☆ ÚVOD ☆

Tuto učebnici můžete použít na karty, pro které byla sepsána, nebo také na karty Lenormand.

☆ PŘEDMLUVA ☆

Ráda bych vám poodhalila roušku tajemství věcí budoucích. Jelikož spousta z vás, kteří by se chtěli zabývat kartomancií, tedy výkladem karet, nebo kteří již v tomto pokročili, nepronikli ještě do tohoto druhu výkladu, nebo mu zcela nerozumí, vznikla tato kniha. Dovolte mi provázet vás krok za krokem tímto uměním a posláním. Za tímto účelem vznikly také karty, které jsou nedílnou součástí této knihy. Karty jsou záměrně očíslovány i popsány, aby se vám s nimi lépe pracovalo. Pojměte tuto knihu tedy jako učebnici, která bude vaším dlouholetým pomocníkem při vašich výkladech. Chtěla bych vás především upozornit na fakt, že nejprve se musíte naučit otevřít své vědomí a ocitnout se v tzv. časoprostoru, abyste mohli předávat informace dál. Vše, co v této knize najdete, pochází z mých dlouholetých zkušeností. Jakákoliv podobnost s prací jiných kartářek je čistě náhodná, jelikož karty promlouvají ve své podstatě ke každému stejně, a přesto zcela jinak. Ať se rozhodnete pro výklad jakýchkoli karet, vždy určité společné body najdete. Nechci, aby tato kniha byla zdrojem vyčerpávajících hesel, které si stejně nikdo nezapamatuje. Pohodlně se posaďte a můžeme tedy začít.

☆ PŘÍPRAVA KARET ☆

Nejprve karty zbavte negativních energií.  Rozprostřete karty na pentagram mezi dvě svíce, červenou a žlutou. Pentagram si můžete namalovat na plátno, nebo na stůl či oltář, popřípadě použijte mořskou sůl. Zapalte svíce a vonnou tyčinku.  Svíce i tyčinku nechte vyhořet a meditujte. Z tohoto důvodu volte svíčky malé. Poté je třeba karty zasvětit. To uděláte následovně: Připravíte si 4 svíce, barvy červené, modré, zelené a žluté. Pokud nemáte, použijte všechny 4 bílé. Na východ postavte žlutou svíci – náleží vzduchu. Na jih červenou – náleží ohni. Na západ modrou – náleží vodě. Na sever zelenou – náleží zemi. Karty rozprostřete mezi svíce a vyzvěte živly, ať stojí při vás a karty, ať vždy ukazují jen pravdu. Nezapomeňte jim za vše poděkovat. Volte vlastní slova, má to větší váhu. Nechte svíce dohořet. Karty noste 3 dny i noci u sebe. Poté je uložte do krabičky nebo sáčku.

karty pro tuto učebnici

Záznamy: 1 - 4 ze 36
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

☆ VÝKLAD VELKÉ TABULE ☆

Nyní se dostáváme k tomu, proč tato kniha vlastně vznikla. Nastíním vám výklad velké tabule tak, jak ho používám já.  Vezměte karty do ruky a zamíchejte je. Sejměte tři hromádky – pokud vykládáte sobě, pokládejte hromádky směrem k sobě, pokud vykládáte někomu jinému, pokládejte je od sebe.  Podívejte se na spodní kartu každé hromádky, tato kombinace určuje téma výkladu. Tyto 3 karty si někam poznamenejte. Poté karty opět složte v obráceném pořadí, tak aby balíček zůstal tak, jak se zamíchal. Rozložte 9 karet po 4 řadách – zleva doprava. Podívejte se, kde leží karty, které jste si poznamenaly – na kterém místě velké tabule – na kterých karetních domech. Výkladem Domů se budeme zabývat podrobněji v druhém díle. Na tyto karty si položte třeba kamínek. Nutno podotknout, že v této sadě máte dvě osobní karty, milenku a milence. Ty se přiřazují tazateli a tazatelce, případně životním partnerům.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

☆ ROHOVÉ KARTY A PROSTŘEDNÍ SLOUPEC ☆

Dům číslo 1 značí momentální situaci, domy číslo 2 a 10 prozradí okolnosti. Podíváme se, kde leží osobní karta a posoudíme také prostřední sloupec. Pokud leží osobní karta nalevo od prostředního sloupce, pak se prostřední sloupec týká budoucnosti, pokud leží osobní karta napravo, pak prostřední sloupec značí minulost, která nám zasahuje do přítomnosti. Pokud je osobní karta v prostředním sloupci, pak tento sloupec vypovídá o současnosti. Dům číslo 9 značí touhy tazatele, domy číslo 8 a 18 tyto touhy rozvíjejí. Dům číslo 28 vypovídá o tom, co tazatel tají, domy číslo 19 a 29 rozvinou toto tajemství. Dům číslo 36 prozradí, o čem tazatel ještě neví, domy číslo 35 a 27 prozradí více. Jelikož se prostřední sloupec týká jen doplnění, budeme se nyní zabývat kartami v rozích. Význam karet uvedený od následující stránky je jen jeden z mnoha, vždy se musí posoudit i obě karty v okolí – vpravo a pod ní. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

☆ VÝKLAD ROHOVÝCH KARET ☆

I. DOBRÉ ZPRÁVY 

Jestliže se tato karta objeví na první pozici, má zesílený význam, jako každá karta, která leží na svém domě.  Dostane se k vám zpráva nebo informace, na kterou již čekáte.  V případě nepříznivých okolních karet se karta mění na špatné zprávy, které povedou k dobru. Například s kartou NEBEZPEČÍ se jedná o zprávu o úrazu při sportu, + karta PŘEKVAPENÍ – úrazu se lze vyhnout. Také můžete očekávat telefonát s poselstvím.  Vaše nápady budou nyní k nezaplacení, využijte toho. Chystá se k vám na návštěvu někdo, koho jste dlouho neviděli – s kartou VĚRNOST se jedná o velice přátelskou návštěvu, s kartou IZOLACE o návštěvu tchýně, s kartou KOMPLIKACE o návštěvu matky. S kartou PŘEKÁŽKY jde o návštěvu někoho, kdo vám chce škodit. Třetí karta doplní, jak bude návštěva probíhat.   

II. PŘEKVAPENÍ     

Jak název karty napovídá, čeká vás nějaké překvapení, zda bude příjemné či  nikoliv, prozradí okolní karty. Také se trochu odvážete a začnete flirtovat, zvedne se vám sebevědomí. Také očekávejte v nejbližší době finanční vzpruhu, přichází k vám příležitost a s ní peníze, chopte se toho. Zejména s kartou FINANCE se jedná o blahobyt, s kartou POVOLÁNÍ o pracovní postup. Tato karta zmírňuje následky horších karet, může dokonce obrátit špatnou kartu v dobrou.  S kartou PŘEKÁŽKY se jedná o štěstí v neštěstí. Je to karta velkého štěstí, tak si ho nenechte proklouznout mezi prsty.  

III.TOUHA

Tato karty značí vaše touhy – okolní karty prozradí, čeho se touhy týkají.  Můžete se vydat na cestu – pracovní s kartou POVOLÁNÍ, obchodní s kombinací karet POVOLÁNÍ a FINANCE. Na cestě vás čeká mnoho dobrodružství, budete cestovat po moři, s kartou DOBRÉ ZPRÁVY autem či autobusem, s kartou VELKÉ ZMĚNY letadlem. S kartou MALÉ PROBLÉMY jde o cestu tam i zpět, s kartou NEMOC jde o cestu na pohřeb či zrušení cesty. Na této cestě poznáte mnoho nových lidí – s kartami SETKÁNÍ a VĚRNOST půjde o stálý kontakt mezi vámi, také vznik velkého přátelství. Čekají vás dobré výsledky v problematických oblastech, či v oblastech, na kterých vám záleží. Očekávejte svůj vnitřní růst. 

IV. JISTOTA

Pokud se karta objeví v rohu, je třeba se mít na pozoru před sousedy.  Váš domov může být ohrožen v kombinaci s kartou ZTRÁTA, kdy si dejte pozor na to, koho do svého bytu či domu pouštíte.  Postavíte se na vlastní nohy, budete mít úspěch v tom, co vytvoříte  vlastníma rukama, vaše úsilí bude zúročeno. Setkáte se s autoritou a s ní také přijde výhodná nabídka, čeho se bude týkat, prozradí okolní karty. Úspěšně dokončíte nějaký projekt a zrealizujete své myšlenky. Máte rádi jistotu a uděláte vše pro to, aby se vám podařilo vše, co jste si předsevzali. Pevná vůle vám nechybí, jen ji musíte v sobě objevit. 

V.TRVÁNÍ 

Tato karta upozorňuje na vaše zdraví – není vše tak, jak má být. Je dobré navštívit lékaře  a nechat se vyšetřit. Také byste v této době měli více o své zdraví dbát. Ruku na srdce, ne vždy žijete zdravě, alespoň si kupte pár vitamínů. Každopádně návštěva lékaře je opravdu nutná. Oblast onemocnění zjistíte na domě nemocí, popsaných dále. V každodenním životě jde o jednostrannost až nudu, prostě stereotyp, který vám vnitřně nevyhovuje. Pokud proti tomu budete bojovat, dostaví se životní úspěch spojený s radostí ze života a nadejde plnohodnotný, spokojený život.  Vyjděte si do přírody, do lesa a vyhněte se alespoň jednou hluku aut a nasávejte jen klid a pohodu okolních přírodních krás. 

VI. STRACH

Zde se jedná všeobecně o váš strach či fóbii. O oblasti strachu vypoví okolní karty, ale všeobecně je tato karta negativní na pozici 9 a 36, pozitivní nebo zlepšení ukazuje tato karta na pozici 1 a 28. Pozice 9 a 36: značí mrzutosti, s kartou KOMPLIKACE vás to táhne ke kriminalitě, s kartou VYJASNĚNÍ pozor na drogy, s kartou NEMOC očekávejte dlouhodobou nemoc. Ostatní kombinace jistě vyvstanou. Pozice 1 a 28: zlepšení špatné situace, s kartou FINANCE zlepšení ve finanční oblasti, s kartou JISTOTA bydlení se zlepší, objeví se dobré podmínky pro bydlení.  Takto bychom mohli pokračovat dál a dál, vaše intuice vám pomůže. 

VII. KOMPLIKACE

Pozor na závist či podlost takzvané přítelkyně. V žádném případě se nechlubte svým bohatstvím, ať jde o city či majetek, neboť tato osoba toho zneužije, a velice ráda. S kartou DŮVĚRA jde o muže, jinak se jedná dozajista o ženu, velice podlou a závistivou.  Nevěřte nikomu bezdůvodně.  Okolní karty prozradí, o jaký druh komplikace jde. S kartou LÁSKA půjde o milenku, s kartou VZTAH komplikace ve vztahu, s kartou PŘEKVAPENÍ malé problémy, s kartou NEBEZPEČÍ půjde s největší pravděpodobností o vaší matku, která se ocitne v nebezpečí. Na druhou stranu s kartou VYJASNĚNÍ osvětlení komplikací.

VIII. NEMOC 

Tato karta značí nejen nemoc, ale také úpadek či smrt. Smrt nemusí být jen fyzická – na to je třeba prozkoumat okolní karty, proto dejte pozor, zda smrt předpovíte. Z mých zkušeností se projevuje smrt jen pár způsoby, kdy si můžete být jisti, je způsob následující: tato kombinace se objeví kdekoli ve výkladu, podle polohy se pak určí čas: Karta OSUD – pod ní NEMOC– pod ní osobní karta. Tuto kombinaci jsem již párkrát viděla a i časově smrt souhlasila. Ale raději se do takovýchto předpovědí nepouštějte – koneckonců o životě či smrti rozhodují jiní. Ostatní karty prozradí, čeho se tento konec bude týkat. Konec manželství s kartami LÁSKA a VZTAH, finanční krach s kartou FINANCE, ztráta práce s kartou POVOLÁNÍ.  S kartami MYŠLENKY a STRACH se jedná o narušeného tazatele, doporučuji volit slova nebo výklad přerušit. 

IX. SETKÁNÍ

Tato karta je předzvěstí setkání s příjemnými lidmi, pokud to ještě umocňuje karta OKOLÍ, pak je to setkání větších rozměrů – nějaká slavnost či oslava. Každopádně můžete přinejmenším očekávat nějaký dar, který vám udělá velkou radost. Také by vás mohla navštívit kamarádka či sestra, účel její návštěvy prozradí okolní dvě karty. Očekávejte štěstí ve všech sférách života. Lidé vás přijímají takové, jací jste a vy také, a to zcela bez výhrad. I s nepříznivými kartami je tato karta příjemné zpestření vašeho každodenního života. S kartou TOUHA se naopak vy vydáte na návštěvu za vámi milou osobou.  S kartami FINANCE a JISTOTA budete mít příležitost koupit pěkný malý dům se zahradou, na příjemném a klidném místě. 

X. NEBEZPEČÍ 

Dejte si pozor na nebezpečí, které by vám mohlo hrozit – od úrazu až po nehody. Můžete utrpět úraz, ale můžete se také připravovat na operaci. Jak toto vše bude probíhat, prozradí okolní karty.  S kartou JISTOTA výpověď z bytu, s kartou VYJASNĚNÍ si dejte pozor na okultismus a magii. S kartou IZOLACE pozor na nebezpečného člověka, s kartou OKOLÍ je možný útok. Avšak s kartou SRDCE jde pouze o žárlivost, která ale může napáchat velké škody ve vztahu, pokud není v blízkosti karta KOMPLIKACE, je tato žárlivost bezpředmětná. S kartou TAJEMSTVÍ vás čeká neúspěch u zkoušky, s kartou ZPRÁVA očekávejte výhružný dopis. Další kombinace jsou jistě nasnadě.

XI. KOMUNIKACE

Čeká vás rozhovor, který už delší dobu odkládáte. Nyní nastal čas  rozebrat téma, které vás ničí. Okolní karty naznačí téma rozhovoru.  S kartou JISTOTA značí hádky se sousedy, popřípadě úřední spory ohledně nemovitosti. S kartou NOVINA se bude jednat o velice krátký rozhovor, s kartou PODVOD neupřímný rozhovor. S kartou IZOLACE soudní jednání + karta ŠTĚSTÍ – soudní jednání bude pro vás úspěšné a ve váš prospěch. S kartami IZOLACE a NEMOC – soudní jednání dopadne negativně, pokud možno se do něho nepouštějte. S kartou FINANCE očekávejte rozhovor o obchodu či výměnu zboží. S kartou ZTRÁTA se žádný rozhovor neuskuteční, naopak s kartou OSUD bude tento rozhovor pro vás osudový a důležitý pro další budoucnost. Spor na pracovišti lze přiřadit k této kartě s kartou POVOLÁNÍ. 

XII. MALÉ PROBLÉMY 

Problémy, které vás čekají, nebudou mít dlouhého trvání. Pokud okolní karty neurčí jinak, půjde o problémy s manželským párem či příbuznými. Pokud jste ve vysokém postavení, půjde o problémy s podřízenými. Malé změny by mohly nastat v oblasti bydlení, je možné stěhování – zvlášť s kartou JISTOTA – kde očekávejte menší problémy s vhodností dané nemovitosti.  V kombinaci s kartou TOUHA pak cestu tam i zpět, pokud tedy plánujete cestu do zahraničí či jinam bez možnosti návratu, pak vězte, že se toto neuskuteční, jelikož se v krátkém časovém úseku vrátíte nazpět. Pokud se vám vedle této karty objeví karta STRACH, očekávejte nepříjemný telefonát nebo pomluvy. S kartou SETKÁNÍ ovšem budete mít partnera, se kterým budete velice šťastni. 

XIII. NOVINA

Pro tazatelku postavení této karty značí touhu po dítěti, s kartou VELKÉ ZMĚNY k těhotenství dojde již velmi brzy. Tato karta také znamená vaši dětinskost či bezmeznou důvěru v ostatní lidi, vaši přátelskost ale také naivitu. Velice důvěřujete lidem kolem sebe, zvlášť s kartou OKOLÍ.  S kartou JISTOTA můžete uvažovat o novém domě. Karta SETKÁNÍ je narození dívky, karta VĚRNOST značí narození chlapce, s kartou NEMOC nedonošené dítě, s kartou ZTRÁTA hrozí potrat. S kartou NEBEZPEČÍ vás však čekají problémy s vlastním dítětem. S kartou VZTAH očekávejte nový vztah, jaký bude, napoví karta pod kartou NOVINA.

XIV. PODVOD

Tato karta se vás snaží varovat před podvodem a krádeží, také si dejte pozor na lstivost ve vašem okolí, popřípadě sami v sobě. Nemáte náhodou pocit, že jste k sobě nečestní a nespravedliví? Neberete si toho na sebe moc? Nenalháváte si něco? Dejte si také pozor na zradu, s kartou SETKÁNÍ na falešnou kamarádku. Její rady nejsou myšleny vážně, kouká jen na své dobro a na to, co může svým chováním získat.  S kartou komunikace dejte pozor na lži, které by vám mohly ublížit. Máte okolo sebe zlobu a závist, nedejte lidem důvod vám ublížit. O svém majetku s nikým nehovořte, jinak byste o něj mohli přijít. Nepouštějte si nikoho příliš k tělu.

XV. DŮVĚRA

Jste velmi důvěryhodní lidé, působíte inteligentně a autoritativně.  Nebo naopak již brzy potkáte takového člověka, někoho, ke komu budete vzhlížet a vážit si ho. Může se jednat o vysoce postaveného člověka – muže, popřípadě o starostlivou ženu. Okolní karty prozradí, koho nebo čeho se důvěra týká. S kartou DOBRÉ ZPRÁVY půjde o staršího muže, s kartou PŘEKVAPENÍ o štědrého muže a tak se dá pokračovat dále. Jistě v každé kombinaci objevíte o koho se jedná. S kartou ZTRÁTA  se jedná o ztrátu otce, s kartami ZTRÁTA a IZOLACE o ztrátu rodičů. S kartou OSUD půjde o ztrátu důvěry. 

XVI. VYJASNĚNÍ 

Vaše mysl je čistá a vy můžete dosáhnout všeho, po čem vaše srdce touží. Vaše sny se naplní, tak toho využijte. Nesmíte ale pocítit pýchu, abyste se místo výšin neocitli na samém dně.  Vaše myšlenky jsou čisté a plné bohatství, zamýšlený projekt klidně uskutečněte. Půjdete si za svým, i kdyby vám byly kladeny do cesty překážky. Nenecháte se odradit a to vás požene kupředu, dokážete s vaším nadšením vše, co si usmyslíte. Dívejte se kolem sebe, možné zpestření najdete na každém kroku – stačí jen otevřít oči. Společně s kartou KOMUNIKACE se jedná o hudební nadání, s kartou SETKÁNÍ půjde o esoteriku. S kartou TAJEMSTVÍ o studium okultismu, s osobní kartou jde o umělecké nadání. 

