat. Nemáte na nic náladu a štěkáte na všechny kolem. Nikdo ale za váš stav nemůže, proto si na nikoho ve svém okolí vztek nevylívejte. Také se objeví slzy. Také v práci s vámi nejsou zcela spokojeni a chystají vám výpověď. Finance vám ubývají, nenabírejte si nesmyslné půjčky.

 

╰☆ 7 - VŮZ ☆╮

Můžete se vydat na cestu, bude bezpečná a zajímavá. Potkáte na ní mnoho zajímavých lidí. V lásce se posouváte dopředu, vztah rozvíjíte a tím pádem se nebojte nudy. V zaměstnání se vydáte na služební cestu či vstříc nové práci, finance by k vám také měly přicházet.

OBRÁCENĚ

Na cestu se raději nevydávejte, hrozí možné nehody právě spojené s cestami. V oblasti lásky se raději kroťte, máte přehnané nároky na svého partnera. Máte obavu o jeho věrnost, proto ho hlídáte a nenecháte nadechnout. Není to váš majetek, proto to mějte na paměti. V zaměstnání hrozí neschopnost růstu nebo nenalezení vhodného zaměstnání. Ve finanční oblasti si dejte pozor na utrácení, peníze budou spíše ubývat.

 

╰☆ 8 - SÍLA ☆╮

Cokoliv si dnes usmyslíte, dopracujete se k tomu. Máte odvahu pustit se téměř do všeho, odhoďte proto ostych a neváhejte. Lidé vám důvěřují a vy si jejich důvěru zasloužíte. Pomoci by vám mohl člověk s mnoha kontakty, proto žádnou šanci nezahazujte. Vyslechněte starší a moudré lidi, kteří své zkušenosti chtějí předat dál a vezměte si z jejich moudra to, co se vám v životě bude nejvíce hodit – co, to poznáte sami. V milostném životě jste vy ti iniciativní, partner je spíše pasivní. V zaměstnání máte hlavní slovo a finance se vás drží jako klíště.

OBRÁCENĚ

Přestaňte se nesmyslně trápit. Zamyslete se raději nad neřestmi, jako je přejídání se nebo kouření či pití alkoholu, zda to potřebujete ke svému životu. Pokud byste se těchto závislostí zbavili, byli byste hned jiní lidé. Nebude to jednoduché, ale nyní nastává správná doba, kdy se s tím poprat. Váš partner má nad vámi určitou moc, jste velmi slabí odporovat. V zaměstnání si také každý s vámi dělá, co chce a finance nemáte pod svou kontrolou.

 

╰☆ 9 - POUSTEVNÍK ☆╮

Je na čase odebrat se do ústraní a v klidu meditovat. Rozmyslete si své další kroky, zda v tomto ústraní chcete být, či ne. Popřemýšlejte o dosavadním životě, co jste udělali špatně a co se vám naopak povedlo. Také zůstává otázka, co dál. Jste již dlouho bez partnera, popřípadě se s partnerem cítíte velmi osaměle, a je na čase to změnit. Není ale na to právě vhodná doba, ta teprve nastane. V zaměstnání by bylo lépe pracovat osamoceně a za vše nést odpovědnost.

Finance nechte tam, kde jsou, tedy na kontě a snažte se neutrácet.

OBRÁCENĚ

Jste zahnáni do kouta, kamarádi na vás nemají čas a v partnerství to není také zrovna růžové. Cítíte se osamělí. Je na čase zbavit se rádoby kamarádů a začít hledat skutečného přítele, který tu bude pro vás vždy, když to budete potřebovat. V zaměstnání dostanete padáka a finance nejsou žádné.

 

╰☆ 10 - KOLO OSUDU ☆╮

Kolo osudu se otáčí a vám se začíná dařit vše, na co sáhnete. Vždyť si už zasloužíte klid po všech těch útrapách. Partner vás začíná opět milovat, noví ctitelé klepou již na dveře. V práci se vám daří, vypadá to dokonce i na postup či menší prémie. Přestáváte mít hluboko do kapsy a můžete dát opět nějakou tu korunu stranou.

OBRÁCENĚ

Vaše štěstí se obrací pomalu, ale jistě na druhou stranu a vy pociťujete nádech neštěstí. Vše se vám začíná bortit pod rukama. Partner o vás nestojí, dívá se po jiných a vás to štve. V zaměstnání zničíte vše, na co sáhnete, a peníze se začínají ztrácet, a vy nevíte kam.

 

╰☆ 11 - SPRAVEDLNOST ☆╮

V oblasti práva se dočkáte kladného rozsudku, spravedlnost je na vaší straně. S kýmkoli se budete dohadovat, vždy bude právo na vaší straně. V partnerství jste vy ti spravedliví, váš partner se s vámi spíše jen veze, ale vašemu vztahu to nijak neublíží. V případě hádky udělejte první krok k usmíření vy. Dojdete k plodům své práce. Je na čase zlegalizovat svou pracovní činnost, jelikož se začínáte velice rozrůstat a není zapotřebí zůstat v závěsu jiných lidí. Ve vašem soukromém podnikání budete velmi úspěšní, cokoliv započnete, bude se vám

dařit, nepodléhejte sentimentu a spoléhejte se jen sami na sebe. Opak by se vám mohl velmi vymstít. Peníze se vám utrácet nechtějí, spíše finance navíc uložíte.

OBRÁCENĚ

Musíte řešit určitou situaci a v tomto vám bude ukřivděno. Spravedlnost je sice na vaší straně, ale tentokrát budete na straně nespravedlivě obviněných. Nic s tím ovšem neuděláte. Proto, můžete-li, nepouštějte se do žádného sporu, byť víte, že jste v právu. V partnerství budete čelit obviněním z nevěry, vaše argumenty nebudou brány v potaz. V práci se nedohadujte s nadřízenými, mohlo by to být také to poslední, co byste udělali. Peníze se rychle rozkutálejí a vám hrozí do budoucna exekuce. Proto zvažte každou investici i každý nákup.

 

╰☆ 12 - VISELEC ☆╮

Opusťte své touhy a přání a přejděte do reality. Možná váš sen uskuteční někdo jiný, bez vaší pomoci, ale s vaším nápadem. V lásce je vše při starém, stále stejný stereotyp, který sice někoho nudí, ale vám vyhovuje. V zaměstnání také stále stejné pracovní místo, v případě nezaměstnanosti nemožnost sehnat práci. Finance sice nějaké máte, ale není jich tolik, aby to stačilo na život.

OBRÁCENĚ

Je na čase změnit svůj život, i když se vám do toho vůbec nechce. Bude spojen s větším úsilím a vydáním, ale je to nutné zlo, které budete muset podstoupit. V lásce nevíte, na čem jste a vlastně se i lásky straníte. V oblasti zaměstnání je třeba poohlédnout se jinde, s lepšími platovými podmínkami. I finance je třeba investovat, aby se posléze rozmnožily.

 

╰☆ 13 - SMRT ☆╮

Je na čase vzdát se všeho, co jste dosud vlastnili či čeho jste dosáhli, včetně zaměstnání, partnera, zdraví. Odhoďte svůj dosavadní život plný špatných chvil, je čas na velkou změnu. Také přátele je třeba vyměnit. Začněte od začátku, s novou identitou.