XVII. VELKÉ ZMĚNY 

Velké změny očekávejte ve všech oblastech, může jít o změnu bydliště s kartou JISTOTA, o početí dítěte s kartou NOVINA, o změnu životní cesty s kartou ROZHODNUTÍ. Změna se může týkat čehokoliv a může přijít kdykoliv. Tato změna musí přijít, abyste se někam dostali. Podívejte se na vedlejší kartu , na pozici 2, tato karta vám napoví, k čemu tato změna povede. S kartou KOMPLIKACE půjde o velmi komplikované změny, jak sama karta napovídá. S kartami TOUHA a JISTOTA půjde o stěhování (nejen změnu bydliště – přechodnou). S kartou PODVOD se špatné v dobré obrátí. S kartou OSUD nemusíte najít řešení toho, čeho se změna týká. 

XVIII. VĚRNOST 

Tato karta vypráví o věrném příteli, který stojí na vaší straně. Můžete se mu svěřit s čímkoli, bude se snažit vyjít vám vstříc. Jen s kartami PODVOD nebo  KOMPLIKACE varuje před opatrností vůči některému příteli, pokud se nám objeví ještě karta PŘEKÁŽKY, dozajista půjde o člověka, který se sice chová jako náš přítel, ale je jedovatý a úlisný, ve skutečnosti nás nemá rád a je v pozici nepřítele. Ale nevíte, co od takového člověka čekat, proto ho snadno neprokouknete. Také se může jednat o vašeho syna, pokud je pod kartou NOVINA, nebo o bezproblémového a věrného nájemníka s kartou JISTOTA. Pokud je vedle karta NEBEZPEČÍ, jedná se o nečekané přátelství, které bude trvat celý život. S kartou LÁSKA přeroste toto přátelství postupně v lásku. S kartami LÁSKA a VZTAH se jedná o manželství na celý život. 

XIX. IZOLACE

Tato karta značí rozchod. Máte dokonalý přehled o dané situaci a přemýšlíte, zda jít touto cestou dál či nikoli. Velice vás to vysiluje. Vidíte svoji budoucnost úplně jinde a chápete, že tato situace, pokud se nebude řešit, povede k vaší stagnaci a nevůli cokoli podniknout.  Tato karta také představuje soudní budovu a vězení. S kartou STRACH se vězení nevyhnete. S kartou FINANCE  se pomalu rozlučte se svým majetkem.  S osobní kartou půjde o vaší vlastní izolaci, cítíte potřebu být sami, popřípadě se cítíte opuštění a nemilovaní. Je na čase s tímto něco udělat. Pokud se neobjeví karta OSUD, není vše ztraceno a rozchodu nebo osamění se dá zabránit. Karta TOUHA  v souvislosti s kartou IZOLACE značí překážky z vlastní viny. 

XX. OKOLÍ 

Tato karta značí lidi okolo vás – veřejnost. To, jak vás posuzují, jak na vás pohlížejí i jak se k vám chovají. Také myšlenky těchto lidí, lze poznat, zda jste oblíbení či nikoli a proč. Také je vám předurčeno umělecko-estetické nadání. S kartou SETKÁNÍ půjde o oslavu, s kartou JISTOTA se setkáte v kavárně s velmi milou osobou. Kombinace s kartou NEMOC značí nemocnici , s kartami NEMOC  a OSUD půjde spíše o hřbitov. Vystoupení na veřejnosti zastupuje karta KOMUNIKACE, která se objeví vedle karty OKOLÍ.. S kartou ZPRÁVA půjde o chatování. S kartou FINANCE máte velkou možnost zúčastnit se dražby.

XXI. PŘEKÁŽKY 

Máte velký problém a víte to. Musíte se tomuto problému postavit, i když to není vůbec lehké. Ale vězte, že se vám to vyplatí. Taky před vámi stojí váš nepřítel, krutý a nelítostný a vy se musíte zachovat stejně jako on, nebo nad vámi zvítězí. S kartou ROZHODNUTÍ neexistuje žádné řešení, jelikož se rozhodujete pod velkým tlakem. Pokud máte překonat tyto překážky, musí se vám v této trojici objevit karta ZTRÁTA, která znamená konec všech problémů. S kartou VZTAH je třeba dočasně stávající vztah přerušit a nechat si oddechový čas, abyste to neodnesli po zdravotní stránce, hlavně v oblasti psychiky. S kartou FINANCE může dojít k zablokování vašeho osobního účtu. 

XXII. ROZHODNUTÍ 

Stojíte na rozcestí a nevíte, kterou cestou se dát, která je ta správná. Jen jedna cesta je však ta pravá. Nebo zůstanete stát na samém začátku a budete doufat, že se rozhodnete správně? Toto rozhodnutí musíte učinit jen vy, pro vaši další budoucnost. Prozatím máte velké pochybnosti, ale ty již brzy zmizí. S kartou STRACH zvolíte špatnou cestu, budete toho velmi 

dlouho litovat.  S kartou DŮVĚRA nebudete mít rozhodnutí ve vlastních rukou, ale toto rozhodnutí přijde úřední cestou. S kartou LÁSKA půjde o rozhodování mezi dvěma muži. Zda se rozhodnete pro toho pravého, ukáže karta pod kartou ROZHODNUTÍ. S kartou OSUD je rozhodnutí nezbytné. 

XXIII. ZTRÁTA

Dejte si pozor na své věci, někdo vám je chce odcizit. Nemuseli byste se s nimi již  nikdy setkat. Kdo vám tyto věci odcizí, poznáte podle karty ležící vedle, zda se věc vrátí na původní místo, prozradí karta pod kartou ZTRÁTA. Také může nastat nepříjemný čas dluhů a bídy – zvláště pokud pod ní leží karta FINANCE. Nad kartou  POVOLÁNÍ se bude jednat o ztrátu pracovního místa. S kartou JISTOTA se jedná o nemovitost ve špatném stavu, které byste se měli co nejrychleji zbavit, jelikož hrozí zřícení budovy.  Karta vedle karty ZTRÁTA značí, co nemá cenu – může to být vztah, přátelství, zaměstnání, dovolená – prozkoumejte okolní karty.

XXIV. LÁSKA 

Tato karta ukazuje na velice šťastné období, kdy je vám láska souzena. Je velice pravděpodobné setkání s milou osobou, nebo milovaným člověkem. Láska k vám jde velkými kroky, snažte se ji uchopit a nepustit, jelikož tento vztah je výjimečný a již se nemusí nikdy opakovat. Záleží pochopitelně na okolních kartách, při kombinaci s kartou ZTRÁTA nebo NEMOC můžete o tuto lásku přijít. S kartou STRACH naopak moc o této lásce přemýšlíte. Pokud se tato karta objevila na první pozici, máte s láskou nějaké trable, nebo řešíte zrovna lásku k někomu. S kartou TAJEMSTVÍ půjde jistě o lásku k člověku, kterého musíte z nějakého důvodu ukrývat a nemůžete mít plnohodnotný vztah. S kartou TOUHA půjde s největší pravděpodobností o cizince. 

XXV.VZTAH

Pokud se tato karta objeví v jednom z rohů, je pro vás vztah důležitý. Vztah se může týkat lásky – s kartou LÁSKA, vztahu k domovu – s kartou JISTOTA, milenky – s kartami KOMPLIKACE a TAJEMSTVÍ, milence – s kartami TAJEMSTVÍ a DŮVĚRA, maminky – s kartou KOMPLIKACE, tatínka – s kartou DŮVĚRA, syna – s kartou VĚRNOST nebo dcery – s kartou SETKÁNÍ. Také se může jednat o pracovní vztah – s kartou POVOLÁNÍ, peněžní půjčku – s kartou FINANCE. Takto bychom mohli pokračovat celé hodiny. Kombinace vám jistě vyvstanou sami za pomoci vaší intuice.  Se vztahem se přeci setkáváme dnes a denně, proto je to oblast, kterou musíme zvládnout, i když to není občas vůbec lehké.

XXVI. TAJEMSTVÍ

Tajemství je něco, co se snažíme udržet co nejdéle pod pokličkou. Občas nás to velmi tíží, ale z nějakého důvodu nechceme jít s pravdou ven. Tajemství se může týkat jen nás – s osobní kartou, nebo utajované lásky – s kartou LÁSKA, ale také třeba lékařského tajemství – s kartou NEMOC, služebního – s kartou POVOLÁNÍ či státního – s kartou IZOLACE. Také může být jen holčičí – s kartami NOVINA a SETKÁNÍ, které ale není nijak nebezpečné. Avšak každý člověk nějaké tajemství má, není člověka úplně otevřeného. Proto si nedělejte z této informace moc těžkou hlavu, karta vás chce jen upozornit na možná rizika spojená právě s tajemstvím.

XXVII. ZPRÁVA 

Očekávejte telefonát nebo zprávu. Jakého charakteru zpráva bude, prozradí okolní karty. Každopádně vám zpráva nějakým způsobem změní život. S kartou OSUD se jedná o zprávu s ukončením nějaké záležitosti, jaké, napoví další karta. S kartami MYŠLENKY a osobní kartou znamená zamilovaný dopis či básně od milovaného člověka. S kartou DOBRÉ ZPRÁVY bude zpráva putovat z daleka, s kartou TAJEMSTVÍ půjde o nabídku studií. S kartou VELKÉ ZMĚNY půjde skutečně o zprávu velkých rozměrů. Pokud k tomu přidáme kartu NOVINA, jistě půjde o zprávu o těhotenství, tedy velice radostnou. Pokud je karta ZPRÁVA s oběma osobními kartami, pak půjde o telefonát mezi manželi nebo partnery. 

XXVIII. MILENEC 

Pokud jste tazatel, upíráte svou pozornost jen na sebe, pokud jste ale tazatelka, váš partner je tím nejdůležitějším ve vašem životě.  Pokud leží u této karty další osobní karta a ještě k tomu karta SEX, můžete se těšit na dlouhodobou fyzickou přitažlivost.  Ať už je tato karta vaše, nebo vašeho milého, tuto kartu prezentovat na začátku výkladu nemusíte, jelikož ji použijete velice záhy.

XXIX. MILENKA

Totéž platí v opačném případě, kdy se v jednom z rohů objeví tato karta. U této karty je také důležité, zda leží v horní nebo spodní řadě. Toto si vysvětlíme již za chvíli o kousek dál.

XXX. SEX 

Toto je pro mnoho lidí velice citlivé téma, proto ho interpretujte s rozvahou a až po posouzení klienta, zda se do této problematiky chce pouštět či ne. Jestliže se tato karta objeví na začátku výkladu, je tato oblast pro klienta obzvlášť důležitá.  Problémy po této stránce najdeme ve spojitosti s kartou NEMOC, kdy víme, že vztah po sexuální stránce nefunguje, jak má. Další karta nám poví proč.  S osobní kartou partnera a kartou VĚRNOST se nemusíte bát záletů, jste pro vašeho partnera jediní.  S kartou NEBEZPEČÍ se může jednat o násilný sex. V kombinaci s kartami NEMOC a LÁSKA může jít o nákazu HIV.

XXXI. ŠTĚSTÍ 

Tato karta obrací zlé v dobré. Zmírňuje veškeré negativní karty, s kartou PŘEKVAPENÍ znamená dvojnásobné štěstí. Toto štěstí k vám přichází zcela bez jakéhokoli přičinění, i když zcela zadarmo také není. Máte velkou odvahu i kreativitu ve všem, co děláte. Prostě se nyní na vás štěstí usmívá. Do čehokoliv se pustíte, odměna vás nemine, ať již duchovní či finanční. Peníze se zdvojnásobují, pracovní příležitosti jsou větší. Vaše ctižádost je bezedná a nechybí vám vůle a vytrvalost. S kartou DOBRÉ ZPRÁVY můžete ovlivnit lidi a získat si je na svou stranu pouhým pohledem. Po zdravotní stránce jste absolutně v pořádku, vaše nemoci zakrátko odezní. S kartou VĚRNOST budete mít sílu na vše, co si usmyslíte. Avšak nezpychněte, nebo se vaše štěstí změní v neštěstí. Pokora je velmi důležitá. 

XXXII. MYŠLENKY 

Dejte na své sny, chtějí vás vést správnou cestou. Ve vašich snech se zrcadlí vaše budoucnost, jen se tomu otevřete a nemějte strach.  Váš život se může změnit díky člověku, který ve vás věří a kterému důvěřujete i vy. Tento člověk ví, co je pocta a sláva, a vše chce předat vám.  Pokud se vedle této karty objeví karta PŘEKVAPENÍ, váš sen se neuskuteční, jelikož ještě nejste připraveni. S kartou NEBEZPEČÍ tato kombinace znamená sadismus či sebevražedné sklony. Prozkoumejte proto i třetí kartu, abyste zjistili, či tyto sklony má tazatel či někdo v jeho okolí. S kartou MALÉ PROBLÉMY vás čeká uznání a sláva. S kartou SEX jde o okouzlující milenecký vztah, který je ale založen jen na přitažlivosti.  S kartou POVOLÁNÍ jde o workoholismus.

XXXIII. ČINNOST 

Nastává období, kdy máte možnost vše vyřešit. Započaté plány přináší jistotu a stabilitu, můžete dovršit dlouhodobý projekt. Také touhy vašeho srdce se splní. S kartou PŘEKVAPENÍ vás čeká cesta vlakem. S kartou OKOLÍ máte šanci dostat se do vyšší společnosti, proto tuto šanci nezahoďte, i když cesta nebude jednoduchá a vy na této cestě zažijete mnoho nepříjemného. S kartou ROZHODNUTÍ musíte dát mnoho sil, abyste zvolili správnou cestu. S kartou MYŠLENKY přemýšlíte o bezpečí svém i svých blízkých. S kartou ZPRÁVA vás čeká obrat k lepšímu, ale ne na dlouho. Přijde zlepšení, aby za nedlouho byla vaše jistota ta tam. 

XXXIV. FINANCE 

Čeká vás bohatství, do čehokoli investujete, to se vám vrátí a ne jen jednou. Musíte se však také přičinit, a proměnit své sny ve skutečnost, pak vám nic nebrání. Pokud se pustíte cestou obchodu, nebudete v žádném případě litovat. Můžete se pustit do podnikání, svítí vám šťastná hvězda, a bude vás provázet po dlouhou dobu. Pozor si dejte na pomluvy, i když jakákoli pomluva vás vlastně dokáže posílit, ale i vysílit. Nedejte nic na řeči a budujte si svou budoucnost dál. Pokud se ocitne pod touto kartou karta JISTOTA, může se jednat o povodeň.  V případě karty STRACH se jedná o starosti s financemi , pokud je pod kartou FINANCE, pokud je však vedle této karty, pak značí finanční přínos.

XXXV. POVOLÁNÍ 

Vaším hlavním tématem je práce a s ním spojené povolání. V současnosti tuto problematiku řešíte, a není vám lhostejná.  Také pracovní kolektiv není to, co by měl být, necítíte se v něm dobře, popřípadě nemáte žádnou práci, a nová práce by se mohla objevit již velmi brzy. S kartou DOBRÉ ZPRÁVY vás čeká povýšení, s kartou PŘEKVAPENÍ se bude jednat o krátkodobou práci. S kartou TOUHA vás jistě čeká služební cesta. S kartou JISTOTA máte zaměstnání jisté, i když se okolo vás neustále propouští. Vás si nadřízení chtějí nechat a pokud se budete chovat a pracovat jako doposud, o práci se bát nemusíte. S kartou TRVÁNÍ vás čeká celoživotní zaměstnání s možností odpoledních směn, pokud k tomu přibude karta VYJASNĚNÍ, pak na vás v této práci čekají i noční směny. 

XXXVI. OSUD

Všeobecně se tvrdí, že osud je určený a nedá se změnit. Je to tak jen zčásti, pokud znáte svůj osud, jsou věci které se změnit dají, jelikož máme svobodnou vůli. Pokud něco nechceme, dokážeme to ovlivnit. Ne vše se ale ovlivnit dá. Něco si s sebou vláčíme, takzvaný pomyslný kámen, břemeno. Proto tato karta také znamená: Očekávejte neštěstí a velké trápení v oblastech, které popisují okolní karty. Musíte se naučit s tímto osudem žít. Něco končí, aby uvolnilo místo něčemu novému. O co se jedná, prozradí ostatní dvě karty.  Je třeba zavřít jedny dveře a otevřít druhé.  Neutápějte se ve svém smutku a zkuste jít štěstí vstříc. 

 

☆ POLOHA OSOBNÍ KARTY ☆

Osobní karta je vždy karta tazatele – pro muže karta MILENEC, pro ženu karta MILENKA. Jejího partnera označuje opačná karta, tedy MILENEC – MILENKA. 

Nejprve se podíváme, kde přesně naše osobní karta leží. Pokud ji najdeme v jednom z rohů, znamená to, že vás čekají zásadní změny, kterým se bohužel nevyhnete. Pokud leží osobní karta v levém sloupečku, tedy na číslech 1, 10, 19 nebo 28, máte vyřešenou minulost a díváte se jen do budoucna. Pokud ale leží osobní karta v pravém sloupečku, vyřešenou minulost zdaleka nemáte, naopak, stále se na ni upínáte. Pokud leží osobní karta v horní řadě, nenecháte se nikým a ničím ovlivnit, naopak pokud leží ve spodní řadě, necháte se ovlivnit a podřizujete se neustále někomu nebo něčemu.

Karetní dům, na kterém osobní karta leží, vypovídá o charakteru tazatele. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

☆ VÝKLAD POLOHY OSOBNÍ KARTY ☆

KARETNÍ DŮM 1 

Tento člověk je stále na nohách, nikde se dlouho nezdrží. Miluje rychlou jízdu. Je skvělý jako milenec, pro běžný život nepoužitelný. 

KARETNÍ DŮM 2 

Tento člověk je velice šťastný. Vše, na co sáhne, se mu daří. Miluje stejně šťastné lidi a nešťastným rád pomáhá.  

KARETNÍ DŮM 3 

Tento člověk rád cestuje, lákají ho daleká místa, která ještě nepoznal. Má snědou pleť. 

KARETNÍ DŮM 4 

Tento člověk se zdržuje spíše doma, je to takový pecivál, který nechodí moc mezi lidi. Vyhledává spíše samotu. Je však velice pořádkumilovný. U ženy by se dalo hovořit o domácí puťce. 

KARETNÍ DŮM 5 

Tento člověk má rád věci na svém místě, pokud někde zakotví, už ho jinam nedostanete. Je s ním nuda. Společnost přátel vyhledává jen zřídka. 

KARETNÍ DŮM 6 

Tento člověk by se dal charakterizovat jako bručoun. Musí být vždy po jeho, nikdy neustoupí, i když ví, že mají pravdu ostatní. Nikdy nepřizná porážku. 