OBRÁCENĚ

Je třeba změnit zaběhlé návyky, vyhodit nepotřebné věci, ale stále jako by vám někdo bránil. Nedokážete opustit partnera, který k vám již necítí to, co před lety, nedokážete dát v práci výpověď a postavit se na vlastní nohy, bez šéfů a bez jistot. Ani peněz se nechcete vzdát.

 

╰☆ 14 - MÍRNOST ☆╮

Vaše rodina se rozroste, očekávejte pozitivní vliv ve všech oblastech svého života. Můžete začít podnikat, nic nestojí vašemu úspěchu v cestě. Partner vás velmi miluje a nedokáže si představit život bez vás. V práci se vám také daří, ale vy míříte výš a také toho můžete dosáhnout. Peníze rozumně investujete a budete zanedlouho sbírat plody svého snažení.

OBRÁCENĚ

Ocitáte se pod tlakem ostatních lidí, mají na vás nesmyslné nároky. Je třeba se jim postavit, jinak jim budete ustupovat neustále. Stále nemůžete nalézt toho pravého partnera, na kterého byste se mohli spolehnout. Práce vás nebaví a ani nehodláte hledat novou, jste vyčerpáni stálým odmítáním. Peníze máte jen půjčené a hůře se vracejí.

 

╰☆ 15 - OKOVY ☆╮

Jedna etapa vašeho života končí a vy se s tím nedokážete smířit. Stále se poutáte ke svému partnerovi, který o vás již dávno nestojí, můžete se z tohoto vztahu velmi snadno vymanit, ale vy o konec nestojíte. Také v práci vám dávají najevo, že jste navíc, ale proč dávat výpověď, když to mohou učinit za vás. Své vlastní peníze nemáte, žijete z půjčených peněz, které se ale špatně vracejí.

OBRÁCENĚ

Máte velmi nízké sebevědomí a lpíte na věcech, které vás spíše dostávají na samé dno. Dokážete se z něj dostat, ale musíte se zbavit všech negativních věcí, včetně partnera, který vás jen ponižuje a dětí, kteří si vás neváží. Také v práci jste páté kolo u vozu, spíše děvečka pro všechno, člověk, se kterým se jen zametá.

 

╰☆ 16 - VĚŽ ☆╮

Dnes se do ničeho nepouštějte, vše se setká s krachem. Platí to pro většinu dní v tomto týdnu, a i když se některý den zdá jako skvostný, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Nepřesvědčujte ostatní o své pravdě, nekopejte kolem sebe ani nic záměrně neničte. Toto období přejde a vyjde slunce. Jen dejte pozor, aby následky nebyly katastrofální, bez možnosti lepších dnů.

OBRÁCENĚ

Za své smolné období nesete svou vinu. Skončíte vztah, který vašeho partnera naplňoval, dáte v práci výpověď, abyste zůstali doma bez finančních prostředků. Snažíte se trýznit, ale není to zapotřebí. Zamyslete se nad svými činy.

 

╰☆ 17 - HVĚZDA ☆╮

Vaše minulost se začíná promítat do současnosti. Již v minulosti jste se nestarali o své blaho, ale o blaho ostatních lidí, nyní se vám vaše dobro začíná vracet, i když nemáte mnoho času na svého partnera, svou práci berete jako své poslání a věnujete tomu veškerý volný čas. Na peníze příliš nehledíte, i když je vám jasné, že zadarmo pracovat nemůžete, proto si berete jen nejnutnější sumu.

OBRÁCENĚ

Mnoho lidí k vám vzhlíží, tak dejte pozor na to, co jim eventuelně radíte. Ne každý je schopen unést pravdu či nepříjemná fakta. Vydali jste se sice správným směrem, ale máte o sobě pochybnosti. Nic není takové, jak se na první pohled zdá, proto nepodléhejte pocitu nicotnosti a snažte se být sami sebou. I když vaše hvězda padá, plní spoustu přání a dostane se zas na vrchol. Nerozšiřujte své obzory, jen byste si přitížili.

 

╰☆ 18 - MĚSÍC ☆╮

Nevíte, jak dál vést svůj život. Přemýšlíte nad svým vztahem, který vás ubíjí. Rádi byste se rozhodli, s kým byste chtěli být, ale nejde to. Víte, že svým odmítáním partnerovi ubližujete, ale nemůžete si pomoci. I v zaměstnání máte své pochyby, hledáte jiné místo, ale stále nenacházíte.

OBRÁCENĚ

Spoléháte se jen na ostatní a vůbec si nevěříte. Podezříváte svého partnera, ale vše pramení z vaší nedůvěry. Jednou ho to ale také přestane bavit a poohlédne se jinde. V práci začněte být samostatní, nebuďte stále v závěsu, jestli si nechcete domů nosit jen almužnu.

 

╰☆ 19 - SLUNCE ☆╮

Usilovně jste pracovali a nyní přichází zasloužená dovolená. Vezměte své nejbližší a vydejte se vstříc slunci, moři a klidu. Zasloužíte si odjet někam hodně daleko a nemyslet na práci ani na žádné starosti. Investovali jste sice dost peněz, ale úsměvy a štěstí vašich nejbližších za to stojí.

OBRÁCENĚ

Stále se vám nedaří dosáhnout toho, co chcete. Velmi se snažíte a stále to nejde. Nespěchejte, až přijde čas, tak toho dosáhnete. Dnes ale spíše budete unavení z neúspěchu jak životního, tak i pracovního.

 

╰☆ 20 - SOUD ☆╮

Nadešel čas nechat minulost minulostí a vkročit pravou nohou do budoucnosti. Z minulosti se dá těžit mnoho pozitivního, negativní věci ani neprobírejte. Plody vaší snahy budou zhodnoceny podle toho, jak jste se v minulém období chovali. Jestli jste vyšli lidem vstříc, bude se vám dařit, jestli jste mysleli jen na svůj zisk, očekávejte zasloužený trest v podobě neúspěchu.

OBRÁCENĚ

Bojíte se jakékoliv změny a to zasahuje do vašeho života stále znovu. Nebráníte se, když vás ostatní pomlouvají, nebo dokonce zesměšňují. Postavte se tomu a začněte si sami sebe vážit, jedině tak se můžete bránit proti zlu ukrytém v lidech.

 

╰☆ 21 - SVĚT ☆╮

Ať už jste si vysnili cokoliv, nyní se vám to začíná plnit. Lepšího partnera si nemůžete přát, práce je vaším koníčkem a peněz máte také dostatek. Nebo je vše prozatím ve vaší mysli a zbývá jen krůček k naplnění.

OBRÁCENĚ

Jste velice nerozhodní a to vám brání ve splnění svého snu. Vyměňte partnera nebo zaměstnání, jinak se z tohoto kruhu nikdy nedostanete. Nebo se smiřte se svým osudem a žijte průměrným až podprůměrným životem.