KARETNÍ DŮM 7 

Tento člověk útočí zcela bez důvodu. Vyhledává hádky. Snaží se vetřít do vaší přízně a vyčkává na svůj čas. Zaútočí, když to čekáte nejméně, jelikož to od této osoby nečekáte vůbec. Takovéhoto člověka doporučuji jen jako milence. 

KARETNÍ DŮM 8 

Tento člověk by se dal hodnotit jako „energetický upír“. Vysává vás až do posledního dechu. Chce, abyste mu hodně nahlas za vše děkovali, a to před co nejvíce lidmi. Takového člověka si raději nepouštějte ani přes práh, pokud už z nějakého důvodu musíte, nedávejte mu k tomuto příležitost. 

KARETNÍ DŮM 9 Tento člověk je velice přívětivý, ale má rád klepy a také je rád roznáší. Velice rád chodí k jiným na návštěvu a je těž

ké se ho zbavit. Takového člověka musíte ze svého bytu vyhodit, důvod jistě najdete. Počítejte však s tím, že ho tam máte druhý den zas. 

KARETNÍ DŮM 10

 Tento člověk je velice nebezpečný už tím, že rád vyhledává jakýkoliv druh strachu. Je agresivní a miluje, když se ostatní bojí. Navenek se snaží chovat zcela normálně, ale je schopen i velice ublížit, a to po fyzické stránce. Od tohoto člověka dejte ruce pryč. 

KARETNÍ DŮM 11 

Tento člověk je výřečný, zdálo by se, že svou pusu nezavře. Koneckonců zastává názor, že mu pusa narostla proto, aby ji používal. Dokáže se drát dopředu a jde si za svým přes veškeré překážky. Lidé jeho rady často vyhledávají. Pro každodenní život je ideální, nikdy se s ním nebudete nudit.  

KARETNÍ DŮM 12 

Tento člověk je velmi konzervativní. Pokud si vyhlídne partnera, pak je to na celý život. Dokáže se přizpůsobit, ale občas potřebuje prosadit také svůj názor. 

KARETNÍ DŮM 13 

Tento člověk je velice dětinský a naivní. Má rád různé hry, ale nerad prohrává. Je to vlastně takové velké dítě po celý život. Vyžaduje pozornost, a když se mu jí nedostává, tak se dokáže také pěkně vztekat. Pro každodenní život je vhodný pouze pro mateřské či otcovské typy. 

KARETNÍ DŮM 14 

Tento člověk je velice lstivý. Miluje riziko a také si rád přivlastňuje cizí věci. Je to vlastně taková malá straka. Dělá to vědomě, miluje nebezpečí, že by mohl být odhalen, ale nerad pracuje a raději volí tuto cestu. Pro běžný život nedoporučuji, leda byste byli stejní jako on a nedělalo by vám to problémy – což doufám, že takoví nejste. KARETNÍ DŮM 15 

Tento člověk je už zkušený a ví, co od života chce. Dokáže se rozzlobit, ale tento hněv mu nevydrží moc dlouho. Je spravedlivý a velice důvěryhodný.  Většinou hledá podobného partnera, ne věkem, ale povahou. 

KARETNÍ DŮM 16 

Tento člověk chce, aby po něm něco zůstalo, aby si ho lidé vážili pro to, co dělá a aby ho ostatní milovali. Je také velice nadaný na umění – jde si za svým. Veškerý svůj čas věnuje tomu, aby se proslavil. Když se mu to povede, setrvá v tom až do své smrti. Pokud máte rádi pozornost médií, můžete s tímto člověkem založit rodinu. 

KARETNÍ DŮM 17 

Tento člověk se rád vrací na stejné místo. Je nestálý, proto opouští věci zaběhlé, aby se k nim posléze mohl vrátit. Je velice přelétavý, stále hledá to pravé a stále to nenachází.  

KARETNÍ DŮM 18 

Tento člověk je velice přátelský a také věrný. Má rád lidi kolem sebe, rád lidem pomůže, ale ne na úkor svého pohodlí. Můžete se však na něj spolehnout, že vám podá pomocnou ruku, když to budete nejvíce potřebovat. 

KARETNÍ DŮM 19 

Tento člověk je velice osamělý. Nevyhledává společnost. Nikdo s ním také  dlouho nevydrží. Má rád svůj klid a nenechá si v žádném případě své  vybudované hnízdečko nikým a ničím narušovat. Nejšťastnější je, když se může zcela izolovat od ostatních lidí. 

KARETNÍ DŮM 20 

Tento člověk je velice společenský a vyhledává zábavu a jiné lidi. Samota ho ničí. Účastní se různých akcí, nikde nemůže chybět. Všude lidi okolo sebe baví, je výřečný a oblíbený. Také ve svém domě je velice pohostinný. 

KARETNÍ DŮM 21 

Tento člověk je sobecký a nepřizpůsobivý. Vyhledává hádky a situace, ve kterých může ponižovat ostatní. Takový člověk se nezmění, jelikož sám nechce. 

KARETNÍ DŮM 22 

Tento člověk je velice nerozhodný a vždy volí ze dvou variant. Stále se snaží nalézt důvody, které mu brání, aby něco neudělal. Tuto nerozhodnost potřebuje ke svému životu. Nemůže se vydat lehkou a jednoznačnou cestou. 

KARETNÍ DŮM 23 

Tento člověk je ve své podstatě družný, ale neumí projevit své city a spíše se druhým vnucuje. Nechce být sám, ale neví, jak komunikovat. Proto se obléká a chová tak, aby vybočil z řady, aby si ho ostatní všimli.  

KARETNÍ DŮM 24 

Tento člověk je velice láskyplný. Miluje vše krásné. Může však být také zaslepen. V oblastech citu je velmi citlivý. Od nikoho nečeká nic zlého, velice lidem důvěřuje. Pro život je ideální, pokud tedy chcete partnera, který vám udělá vše, co vám na očích uvidí.  

KARETNÍ DŮM 25 

Tento člověk miluje pořádek a smlouvy všeho druhu. Na vše musí mít doklad, jinak je velice nervózní. Dozajista je ženatý/vdaná. Vše musí mít nalajnováno a vybočení z tohoto zaběhnutého řádu neakceptuje. 

KARETNÍ DŮM 26 

Tento člověk je věčný student. Studium, ač  ho možná nebaví, je pro něj hlavní náplní života. Vzdělání je pro něho velice důležité. Také je ale velice tajnůstkářský. U něj ale nikdy nevíte, na čem jste. Jeho život je jedno velké tajemství. 

KARETNÍ DŮM 27 

Tento člověk si rád dopisuje a udržuje kontakty se svými přáteli. Také telefonování nebo psaní emailů mu není cizí. Tráví tím veškerý volný čas. Dokáže si i hodiny povídat o ničem. Také tváří v tvář s jiným člověkem je velmi komunikativní. 

KARETNÍ DŮM 28/29 

Pokud se osobní karta objeví na těchto pozicích, karty nechtějí prozradit více. 

KARETNÍ DŮM 30 

Tento člověk je rodinně založený, sexuálně přitažlivý. Tráví nejvíce času se svou rodinou, protože je to pro něj nezbytně důležité. Také spokojenost ostatních členů rodiny ho uspokojuje a naplňuje. Organizuje výlety, plánuje dovolenou, nejen pro svou manželku a děti, ale také rodiče a rodiče partnera. Musí mít kolem sebe své nejbližší a svou lásku jim prokazuje na každém kroku. 

KARETNÍ DŮM 31 

Tento člověk je velice temperamentní, ale také šťastný. Dokáže se dostat na vysoká místa – ať již v politice či ve významných firmách. Toto místo si udrží za každou cenu. Není nic, co by neudělal, aby to tak zůstalo. Velice často cestuje do teplých krajů. Miluje pouštní písek i daleký oceán.  

KARETNÍ DŮM 32 

Tento člověk se vznáší stále v oblacích, noří se do svých snů, a i když ví, že žádný z nich nedotáhne do konce, nevzdává se. Ale právě pouze ve svých snech. Je to celoživotní snílek s hlavou v oblacích.  

KARETNÍ DŮM 33 

Tento člověk má rád jistotu ve všech oblastech. Je spolehlivý, můžete mu svěřit jakýkoliv úkol. Nikdy nezklame. Také v oblasti vztahů rád sází na jistotu, raději si najde ošklivou ženu, o kterou se nemusí bát, než krasavici, kterou by měl na chvíli. 

KARETNÍ DŮM 34 

Tento člověk má rád materiální stránku života, stále shromažďuje majetek, syslí peníze. Každou minci obrátí pětkrát, než ji pustí z ruky. Jelikož má majetek, má také kamarády, ale pravého přítele ani jednoho.  Nutno ale podotknout, že pokud je napravo karta STRACH, jde spíše o člověka velice chudého, který by toto bohatství chtěl mít. 

KARETNÍ DŮM 35 

Tento člověk nadevše miluje svou práci. Věnuje se jí ve dne v noci, na partnerský vztah nemá čas. Je vlastně osamocený, jediná společnice je jeho práce. V každé volné chvíli pracuje, bez toho nemůže být. 

KARETNÍ DŮM 36 

Tento člověk je vysoce věřící. Svou víru si nenechá nikým narušit. Mohl by se snadno stát obětí nějaké sekty, tak moc je zaslepený. 

 

☆ MOMENTÁLNÍ STAV TAZETELE ☆

1 – osobní karta tazatele či jiné osoby 2 – minulost 3 – jeho myšlenky 4 – blízká budoucnost 5 – nevědomost 

  3  
2 1 4
  5  

Význam karet zde popsaný je jedním z mnoha. Vždy začínáme minulostí, která zasahuje do budoucnosti. Všechny karty na sebe navazují. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 32 33 34 35 36

Pokud se neobjeví celý kříž, karty nedoplňujeme. V tom případě nám není dovoleno nahlédnout. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

☆ 1 - OSOBNÍ KARTA TAZATELE ČI JINÉ OSOBY☆

Tazatel má vždy kartu MILENEC, tazatelka MILENKA.

další karty si můžete určit samy.

Já osobně používám toto, tedy skoro vždy:

Karta DOBRÉ ZPRÁVY – milenec

Karta TRVÁNÍ – lékař

Karta KOMPLIKACE – matka popřípadě milenka

Karta SETKÁNÍ – dcera či dobrá přítelkyně

Karta MALÉ PROBLÉMY – babička s dědou

Karta NOVINA – dítě do 18 let

Karta DŮVĚRA – otec či milenec

Karta VĚRNOST – dobrý přítel

Karta IZOLACE – tchýně

Karta PŘEKÁŽKY – tchán

Další kombinace vás jistě napadnou.

V případě, že má tazatelka třeba 5 potomků, těžko by byli všichni stejní.

Proto je dobré, před výkladem a vyložením karet si upřesnit, kolika lidí se výklad bude týkat a přiřadit jim vhodné karty.

 

☆ 2 - MINULOST ☆

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

V minulosti jste se musel vydat na cestu, která bude mít vliv na vaší budoucnost. Na této cestě jste se setkal s osobou pro vás dodnes důležitou, která ovšem jen vaším životem projela, aniž by se zastavila.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Zde vidíme velice šťastnou minulost, plnou her a překvapení. Na vše, na co tato osoba sáhla, se vydařilo.

KARTA TOUHA

V minulosti tato osoba procestovala mnoho hezkých míst, aby se mohla usadit. Na těchto cestách putovala s větším počtem lidí.

KARTA JISTOTA

V minulosti si tato osoba postavila dům či koupila byt. Zajistila si tak alespoň částečnou jistotu do budoucna.

KARTA TRVÁNÍ

Tento člověk dbal v minulosti o své zdraví, navštěvoval často lékaře, absolvoval lékařské prohlídky.

KARTA STRACH

V minulosti se tento člověk obával spousty věcí, které se nakonec nestaly. Jeho

obavy se nenaplnily. V situacích, které se nevyvíjely tak, jak měly, přišlo nakonec zlepšení.

KARTA KOMPLIKACE

V minulosti byla pro tazatele důležitá nějaká žena – zda byl pod vlivem matky, či byl jen záletný, napoví další karta položená v jedné linii v minulosti.

KARTA NEMOC

V minulosti tento člověk prodělal závažnou, v jiných případech smrtelnou nemoc. Dokázal se jí postavit a zvítězil nad ní. Nyní si váží svého zdraví a ví, že není stálé a že se nemoc může kdykoliv vrátit. Je ale pln optimismu a naděje.

KARTA SETKÁNÍ

Tento člověk obdržel mnoho darů, které mu udělaly velkou radost. Také mnoho darů věnoval. Setkávání s přáteli bylo samozřejmostí, vždy si na ně udělal čas, i v hektické době.

KARTA NEBEZPEČÍ

Tento člověk se ocitl v nebezpečí, prodělal také nějakou operaci, při níž málem zemřel. Jen díky včasnému zásahu byl jeho život zachráněn. Od té doby si dává pozor na vše, co by mu mohlo ublížit.

KARTA KOMUNIKACE

V minulosti byl tento člověk velice nepřizpůsobivý, měl tendenci s každým se hádat a vyvolával jen spory. Pak ale přišel rozhovor, který mu otevřel oči.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

V minulosti tohoto člověka potrápili prarodiče. Měli na něj pozitivní vliv, i když on to tenkrát viděl jinak. Chápal je spíše jako malou zátěž.

KARTA NOVINA

Tazatel má dítě, pokud se tato karta objeví v jednom z rohů, má tazatel děti 4. Jakého pohlaví určí okolní karty. Užijte svou intuici.

KARTA PODVOD

Zde musíme brát v úvahu,, zda jde o muže nebo ženu, kterou posuzujeme.

V minulosti byla tazatelka velký lhář, vše si vymýšlela pro své pohodlí a obdiv.

Později se s těmito lži ztotožnila natolik, že jim sama uvěřila.

Ovšem tazatel byl v minulosti chytrý. Zamlčoval věci, které nechtěl, aby vypluly napovrch.

KARTA DŮVĚRA

V minulosti se tazatel potýkal se závistivými lidmi. Také vliv otce byl značný, ale od toho se již odpoutal a nyní žije podle svého.

KARTA VYJASNĚNÍ

V minulosti tazatel prošel obdobím štěstí a hvězdných výšin, mohl ale nyní spadnout na samé dno.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Velké změny byly důvodem k formování osobnosti tazatele. Čeho se

týkaly, upřesní karta před touto kartou.

KARTA VĚRNOST

Od mládí s vámi cestou jde i jeden věrný přítel, který vás chrání před zradou ostatních lidí. Je na čase postavit se na vlastní nohy a začít splácet tuto službu.

KARTA IZOLACE

Tato karta vypráví o celém vašem životě. Záleží na okolních kartách, zda váš dosavadní život byl dobrý či ne.

KARTA OKOLÍ

V minulosti tazatel žil v přepychu, měl plno přátel a peníze nepotřeboval, jelikož byl oblíbený a všude zván.

KARTA PŘEKÁŽKY

V minulosti musel tazatel překonat nejednu překážku, zda se mu to povedlo či nikoli, prozradí karta v budoucnosti.

KARTA ROZHODNUTÍ

Tazatel se musel rozhodnout, mezi dvěma možnostmi. Jelikož toto rozhodnutí leží v minulosti, tazatel se již rozhodl. Jaký má dopad jeho rozhodnutí, hledejte v okolních kartách.

KARTA ZTRÁTA

Tazatel se jistě ocitl v situaci, kdy mu bylo něco odcizeno. Tato věc se mu ale časem vrátila.

KARTA LÁSKA

Tazatel byl zamilovaný až po uši, neviděl ani neslyšel. Jeho láska byla opětována a byla také velice důležitá.

KARTA VZTAH

V minulosti řešil tazatel vztah, který byl na pokraji konce. Podívejte se okolo, zda se tento vztah zachoval či nikoli. Také jakého charakteru vztah byl – zda milostný, pracovní, právní…

KARTA TAJEMSTVÍ

Tazatel studoval a zřejmě také úspěšně dostudoval. S největší pravděpodobností se připravuje nyní na nějaké zkoušky.

KARTA ZPRÁVA

Tazatel dostal vzkaz, který ovlivní celou jeho budoucnost. Zda a jak o vzkazu přemýšlí, ukáží okolní karty.

KARTA SEX

V minulosti byla pro tazatele důležitá rodina, harmonie, ale také intimní stránka. V citové záležitosti má tazatel čisté srdce.

KARTA ŠTĚSTÍ

V minulosti tazatele provázelo štěstí na každém kroku. Cokoliv započal, zdárně dokončil.

KARTA MYŠLENKY

Tazatel stále přemýšlel o svém životě i o tom, čeho by rád dosáhl. Lidé si ho vážili.

KARTA ČINNOST

V minulosti tazatel sázel hodně na jistotu. Snažil se být úspěšný v profesní sféře a jeho přání se mu plnila.

KARTA FINANCE

V minulosti měl tazatel problémy s financemi. Uměl peníze vydělat, ale také rád utrácel.

KARTA POVOLÁNÍ

V minulosti se tazatel nemusel bát o své zaměstnání. Budoval kariéru a zda se mu to povedlo či nikoliv, ukáže karta položená v budoucnu.

KARTA OSUD

V minulosti zasáhlo tazatele nějaké neštěstí. Pokud leží na poli myšlenek karta FINANCE a na poli budoucnosti karta JISTOTA, pak šlo o povodeň. Karta na poli nevědomosti dává výsledek, jak se s tím tazatel popere.

 

☆ 3 - MYŠLENKY ☆

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Tazatel myslí na nová dobrodružství, která jsou mu umožněna. Plánuje co nejdříve odjet automobilem.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Tazatel má v mysli snadný výdělek nebo výhru. Na nic jiného není schopen myslet.

KARTA TOUHA

Tazatel touží jet na dovolenou, nejlépe k moři, za sluníčkem. Má před sebou koupání, pláž, skvělou společnost. Zda toto vše uskuteční, ukáže další karta.

KARTA JISTOTA

V myšlenkách tazatele je nyní jistota bydlení. Ještě zcela ho nemá vyřešeno, je stále co zdokonalovat.

KARTA TRVÁNÍ

Tazatel se zaobírá nejvíce svým zdravím, čerstvým vzduchem a pobytem v přírodě. Láká ho samota, zpěv ptáků a žádný hluk města.

KARTA STRACH

V myšlenkách tazatele se zrcadlí strach. Je mnoho věcí k přemýšlení. Půjde také

o  psychiku tazatele, neboť po této stránce hrozí komplikace – tazatel si s jistou věcí neumí poradit.

KARTA KOMPLIKACE

Tazatel přemýšlí o matce, která nad ním stále drží ochrannou ruku. Rád by se osamostatnil.

KARTA NEMOC

Tazatel se trápí odchodem partnera. Nemůže přijmout skutečnost, že již je

sám. Cítí beznaděj.

KARTA SETKÁNÍ

Přemýšlí o dárku, který by byl vhodný. Ať přemýšlí jak chce, nic ho

nenapadá. Pomůže mu s tím snad nějaká hodně dobrá kamarádka?

KARTA NEBEZPEČÍ

Tazatel se trápí obviněním, zda je falešné či nikoli prozradí další karta. Bude muset překonat ještě mnoho překážek něž dojde spravedlivého konce.

KARTA KOMUNIKACE

Tazatel přemýšlí o hádce, která proběhla velice nedávno. Byla opravdu nutná?

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Tazatel má velké starosti a nemůže se jich zbavit. Tyto starosti mu způsobují prarodiče.

KARTA NOVINA

Tazatel přemýšlí o dítěti. Může se jednat o jeho potomka, či o úplně cizí dítě. O jaké jde, prozradí další karta. Pokud je další karta VELKÉ ZMĚNY, půjde o ještě nenarozené dítě, které má tazatel teprve v hlavě a po kterém touží.

KARTA PODVOD

Myšlenky tazatele směřují k jeho prořízlé puse.

Mluví více než by měl, a tím ohrožuje nejen sebe.

KARTA DŮVĚRA

Tazatelovy myšlenky jsou obráceny k věrnému příteli, zda je to opravdu tak jak tvrdí, či nikoli.

KARTA VYJASNĚNÍ

Tazatel by rád dosáhl vrcholu a jeho myšlenky směřují k důsledku. Problém je ten, že má hlavu plnou ideálů a vznáší se nad zemí.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Tazatel přemýšlí o změnách, které ho velice zasáhly již v minulosti, a zasahují i do současnosti a posléze se promítnou i v budoucnosti.

KARTA VĚRNOST

Tazatel přemýšlí o čistotě duší svých přátel. Jednoho přítele by rád viděl, ale neví, kde ho hledat, jelikož se mu zatoulal – již velmi dlouho ho neviděl.

KARTA IZOLACE

Tazatel přemýšlí o své samotě a odloučenosti. Chce to vůbec? Nechybí mu lidé? Nebo mu to vyhovuje? Tyto a podobné otázky si klade neustále.

KARTA OKOLÍ

Tazatel přemýšlí o sousedech, ale i o cizích lidech. Jsou pro něho důležití. Také přemýšlí, kam asi vyrazí – určitě mezi lidi, ale místo ještě nezná.

KARTA PŘEKÁŽKY

Tazatel přemýšlí o těžkostech, které mu osud postavil do cesty. Bezesporu

je zvládne, musí se ale obrnit trpělivostí.

KARTA ROZHODNUTÍ

Tazatel je postaven před možnost volby, ale stále váhá. Není si jistý, a

zároveň nechce učinit unáhlené nebo nesprávné rozhodnutí. V jaké oblasti se bude muset rozhodnout, hledejte v minulosti. V budoucnosti zjistíte, zda se rozhodne správně, nebo jaké řešení je nejlepší.

KARTA ZTRÁTA

Tazatel přemýšlí o krádeži. Toto je velmi špatné postavení, jelikož ukazuje na nečestnost tazatele.

KARTA LÁSKA

Tazatel je až po uši zamilovaný a přemýšlí o svém partnerovi, zda to tak vnímá také.

KARTA VZTAH

Tazatel přemýšlí o svazku – manželském nebo partnerském, popřípadě pracovním.

KARTA TAJEMSTVÍ

Tazatel něco skrývá – před partnerem nebo před celým světem – halí ho tajemství.

Také ale může přemýšlet o studiu, chystat se na něj či mít s ním problémy.

KARTA ZPRÁVA

Tazatel očekává nějakou písemnost či telefonát. Přemýšlí, zda to bude pro něho přínosem či nikoli. Také telefonát mohl proběhnout a tazateli se vše uleželo v hlavě a nyní přemýšlí, jak s informací naloží.

KARTA SEX

Tazatel přemýšlí o sexu. V současné době nemá partnera.

KARTA ŠTĚSTÍ

Tazatel přemýšlí o své dovolené. plánuje dovolenou do státu kolem Řecka. Těší se na památky, ale i lidi, kteří tam žijí.

KARTA MYŠLENKY

Tazatel je velice citlivý a přemýšlí o svých dalších možnostech na tomto světě.

KARTA ČINNOST

Tazatel přemýšlí o snadném získání všeho, na co si vzpomene. Není to ale tak jednoduché.

KARTA FINANCE

Tazatel přemýšlí o penězích a majetku. Spíše jak ho získat  a jak si ho udržet. Také investice jsou pro něj velmi důležité.

KARTA POVOLÁNÍ

Tazatel přemýšlí o svém povolání či místě, zda je vhodné pro další život, zda přijde povýšení nebo zda vůbec bude nějaká příležitost – pracovní nabídka.

KARTA OSUD

Tazatel myslí na to, čím má projít, co má karmicky podmíněno. Dokud tím

neprojde, budou se stále opakovat stejné věci a do jeho života budou přicházet stále stejní nebo podobní lidé.

 

☆ 4 - BLÍZKÁ BUDOUCNOST ☆

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

V budoucnu se má tazatel na co těšit. Přijde výhodná nabídka, která se neodmítá.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Tazatel přechází do období, kdy se mu podaří vše, na co sáhne, zvláště pokud se na páté pozici – tedy pod osobní kartou – objeví slunce ŠTĚSTÍ.

KARTA TOUHA

Tazatel bude cestovat, ať už osobně nebo služebně. Pokud se na pozici pod osobní kartou objeví karta NEMOC, bude to cesta na pohřeb.

KARTA JISTOTA

Tazatel získá nemovitost, na kterou si nemusel vydělat vlastníma rukama, ale hlavou.

KARTA TRVÁNÍ

Tazatel se bude ještě dlouhou dobu zabývat svým zdravím i zdravím svých bližních.

KARTA STRACH

Budoucnost tohoto tazatele je velice nejistá, protože mu hrozí zhoršení v té oblasti, která se objeví pod osobní kartou tazatele.

KARTA KOMPLIKACE

Tazatele čekají menší komplikace – v čem přesně, osvětlí karta pod osobní kartou tazatele.

KARTA NEMOC

Pro tazatele končí jedna etapa života a začíná

jiná. Je na čase hodit minulost za hlavu a věnovat se již jen budoucnosti.

KARTA SETKÁNÍ

Za tazatelem přijedou na návštěvu dvě kamarádky, přinesou dary a zůstanou pár dní. Popřípadě se s nimi bude pár dní stýkat.

KARTA NEBEZPEČÍ

Tazatel vkročí do budoucnosti náhle, stejně rychle se budou dít změny v jeho životě.

KARTA KOMUNIKACE

Tazatel musí absolvovat nepříjemný rozhovor. Čekají ho rozepře.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Malé problémy ve finanční oblasti, budete muset investovat do oprav nemovitosti, a finance jsou na samém dně. Budete si muset někde vypůjčit.

KARTA NOVINA

V oblasti těhotenství vás čeká falešný poplach. Tazatel se miminka prozatím nedočká.

KARTA PODVOD

Myšlenky na nelegální činnost by měl tazatel raději pustit z hlavy.

KARTA DŮVĚRA

I když tazatel musel v minulosti překonat pár nesnází, může věřit v lepší budoucnost.

KARTA VYJASNĚNÍ

V tomto ohledu čeká tazatele štěstí, i když musí projít mnoha změnami, aby ho dosáhl.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Tyto změny přinesou tazateli jistotu a komunikaci s lidmi, s kterými to nepřichází v úvahu.

KARTA VĚRNOST

Užijete si svobody po všech stránkách. Nic vás nebude zatěžovat, můžete se vydat také na dobrodružnou cestu plnou překvapení.

KARTA IZOLACE

Je na čase izolovat se od lidí, kteří vás stahují na samé dno. Nebude to lehké, jelikož vám na těchto lidech stále záleží, ale nedá se dělat nic jiného. Nadále jim pomáhat již nesmíte.

KARTA OKOLÍ

V tazatelově okolí je mnoho pokrytců a zrádců. Musí si dát velký pozor, komu věří a komu ne.

KARTA PŘEKÁŽKY

Tyto překážky, které musí tazatel překonat, ho dovedou ke vztahu, o jakém vždy snil.

KARTA ROZHODNUTÍ

Tazatelovo rozhodnutí je velmi prosté, buď vyhraje manželka nebo matka. Obě se na stejné délce nesnesou.

KARTA ZTRÁTA

Tazatel zřejmě udělal něco, co mu okolí nikdy neodpustí. Tato ztráta přátel a kamarádů musela nastat, jelikož si nevážil toho, co měl.

KARTA LÁSKA

Tazatel nyní prožije velkou lásku, k čemu prozradí okolní karty. Nejedná se tedy o člověka, ale o věc.

KARTA VZTAH

Může to být nabídka práce v zahraničí, kterou tazatel přijme, nebo alespoň by měl.

KARTA TAJEMSTVÍ

Bude muset tazatel vyjít s pravdou ven? Nebo naopak si toto tajemství uchovat? Jednoho dne se to bude zdát už neudržitelné, že bude muset jít s pravdou ven.

KARTA ZPRÁVA

Důležité dokumenty přijdou poštou, budou mít zásadní vliv, může se jednat o pozemkové mapy či akcie.

KARTA SEX

Tazatel bude mít zázemí, rodinu, prestiž i práci.

KARTA ŠTĚSTÍ

Budoucnost se zdá pro tohoto člověka velmi příznivá, období blahobytu a štěstí bude trvat pár let.

KARTA MYŠLENKY

Tazatele čeká čest a sláva, pozor však na majetek, nikomu by neměl říkat, co všechno již má.

KARTA ČINNOST

Tazatel vše dobude s obtížemi, nic nebude mít snadné.

KARTA FINANCE

Tazatel bude mít problémy s alkoholem nebo lehčími drogami. Měl by si dát pozor na to, s kým se stýká.

KARTA POVOLÁNÍ

Tazatel je lehkovážný a to se odrazí i v jeho budoucnosti.

KARTA OSUD

Tazatel má vše již spočítané, pokud se nezmění, pak prožije velice nešťastné období.

 

☆ 5 - NEVĚDOMOST ☆

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Nečeká na žádné zprávy, natož pak dobré. Ale zpráva přesto přijde.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Tazatel neví o svém štěstí ani o tom, kdo ho chce překvapit a co ho překvapí

KARTA TOUHA

Tazatel se vydá na cestu, po které už delší čas  touží, jelikož se naskytnou vhodné finanční prostředky.

KARTA JISTOTA

Tazatele čeká v blízké době stěhování, i když to nyní vypadá úplně jinak.

KARTA TRVÁNÍ

Tazatel se vyrovná se svou nemocí a dojde uzdravení pomocí lidového léčitele, kterého navštíví.

KARTA STRACH

Tazatelův život se od základů změní. Už nebude každý den přemýšlet, co se životem.

KARTA KOMPLIKACE

Situace se zkomplikuje, když to nejméně budete čekat.

KARTA NEMOC

Ještě stále nevíte, že musí nastoupit smrt. Ale ne fyzická, nýbrž pomyslná.

Zavřete dveře do minulosti a vejděte do dveří současnosti. Prozatím toto ale nevidíte a hledíte stále do minulosti.

KARTA SETKÁNÍ

Je zde patrná koketnost – ať už se jedná o tazatelku nebo partnerku tazatele. ještě vás to potrápí, a zjistíte, jak se chovat.

KARTA NEBEZPEČÍ

Na každém rohu číhá nějaké nebezpečí, snažte se vyvarovat toho vašeho.

KARTA KOMUNIKACE

Očekávejte rozhovor, který rozsekne napjatou atmosféru.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Menší problémy vás potrápí, nebudete ale vědět, odkud přišly.

KARTA NOVINA

Na povrch vypluje skutečnost o dítěti, o kterém nemáte ani zdání.

KARTA PODVOD

Máte okolo sebe osobu čestnou, poctivou. Až přijde její čas, objeví se.

KARTA DŮVĚRA

Můžete věřit čemu chcete, ale karta varuje před důvěrou vlastních nadřízených.

KARTA VYJASNĚNÍ

Rozřešení vás čeká v nočních hodinách.

Přijde ve chvíli nejméně vhodné, docela vás to zaskočí.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Ač jste velice dlouho plánovali rodinu, stále se nedařilo. Nyní nastal čas otěhotnění.

KARTA VĚRNOST

Máte přítele, který by pro vás udělal první poslední, který by byl schopen čehokoli, jen abyste ho vzal na vědomí.

KARTA IZOLACE

Čeká vás dlouhý a spokojený život. V současné době se neobávejte ničeho.

KARTA OKOLÍ

Přátelé a známí vás vytrhnou ze šedého stereotypu.

KARTA PŘEKÁŽKY

Pozor na nepřítele, který si na vás chce smlsnout. Nevěřte všem, co vám chtějí radit, jejich rady nemusejí být upřímné.

KARTA ROZHODNUTÍ

Budete se muset rozhodnout a zvolit, která varianta je správná. Pokud tak neučiníte, můžete přijít o vše.

KARTA ZTRÁTA

Vůbec nepostřehnete, že se vám něco ztratilo. Může se jednat o

maličkosti, které zjistíte až posléze.

KARTA LÁSKA

Někdo vás tajně miluje a vy máte rádi někoho jiného. S kým byste byli šťastnější???

KARTA VZTAH

Chystá se na vás chomout, tak si dejte pozor, pokud to tak nechcete.

KARTA TAJEMSTVÍ

Někdo něco skrývá a vy nemáte o tomto ani tušení.

KARTA ZPRÁVA

Neočekáváte žádné zprávy ve vaší záležitosti. Měli byste se ale na ně připravit.

KARTA SEX

Najdete partnera pro zábavu, může být dobrý společník do života.

KARTA ŠTĚSTÍ

Štěstí se k vám obrací, zda zády, nebo předem , jistě poznáte časem sami.

KARTA MYŠLENKY

Nepřemýšlíte o svém životě, a to se vám může časem vymstít.

KARTA ČINNOST

V činnosti si moc nelibujete, spíše čekáte, co vám jiný strčí pod nos. Začněte oplácet stejnou mincí.

KARTA FINANCE

Problémy, které nastaly, se dají řešit. Nejen po finanční stránce, ale i po té lidské.

KARTA POVOLÁNÍ

Změny zažijete v oblasti povolání, kdy vás může čekat povýšení nebo zvýšení platu.

KARTA OSUD

To, co je vám souzeno, přijít musí. Vaše nevědomost je ale lepší než vědomí.

 

☆ NÁZORNÉ UKÁZKY ☆

Abych vás zbytečně nezatěžovala výklady typu: co by, kdyby…, ukážeme si názornou ukázku.

Myslím, že kolem 5 ukázek by stačilo.

Taktéž nebudu rozebírat momentální stav: bydlení, zdraví, dovolenou, lásku, studium, peníze ani zaměstnání, ale opět si to ukážeme na názorných příkladech.

Další témata vás jistě napadnou.

Byla bych velice ráda, kdybyste se podívali a rozložili si tabuli podle jednotlivých nákresů, a než si přečtete, co který výklad znamená v praxi, zkusili si sami tuto problematiku vyložit.

Někam si to zaznamenejte, nejlepší by bylo napsat si to do nějakého sešitu. Teprve až poté se podívejte na to, jak to je.

Pokud vám vyjde odlišný výklad, nezoufejte, spoléhejte na svou intuici.

Vždyť i 100 různých výkladů v důsledku může znamenat totéž.

Seřaďte si karty podle pomocných čísel, které najdete na každé  kartě.

MOMENTÁLNÍ STAV OSOBY

1. PŘÍKLAD - ŽENA

36 9 33 1 16 8 3 28 10
25 24 7 34 13 5 35 4 12
29 15 19 32 23 31 30 2 14
20 22 6 26 21 18 27 17 11

MOMENTÁLNÍ STAV OSOBY

2. PŘÍKLAD – MUŽ

11 15 27 36 29 12 5 24 33
1 18 28 32 3 17 30 31 21
35 6 9 20 16 26 25 19 7
2 13 10 8 34 23 22 4 14

MOMENTÁLNÍ STAV OSOBY

3. PŘÍKLAD - DCERA

6 16 30 18 24 35 3 23 19
2 36 21 1 33 11 15 8 17
28 26 10 14 4 32 9 5 31
20 27 7 13 34 12 25 22 29

MOMENTÁLNÍ STAV OSOBY

4. PŘÍKLAD – SYN

7 6 23 36 35 27 16 5 15
30 33 3 26 4 29 10 22 13
32 21 9 12 1 25 31 11 20
2 14 34 17 28 19 18 24 8

MOMENTÁLNÍ STAV OSOBY

5. PŘÍKLAD – OTEC

7 28 26 8 20 17 25 4 5
32 3 13 34 27 31 14 19 33
2 21 15 6 29 30 35 36 12
10 24 1 9 18 22 16 23 11

ŘEŠENÍ:

Příklad č. 1

Pro tazatelku je nyní důležitý rozchod. Velmi ji to trápí. Tento rozchod se týká jejího současného vztahu, který udržuje jen na hranici sexu. V budoucnu na ni čeká jiný muž, který ji ale bude navštěvovat také pouze kvůli sexu. Tak si zkusí, jaké je to, co nyní dělá ona.

 

Příklad č. 2

Tazatel nyní řeší menší problémy s věrností. Svou partnerku má jistou, přesto si dopisuje s jinou ženou. Čekají ho ale mrzutosti, jelikož jeho současná partnerka na to přijde a vůbec se jí to nebude líbit.

S ženou, se kterou si nyní dopisuje, vytvoří přátelský svazek.

 

Příklad č. 3

Dcera momentálně řeší vztah. Myslí na lásku k muži, který zdá se její nadřízený. Vztah mezi nimi bude utajovaný, ale stálý. V budoucnu tyto dva čeká manželství.

 

Příklad č. 4

Syn řeší finanční a materiální stránku života. V minulosti mnoho utrácel a nyní sází na své štěstí ve hře či v automatech. Láska k penězům ho neopustí ani v budoucnu, pochopí ale, že si peníze bude muset získat cestou práce..

 

Příklad č. 5

Na otce čekají překážky, které přijdou od člověka, který ho moc nemusí.

Otec myslí na jediné dvě děti, které má a které by se mohli ocitnout v ohrožení. V budoucnu se mu moc dobře nepovede, jelikož se bojí něco proti tomuto člověku podniknout. Jeho strach ho však povede dál a společně se svými dětmi najde obranu.

 

 

☆ NÁZORNÉ UKÁZKY - BYDLENÍ ☆

1. PŘÍKLAD

3 20 16 5 1 4 9 8 27
28 34 7 13 15 25 28 17 10
30 32 6 22 36 24 26 18 12
19 23 11 14 21 31 35 2 33

2. PŘÍKLAD

25 18 15 24 19 27 34 36 16
11 5 6 33 2 4 28 23 7
31 26 14 10 29 8 3 35 22
13 21 9 32 1 30 12 17 20

3. PŘÍKLAD

25 5 11 14 21 18 6 13 3
29 23 19 9 33 1 28 4 35
34 24 32 2 31 8 7 12 27
30 26 16 20 22 17 10 36 15

4. PŘÍKLAD

22 10 12 16 34 4 3 17 26
32 23 11 28 6 24 19 30 33
20 15 21 8 7 1 25 29 2
5 27 35 31 36 14 13 9 18

5. PŘÍKLAD

4 16 21 2 19 36 25 18 5
3 1 34 17 33 23 32 15 8
12 27 28 6 7 35 26 31 20
9 11 24 14 30 22 10 29 13

ŘEŠENÍ

 

Příklad č. 1

Přemýšlíte o bytové situaci. V minulosti jste dostali nabídku na nemovitost uprostřed přírody. Přátelé vás od toho zrazovali, ale vy jste se nedali a nyní jste velice spokojeni.