 

MALÁ ARKÁNA

╰☆ ESO HOLÍ ☆╮

Na cokoliv dnes sáhnete, to se vám podaří. Můžete se věnovat také ručním pracím, a vytvořit nějaký dárek jen tak pro radost. Cokoliv vytvoříte svýma rukama, bude mít trvalou hodnotu. Jen dejte pozor na závist a pomluvy a vyhněte se diskusím se sousedy, kteří se toho chtějí dozvědět co nejvíce. V milostném životě budete také velmi aktivní, zkusíte třeba jen neobvyklé polohy nebo si vyrobíte nějakou pomůcku. Fantazii se meze nekladou. Práce vám

půjde pěkně od ruky.

OBRÁCENĚ

Odložte vše důležité, pokud můžete a nepouštějte se do žádných experimentů. Ani v milostném životě nebuďte příliš aktivní, raději se partnerem nechte vést. V zaměstnání dělejte jen to, co se po vás chce, a nevybočujte z řady.

 

╰☆ DVOJKA HOLÍ ☆╮

Máte okolo sebe lidi, na které se můžete spolehnout a také toho dnes využijete. Bude zapotřebí vyřídit úřední záležitosti či jen zajít na poštu, obraťte se také na ostatní. Vždyť to nemusí zůstávat jen na vás. Ať mají také trochu té zodpovědnosti.

OBRÁCENĚ

Podívejte se okolo sebe, kolik nespolehlivých lidí uvidíte. Ani na vás ovšem dnes spoleh nebude. Máte před sebou povinnosti, do kterých se vám nechce. Neodkládejte je však, i když jistě na něco důležitého zapomenete.

 

╰☆ TROJKA HOLÍ ☆╮

Dnes je vám souzeno uzavření nového přátelství či obchodu. Můžete se poptat po nové práci, nebo jen vyrazit na prima výlet s lidmi, kteří mají stejné koníčky a s kterými vás spojuje mnoho jiných věcí. Vezměte s sebou i partnera a děti, bude alespoň větší sranda.

OBRÁCENĚ

Zůstaňte raději doma, pokud můžete, ale straňte se ostatních členů rodiny, napaří vám mnoho práce navíc. Je zapotřebí uklidit důkladněji, čekáte návštěvu a nechcete, aby vás pomluvili. Buďte klidní, návštěva vám neuklidí, a pokud by se jí u vás nelíbilo, více by nepřišla.

 

╰☆ ČTYŘKA HOLÍ ☆╮

Udělali jste vše, co jste měli v plánu a nyní přichází vaše spokojenost. Jste spokojeni nejen se sebou, ale i se svým partnerstvím, prací, dětmi. Vše se vám daří skloubit, proto si sedněte v rodinném kruhu a uspořádejte oslavu jen tak, s chlebíčky a vínem, brambůrky a pivem.

OBRÁCENĚ

Pokud můžete, odložte všechny důležité věci a řešte je později. Jste velice nespokojeni a tato nespokojenost vás bude provázet celý dnešní den. Není k ní však jediného důvodu. Využijte tento oddychový čas na přípravu neodkladné záležitosti, kterou snáze vyřešíte po uplynutí dnešního dne. Také se můžete pustit do úklidu či pozvat své známé, na které jindy nezbývá čas. Je čas se pobavit a nezabývat se vlastními starostmi, se kterými se stejně budete muset poprat sami. Také spory v partnerství a práci řešte později.

 

╰☆ PĚTKA HOLÍ ☆╮

Připravte se na velkou zkoušku. Budete se hodně potit, než ji zvládnete. Ale dokážete to, velmi jste se učili a nyní přijdou plody vašeho snažení. Proto své možnosti nezahazujte. Rodina vám také vyjde vstříc, a v zaměstnání si volno budete muset vydupat, abyste ho dostali.

OBRÁCENĚ

Chraňte si své cennosti, a nikomu nevěřte. Už vůbec nikoho cizího nepouštějte do svého příbytku, jelikož dnes je ve znamení podvodu. Snažte se nic nepodepsat, a když už musíte, důkladně si vše přečtěte a vezměte si k sobě někoho, kdo si dokumenty také přečte.

 

╰☆ ŠESTKA HOLÍ ☆╮

Dnes se můžete radovat, budete sklízet plody své práce. Velmi jste pracovali a zasluhujete odměnu, které se vám také dostane. Nemusíte dělat vůbec nic a jakoby vám celý svět ležel u nohou. To si žádá pořádnou oslavu. Máte právo být na sebe pyšní, ale nepřehánějte to,

ať vám to nestoupne do hlavy, pak byste mohli začít chybovat. Jste spokojeni nejen se svým profesním životem, ale také soukromým. Proto klidně pusťte nějakou tu korunu navíc.

OBRÁCENĚ

Sice jste velmi pracovali, ale odměny se nedočkáte. Vše si budete muset vydobýt. Berete to jako křivdu, ale bohužel se s tím nedá nic dělat. Ani v partnerství nečekejte velkou podporu, váš partner bere vše jako samozřejmost a pochvaly se tudíž od něj nedočkáte.

 

╰☆ SEDMIČKA HOLÍ ☆╮

Máte v sobě velkou bojovnost a dokážete ji využít. Dnes budete muset prokázat svou vytrvalost, abyste dosáhli toho, co chcete. Obrňte se, povolí vám nervy, jelikož budete muset vše opakovat mnohokrát, a to nejen jednomu člověku.

OBRÁCENĚ

Pohádali jste se a nyní vás to mrzí. Za překážky v komunikaci nesete určitou vinu, ale nesnažte se ji nyní napravit, nesetkalo by se to s účinkem. Ani v práci si poslední dobou s nikým nerozumíte. Toto období přejde a bude zase lépe.

 

╰☆ OSMIČKA HOLÍ ☆╮

Dnes máte dostatek příležitostí k seznámení, i k získání nové práce. Bude to den plný nových věcí, přijdou vám zajímavé nabídky, které je třeba zvážit. Také je otevřená možnost cestovat, kde poznáte mnoho zajímavých míst a získáte mnoho znalostí, které budete moci uplatnit i v dalším životě. Také jste velice pracovali na vztahu, a nyní budete sklízet plody své práce.

OBRÁCENĚ

Dejte pozor na své chování, žárlivosti se nyní asi nevyhnete. Z toho bude pramenit i mnoho hádek, zcela zbytečných. Zachovejte si svou důstojnost a zbytečně neútočte.

 

╰☆ DEVÍTKA HOLÍ ☆╮

Bojíte se své minulosti, která se začíná opět ozývat. Je na čase hodit minulost za hlavu, včetně všech kontaktů. Pokud je to zapotřebí, podělte se o svou minulost s partnerem, dříve než to udělá někdo jiný. Váš vztah to ustojí a partner přetrpí. Také se zamyslete nad svou finanční situací, co by se dalo změnit.

OBRÁCENĚ

Tlačí na vás partner i váš nadřízený. Rodiče by vás rádi viděli jinde a s někým jiným, dají vám to důrazně najevo či vás jen budou do něčeho nutit, ať už je to práce, svatba či dítě. Očekávejte z tohoto tlaku způsobené zdravotní potíže. Víte, že je na čase postavit se všem, kteří vás chtějí předělat, a nyní to také dokázat můžete. Také vaši věřitelé na vás tlačí.

 

╰☆ DESÍTKA HOLÍ ☆╮

Musíte se velmi snažit, abyste dosáhli toho, po čem toužíte. Nikdo vám nedá nic zadarmo a ani byste to tak nechtěli. S partnerem se dnes raději nepouštějte do větších debat a v práci si hleďte svého, udělejte, co máte a jděte domů. Po zdravotní stránce je zapotřebí odpočívat, jinak vám hrozí ztráta energie, po které byste se mohli cítit velmi slabí. Zajděte si na procházku do přírody, lesa či navštivte starý hřbitov, to vše vás naplní novou energií, poslouchejte zpěv ptáků a vyvarujte se zakouřených místností a alkoholu. Musíte se naučit souznění s přírodou, jedině tak si udržíte dobrou kondici i do budoucna.

OBRÁCENĚ Stále si něco namlouváte, stále se s něčím snažíte poprat a vždy bezvýsledně. Hádce s příbuznými se jen těžko vyhnete. Také v práci budete muset zabrat, pokud ji nemáte, je na čase se po nějaké poohlédnout a ne se jen neustále vymlouvat.

 

╰☆ PÁŽE HOLÍ ☆╮

Jste připraveni posunout se vpřed. Opět máte v hlavě spoustu nápadů a taky vaši pomoc očekávají ostatní. Budete ochotni jim pomoci, ale něco za něco. Postupujete opatrnými krůčky jak ve vztahu, tak i v zaměstnání. Vaše vysněná pozice je již na dosah.

OBRÁCENĚ

Je s vámi manipulováno a to se vám vůbec nelíbí. Nechcete s tím ale nic udělat. Partner vás postaví před hotovou věc, a nebude se zajímat o váš názor. Také vaši nadřízení si vás spletou s děvečkou pro všechno, přidělí vám tu nejhorší práci.

 

╰☆ RYTÍŘ HOLÍ ☆╮

Uděláte pár kopanců, abyste dospěli k úspěchu. Vaše podnikání se slibně rozvine a vy budete čerpat odměnu za svou píli. Začnete tvořit věci, o kterých jste si mysleli, že je nikdy nedokážete. Proto můžete vymýšlet blahopřání či vánoční ozdoby. Také dárky ručně vyrobené a z lásky darované potěší mnohem více, než ta nejdražší věc na světě.

OBRÁCENĚ

Nejste upřímní ani k sobě, ani ke svému partnerovi. Více mluvíte, než konáte. Přestaňte slibovat, co nemůžete splnit a začněte plnit své sliby. Jste velice netrpěliví a náladoví. Řekněte partnerovi, co se vám na něm líbí a co ne a splňte mu, co jste kdysi slíbili. Také v práci se nechlubte cizím peřím.

 

╰☆ KRÁLOVNA HOLÍ ☆╮

Jste velmi atraktivní, a víte to. Také máte vliv na ostatní, proto toho využijte jen pro jejich dobro. Lidé vás vyhledávají pro vaši moudrost, také vy ale vyhledáte pomoc osoby, která vám může zodpovědět pár otázek. Proto otevřete své srdce potřebným, ale nenechte svou energii odčerpat, aby vám nakonec nechyběla.

OBRÁCENĚ

Setkáte se s velice závistivou a zlou osobou, která ztropí skandál na veřejnosti, jen aby se sama zviditelnila a vám ublížila. Dotkne se to nejen vás, ale i vaší rodiny a budete žádat omluvu. Můžete však čekat protiútok. Vaše rodina ale stojí za vámi a společně nad touto ženou zvítězíte, avšak ona rozjede řetěz reakcí.

 

╰☆ KRÁL HOLÍ ☆╮

Jste velice soucitní, i sebemenší zlo vás dokáže rozplakat. Máte smysl pro spravedlnost i pořádek a totéž očekáváte od ostatních. Vašeho dobrého srdce ale mnozí zneužijí, proto si dejte pozor, komu pomáháte.

OBRÁCENĚ

Trpíte předsudky a nemáte rádi určité rasy. Dnes se to ještě znásobí, po neblahé situaci právě s určitou menšinou. Zjistíte, že jste byli vychováváni v určitém přesvědčení, a i když byste neměli házet všechny do jednoho pytle, potvrzuje se vám spíše opak.

 

╰☆ ESO MEČŮ ☆╮

Dnes vyhrajete spor, ať již právní nebo soukromý. Je za co se bít, pravda je na vaší straně. V případě zkoušek a testů se nebojte a jděte klidně i do různých teorií, vaše řeč i znalosti budou naprosto úchvatné. Také se pusťte do debat na jakékoliv téma, sami budete překvapeni, kolik toho víte.

OBRÁCENĚ

Dejte si pozor na klíče či doklady, hrozí vám jejich ztráta. Také byste mohli přijít o nějakou drobnost, která se vejde do kapsy, s touto věcí byste se již nemuseli shledat. V zaměstnání očekávejte nedůvěru ve vás a následné propuštění.

 

╰☆ DVOJKA MEČŮ ☆╮

Usmíříte se s lidmi, se kterými jste se pohádali již před dávným časem. Tenkrát jste si řekli věci, kterých jste později litovali, ale nyní již nastal čas zapomnění a kroku nazpět. Také ve vztahu se dá domluvit, určit si jasná pravidla a hlavně je dodržovat. Neupínejte se na lidi ani věci, zbytečně vás to stahuje dolů. Nebojte se mluvit otevřeně o svých pocitech, starostech nebo plánech, i když to zpočátku bude těžké.

OBRÁCENĚ

Máte velmi dobrou kamarádku, kterou byste mohli začít podezřívat ze zneužití vašeho přátelství. Svěřujete se jí se vším, včetně svého vztahu, a ona se začíná až moc angažovat. Svého podezření se bohužel dnes nezbavíte.

 

╰☆ TROJKA MEČŮ ☆╮

Necháte si zlomit své srdce. Člověk, kterého velmi milujete, si nezaslouží vaší důvěru. Svou lásku dejte člověku, který si ji zaslouží. Také je dnes velice pravděpodobné, že se s každým budete hádat, dojde i na nějakou tu facku.

OBRÁCENĚ

Hádky končí a nastává doba klidu. Je na čase se usmířit, a přijmout nabízenou ruku. Hádka pročistila vzduch a přinutila vás myslet také na jiné věci, než jen sami na sebe.

 

╰☆ ČTYŘKA MEČŮ ☆╮

Po dlouhé době se budete cítit zdraví, váš zdravotní stav tomu zodpovídá. Uzdravení je na dobré cestě a lépe už vám dlouho nebylo, jako byste vypili nápoj mládí. Můžete se pustit do jakékoliv aktivity, vše vám půjde od ruky, jelikož do toho dáváte také srdce.

OBRÁCENĚ

Dejte si dnes pozor na své zdraví, které bude určovat všechny další oblasti vašeho života. Začne to bolestmi hlavy, ale bude to pouze začátek. Zvažte návštěvu lékaře a nechte si udělat kompletní prohlídku. Také na své nervy si dejte pozor, budete je mít pocuchané víc než dost.

 

╰☆ PĚTKA MEČŮ ☆╮

V žádném případě nezačínejte žádnou hádku ani spor, nemuselo by štěstí stát na vaší straně. Soudní spor raději neřešte, pokud můžete, raději onemocněte, jelikož dnes byste zaručeně prohráli. Celková bojovná nálada vás opustí až v noci, kdy toto období končí.