 

Příklad č. 2

Zde se jedná o byt či dům vašeho otce. Vždy byl velice rád, když jste mohli žít spolu, avšak dostali jste nabídku od muže, který má ve vašem životě své místo. O toto však přijdete a vrátíte se zpět do rodného hnízda.

 

Příklad č. 3

V nedávné době jste se odstěhovali. Myslíte však na nový domov, jelikož tady se vám nelíbí. Dostanete pracovní nabídku a s ní i možnost bydlení. Této nabídky posléze využijete.

 

 

Příklad č. 4

Přemýšlíte o svých investicích, které jste dali do současného bydlení. Přemýšlíte o cestě do zahraničí, kterou záhy uskutečníte. Zde potkáte spoustu přátel a také člověka, bez kterého nebudete chtít žít.

 

Příklad č. 5

Bytová situace klepe na dveře. Budete mít šťastnou ruku v hledání vhodného hnízdečka. Vám je ale souzeno cestovat, proto budete stále na cestách a bytovou situaci budete řešit až velmi pozdě.

 

☆ NÁZORNÉ UKÁZKY - ZDRAVÍ ☆

1. PŘÍKLAD

21 31 20 27 15 7 9 32 5
1 28 22 12 29 17 3 26 33
25 11 36 16 2 30 13 18 19
10 24 4 14 8 6 34 35 23

2. PŘÍKLAD

30 35 25 34 6 7 1 32 9
23 14 20 36 13 10 21 8 33
29 19 27 3 2 15 28 24 31
4 5 11 17 18 26 12 22 16

3. PŘÍKLAD

9 22 10 29 12 13 28 23 8
20 36 11 3 21 27 25 33 1
5 34 15 6 32 24 19 18 30
7 16 4 17 31 2 14 26 35

4. PŘÍKLAD

35 33 30 34 31 16 2 23 11
14 5 28 21 12 10 26 32 15
4 17 29 27 19 25 1 3 22
18 36 7 6 13 8 20 9 24

5. PŘÍKLAD

9 17 16 18 21 27 1 2 15
19 11 10 4 26 33 36 3 24
25 35 22 7 23 8 20 31 12
13 32 14 30 28 29 34 6 5

ŘEŠENÍ

Zde se ještě nebudeme zabývat určitými nemoci, ale otázkou zdraví všeobecně. Nemocemi se budeme zabývat v domě číslo 8, kdy si vysvětlíme, jak poznat určitou nemoc a také zda se nám ji podaří překonat.

Příklad č. 1

tazatel prošel velkým psychickým napětím, kdy utrpěly nejvíce jeho nervy – tento stav bude ještě nějakou dobu trvat.

Příklad č. 2

V minulosti tazatel nedbal na své zdraví, omezil přísun vitamínů. Jedná se o stálý stav bez větších komplikací. Tazatel přemýšlí o možnosti infekce.

Příklad č. 3

Zde nám není dovoleno nahlédnout na nemocný orgán, jen víme, že tazatel přemýšlí o možnosti civilizační choroby, která by mohla zasáhnout močové cesty. Ovšem mýlí se, jelikož půjde o slepé střevo.

Příklad č. 4

V tomto případě se jedná o nesprávnou diagnózu, kterou si tazatel vymyslel, obává se, že má málo stopových prvků. Následkem toho utrpí oblast nohou.

Příklad č. 5

Tazatel trpí křečovými žilami obou nohou. Zde nám není dovoleno nahlédnout, tazatel tedy může tuto nemoc ovlivnit, popřípadě podstoupit operaci.

 

☆ NÁZORNÉ UKÁZKY - DOVOLENÁ ☆

1. PŘÍKLAD

7 11 5 15 4 2 20 27 1
16 18 23 8 29 31 22 26 32
3 10 30 14 28 13 25 34 35
21 9 17 36 6 19 24 33 12

2. PŘÍKLAD

4 16 27 5 14 11 15 12 3
7 23 20 19 18 2 31 32 33
22 13 8 35 25 9 29 24 1
34 21 28 36 26 10 17 30 6

3. PŘÍKLAD

8 16 23 4 14 2 29 34 30
18 12 31 17 11 36 10 22 19
20 26 35 13 15 5 1 33 9
25 7 32 24 21 3 28 6 27

4. PŘÍKLAD

21 35 23 32 8 26 22 19 34
7 5 9 6 36 2 25 13 16
11 15 33 24 20 1 27 29 3
12 18 4 31 28 14 30 10 17

5. PŘÍKLAD

28 13 31 35 26 4 11 9 1
17 5 6 7 14 32 29 23 16
3 27 25 18 34 10 24 33 8
15 22 21 19 2 36 20 30 12

ŘEŠENÍ

Spousta z nás se chystá na dovolenou, ať již v létě nebo v zimě. Je třeba se podívat, zda tato dovolená proběhne v pořádku nebo zda si máme dávat na něco pozor či nejet vůbec.

 

Příklad č. 1

Tazatel si vybral dovolenou podle svého přání, dostane však mnohem lákavější nabídku. Bude se muset  mezi těmito variantami rozhodnout.

 

Příklad č. 2

Tato dovolená je spíše poznávací zájezd. V minulosti ho ještě nikdy neabsolvoval, nyní však dostal nabídku, o které přemýšlí. Tato nabídka se ale nakonec neuskuteční a z cesty sejde.

 

Příklad č. 3

Tato dovolená je spíše přesun do velkoměsta, návštěva památek. Tazatel by chtěl cestovat ještě s přáteli, ale jsou zde překážky, které zatím nevidí. Tato dovolená přinese tazateli bližší vztah k sourozenci.

 

Příklad č. 4

Tazatel již od samého začátku tuto dovolenou bojkotuje, je mu nejlépe doma, avšak jeho partner by moc rád odjel společně s ním. Tazatel ví, že tato dovolená je velice důležitá pro posílení jejich vztahu, avšak netuší, že se na této cestě objeví ještě někdo další, kdo bude mít na tazatele vliv do budoucna.

 

Příklad č. 5

Tazatel má dostatek financí na uskutečnění dovolené. Prozatím je bezdětný, i když početí potomka je na spadnutí. Má poslední šanci užít si tuto dovolenou jen ve dvou. Na této cestě také svého budoucího potomka počne.

 

☆ NÁZORNÉ UKÁZKY - LÁSKA ☆

1. PŘÍKLAD

3 28 19 15 31 12 8 33 25
2 6 16 36 1 30 22 4 18
17 20 29 26 35 27 10 9 11
32 14 13 5 7 21 23 24 34

2. PŘÍKLAD

19 4 22 12 27 18 16 9 26
29 32 20 3 21 1 10 7 17
8 36 33 24 13 30 6 28 5
31 34 15 35 11 23 14 25 2

3. PŘÍKLAD

20 17 11 15 29 19 24 30 4
36 16 14 28 13 26 3 34 2
31 10 23 9 25 27 32 33 12
7 18 8 5 35 22 6 21 1

4. PŘÍKLAD

9 19 33 12 34 24 10 8 11
31 16 25 7 14 2 3 15 27
18 30 32 13 21 20 28 4 26
36 1 6 29 35 22 5 23 17

5. PŘÍKLAD

32 30 21 2 18 11 5 9 19
29 3 16 15 12 14 28 1 34
26 33 20 24 31 36 8 7 6
13 17 27 4 25 10 35 22 23

ŘEŠENÍ

Příklad č. 1

V minulosti jste přišli o člověka, který vám byl velmi blízký. Stále si kladete otázku, proč jste nemohli zůstat přátelé. V tomto vztahu byl  překážkou majetek jednoho z vás.

 

Příklad č. 2

V oblasti lásky jste si byli až moc jistí. Ani jste nepostřehli, že se vám partner vzdaluje. Ovšem pak přišlo miminko a vše se obrátilo – vaše láska je nyní směřována především k vašemu potomku. Stanete se na něj závislí.

 

Příklad č. 3

Ve vztahu musel nastat rozchod, jelikož tento partner nebyl pro vás, ještě jste k dokonalému partnerství nedospěli. Nejprve si musíte uvědomit, že na každém vztahu se musí pracovat a ne jen přijímat, ale také dávat. Dejte si nyní pozor na to, s kým se intimně stýkáte.

 

Příklad č. 4

Zapletli jste se s bohatým, avšak velmi nebezpečným člověkem. V tomto vztahu budete jednou šťastni, ale musíte si projít ještě dlouhou trnitou cestu.

 

Příklad č. 5

Překážky, které vám klade vaše okolí, neznamenají pro vás nic. Jen ať se řeči vedou. Přemýšlíte o muži více než o 10 let starším, se kterým se budete mít velice dobře a s kterým založíte rodinu. Společné bydlení je na spadnutí.

 

☆ NÁZORNÉ UKÁZKY - STUDIUM ☆

1. PŘÍKLAD

17 15 32 7 26 28 10 36 21
20 24 23 12 5 11 29 31 1
9 22 19 30 8 13 18 33 35
27 25 34 16 3 14 6 4 2

2. PŘÍKLAD

33 12 2 22 7 4 35 28 32
25 19 24 31 13 16 9 3 15
29 6 23 10 34 20 11 21 30
36 1 5 8 17 27 14 18 26

3. PŘÍKLAD

17 8 7 1 10 29 30 27 3
35 14 28 22 5 12 4 25 13
19 2 18 36 15 20 24 21 31
9 6 26 16 32 33 34 23 11

4. PŘÍKLAD

16 3 14 23 9 20 25 34 12
19 10 6 4 17 30 15 22 24
29 26 31 1 28 11 8 36 2
32 13 18 21 5 33 7 35 27

5. PŘÍKLAD

18 23 10 25 15 17 31 5 9
28 36 1 3 21 13 29 33 24
35 32 20 11 4 7 12 26 27
2 16 14 34 30 8 22 19 6

ŘEŠENÍ

Použijeme pouze v případě, že tazatel studuje.

Příklad č. 1

Tazatel je věčný student, v minulosti ho to ale moc nebavilo, v budoucnu bude motivací dobrá kamarádka popřípadě sama tazatelka. Tento člověk se učí neustále.

Příklad č. 2

Tazatel se vůbec neučí, neprospívá, více ho lákají intimnosti se spolužáky.

Příklad č. 3

Ač se tazatel věnuje intenzivně studiu, v minulosti mu to vůbec nešlo do hlavy, ale našel v tom systém a nyní  prospívá na výbornou.

Příklad č. 4

Tazatel nyní dochází do školy, kam ho dříve museli vodit. Jeho největší problém byl styk s lidmi, jelikož není vůbec komunikativní. Překonal všechny bariéry a nyní ho učení velmi baví.

Příklad č. 5

Vzdělání je pro tazatele životně důležité (jelikož stojí na svém domě). Ví, že je to pro jeho budoucnost, proto studuje již druhou vysokou školu. Tuto školu zdárně dokončí.

 

☆ NÁZORNÉ UKÁZKY - PENÍZE ☆

1. PŘÍKLAD

10 36 22 35 20 25 1 7 33
15 2 21 30 19 34 28 6 23
14 32 4 31 27 12 8 29 26
3 5 9 17 24 16 11 18 13

2. PŘÍKLAD

19 25 15 22 35 1 30 2 27
29 26 17 13 32 4 31 24 5
3 10 34 6 28 9 21 36 33
12 7 14 20 23 8 18 11 16

3. PŘÍKLAD

21 8 2 27 22 4 35 5 9
16 26 33 30 24 25 13 29 17
7 31 20 6 19 23 28 34 10
1 3 11 15 36 12 32 14 18

4. PŘÍKLAD

22 32 4 28 14 31 34 23 3
8 9 17 16 7 33 36 15 6
12 20 2 5 24 19 26 21 35
25 1 29 11 18 13 30 27 10

5. PŘÍKLAD

14 30 19 6 25 15 10 33 18
16 9 35 13 24 34 12 36 31
26 17 22 21 2 27 3 28 1
32 11 29 4 5 7 20 8 23

ŘEŠENÍ

 

Otázku peněz řeší snad každý z nás, kdo je nemá je chce mít a kdo je má, střeží si je a nepustí.

 

Příklad č. 1

Peníze pro tazatele znamenají určitou jistotu. Tazatel však peníze nemá, v minulosti musel hodně investovat. Také jeho partner bude chtít určité peníze a v tom bude malý problém. Kde vzít a nekrást?

 

Příklad č. 2

Tazatel peníze proměnil v nejistých obchodech a nyní se mu jich nedostává. Přemýšlí o tom, jakou změnu bude muset podstoupit. V budoucnu však jen o financích bude přemýšlet a nic s tím neudělá. Ocitne se na hraně zákona a bude je chtít získat nelegální cestou.

 

Příklad č. 3

Tazatel se stal terčem vyděrače a nyní musí stále peníze dávat někomu jinému. I když má podporu rodiny, nelze se z toho jen tak vymanit. Také zde hrozí nebezpečí podvodu.

 

 

Příklad č. 4

Tazatel získal peníze od své matky. V minulosti měl vždy štěstí a peníze mu dávala. Nyní nastala doba říci dost – už nebude mít bezstarostný přísun peněz a bude pro to muset něco udělat. Tím se ale dostane do velkých dluhů, ze kterých nebude žádná cesta ven.

 

Příklad č. 5

Tazatelka prodávala své tělo a finance získávala touto cestou. Myslí na mnoho přátel, kteří ji tímto způsobem živili. V budoucnu dostane nabídku na práci v zahraničí a jelikož práci v současné době nemá, přijme ji.

 

☆ NÁZORNÉ UKÁZKY - PRÁCE ☆

1. PŘÍKLAD

33 1 3 11 10 13 29 8 2
6 23 15 32 14 17 7 16 31
20 34 30 24 25 27 22 21 4
35 5 9 19 28 18 26 36 12

2. PŘÍKLAD

25 22 2 5 26 30 28 12 7
18 20 35 17 1 36 6 13 10
15 14 11 27 33 9 24 31 34
23 3 4 21 8 19 32 16 29

3. PŘÍKLAD

1 32 7 16 9 2 17 5 30
26 31 33 27 3 36 14 25 10
18 28 11 29 15 13 8 21 23
6 4 22 24 34 12 19 35 20

4. PŘÍKLAD

24 25 35 18 26 8 7 32 20
11 12 9 28 34 30 2 4 10
31 19 5 6 23 17 2 13 29
1 3 27 21 33 16 36 15 14

5. PŘÍKLAD

11 24 3 19 2 5 18 23 21
8 25 22 16 29 30 36 26 27
31 12 20 17 4 13 15 33 34
32 28 7 14 9 10 35 1 6

ŘEŠENÍ

Otázka práce je také velice důležitá. Opět i zde platí, stejně jako u nemocí, že se budeme zabývat otázkou práce jen okrajově, možná povolání probereme v domě číslo 35.

 

Zde uvádím stručný přehled:

KARTA DOBRÉ ZPRÁVY

Tazatel bude již brzy žádat o práci.

KARTA PŘEKVAPENÍ

Tazatel pracuje na zkrácený úvazek.

KARTA TOUHA

Tazatel je v rámci svého zaměstnání stále na cestách.

KARTA JISTOTA

Tazatel se o své zaměstnání obávat nemusí.

KARTA TRVÁNÍ

Tazatel pracuje v naprosto pohodovém prostředí.

KARTA STRACH

Tazatel je nezaměstnaný.

KARTA KOMPLIKACE

Tazatel má komplikované vztahy na pracovišti.

KARTA NEMOC

Tazatel neustále řeší problémy v práci.

KARTA SETKÁNÍ

Tazatelovo prostředí lahodí oku i duši.

KARTA NEBEZPEČÍ

Tazatel může očekávat rozvázání pracovního poměru.

KARTA KOMUNIKACE

Tazatel musí vyřešit spor na pracovišti, jinak bude stále s nechutí docházet do zaměstnání.

KARTA MALÉ PROBLÉMY

Tazatele nepustí k pořádné práci, aby vše nepokazil a dostává jen samou podřadnou.

KARTA NOVINA

Tazatele čekají nové pracovní úkoly či zařazení.

KARTA PODVOD

Tazatel si vybral špatné povolání, vůbec mu neprospívá.

KARTA DŮVĚRA

Tazatel zastává místa s vyšším postavením i pracuje sám na sebe.

KARTA VYJASNĚNÍ

Tazatel má zaměstnání podle svého gusta, lépe již volit nemohl.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Tazatel pracuje na směny.

KARTA VĚRNOST

Tazatel pracuje na smlouvu s trvalým pracovním poměrem.

KARTA IZOLACE

Tazatel je registrován na úřadu práce.

KARTA OKOLÍ

Tazatel pracuje ve velkém  koncernu.

KARTA PŘEKÁŽKY

Tazatelův nadřízený je velice přísný a není snadné s ním vyjít.

KARTA ROZHODNUTÍ

Tazatel uvažuje o svém zaměstnání, rozeslal životopisy a nyní se mu naskytne více pracovních nabídek. Kterou nakonec přijme, záleží na něm.

KARTA ZTRÁTA

Tazatel přijde o práci.

KARTA LÁSKA

Tazatel nemusí docházet do zaměstnání, jeho práce je zároveň jeho koníček.

KARTA VZTAH

Tazatel může očekávat pracovní smlouvu.

KARTA TAJEMSTVÍ

Tazatel je vázán mlčenlivostí o postupu práce.

KARTA ZPRÁVA

Tazatel je v zaměstnání, které má jako přestupní stanici, nežli se uvolní jemu zaslíbené místo.

KARTY MILENEC/MILENKA

Tazatel je ve velice prosperujícím podniku.

KARTA SEX

Tazatel pracuje společně se svou rodinou, veškeré finance tedy zůstávají doma.

KARTA ŠTĚSTÍ

Tazatel má na své  zaměstnání opravdu štěstí, uplatnil se ve svém oboru, který vystudoval.

KARTA MYŠLENKY

Pracovní atmosféra není zrovna ideální, panuje zde značná nervozita.

KARTA ČINNOST

Tazatel se o práci skutečně bát nemusí, pokud nezmění on sám práci.

KARTA FINANCE

Tazatel umí vydělat peníze, má dobrý plat.

KARTA OSUD

Tazatel je dlouhodobě nezaměstnán.