OBRÁCENĚ

Už delší dobu se na vás vše valí a vy máte oprávněný strach. Není dobré věnovat se dvojímu životu, jelikož prozrazení již klepe na dveře. Ať už tajíte cokoliv, dnes se vše provalí a vy budete litovat, že jste o tom nikomu nic neřekli, následky mohly být menší.

 

╰☆ ŠESTKA MEČŮ ☆╮

Problémy za vás nikdo nevyřeší, je však na čase si odpočinout. Klidně jeďte na dovolenou a relaxujte, po návratu budete muset problémy začít řešit. Pokud se chystáte do zahraničí a plánujete delší pobyt, můžete klidně vyrazit.

OBRÁCENĚ

Dnes budete velice vyčerpaní, a přesto, že byste si chtěli odpočinout, musíte pracovat dál, jinak hrozí úpadek. Ani na chvíli si neoddychnete, ale vyplatí se vám to, volno si vezmete jindy a plně si ho užijete.

 

╰☆ SEDMIČKA MEČŮ ☆╮

Pečlivě si zamkněte dům i auto, zloději si vás již vyhlédli. Také na ulici buďte opatrní, kapesní zloději si na vás brousí drápky. Je to den krádeže, možná i drobné, proto kontrolujte úplně všechno.

OBRÁCENĚ

Dívejte se kolem sebe, mnoho lidí k vám není zrovna upřímných a na jejich nepoctivost byste mohli doplatit. Proto nekupujte nic, co vám bude nabízeno, a nevěřte všemu, co vám lidé povídají. Také by se mohla objevit šikana, ke které se postavíte svým útěkem, místo abyste se snažili to řešit. Důvěřujte raději jen sobě a svým schopnostem, než příbuzným či sousedům, jelikož oni hledí jen na svůj prospěch a je jim jedno, zda jejich úspěch způsobí vaši bolest či ne. Také si hlídejte obsah své peněženky, či koho pouštíte do svého příbytku.

 

╰☆ OSMIČKA MEČŮ ☆╮

Připravte se na značná omezení, která vás budou provázet celým dnem. Přítel vám nabídne pomocnou ruku, ale vy máte svou hlavu a pomoc odmítnete. Je to opravdu nezištné, jednou mu to budete moci oplatit, tak si nehrajte na hrdiny a přijměte. Stále přemýšlíte, zda nemůžete něco ve svém životě změnit, něco udělat lépe. Ale ať přemýšlíte sebevíc, na nic nemůžete přijít. Zkuste se podívat do hloubi své duše, dokončete započaté a teprve poté začněte něco nového. Toto omezení vás posune dál.

OBRÁCENĚ

Nemá cenu se obviňovat za rozpad vztahu či ztrátu zaměstnání, vztah skončil, protože na vás časem čeká lepší, práce skončila, protože vám stejně nevyhovovala. Hlavně neházejte vinu na sebe a raději otevřete oči a dívejte se do své budoucnosti.

 

╰☆ DEVÍTKA MEČŮ ☆╮

Stále vás někdo pronásleduje, nebo si to alespoň myslíte. Stále stejný člověk chodí za vámi a nikdy vás neoslovil. Je na čase to změnit, zkuste oslovit vy jeho, možná poznáte, že měl jen stejnou cestu. Ve vztahu, nebo spíše nevztahu, vás čeká jen utrpení, dejte od něj ruce pryč.

OBRÁCENĚ

Vztahujete vše na sebe a dobrovolně se trýzníte, ať již jde o jakoukoli oblast vašeho života. Za všechny křivdy nemůžete vy, i když si kladete otázku, co jste udělali špatně. Zkuste se na chvíli zamyslet a poznáte, že ne za všechno nesete vinu. Možná ke spoustě věcí jste přispěli také svou troškou, ale je to jen malá část.

 

╰☆ DESÍTKA MEČŮ ☆╮

Počítejte dnes s koncem něčeho, co skončit muselo. Je vám to sice velice líto, ale nedá se s tím nic dělat. Vždy smrt uvolní cestu životu, proto netruchlete a mějte na paměti, že vše má svůj účel a tato smrt pomůže někomu či něčemu se zrodit.

OBRÁCENĚ

Nastává konec většího společenství, rodina se rozpadne či v práci nastane konec party, pod kterou i vy patříte. Také konec přátelství více lidí by mohl nastat. Pokud podnikáte, vyhněte se veškerým aktivitám, nepřijímejte klienty, zůstaňte doma, jelikož by mohl nastat konec vaší firmy, kterému by se zabránit nedalo.

 

╰☆ PÁŽE MEČŮ ☆╮

Setkáte se s velmi inteligentním člověkem, který vás mnohému naučí. Dnes jste velice vnímaví a učenliví, ale věnujete svou pozornost více věcem a nevidíte podstatu. Neodmítejte žádnou radu, ať je dle vašeho názoru jakkoliv bezcenná, jednou se vám bude hodit.

OBRÁCENĚ

Do vaší přízně se vetře člověk, kterému darebáctví kouká z očí. Potřebuje vás pro svůj osobní či profesní růst, nedovolte mu vás zneužít. Na všechny nabídky říkejte ne.

 

╰☆ RYTÍŘ MEČŮ ☆╮

Dnes je ve znamení výzev, postavte se všem, které vám přijdou do cesty. Neustupujte, ani kdybyste si nevěděli rady. Nikdo vám na pomoc nepřijde, budete to muset zvládnout sami. Jakmile to dokážete, už vás nic nezastaví na cestě za úspěchem.

OBRÁCENĚ

Ve svém okolí máte člověka, na kterého se nemůžete za žádných okolností spolehnout. Navíc jen tahá za nitky a vy jako jedna z jeho loutek plníte jeho příkazy. Zkuste se vymanit z jeho sevření, jinak zůstanete na následky sami a on bude dělat, že se ho to netýká.

 

╰☆ KRÁLOVNA MEČŮ ☆╮

Přítel vám podá pomocnou ruku v oblasti práce. Díky němu získáte práci, na kterou jste už dlouho čekali, ale budete se muset hodně snažit, abyste si tuto pozici udrželi. I když máte velké ambice a jste fyzicky přitažliví, toto není všechno a právě proto musíte dokázat své kvality.

OBRÁCENĚ

Chcete dosáhnout svého a dnes by se vám to mohlo podařit. Začínáte být bezohlední a myslíte jen na sebe a své zájmy, a to je dobře, jinak byste neprorazili. Neohlížíte se nalevo ani napravo a jdete přímo za svým cílem.

 

╰☆ KRÁL MEČŮ ☆╮

Jste dnes velmi ctižádostiví. Váš zájem stočíte na člověka, se kterým byste chtěli spojit svůj život a půjdete za tím, dokud ho nezískáte. Později ho odvedete k oltáři, ale na to je ještě čas. Popřípadě pracovní pozice, kterou byste chtěli vykonávat, se uvolní a vy se budete hlásit na toto místo. Domeček, který jste si vyhlédli, můžete vlastnit, protože bankovní instituce vám vyjdou vstříc.

OBRÁCENĚ

Dnes si dejte pozor na své chování, budete chtít ostatní ovládat a diktovat jim, co mají dělat a co ne, mohlo by to zajít až do krutostí či týrání. Pokud začnete trpět ponorkovou nemocí, raději si jděte odpočinout a vyhněte se kontaktu s lidmi, kteří vám lezou na nervy.

 

╰☆ ESO POHÁRŮ ☆╮

Začíná období velké lásky, potkáte novou lásku nebo se znovu bláznivě zamilujete do svého partnera. V práci vám půjde vše od ruky. Očekávejte nové zdroje finanční i majetkové, nejen peníze budou předmětem tohoto dne. Dnes můžete koupit nemovitosti i movité věci. Popřemýšlejte, kam uložíte své finance, jelikož po určité nemovitosti toužíte a také nastala doba na její koupi. Poraďte se o tomto se svými nejbližšími, jelikož tuto nemovitost budete později obývat společně. Je třeba zvážit všechny možnosti, prověřit katastrální úřad i dosavadní majitele, abyste neodešli s pláčem.

OBRÁCENĚ

Dnes jakoby vše stávkovalo, nic se nehne z místa, a to jste se tak v minulých dnech snažili. V lásce ani práci žádné změny nejsou a peníze také nepřichází. Už víc naproti tomu jít snad ani nemůžete.

 

╰☆ DVOJKA POHÁRŮ ☆╮

Jste velice zamilovaní a dnes vám to vydrží. Myslíte jen na samé hezké věci, po partnerské i pracovní stránce. Uzavřete smlouvu, která vám přinese do budoucna značný zisk.

OBRÁCENĚ

Čeká vás odloučení, které bude ku prospěchu nejen vám, ale i vašim blízkým. Nějaký čas se neuvidíte, rozhodnete se, zda spolu zůstanete či nikoliv. Trpíte jen ponorkovou nemocí, odjeďte oba na dovolenou, ale každý zvlášť a uvidíte, zda k sobě ještě něco cítíte či nikoliv. I od práce si odpočinete, a naberete nové síly.

 

╰☆ TROJKA POHÁRŮ ☆╮

Dnes se můžete připravovat na svatbu či narození dítěte. Pokud nic z toho neplánujete, užívejte lásky, která se vám dostává ve všech oblastech. Je možné rozmnožení peněz, romantický výlet či spokojenost v zaměstnání. Ze všech stran se na vás bude lepit štěstí, jelikož s láskou dosáhnete mnohého. Nic vám není proti srsti, do všeho se pustíte s velkým nasazením. Zvažujete svou lásku, zda ji dáváte správným lidem, nejen jednomu člověku, ale také ostatním. Určitě si vaši důvěru zaslouží vaši přátelé? Určete, kdo ano, a kdo ne. Může se vám také poštěstit otěhotnět, pokud tak plánujete, je to umocněno vaším uvolněním a souzněním s partnerem. Váš partner vás bezpochyby miluje a očekává totéž od vás.

OBRÁCENĚ

Buďte ve střehu, jelikož vám blízká osoba se vás chystá zradit. Zrada od tohoto člověka bude bolet víc, než si dovedete připustit. Zasáhne to do všech oblastí, jelikož po této zkušenosti budete lidem méně důvěřovat.

 

╰☆ ČTYŘKA POHÁRŮ ☆╮

Dnes se budete velice nudit, jelikož v práci není do čeho píchnout a váš partner sedí jen u počítače a nic ho nezajímá. Tedy kromě jídla a spánku. Musíte to nějak překonat a mezitím se zabavte něčím, co je podle vás smysluplné. Nebo si kupte prádélko a zkuste vašeho partnera rozptýlit.

OBRÁCENĚ

Nechce se vám vůbec nic dělat, jste jakoby bez nálady, ani do práce se netěšíte a domů už vůbec ne. Zajděte si s kamarádkou na skleničku, nic probírat nemusíte, jen posedíte a přijdete na jiné myšlenky.

 

╰☆ PĚTKA POHÁRŮ ☆╮

Je před vámi velmi nešťastný den, kdy se budete muset spokojit sami se sebou, jelikož již to jinak nebude a musíte si na to zvyknout. Přijdete o práci a bude to hodně bolet, hlavně po těch letech si to nezasloužíte.

OBRÁCENĚ

Po období neštěstí nastává velký obrat a vám se všechny pomyslné rány zahojí. Je čas začít hledat novou práci, která vás bude uspokojovat, a v které se budete cítit jako ryba ve vodě. Také přátele potkáte zajímavější, vnímavější a veselejší. Proto si těchto darů užívejte, dokud je to možné.

 

╰☆ ŠESTKA POHÁRŮ ☆╮

Máte velké zkušenosti a ty se vám podaří zúročit jak v milostném, tak i v pracovním životě. Překvapíte svého partnera rozličností v oblasti sexu, také mu uvaříte nějakou specialitu, kterou od vás ještě nedostal. Také v práci překvapíte své kolegy svým rozhledem, o kterém neměli ani ponětí.

OBRÁCENĚ

Trpíte sebelítostí a neustále vyžadujete, aby vás někdo utěšoval. Zvláště dnes, kdy se vám příliš nedaří. Seberte se a konečně začněte nést zodpovědnost za svůj život. Mnohým lidem bude lépe.

 

╰☆ SEDMIČKA POHÁRŮ ☆╮

Jste velice zmatení a nevíte, co si máte myslet. Chtěli byste mít všechno, ale nemůžete se rozhodnout, co je pro vás správné. Na výběr budete mít spoustu možností. V partnerském životě je tu výběr z více partnerů, zůstat s tím, koho nemilujete, ale kdo miluje vás, nebo jít za tím, kterého milujete vy, ale on vás ne. Je to dilema, které dnes již vyřešíte. Nenaskytne se vám žádná nová práce, ale ve stávající se také necítíte nejlépe.

OBRÁCENĚ

Jste plni iluzí a snů, podřizujete tomu celý den. Vaše sny jsou bohužel nereálné, upusťte od nich, a věnujte se činnostem, které alespoň za to stojí. Milujete člověka, který si vaší lásku nezaslouží. I v práci chodíte s hlavou v oblacích a vaše výkony tomu zodpovídají. Pokud to půjde takhle dál, mohli byste si brzy hledat nové místo.

 

╰☆ OSMIČKA POHÁRŮ ☆╮

Dnes budete chtít od všeho utéci, nic neřešit. Je to možná dobrá volba, jelikož byste mohli udělat spoustu chyb. Vztah už vás unavuje a je na čase se rozhodnout, zda zůstat nebo odejít. Přijde vám, že vám poslední dobou nikdo nerozumí. Také byste mohli přijít o finance neuváženou investicí nebo půjčkou příteli.

OBRÁCENĚ

Dnes se postavte svým problémům čelem. Je možné, že vás někteří lidé budou chtít vyškrtnout ze svého života. Nebraňte se tomu, je to lepší, než se přetvařovat. Nepůjčujte si však od nikoho peníze, jen těžko byste je vraceli.