 

Příklad č. 1

V současné době máte velice prosperující práci. Přemýšlíte o práci ve velkém podniku. Do budoucna bude vaše zaměstnání klidné a dlouhotrvající.

 

Příklad č. 2

V současné době vykonáváte velmi podřadnou práci a pracujete na zkrácený úvazek. V minulosti jste byl součástí velkého podniku, do budoucna počítejte s velkými změnami – po sporu na pracovišti sám odejdete.

 

Příklad č. 3

Práce je pro vás v současnosti velmi důležitá, ale nemáte vůbec rád svého nadřízeného. V minulosti jste byl na úřadu práce a nechcete o práci přijít, proto zvažujete  přestup do většího podniku.

 

Příklad č. 4

V současnosti hodně cestujete  - čeká vás ještě hodně služebních cest. V minulosti jste dostal pracovní smlouvu a i nyní je vaše pozice velice stálá. Pracujete v příjemném prostředí.

 

Příklad č. 5

V současné době máte velice dobře ohodnocenou práci. V minulosti vám už v tomto zaměstnání hrozila výpověď, ale ustál jste to a získal vedoucí postavení. V budoucnu budete mířit na ještě vyšší pozici.

 

☆ KARTY DO KOTVY ☆

Tento postup slouží jen jako doplnění výkladu, například u tazatele, peněz, práce atd.

Od karty, která nás zajímá, se přesuneme do čtyř směrů o dvě karty, a karty nad a pod,  popřípadě vedle jsou stěžejní pro náš výklad.

Uvedu zde názorný příklad.

Ptáme se např. na práci. Najdeme si kartu povolání.

20 15 5 4 27 22 10 9 32
23 35 34 7 8 36 1 24 12
14 13 19 33 2 18 11 6 25
26 16 28 21 3 31 30 17 29

V tomto výkladu je jasné, že tazatel má tři práce, z nichž jednu na vysokém postu, s dostatkem peněz.Peníze použije na zvelebení nemovitosti, ve které bude až do stáří.

Do budoucna ho čeká ještě nějaká nová práce. Na tuto pracovní pozici však bude muset studovat, současné vzdělání nestačí.

 

☆ KARMICKÝ KŘÍŽ ☆

        2        
        1        
4 3 2 1 OK 1 2 3 4
        1        

OK na obrázku znázorňuje osobní kartu tazatele. V případě tazatelky je to karta MILENKA, v případě tazatele je to karta MILENEC.

 

Podíváme se na její polohu, nemusí být vždy na místě stejném jako na obrázku.

 

Pokud se osobní karta objeví v prvním sloupci, vidíme již jen budoucnost, minulost má tazatel již zcela za sebou.

Pokud se osobní karta objeví v devátém sloupci, vidíme jen minulost, tazatel stojí na zlomovém bodu, ale stále ještě hledí do minulosti.

V obou případech pochopitelně vidíme i současnost.

 

Karty nad a pod osobní kartou značí současnost, karty nalevo od osobní karty minulost a karty napravo budoucnost.

 

Karty nad minulostí ukazují, co tazatel ovlivnit nemohl, pod minulostí – co tazatel ovlivnit mohl.

Karty nad budoucností jsou osudové, ovlivnit nejdou, jsou dané, karty pod budoucností ovlivnit lze.

Kartami nad a pod minulostí a budoucností se zabývat nebudeme, jelikož se budoucnost naučíme určovat z domů. Pokud ale chcete, kombinací karet můžete toto také vyložit, alespoň bude váš výklad zajímavější.

 

Opět platí, že význam karet – zde kombinací – je jen jeden z mnoha. Uvedu kombinaci s každou kartou – jen jeden význam – na zbytek jistě přijdete sami. Opět podotýkám, že ve výkladu to vyplyne z vaší intuice, tak se prosím neučte kombinace nazpaměť.

S těmito kombinacemi jsem se již při svých výkladech setkala.

Kombinace najdete  za kapitolou KARTY V JEDNÉ LINII  a POLOHA KARET.

Vždy se v kombinacích pohybujte ve dvojicích – od osobní karty. Podívejte se ještě jednou na obrázek. Minulost budete číst: osobní karta + 1, 1+2, 2+3 atd.

Stejně budete číst budoucnost i přítomnost.

Musí vám to dát ucelený příběh.

 

☆ KARTY V JEDNÉ LINII ☆

Tímto způsobem zjistíme, co tazatel nebo osoba na kterou se ptáme, má či nemá.

Uvedu zde příklad, abyste se zorientovali.

16 29 3 34 30 11 12 32 20
26 13 19 28 4 17 27 24 31
18 2 33 35 21 23 36 6 7
8 9 22 25 1 14 3 15 5

Z tohoto výkladu je patrné, že tazatel v minulosti zdárně dokončil studia, má dítě, které mu není dovoleno vídat a je rozvedený.

V současné době má práci, která ho baví, pracovní smlouvu na dobu neurčitou a dostatek financí.

V budoucnu bude vlastnit nemovitost, počne potomka, ožení se s ženou, která ho miluje a může očekávat štěstí ve všech oblastech života.

 

☆ POLOHA KARET ☆

Soustředíme se na karty, které jsou i nejsou na karmickém kříži.

Karty neležící na karmickém kříži jsou jen tři, které posuzujeme:

KARTA TRVÁNÍ

Čím blíže je tato karta u karty tazatele, tím je zdravotní stav tazatele horší. Čím dále, tím lépe.

KARTA MILENEC A MILENKA

Pokud leží milenec vlevo a milenka vpravo, popřípadě jsou tyto karty nad sebou, je ve vztahu vše v pořádku, popřípadě se dá vztah zachránit. V případě, že to tak není, posuzujeme karty mezi nimi.

Výjimku tvoří jen karta IZOLACE. Pokud tuto kartu naleznete mezi kartami MILENKA a MILENEC, rozchodu či rozvodu se do budoucna zabránit nedá, i přesto, že vše vypadá zcela ideálně.

Ukážeme si to názorně: první příklad naznačuje ideální vztah bez rozchodu, druhý prozatím ideální vztah s rozchodem, třetí příklad vztah před rozpadem, který se dá zachránit, čtvrtý příklad vztah, který se zachránit nedá.

32 21 27 4 14 26 13 6 12
7 28 8 36 23 5 15 20 10
33 31 30 17 24 2 18 29 9
19 1 16 11 3 25 35 34 22

 

23 28 5 15 20 35 34 10 22
13 19 16 11 6 3 12 25 33
31 29 7 30 17 8 26 14 21
2 27 18 4 9 1 36 24 32

 

3 12 24 1 31 6 14 27 28
4 19 9 11 2 36 32 16 25
23 33 29 15 7 17 13 18 10
20 35 26 34 8 5 22 21 30

 

26 9 13 16 21 19 7 28 30
34 25 8 29 23 33 22 32 36
5 20 4 35 27 18 14 10 2
31 6 3 15 12 24 17 11 1

 

☆ KARTY LEŽÍCÍ NA KARMICKÉM KŘÍŽI ☆

KARTA STRACH

Karta napravo udává zhoršení situace, nalevo zlepšení.

6 - 34 = Zlepšení finanční situace, postupné splácení všech dluhů.

34 - 6 = zhoršení finanční situace, upadání do dluhů, nemožnost splácet

KARTA NEBEZPEČÍ

Karta vlevo naznačuje, co přijde náhle, karta vpravo je varování.

24 - 10 = Láska přijde náhle, bez varování, aniž byste to očekávali.

1 - 24 = Dejte pozor na lásku, zamotá vám hlavu, zbaví vás všech přátel, peněz, práce a beze slova zmizí.

KARTA VELKÉ ZMĚNY

Karta vlevo je příčinou změny, karta vpravo říká, k čemu změna povede

13 - 17 = Váš potomek je příčinou změny, váš život se změní k nepoznání.

17 - 13 = Změna povede k početí potomka.

KARTA ZTRÁTA

Karta vlevo značí, co je odsouzeno k zániku, karta vpravo ukazuje na to, co nemá cenu.

4 - 23 = Váš dům je na rozpadnutí, nemá cenu ho opravovat, zbavte se ho jakýmkoliv způsobem.

23 - 4 = Tento dům není nijak důležitý pro váš život.

KARTA ČINNOST

Karta vlevo naznačuje, co získáte jen s obtížemi, karta vpravo, co získáte velmi snadno.

34 - 33 = Peníze získáte s velkou námahou, jsou téměř nedosažitelné.

33 - 34 = Peníze k vám přijdou bez většího přičinění. Nemusíte téměř nic dělat a přesto vyděláváte astronomické částky. 

KARTA OSUD

Karta vlevo poukazuje na to, co končí, karta vpravo naznačuje, co potrvá delší dobu. Karta pod kartou OSUD značí, co je nám souzeno, čemu se nelze vyhnout.

11 - 36 = Nastává konec dohadů, očekávejte klid na pracovišti, tak doma.

36 - 11 = Hádky potrvají ještě dlouhou dobu, není možné se im vyhnout. 

36 nad 11 = Je vám souzeno dohadovat se i o maličkostech. Nic s tím neuděláte. 

Nyní bych ráda zmínila ještě jednu kartu, na kterou nesmíme zapomínat a tou kartou je karta PODVOD.

Je zvláště důležitá, pokud leží u osobní karty nebo karty člověka, na kterého se ptáme. Pokud tato karta leží dál, není pro náš výklad důležitá.

Bereme do úvahy tyto karty:

  1. MILENKA (tazatelka, manželka, družka), TRVÁNÍ (lékař), DOBRÉ ZPRÁVY (milenec), KOMPLIKACE (matka, milenka), IZOLACE (tchýně), SETKÁNÍ (dcera, kamarádka, sestra)
  2. MILENEC (tazatel, manžel, druh), MALÉ PROBLÉMY (starší manželský pár), NOVINA (dítě), DŮVĚRA (milenec, otec, tchán), VĚRNOST (syn, přítel).

Pochopitelně si můžete k těmto kartám přiřadit jiné lidi, případně zvolit jiné karty.

Všimněte si prosím znázornění karet, u obou dvou variant je postavení písmen jiné.

A
14
B
14
C
14
D
14
1) E
14
F
14
G
14
H
14

C
14
B
14
A
14
E
14
2) D
14
H
14
G
14
F
14

A tato osoba je nedůvěřivá                 F žaluje

B mnoho mluví                                  G je čestný

C intrikuje                                        H vymlouvá se

D lže

E neříká celou pravdu

 

╰☆ KOMBINACE KARET ☆╮

☆ I. DOBRÉ ZPRÁVY ☆

+ PŘEKVAPENÍ

Dobrá zpráva přijde již brzy, z místa, odkud byste to nikdy nečekali.

+ TOUHA

Vaše cesta do zahraničí bude úspěšná, uzavřete mnoho obchodů.

+ JISTOTA

Chystá se k vám návštěva, kterou již dlouhou dobu čekáte.

+ TRVÁNÍ

Váš plán, který máte v hlavě, zrealizujete. Domyslete detaily a nikomu se nechlubte, pokud nechcete přijít s křížkem po funuse.

+ STRACH

Očekávejte velké starosti, výplata se zpozdí a vy nebudete moci zaplatit své pohledávky.

+ KOMPLIKACE

Očekávejte nezvaného hosta, který vám velice zamotá hlavu.

+ NEMOC

Na cestě jsou velmi smutné zprávy, váš blízký kamarád odejde z tohoto světa a vy jste se s ním nestihli ani rozloučit.

+ SETKÁNÍ

V zaměstnání se dočkáte zvýšení platu, ani pro to nemusíte příliš dělat, jen vykonávat svou práci jako doposud.

+ NEBEZPEČÍ

Budete nuceni zrušit plánovanou návštěvu, jelikož do toho přijde mnoho neočekávaného.

+ KOMUNIKACE

Ničeho se neobávejte, soud se přikloní na vaši stranu, ať jste vinni či nevinni.

+ MALÉ PROBLÉMY

Očekávejte návštěvu svých prarodičů a nezapomeňte je pohostit. Oni na oplátku budou myslet na vás, až přijde jejich čas.

+ NOVINA

Přemýšlíte stále o nových věcech, které by přinesly užitek nejen vám, ale také lidem ve vašem okolí.

+ PODVOD

Někdo vám neustále lže a i když to víte, nic s tím neuděláte.

+ DŮVĚRA

Musíte se dostavit na úřad, čím více se toto setkání blíží, tím více se vám tam nechce.

+ VYJASNĚNÍ

Neodkládejte svou vycházku, možná zažijete něco moc krásného.

+ VELKÉ ZMĚNY

Už je to tady. Vaše gravidita se potvrdí a vy z toho budete mít velkou radost.

+ VĚRNOST

Jsou věci, na které nestačíte, neodmítejte pomoc přítele.

+ IZOLACE

Stále více přehodnocujete svůj vztah s partnerem a myslíte, že se rozchodu

nevyhnete. Kdyby tak udělal první krok on a ulehčil by vám toto velké rozhodnutí.

+ OKOLÍ

Byli jste pozváni na oslavu, tak se jděte bavit.

+ PŘEKÁŽKY

Leží před vámi velká zodpovědnost a je jen na vás, zda ji přijmete a dokážete, že jste schopní.

+ ROZHODNUTÍ

Máte před sebou problém a rádi byste se mu vyhnuli, ale není to správná volba.

+ ZTRÁTA

Spoléhejte se pouze sami na sebe, díky přátelům bude zmařen váš možný úspěch.

+ LÁSKA

Nová láska je již v dohlednu, otevřete oči a pozorně se dívejte kolem sebe, ať vám nezmizí ze života.

+ VZTAH

Dostanete nabídku ke sňatku, stále sice váháte, ale také vám to lichotí. Poslechněte svou intuici a pokud tohoto člověka milujete, klidně přijměte.

+ TAJEMSTVÍ

Váš partner o vašem vztahu „bokem“ ví, ale chce si vás udržet a proto mlčí. Je však dobré každý den lhát a přetvařovat se?

+ ZPRÁVA

Nesedejte za volant, a pokud už musíte, dodržujte předpisy. Vaši rychlou jízdu nebudou dopravní policisté akceptovat.

+ MILENEC/MILENKA

Očekávejte zprávu, která vás možná potěší, možná však ne. Vše záleží na ostatních kartách okolo.

+ SEX

Jste již dlouho sami a rádi byste to změnili. Pokud stojíte jen o sex, vyrazte do ulic, bude z čeho vybírat.

+ ŠTĚSTÍ

Očekávejte ve svém životě nejen štěstí, ale i úspěch ve všech oblastech.

 +MYŠLENKY

Učiníte něco, na co budete velice hrdí a mnoho lidí vám projeví svou vděčnost.

+ ČINNOST

Vše zlé se obrací a nastávají lepší časy.

+ FINANCE

Zvažujete banku, které svěříte své peníze, jelikož účtů je tolik a vy se nemůžete rozhodnout.

+ POVOLÁNÍ

Vaše podnikání se neosvědčilo, a vám nezbývá nic jiného, než žádat o pracovní místo.

+ OSUD

Vaše šťastné období je to tam a musíte se vyrovnat s nepřízní osudu, který se s vámi nemazlí.

 

☆ II. PŘEKVAPENÍ ☆

+DOBRÉ ZPRÁVY

Očekáváte velkou slávu, ale s malým překvapením nepočítáte, to berete jako samozřejmost.

 + TOUHA

Bylo by dobré zúčastnit se nějaké soutěže či si popřípadě koupit los, výhra je jen ve vašich rukou.

+ JISTOTA

Nemáte si na co stěžovat, vaše rodina bude stát při vás v každé situaci. Buďte rádi, že ji máte.

+ TRVÁNÍ

Překvapí vás sám život, leží před vámi velká zkouška. Podle toho, jak ji zvládnete se rozhodne, kterým směrem váš život bude směřovat dál.

 + STRACH

Nešťastné náhody neexistují, vše má svou příčinu i důsledek a je na čase, abyste začali hledat ten váš. Přestaňte se vymlouvat na okolnosti a postavte se k tomu čelem.                             

+ KOMPLIKACE

 Problémy se snažíte řešit, proto nebudou mít dlouhého trvání.

 + NEMOC

Poslední dobou trpíte depresemi a nemůžete se jich zbavit. Zkuste se  zamyslet nad příčinou vašich potíží, nebudete muset pátrat dlouho.

+ SETKÁNÍ

Setkáte se se ženou, která se posléze stane vaší přítelkyní.

+ NEBEZPEČÍ

Věříte příliš mnoho příteli, který si vaši důvěru ne zaslouží. Důsledky jeho přátelství poznáte již brzy, nebudou se vám však líbit.

+ KOMUNIKACE

Pustíte se do komunikace s lidmi, kteří mají podobné zájmy jako vy. Máte mnoho společného a také se dozvíte mnoho nových věcí.

+ MALÉ PROBLÉMY

Nemáte zrovna dobrou náladu, v jednu chvíli se dokážete rozzlobit i pro

maličkosti a v druhé byste se rozdali. Uvědomte si, co vás tíží a začněte to řešit.

+ NOVINA

Připravte se na slavnost, kde vás uvedou vaši noví sousedé či spolupracovníci mezi ostatní tímto způsobem. Je to vaše šťastné vykročení mezi lidi, které budete denně potkávat a s kterými budete muset vyjít.

+ PODVOD

Je kolem vás velmi mnoho falše, brzy vše poznáte a konečně otevřete oči. Lidem,

kteří vás na to upozorňovali, jste nevěřili a zbytečně tak ztratili mnoho přátel.

+ DŮVĚRA

Pomocnou ruku vám podá spolupracovník, od kterého byste spíše čekali podraz.

+ VYJASNĚNÍ

Získané štěstí se vás jen tak nepustí, můžete  za to v první řadě sami, jelikož se velmi snažíte udržet si prestiž a nespadnout z pomyslného výsluní.

+ VELKÉ ZMĚNY

Očekávejte změny, které povedou k vašemu štěstí, poděkovat za ně budete moci své matce, která se o tyto změny postará.

+ VĚRNOST

O překvapení se vám postará váš dlouhodobý přítel, který stále přemýšlí o vás a o vašem životě.

 + IZOLACE

Nadešel čas jít o dům dál. Rozejdete se bez výčitek a hádek, jako dva cizí lidé, kteří si nemají co říci a které již nic nespojuje.

+ OKOLÍ

Dívejte se kolem sebe a nenechte si ujít žádnou příležitost. Muž vašeho věku vám zajistí styky, které vás posunou výše na společenském žebříčku.

+ PŘEKÁŽKY

Zdá se vám, že se váš život hroutí jako domeček s karet a nic proti tomu nemůžete dělat. Zamyslete se nad tím, zda takovýto nepříznivý život pramení z vašeho dosavadního jednání a co by se s tím dalo dělat.

+ ROZHODNUTÍ

Rozhodli jste se jít svou cestou za člověkem, který je vám velmi blízký a máte požehnání shůry. Tohoto rozhodnutí nebudete nikdy v životě litovat, přinese vám mnoho dobrého.