 

╰☆ DEVÍTKA POHÁRŮ ☆╮

Dnes je den splněných přání. Cokoliv si usmyslíte, toho dosáhnete. Vaše sny se plní a vás zaskočí tolik štěstí najednou. Přáli jste si spolehlivého partnera nebo finančně ohodnocenou práci? Vše můžete mít bez větších investic nebo námahy. Jen volte svá přání uvážlivě, ať se vám nesplní pravý opak.

OBRÁCENĚ

Máte mnoho snů, ale žádný reálný. Není čas na jejich splnění, pořádně si rozmyslete, co bude dál a dejte do svých snů píli a námahu. Přijdete také o dobré kamarády, kteří se již nemohou dívat na to, jak si neustále stěžujete.

 

╰☆ DESÍTKA POHÁRŮ ☆╮

Jste spokojeni s tím, co máte, a zdá se, že už nic jiného nepotřebujete. Poskytněte přátelům pomoc či jen dobrou radu, i to potěší ve svízelné situaci.

OBRÁCENĚ

Jste celkově nespokojeni se svým životem a stále přemýšlíte, jak ho změnit. Nic vás ale nenapadá. Tato nespokojenost vás bude provázet celý den. Proto se mnoho nedohadujte s nikým ve vašem okolí, následků byste později litovali.

 

╰☆ PÁŽE POHÁRŮ ☆╮

Dnes vám přijde milostný dopis či SMSka. Radujete se z toho, ale na druhou stranu máte obavy. Také se můžete poučit ze svých chyb, kterými dnes doslova hýříte. Nabídka nové lukrativní práce je také na spadnutí.

OBRÁCENĚ

Čekáte milostný dopis a on stále nepřichází. Jste velice zklamaní, ale nedá se s tím nic dělat. Také rozeslané životopisy se minuly účinkem. Váš život jakoby se dostal do slepé uličky, ze které není cesta ven. Nesmutněte, a něco pro sebe udělejte. Vyjděte si do společnosti a pobavte se.

 

╰☆ RYTÍŘ POHÁRŮ ☆╮

Nastává den přátelství, máte náladu seznamovat se každým, kdo je vám byť jen trochu sympatický. Lidé se na vás dívají skrz prsty, ale nevšímejte si toho, jen nedokážou být tak otevření, jako jste vy.

OBRÁCENĚ

Odmítáte jakoukoliv autoritu, jelikož jste se kdysi setkali s podrýváním své osobnosti právě autoritou. Je třeba dnes změnit postoj a souhlasit alespoň s malým názorem takového člověka. I vám bude hned lépe.

 

╰☆ KRÁLOVNA POHÁRŮ ☆╮

Čeká vás láska, porozumění a pozitivní energie. A to ve všech oblastech života. Máte otevřené srdce i mysl a můžete se naučit spoustu nových věcí. Lidé ve vašem okolí z vás cítí sílu a díky tomu jsou k vám vstřícnější, než doposud. Po zdravotní stránce se vše zklidní a ustálí, žádné nové nemoci neočekávejte. V partnerském životě dáváte lásku a dvojnásobně ji dostáváte nazpět. Pracovní i finanční oblast se bude zlepšovat, očekávejte zisky v oblasti estetiky a esoteriky.

OBRÁCENĚ

Dejte si pozor na svou žárlivost, která vás ubíjí. Ať je opodstatněná či ne, stejně nic nezměníte. Spíše se zamyslete nad tím, proč by k tomu měl váš partner důvod a jaké příležitosti se mu naskýtají. Možná je to jen vaše nízké sebevědomí či zkušenost z minulého vztahu.

 

╰☆ KRÁL POHÁRŮ ☆╮

Dejte na svou intuici, a neberte v potaz ostatní. Všechny problémy se dají řešit a dnes na mnohá řešení přijdete. Lidé vás mají rády pro vaši laskavost a moudrost. Můžete také mnohé poradit, jelikož přijde k vám se svým problémem mnoho lidí.

OBRÁCENĚ

Setkáte se s člověkem, který si budete vynucovat vaší pozornost. Neumí přiznat chybu a i při sebemenším problému uteče. V jeho srdci je ukryta zloba a závist. Nejlépe se takovému člověku vyhnout. Povede se vám to díky vašim přátelům, kteří vás na něj upozorní.

 

╰☆ ESO PENTAKLŮ ☆╮

Očekávejte rozmnožení svých financí, nyní je čas je zúročit. Také v zaměstnání očekávejte úspěch ve formě větší výplaty či nalezení zaměstnání. Nezaplétejte se však se svými nadřízenými, nemuselo by to dobře dopadnout, jelikož byste mohli o tuto práci velice rychle přijít.

OBRÁCENĚ

Dnes jsou ohroženy vaše finance, očekávejte velké výdaje, kterým se zřejmě nevyhnete. Pokud hledáte partnera, naleznete dnes jen materiálně založeného, tedy bez jakéhokoliv citu.

 

╰☆ DVOJKA PENTAKLŮ ☆╮

Dnes se můžete upřímně radovat. Začínáte sklízet plody svého ovoce. Pokud se rozhodnete investovat, nic vám nebrání, vaše investice se mnohonásobně vrátí. Také můžete začít spořit na věci, na které jste nemohli ani pomyslet, natož si je pořídit. Půjčené finanční prostředky začnete pomalu, ale jistě vracet. Nerozhazujte však zbytečně, nepokoušejte své štěstí. Vyhýbejte se sázkám a pochybným podnikům.

OBRÁCENĚ

Finanční problémy na vás tentokrát dolehnou v plné míře. Ve svém podnikání věřte jen sami sobě, díky společníkovi nebo zainteresovanému člověku byste se mohl dostat do dluhů. V osobním životě také raději spravujte své finance sami.

 

╰☆ TROJKA PENTAKLŮ ☆╮

Dnes jste velmi tvořiví a kreativní, můžete se pokusit namalovat obraz či se zúčastnit soutěže krásy či talentu. Máte velkou šanci na úspěch. V případě malování či fotografování můžete nyní prorazit do uměleckého světa a udržet se tam, jelikož máte dobře nakročeno.

OBRÁCENĚ

Snažíte se, aby po vás něco zůstalo. Ale ať sáhnete na co chcete, nedaří se vám. Nemáte ani žádný kloudný nápad. Jděte proto do přírody, pozorujte ji a čerpejte inspiraci tam.

 

╰☆ ČTYŘKA PENTAKLŮ ☆╮

Můžete sklízet plody své práce. Ať již začnete podnikat nebo studujete, očekávejte zhodnocení svého úsilí. Nyní si můžete po právu odpočinout, ale neupínejte se na tento úspěch. Po zdravotní stránce vás čeká postupné uzdravování.

OBRÁCENĚ

Dnes budete stále v něčem omezováni, finančních prostředků bude ubývat a zrovna ve chvíli, kdy uvidíte nádherný svetřík nebo skvostné boty. Nezoufejte, není všem dnům konec.