+ ZTRÁTA

Podívejte se, jak a v čem bydlíte a učiňte řádná opatření, jelikož vaše bydlení je nyní ohroženo velkým neštěstím díky nedbalosti dítěte.

+ LÁSKA

Blíží se čím dál tím víc výročí, váš partner vám chystá nejeden dar, který vás velice potěší.

+ VZTAH

Vaše manželství vám kdekdo závidí. Sousedi neslyší žádné hádky, ani sebemenší nedorozumění, a to je vysloveně deptá. Nedokáží pochopit, že ještě po takové době soužití se vodíte venku za ruce či jste k sobě milí a laskaví.

+ TAJEMSTVÍ

Máte svůj sen, své tajné přání, a zdá se, že zůstane jen na poli přání, nevyslyšeno. Mohli byste také něco pro jeho splnění udělat a ne jen neustále

čekat, co vám spadne do klína.

+ ZPRÁVA

Očekávejte velmi dobrou zprávu v oblasti vašich jistot, vaše hypotéka bude kladně vyřízena, a to i přes nepříznivé okolnosti, které vyvstaly.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je velmi šťastný člověk, zdá se, jakoby neznal neštěstí ani bolest. Je buď velmi mladý nebo opravdu dítě štěstěny.

+ SEX

Milujete sex, to je v pořádku, ale  také máte mírné sexuální úchylky. Zkuste se svěřit svému partnerovi, možná vám vyjde vstříc.   Není  za co se stydět.

+ ŠTĚSTÍ

Nekonáte příliš mnoho legálního, spíše se pohybujete na hranici zákona, ale štěstí je vám nakloněno a nejen jedno.

+ MYŠLENKY

Máte mnoho sil a přemýšlíte velice pozitivně ve všech oblastech života, proto není divu, že se vám vše daří.

+ ČINNOST

Stále se vám nedaří nalézt správné řešení a přitom ho máte přímo před sebou, stačí se jen dívat a nelpět na starých řádech.

+ FINANCE

Jste velmi úspěšný pracovník, není tedy divu, že vaše úsilí bude trvale odměněno formou vyššího platu a odměn.

+ POVOLÁNÍ

Dlouho jste přemýšleli, co dělat, abyste byli spokojeni a vůbec jste si neuvědomili, že při honbě za skvělým zaměstnáním jste ho našli, aniž byste hledali. Lépe zvolit jste si ani nemohli.

+ OSUD

Nastává změna vašeho klidu, přichází neklid, nepříjemné rozhovory, hádky a osočování. Je třeba toto vše zvládnout, abyste se posunuli o kus dál.

 

☆ III. TOUHA ☆

+DOBRÉ ZPRÁVY

Nemusíte ani nikam cestovat, abyste poznali příjemné lidi, kteří pocházejí z ciziny. Vstoupí vám do cesty náhle a neplánovaně  a nějakou dobu tam zůstanou.

+ PŘEKVAPENÍ

Vždy cestujete na poslední chvíli a ani letos to nebude jinak. Stále se nemůžete rozhodnout, zda pojedete a kam, proto využijete opět možnosti last minute.

+ JISTOTA

Toužíte nejen po penězích, ale také po značném majetku, kterého můžete dosáhnout jen svou vlastní pílí.

+ TRVÁNÍ

Ač se chystáte na cestu, netušíte ještě, jak dlouhá tato cesta bude. Budete pár měsíců cestovat, než se někde usadíte.

+ STRACH

Dejte si pozor na cestách, dopravní nehodě se tentokrát nevyhnete.

+ KOMPLIKACE

Pro své cestování jste si zrovna nevybrali moc dobré společníky, vaše cesta bude velice dlouhá a nudná.

+ NEMOC

Ač velice chcete odjet, vaše cesta se neuskuteční. Je to osud, nebo to někdo zařídil? Tyto otázky si budete klást, ale odpovědi  zůstanou nezodpovězeny.

+ SETKÁNÍ

Očekávejte návštěvu, která vás velice potěší. Nejen, že přiveze s sebou mnoho darů, ale také mnoho zážitků.

+ NEBEZPEČÍ

Na cestách buďte raději obezřetní, mějte oči  otevřené, nebezpečí by vás mohlo zaskočit. Proto důvěřujte jen sobě a svým řidičským schopnostem.

+ KOMUNIKACE

Očekáváte úřední dopis, již brzy se ho dočkáte. Vypadá to však na vaše odvolání, jelikož s výsledkem nebudete vůbec spokojeni.

 + MALÉ PROBLÉMY

Očekávejte hovor ze zahraničí od své dávné přítelkyně, kterou jste již řadu let neviděli, nyní by se vám chtěla svěřit se svými starostmi, protože jedině vám důvěřuje.

+ NOVINA

Toužíte po dítěti a vaše touha zůstane ještě nějaký čas nevyslyšena. Nezoufejte ale, váš potomek přijde na svět ve správný čas.

 

+ PODVOD

Dejte pozor na své cennosti a finance na svých cestách do zahraničí, možnost okradení je velmi velká.

+ DŮVĚRA

Jelikož svou práci odvádíte velmi dobře, postup vás nemine. Jen si zachovejte svou čest a kolegialitu.

+ VYJASNĚNÍ

V poslední době jste měli velmi špatné období, vše jste dosahovali s velkou námahou, nikdo vám nic nedal zadarmo. Nyní nastává zlom ve formě dlouhodobého úspěchu, který si zasloužíte víc než kdo jiný.

+ VELKÉ ZMĚNY

Nemáte důvěru v jakýkoliv cestovní prostředek a o letadle ani nemluvě. Ale nyní právě tento dopravní prostředek použít budete muset, jelikož vás čeká cesta do země, kam se jinak než letecky nedopravíte.

+ VĚRNOST

Oblíbili jste si místo, kam se velmi rádi vracíte. Berete to již jako rituál, že toto místo navštěvujete s určitou pravidelností. Jinak si to ani představit nedokážete.

+ IZOLACE

Cesta do zahraničí je již na spadnutí, pojedete však jen přes hranice na vyřízení neodkladné záležitosti a vrátíte se zpět.

+ OKOLÍ

Vaše práce spočívá v obchodování, proto vás čeká pracovní schůzka s večeří, kde sjednáte dobré podmínky zakázky.

+ PŘEKÁŽKY

Milujete hory a také se tam brzy vydáte, jelikož dovolená se blíží. Procestujete mnoho zemí a zastavíte se i na horolezecký výstup, který ve vás zanechá nejednu vzpomínku.

+ ROZHODNUTÍ

Stojíte před rozhodnutím a nevíte, kudy se vydat dál. Správné řešení přijde dřív, než si myslíte, ale od osoby, od které byste to čekali nejméně.

+ ZTRÁTA

Toužíte po mnoha věcech, ale stále nemůžete dojít jejich naplnění. Zkuste se obrátit na člověka, který by vám mohl alespoň částečně pomoci.

+ LÁSKA

Láska si nevybírá, lidé ano. To, že jste se zamilovali do cizince i proti vůli rodičů, není v žádném případě vaše vina, už proto, že s tímto člověkem budete velice šťastni, ač to tak nevypadá už kvůli jeho národnosti a zvykům.

+ VZTAH

Chystejte se na svatební cestu, která předčí vaše očekávání.

+ TAJEMSTVÍ

Milujete cizí země i města, proto se zúčastníte poznávacího zájezdu. Mnohé se tímto dozvíte a bude vám to ku prospěchu nejen pro rozšíření vašich obzorů, ale také pro získání uznání mnoha lidí, kteří vás mají spíše za negramoty.

+ ZPRÁVA

Objednali jste si zboží z ciziny, ale to ne a ne přijít. Budete se muset připomenout, abyste se ho dočkali. Bohužel toto zboží se nedá jinde objednat, proto vám nezbývá nic jiného, než být trpěliví.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je velký cestovatel, cestování má jako svůj koníček i jako práci.

+ SEX

Je na čase zorganizovat volný čas pro rodinu a vyrazit s nimi na výlet do přírody či po poznání našich hradů a zámků, budete na to dlouho vzpomínat, ač se vám nyní do toho moc nechce,

+ ŠTĚSTÍ

Vaše dovolená bude směřovat do teplých krajů. Budete chodit po památkách, ležet u moře a chytat bronz.

+ MYŠLENKY

Na cestování nemáte dostatek finančních prostředků, proto cestujete jen prstem po mapě. Do země svých snů se jen tak nepodíváte, pokud nezměníte svoje postoje.

+ ČINNOST

Na cestu se klidně vydejte, lepší doba již výt nemůže. Na cestě vás nečeká žádná překážka, jde o zcela bezpečnou jízdu.

+ FINANCE

Máte možnost zbohatnout, nejen finančně ale i duševně. Finanční zbohatnutí vás čeká díky smlouvě s člověkem, který se neobává žádného nebezpečí a totéž očekává od vás.

+ POVOLÁNÍ

Na služební cestu se již přichystejte, nepojedete sami, proto dejte pozor na klepy.

+ OSUD

O cestě, na kterou se chystáte, jste již rozhodli dávno, a to nejen vy, ale i vaši bližní.

 

☆ IV. JISTOTA ☆

 + DOBRÉ ZPRÁVY

Uvažujete již dlouhou dobu o novém bydlení a nyní se vám naskytne dobrá příležitost na tuto změnu.

+ PŘEKVAPENÍ

Nemáte si na co stěžovat, každý vám jen tiše závidí váš šťastný domov, který si snažíte udržet i za cenu ústupků.

+ TOUHA

Je na čase zvednout kotvy a odjet z domova, směrem k dobrodružství. Máte celý život před sebou, využijte všech příležitostí, které se vám nabízejí.

+ TRVÁNÍ

Dlouho jste nebyli nikde na dovolené, menší rekreaci si zasloužíte. Pojedete sice jen na víkend, ale romantický.

 + STRACH

Nechte pročistit komín, zkontrolovat kotel, dřív než se stanete lidmi bez domova.

+ KOMPLIKACE

Nerozumíte si s ostatními členy rodiny, zvláště s těmi, co bydlí s vámi pod jednou střechou. Je to generačními rozdílnými názory.

+ NEMOC

Je už na čase pustit se do oprav domu i bytů, nebo by škody mohly být nedozírné. Omítka neviděla opravu ani nepamatuje a vnitřek by také potřeboval renovaci.

+ SETKÁNÍ

Máte domeček se zahradou, kde trávíte mnoho volného času. Je vhodná doba na trvalé přestěhování, již je vše hotovo a nic vám v tom nebrání.

 + NEBEZPEČÍ

Končí vám nájemní smlouva a její prodloužení je v nedohlednu. Ani nemusíte dostat výpověď z bytu, skončením smlouvy tato povinnost oznámit vám cokoliv odpadá. Začněte si hledat něco jiného, rodina vám v tomto nepomůže, jelikož vám již jednou z jejich strany pomocná ruka podána byla.

+ KOMUNIKACE

Nejste hádaví, ale se sousedy jsou rozepře na denním pořádku. Ne, že by se jim na vás něco nelíbilo, je to závist, která hýbe jejich nitrem. Neospravedlňujte se před nimi, oni si to nezaslouží.

+ MALÉ PROBLÉMY

Váš příbuzný vám odkázal dvě nemovitosti, ale nejste jediní dědicové, přímá linie tohoto člověka napadne závěť, a bude chtít vyplatit. Buďto obětujete peníze na obhajobu, nebo je vyplatíte. Na tyto nemovitosti si však počkáte, bude se to táhnout několik let.

+ NOVINA

I když máte malý byt, nic jiného nepotřebujete. Udělali jste si ho velice útulný, každý k vám chodí rád na návštěvu a vám to takto vyhovuje.

+ PODVOD

I když byste rádi bydleli ve svém, nemovitost, kterou jste si vyhlédli, není vhodná k bydlení. Na první pohled se zdá vše v pořádku, proto si s sebou na prohlídku této nemovitosti vezměte člověka, který tomu alespoň trochu rozumí. Běžte od toho nebo to vezměte pouze z důvodu ceny, nemovitost nechte zbourat a na základech nechte postavit jinou, cena zodpovídá ceně stavebního pozemku, ba je dokonce výhodná.

+ DŮVĚRA

Nemovitost, kterou vlastníte, je  velmi stará, bude na ní práce víc než dost. Pokud nevíte co s penězi, opravujte, ale opravy celé nemovitosti se za celý svůj život nedočkáte, nebo ji nabídněte k prodeji a pořiďte si nemovitost, do které nebudete jen utápět své finance.

+ VYJASNĚNÍ

Plány, které se stvořily ve vaší mysli, můžete začít uskutečňovat.

+ VELKÉ ZMĚNY

Je na čase jít o dům dál a přestěhovat se do většího, jinak se s rozrůstající rodinou jen sotva vměstnáte do tak malého bytu.

+ VĚRNOST

Z vašeho bydliště vás nikdo nedostane, řádně se staráte o to, aby byl váš dům či byt vždy útulný. Máte rádi nejen to místo, ale i sousedy, v klidu zde dožijete svůj život.

+ IZOLACE

Budete obviněni z nezákonné činnosti a ocitnete se na policejní služebně. Povede to až k soudu, kde ve vašem případě je přiznání opravdu polehčující okolnost.

+ OKOLÍ

Dojíždíte za prací, je lépe vyřídit si v blízkosti zaměstnání ubytování a ubytovna se zdá jako prozatím nejlepší nápad.

+ PŘEKÁŽKY

Ocitnete se ve vězení, kam po právu patříte. Soudy se ve vašem případě nemýlí, zauvažujte nad svým budoucím životem, zda v trestné činnosti budete pokračovat či ne.

+ ROZHODNUTÍ

Stojíte před složitou volbou, kdy se musíte co nejdříve rozhodnout ze dvou možností. Ukvapené rozhodnutí bývá občas špatné, ve vašem případě se toho

obávat nemusíte. Dejte na svou intuici.

 + ZTRÁTA

Svou neopatrností můžete přijít o svůj domov. Přečtěte si pozorně nájemní smlouvu i domovní řád, a snažte se podle toho chovat.

+ LÁSKA

Nedáte dopustit na svůj dům. Ať si ostatní říkají, co chtějí, vás jen tak něco nerozhází.

+ VZTAH

Přemýšlíte o koupi družstevního bytu a převedení do osobního vlastnictví, jen peněz je vám velmi líto. Vyplatí se vám však vlastnit takový byt, když se pak budete muset domluvit se všemi vlastníky v domě a to není jednoduché, zvlášť když ne se všemi vycházíte v dobrém.

+ TAJEMSTVÍ

Koupí nemovitosti vaše starosti teprve začínají. Začněte s evidencí do katastru nemovitostí.

+ ZPRÁVA

Dostanete nabídku k bydlení, o které již značnou dobu usilujete. Zvažujete, zda tuto nabídku přijmout či ne.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je vysloveně vázán na svůj domov, opouští ho jen v případě odchodu do práce, ve volném čase ho neopouští. Velmi mu záleží na jeho rodině.

+ SEX

Připravte se na návštěvu, kterou musíte se svou rodinou absolvovat, nesmíte na této rodinné události chybět.

+ ŠTĚSTÍ

Máte vše, na co jen pomyslíte, a přesto se cítíte jako největší chudák. Stále vám něco chybí, stále hledáte a nenacházíte, ale přitom nevíte co.

+ MYŠLENKY

Bydlíte na velmi slušném místě, váš dům či byt se zaslouží také o váš úspěšný profesní život.

+ ČINNOST

Získáte velmi lehce vlastní dům, rozhlédněte se kolem sebe, kdo by se dal tak snadno ulovit.

+ FINANCE

Váš dům byl velice drahý, na první pohled stál přiměřeně, ale investice do něho budou několikanásobné a v konečném důsledku vás tento dům vyjde dráž než nově postavený.

+ POVOLÁNÍ

Hledáte dům pro své podnikání a již brzy ho objevíte. Bude na místě, které bude

nepřehlédnutelné a pro vás tedy velmi vhodné.

+ OSUD

Na domě, o který máte zájem, leží věcné břemeno. Vše si nejprve rozmyslete, zda chcete mít v domě nájemníka, o kterého nestojíte a který je součástí domu.

 

☆ V. TRVÁNÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Váš plán je velmi dobrý a zrealizujete ho v pravý čas. Nic vám nestojí v cestě, dokonce všichni, zdá se, jsou tomu také nakloněni.

+ PŘEKVAPENÍ

Vaše zdraví nemůže již být lepší, navíc si ho udržíte velmi dlouho. Jen s tou čistotou to nepřehánějte, nebo si navodíte nemoc přehnanou péčí.

+ TOUHA

Vaše cesta životem bude velmi dlouhá, potkáte na ní mnoho dobra i zla. Jste ve skrytu duše čestný člověk, proto zlo budete chtít potrestat a nejednou se obrátí proti vám.

+ JISTOTA

Byť netoužíte cokoliv vlastnit, jelikož se domníváte, že jste tím jen trestáni, chalupu máte po rodičích a velmi rádi na ní jezdíte.

+ STRACH

Obáváte se překážek, zvláště těch, které zanechají dlouhodobější neštěstí, celkem oprávněně. Život se s vámi nemazlí.

+ KOMPLIKACE

Zajděte si na procházku, les skýtá mnoho krásných věcí a dojmů. Poslouchat šumění stromů, praskání větviček pod nohama či zpěv ptáků.

+ NEMOC

Dejte pozor na onemocnění, jelikož byste se ho nemuseli zbavit. Jste více náchylní a i banální nemoc by vám mohla ublížit.

+ SETKÁNÍ

Velmi dobrá kamarádka za vámi přijede, jelikož bude v úzkých, a záleží jen na vás, zda jí vyjdete vstříc. Pozor si však dejte na ní i vašeho přítele, mohla byste přijít o oba.

+ NEBEZPEČÍ

Vaše trauma spočívá v nenaplněné lásce, na kterou stále myslíte a nedokážete ani po letech odpustit.

 + KOMUNIKACE

Skoro nikdy neonemocníte, a když , tak i s vysokými horečkami. Také jednu z nich můžete letos očekávat.

 + MALÉ PROBLÉMY

Jste velice bezstarostní, až flegmatičtí. Nic vás nezajímá, před problémy se snažíte utéct.

+ NOVINA

Vaše dítě onemocní velmi zdlouhavou nemocí, které lze ale zabránit nepoužíváním vody z veřejných vodovodů. Dostane se tam látka, která

 normálním lidem neublíží, ale pro vaše dítě by mohla mít stálé následky.

 + PODVOD

Váš způsob života je zlý, nemyslíte na své zdraví ani trochu. Tímto dojdete brzy svého konce, než byste se dočkal odměny za své jednání.

 + DŮVĚRA

Věříte svému příteli, a dobře děláte. Zaslouží si vaší důvěru víc, než kdokoli jiný.

+ VYJASNĚNÍ

Jste velmi poctiví ve své léčbě a dojdete uzdravení, jelikož jste hledali příčinu své nemoci.