 

╰☆ PĚTKA PENTAKLŮ ☆╮

I když to tak nevypadá, i tuto hádku s partnerem přežijete ve zdraví. Naopak tato hádka vám pomůže posunout se ve vztahu dál, jelikož si povíte věci, které byste jinak nevyslovili. Jde o vaše přání ve vztahu i sexu, která zůstávala nenaplněná, nyní však máte o čem přemýšlet a zkusit mnoho nových věcí. Pokud partnera naopak nemáte, dnes žádného nehledáte a jste spokojeni, že jste sami. Dnes je správný den pustit z hlavy minulého partnera, zavřít dveře do

minulosti a vkročit do pomyslných dveří budoucnosti. Také v práci se o nic nesnažte a raději si hleďte svého. Pokud ne, mohli byste přijít o část peněz, na které máte nárok.

OBRÁCENĚ

Chcete vše a neuděláte pro to nic. Také je na čase rozloučit se s lidmi a věcmi, které vás brzdí. Také si nyní hlídejte své peníze, jelikož jejich ztráta by mohla vést ke konci vztahu.

 

╰☆ ŠESTKA PENTAKLŮ ☆╮

Dnes očekávejte dary nejen hmotné, ale i ty nehmotné. Každý se na vás bude usmívat, i ten nejchudší člověk vám svůj úsměv daruje. Také čekejte dar od partnera, pokud nemáte, partner bude jako dar – potkáte toho pravého, kterého se jen tak nezbavíte. Také v pracovní sféře čekejte buď novou práci, nebo prémie.

OBRÁCENĚ

Dnes by vám měly přijít peníze, ale bez jediného důvodu se tato platba zpozdí. Důvěřujte jen sobě a nezapomeňte, že utracené peníze vám budou chybět. Ve vztahu můžete začít být materiální, proto nezapomínejte, že vám partner nepatří a tudíž ho vlastnit nemůžete.

 

╰☆ SEDMIČKA PENTAKLŮ ☆╮

Dnes se věnujte nějakému sportu, můžete dosáhnout zajímavých výsledků. Rodinný život se vám zdá velice uspokojivý, jen dejte pozor, ať se dále rozvíjí. V práci jste dosáhli značných úspěchů, nebo jste spokojeni s tím, že naopak práci nemáte.

OBRÁCENĚ

Máte velké starosti a je třeba se jich zbavit. Není to ale takové, jak se zdá. Neberte vše tak vážně a zkuste se usmívat, i když vám do smíchu zrovna není. Pomůžete někomu v rodině s jeho starostmi a poznáte, že ty vaše jsou vlastně banální.

 

╰☆ OSMIČKA PENTAKLŮ ☆╮

Nyní je čas rozhodnout se pro studium či rekvalifikaci, učení vám půjde samo od sebe. Také se dnes mnohému naučíte. Mějte oči otevřené, a učte se stále novým věcem. Dostanete příležitost dokázat, že jste velice schopni.

OBRÁCENĚ

Vzali jste toho na sebe příliš a nyní vidíte, že to nelze splnit. Musíte se naučit plánovat, jinak vás budou lidi považovat za velké lháře, i když si tento titul nezasloužíte. Slibujte jen úkoly, které splníte a po jejich splnění si vezměte další.

 

╰☆ DEVÍTKA PENTAKLŮ ☆╮

Je na čase urovnat spory se sousedy nebo alespoň nevyhledávat další. Nyní sbíráte plody své práce, jste velice spokojeni se svým dosavadním profesním životem. Je čas si odpočinout, alespoň dnes, a odmítnout jakoukoli práci. Zajděte si na masáž, či si dopřejte jinou relaxaci. Je na čase, aby o vás pečovali také jiní, a vy jste mohli nabrat sílu na další práci, kterou vykonáváte s velkou precizností. Vaše práce pomáhá jiným, a svou energii musíte někde načerpat, a to nejlépe z pozitivní energie kolem sebe.

OBRÁCENĚ

Došli jste na konec své cesty a nyní nastupuje finanční boj. Odpočívejte, natáhněte se a dívejte se na televizi, nebo poslouchejte hudbu. Hlavně se ničím nezabývejte, vše důležité počká.

 

╰☆ DESÍTKA PENTAKLŮ ☆╮

Nastupuje den velkého štěstí, kdy se vám podaří vše, na co sáhnete. Vaši blízcí se těší z vaší blízkosti a v práci bez vás nemohou nic udělat. Prostě jste nyní nepostradatelní. Věnujte se proto své rodině více než kdy jindy.

OBRÁCENĚ

Čekejte hádku na rodinném poli. Tento konflikt musíte už jednou provždy vyřešit, jinak se bude stále vracet. Proto se nevyhýbejte nikomu z rodiny a hurá do boje.

 

╰☆ PÁŽE PENTAKLŮ ☆╮

Obdržíte dobré zprávy o penězích. Také sledujte své sny, mají svůj význam a něco vám chtějí povědět. Proto si je pečlivě zapisujte a analyzujte, je v nich váš budoucí život.

OBRÁCENĚ

Jste velice nezodpovědní, děti necháte dnes dělat si, co chtějí a rodičům slíbené věci nedodržíte. Zamyslete se proto nad sebou a alespoň jim kupte nějakou maličkost, která jim udělá radost.

 

╰☆ RYTÍŘ PENTAKLŮ ☆╮

Je vhodné vydat se na cestu – ať již za prací do zahraničí nebo životem. Každopádně je čas se osamostatnit a začít svůj život brát zodpovědně. Jen s chybami se naučíte mnoho věcí a příště se jich vyvarujete. V práci byste mohli získat vyšší pozici a jen kontrolovat, zda ostatní pracují tak, jak mají.

OBRÁCENĚ

Mnoho mluvíte a velmi málo konáte. Přestaňte slibovat a začněte své sliby také plnit. Vašemu partnerovi již dochází trpělivost. V práci raději pracujte a nevychloubejte se, nemuselo by se vám to vyplatit. Dejte pozor na chamtivost a závislost na cizích finančních prostředcích. Tyto špatné vlastnosti by mohly způsobit stres a z toho pramenící psychosomatické problémy. Pocítíte to hlavně v oblasti žaludku, kde by mohly vzniknout velké zdravotní problémy. Také velké bolesti hlavy by vás nemusely minout a dlouhodobé problémy s krevním tlakem. Proto se dívejte jen do své peněženky a neřešte cizí.

 

╰☆ KRÁLOVNA PENTAKLŮ ☆╮

Dnes nebudete koukat na své finance a budete spíše rozhazovační. Vaše velkorysost se vám však vrátí, proto si nic nevyčítejte a klidně nějakou tu korunu pusťte.

OBRÁCENĚ

Získali jste peníze svou vlastní pílí a prací, tak proč byste je měli utrácet za někoho jiného? Dnes nebudete chtít pustit ani chlup, tak syslete a zhodnocujte.

 

╰☆ KRÁL PENTAKLŮ ☆╮

Vaše finanční problémy se dnes vyřeší a budete na dobré cestě k úspěšnému a poklidnému životu. Máte v hlavě plán, jak získat co největší jmění, tak se do něho pusťte a nekoukejte nalevo ani napravo.

OBRÁCENĚ

Dnes nepřijímejte žádné peníze ani dary navíc, někdo by to mohl vzít jako úplatek a z toho byste se dostávali hodně dlouho. Navíc zbytečné vysvětlování! Zkuste vyjít s tím, co máte a ani si nikde nepůjčujte.