+ VELKÉ ZMĚNY

Čeká vás nyní velká změna, která obrátí váš život vzhůru nohama. Připravte se na tuto změnu, poddejte se ji a neodporujte.

+ VĚRNOST

Ptáte se na dlouholetou kamarádku či kamaráda, a přitom zřejmě pochybujete o jejich přátelství či loajalitě. Nic z toho není zapotřebí.

+ IZOLACE

Uměli jste se vysloveně narodit. Žádné závažné komplikace vás v životě nečekají, a to nejen nyní, ale po celý dlouhý zbytek života.

+ OKOLÍ

Nechte si napsat lázně, zasloužíte si odpočinout a nabrat nové síly. Navíc tento rok budete mít k tomu také důvod.

+ PŘEKÁŽKY

Ve svém životě očekávejte mnoho překážek, které budete muset překonat. Máte mnoho karmy, které musíte splnit a proto také nic nemáte snadné a ke všemu se dopracováváte velmi složitě.

+ ROZHODNUTÍ

Budete se muset rozhodnout, jak se svým životem naložit do budoucna. Toto rozhodnutí není vůbec lehké, spíše naopak.

+ ZTRÁTA

Onemocnění se nelze vyhnout, není to ale způsobeno vaší nedbalostí či špatným životním stylem, toto onemocnění vás má něco naučit. Co, na to musíte přijít sami.

+ LÁSKA

Myslíte si, že se vám láska vyhýbá a vstupuje do životů všem ostatním, jen vám ne. I když to nyní vypadá jako nespravedlnost, vězte, že na vás čeká láska na celý život.

+ VZTAH

I když se vám ve vztahu příliš nelíbí, svého partnera neopustíte a vydržíte

v manželství po celý život. Koneckonců nemáte se tak zle.

+ TAJEMSTVÍ

Své tajemství si bedlivě střežíte. Zůstane jen ve vašem nitru, nikdy se o něm nikdo nedozví, s výjimkou pár zasvěcených lidí, kteří ale toto tajemství zachovají.

+ ZPRÁVA

Musíte k lékaři a velmi se toho obáváte. Největší strach máte z výsledků, které se již při příští návštěvě lékaře dozvíte.

+ MILENEC/MILENKA

Našli jste toho pravého, nezbývá než vám přát štěstí, budete ho potřebovat.

+ SEX

Snažíte se před ostatními vypadat velmi harmonicky, nechcete ale ani, aby to ve vašem životě bylo jinak. Vedete velmi spokojený život.

+ ŠTĚSTÍ

Máte mnoho energie, kterou dáváte ostatním lidem. Neprobíhá to na vědomé bázi, ale na té nevědomé. Jste tak otevření pozitivní energii, že z vás prýští do všech stran a ostatní lidé ji přijímají, ale pouze v případě, že se také dokáží otevřít nebo s tímto přijímáním souhlasí.

+ MYŠLENKY

Vypusťte z hlavy všechny negativní myšlenky, ať nemusíte časem vyhledat psychologa.

+ ČINNOST

Už se vaší nemoci obávat nemusíte. Udělali jste vše, abyste se  uzdravili a tato touha vám bude nyní splněna. Nebude to však ze dne na den, avšak vaše cesta k uzdravení je již započata.

+ FINANCE

Neobávejte se o své finance, peníze k vám budou proudit v pravidelných intervalech.

+ POVOLÁNÍ

V dnešní nejisté době si můžete gratulovat, ze současného zaměstnání půjdete až do důchodu, nic mezi tím není, propouštění se tedy bát nemusíte.

+ OSUD

Zamyslete se nad svým životním stylem, podceňujete příznaky nemoci, která se vyvine v komplex onemocnění, které půjde léčit jen velmi zdlouhavě.

 

☆ VI. STRACH ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Velmi se obáváte špatných zpráv, které by mohly  zasáhnout váš další život

velmi intenzivně a s následky.

+ PŘEKVAPENÍ

Dívejte se kolem sebe, sami sebe vedete do neštěstí svým chováním, přispějí k tomu také vaši takzvaní přátelé, před kterými se mějte raději na pozoru.

+ TOUHA

Pokud můžete, raději necestujte, jelikož je jedno, zda cestujete autem, autobusem či jiným dopravním prostředkem, nehoda na cestách již na vás čeká.

+ JISTOTA

Dejte pozor při bouřce, jelikož by mohlo dojít k poškození vaší nemovitosti následkem blesku – je zde nebezpečí požáru.

+ TRVÁNÍ

Neradi navštěvujete lékaře a vše necháváte na poslední chvíli, kdy už je vám tak zle, že za ním musíte. Se zdravím na tom nejste zrovna nejlépe, zauvažujte o preventivních prohlídkách, dokud se s tím dá něco dělat a nepodceňujte to.

+ KOMPLIKACE

Dejte si pozor na ženu, způsobí vám nejen komplikace v životě, ale také vás může uvést do značně nebezpečné  situace.

+ NEMOC

Nemáte zrovna štěstí na nic, vše vám padá na hlavu, je však třeba zatnout zuby a vydržet.

+ SETKÁNÍ

Připravte se na příchod návštěvy, o kterou vůbec nestojíte. Nebude to příjemných pár hodin, ale ze slušnosti to vydržíte bez narážek či urážek.

+ NEBEZPEČÍ

Těžké časy přijdou z ničeho nic, aniž byste je čekali.

+ KOMUNIKACE

Zkuste neprovokovat svého partnera či otce, jelikož v současné době by stačilo málo, a i sebemenší hádka by mohla vést až k násilí.

+ MALÉ PROBLÉMY

 Pomluvám se musíte postavit čelem, rozhodně se s nimi budete potýkat celý život. Mohly by vám však velice zkomplikovat život.

+ NOVINA

Žádný nový začátek neočekávejte, vše zůstane při starém.

+ PODVOD

Ve vaší blízkosti je podvodník a lhář, který na vás bude chtít udělat dojem.

 

+ DŮVĚRA

Setkání se starším mužem již neodkládejte, i když je vám značně proti srsti.

+ VYJASNĚNÍ

Vznášíte se stále v oblacích a nevnímáte, co se kolem vás děje. Otevřete oči a

slepě nedůvěřujte všem a všemu a přestaňte si vše malovat na růžovo.

+ VELKÉ ZMĚNY

I když jsou změny velice lákavé, snažte se nic neměnit, stereotyp vám vyhovuje a nemá cenu na tomto něco měnit.

+ VĚRNOST

Svěřujete se kamarádovi, který si ovšem nic nenechává pro sebe a dál vše šíří. Jeho nespolehlivost vás bude časem velmi bolet.

+ IZOLACE

Očekáváte spravedlnost, které se ale nedočkáte. Stále jsou u moci peníze, kterými vy zrovna nyní nedisponujete, proto se nemůžete divit, že váš spor je příznivě nakloněn druhé straně.

+ OKOLÍ

Vyhněte se lidem, kteří do vašeho života nic nepřináší a spíše od vás jen něco odnáší.

+ PŘEKÁŽKY

Tuto životní překážku nelze jen tak překročit či pominout, budete se s ní muset poprat. Nebude to však tak jednoduché, sami to  zřejmě nezvládnete.

+ ROZHODNUTÍ

Stojíte před důležitým rozhodnutím, a stále nevíte, jak se rozhodnout. Vaše rozhodnutí bude tentokrát velmi špatné, očekávejte následky svého rozhodnutí.

+ ZTRÁTA

Vaše problémy končí, přichází zasloužený klid, ale štěstí prozatím nečekejte.

+ LÁSKA

V lásce máte štěstí, ovšem existuje člověk, který se do vás zamiloval, a který vám bude dělat problémy. Bude se vám připomínat víc, než vám to bude milé.

+ VZTAH

V poslední době máte pochyby ohledně vztahu. Jste mrzutí a odráží se to i na komunikaci s partnerem. Do vztahu  přichází menší problémy, které je zapotřebí řešit.

+ TAJEMSTVÍ

Musíte vyřešit neodkladnou záležitost, jak se zdá, ale nevíte jak. Nechte to ještě nějakou dobu být, sice se to samo nevyřeší, ale až přijde správný čas, řešení vás napadne samo.

+ ZPRÁVA

Zprávy, které vás nepotěší, obdržíte z nemocnice. Je třeba se začít  neodkladně

léčit.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je duševně velmi citlivý, jakékoliv negativní zprávy ho velmi rozruší.

+ SEX

Žijete dvojí život a měli byste se rozhodnout, ke komu se přikloníte. Na nevěru musí být sice dva, ale vy to  zvládnete sami, aniž by se váš partner přičinil. Možná právě jeho přehnaná péče vás vhání do jiného náručí.

+ ŠTĚSTÍ

Doteď byl váš život celkem bezstarostný, dostali jste vše, co jste si usmysleli, a nyní nastal konec dobrých dnů.

+ MYŠLENKY

Vaše deprese mají souvislost s vaším sexuálním životem a milencem na jednu noc, doma máte muže, se kterým jste už hezkou řádku let, ale pro vás onen románek znamenal víc, než celý život s vaším partnerem.

+ ČINNOST

Cítili jste se velice dlouho zabezpečeni po všech stránkách, nyní nastal konec tomuto období s koncem vztahu. Budete se muset o sebe postarat sami.

+ FINANCE

Vaše finanční situace se velice zhoršila, ale ne vaším vlastním přičiněním. V zaměstnání vyplácí čím dál tím méně peněz a to vás nutí sahat hlouběji do své peněženky a dokonce i na své finanční rezervy.

+ POVOLÁNÍ

Dochází k vydírání na pracovišti, a to je zlé. Nepodrobujte se člověku, který si na vás léčí své mindráky a postavte se mu. Dnes sice není lehké nalézt práci, ale šikanovat se nenechte, ani kdybyste měli odejít.

+ OSUD

Starosti vám působí nejen děti, ale i ostatní lidé, se kterými se musíte stýkat a na kterých vám záleží. Můžete hodit vše za hlavu a užívat si bezstarostného života, který vám po právu náleží.

 

☆ VII. KOMPLIKACE ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Partnerský trojúhelník se již déle  tajit nedá, milenka se již brzy přihlásí o svá práva sama. Tolik slibů, už není ani poznat, co je pravda a co lež.

+ PŘEKVAPENÍ

Jste velice šťastni jak po rodinné, tak i sexuální stránce.

+ TOUHA

Chystá se vás poctít svou návštěvou žena ze zahraničí, na kterou jste si již párkrát vzpomněli. Toto setkání bude přínosné pro obě strany , avšak vaší drahé polovičce se to moc zamlouvat nebude.

+ JISTOTA

Přestěhovali jste se a v novém domově se vám nelíbí, jelikož vyvstávají skryté vady. Trávíte proto veškerý svůj volný čas raději v práci.

+ TRVÁNÍ

V okolí máte velmi nemocnou ženu, která by uvítala jakoukoliv pomoc, jelikož je na všechno sama.

+ STRACH

Pozor si dejte na ženu, která se snaží vetřít do vaší přízně. Budou s ní velké nepříjemnosti, proto volte slova, která před ní vypouštíte, zneužije každé vaší slabosti.

+ NEMOC

Vaše nemoc projde dalším stadiem, kdy očekávejte spíše mírné zhoršení vašeho zdravotního stavu. přispěje k tomu také další onemocnění.

+ SETKÁNÍ

Vaše kamarádka se ničeho nebojí, ani seznámení s lidmi na vyšších místech. Dokáže se vetřít do jejich přízně a také vám zajistit mnohé výhody.

+ NEBEZPEČÍ

Studujete a právě nyní se začínají objevovat komplikace, které musíte chtě nechtě překonat. Obáváte se zcela zbytečně, že roky strávené studiem byly zbytečně promarněný čas, jelikož problémy začnou mizet stejně jako se objevily. V žádném případě nepanikařte a dejte si na chvíli pauzu, o vašich studijních kvalitách nemůže být sebemenších pochyb.

+ KOMUNIKACE

Tchýně jsou kategorie sama o sobě, a pokud jde o vztah váš a vaší tchýně, sice jste si do oka nepadli, ale vycházíte spolu celkem na přátelské rovině. Očekávejte však menší hádku z její strany, kdy vám vytkne věci, které jí tíží a nelíbí se jí. Berte to jako pročištění vzduchu a v klidu jí také povězte, co se vám nelíbí. Budete mít mezi sebou jasno, jen zbytečně nekřičte.

 

+ MALÉ PROBLÉMY

Těžkosti odeznívají, nastupuje zasloužený čas klidu, kdy si můžete probrat uplynulé období a vyhnout se dalším nepříjemnostem.

+ NOVINA

Obávejte se těhotenství své milenky, jelikož vašeho potomka se nebude chtít vzdát a způsobí vám tím značné komplikace.

+ PODVOD

Neupřímných lidí je kolem vás víc než dost a noví stále přibývají. S některými z nich musíte také žít, nejde zavřít dveře a dělat, že neexistují. Máte nakročeno k tomu, abyste byli jako oni, ale vám se jejich jednání příčí, proto uděláte vše proto, aby vás nijakým způsobem neovlivnili.

+ DŮVĚRA

Setkáte se se ženou, která má respekt a důvěru mnoha lidí a i vy ji požádáte o radu. Jejích rad již využili mnozí, tak se neostýchejte a v klidu ji povězte vše, co vás trápí.

+ VYJASNĚNÍ

Zajímáte se o výklad karet a esoteriku obecně. Ještě vám chybí malý krůček k tomu, abyste mohli toto poslání šířit ve velkém dál. Prozatím pomáháte lidem s vaším nejlepším svědomím, zkuste do toho dát víc než jen své srdce. Tomuto poslání musíte obětovat celý život.

+ VELKÉ ZMĚNY

Problémy s tchýní povedou ke změně bydlení, kdy je již na čase, abyste se osamostatnili a nenechali vládnout tchýni vaší domácnosti.

+ VĚRNOST

Snažíte se s každým vyjít po dobrém a i přátelství si ceníte, prozkoumejte však přátelství svých kamarádů, abyste posléze nebyli zklamaní ze zjištění, že ne každý to s vámi myslí stejně dobře jako vy.

+ IZOLACE

Zajděte za svou matkou, cítí se velmi osaměle. Má starosti nejen se sebou a svým milostným vztahem, ale také o vaše dosud nenarozené miminko.

+ OKOLÍ

Stále chcete někam patřit, být součástí nějaké společnosti, avšak dobře zvažte důvody, které vás  k tomu vedou. Osamělost a touha mít přátele nejsou dostatečné důvody, navíc byste se mohli dostat do špatné společnosti a sklouznout lehce pod hranu zákona.

+ PŘEKÁŽKY

Zhrzení lidé jsou těmi nejhoršími nepříteli, ať se s nimi rozejdete v dobrém či ne. Také takovýto člověk se kolem vás pohybuje, zbystřete proto svou pozornost a nepřehlížejte náznaky, které jsou vám předkládány.

+ ROZHODNUTÍ

O svém rozhodnutí, které jste již učinili, začínáte po právu pochybovat. Rozhodli jste se velmi špatně a nyní ponesete následky. Nic se ale nejí tak horké, jak se to uvaří. Proto dostanete další možnost, jak s ní naložíte, bude záležet už jen na vás.

+ ZTRÁTA

Ztráta milovaného člověka  způsobí určitou stagnaci, ale věci se pohnou díky tomu kupředu a vy poznáte také kladnou stránku této věci.

+ LÁSKA

Volte slova při výkladu, sedí proti vám žena opačného zaměření, milující ženy. Je s tím srovnána i přes nepřízeň její rodiny, toto jí mrzí a proto přišla za vámi. Nečeká, že ji budete radit, jak vést svůj milostný život, ale co by mohla udělat, aby ji její rodina neodsuzovala.

+ VZTAH

I zde važte slova, jelikož tazatelka není připravena dozvědět se pravdu o nevěře jejího partnera. Využijte trochu psychologických schopností, a sdělte ji to šetrně a zdůrazněte také možnosti, které má a čím k této nevěře dopomáhá.

+ TAJEMSTVÍ

Vaše tajemství bude uchováno, střežíte si je velmi pečlivě před okolním světem.

+ ZPRÁVA

Vaše matka by i ráda povídala, ne z nějakého důvodu, ale jen proto, aby vás slyšela. Proto vám také zatelefonuje, když si neuděláte čas zajít za ní na návštěvu.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel sedící naproti vám je velmi výřečný, avšak vše, co praví, není pravda. Neposlouchejte jeho historky a dívejte se pečlivě do karet.

+ SEX

Vaše sexuální potíže vás velmi tíží, ohrožují váš vztah, jelikož váš partner pojal podezření, že máte někoho jiného. Zvažte možnost návštěvy lékaře a rozhovoru se svým partnerem.

+ ŠTĚSTÍ

Dostali jste se do situace, která byla špatně pochopena. Je na vás, abyste vše vysvětlili.

+ MYŠLENKY

Velké překážky vám osud připravil, a stále na ně myslíte. Nepřemýšlejte o důsledcích, přitížilo by se vám.

+ ČINNOST

Váš vztah se synem se komplikuje a to je jen začátek. Vás to trápí, on se tím

baví, chcete nalézt cestu k jeho srdci, a to není jednoduché.  Prozatím to nechte

být tak, jak to je. 

+ FINANCE

Žádáte již o třetí půjčku, doposud vždy bez úspěchu. Nezoufejte, ale žádejte jen od bank, půjčka z nebankovního sektoru vám zamotá hlavu.

+ POVOLÁNÍ

S vaší matkou velmi dobře vycházíte, ale měli byste se začít stavět na vlastní nohy, vždy tu nebude a poté vaše závislost na ni může váš život značně zkomplikovat.

+ OSUD

Váš život značně zkomplikovala určitá událost, ale už je se vším konec.

 

☆ VIII. NEMOC ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dobré zprávy neočekávejte, tyto zprávy budou spíše velmi smutné, i když povedou k dobrým věcem.

+ PŘEKVAPENÍ

Po všech útrapách, které jste poslední dobou zažívali , se vše začíná obracet na lepší cestu. Vaše trpělivost se vám nyní začíná vyplácet.

+ TOUHA

I lesní cesta může značit velké nebezpečí, pokud si nedáte dostatečný pozor. Po bouřce raději do lesa nechoďte, pádu stromu byste se nemuseli vyhnout včas.

+ JISTOTA

Vaše jistoty v bydlení jsou ohroženy. Přijdete o domov svou neopatrností, kdy dáte do zástavy svůj dům či byt , ale nebudete schopni splácet.

+ TRVÁNÍ

Velice se snažíte dosáhnout vysokého postavení, ale nevede se  vám. Pokládáte si otázku, proč tomu tak je. Možná jen nenadešel čas, nebo vám úspěch nebyl souzen. Nejste velmi ambiciózní, vše chcete mít hned a děláte mnoho chyb.

+ STRACH

Máte strach z nadcházejícího období, které je velmi deprimující. Měli jste úspěch a autoritu, ale nevážili jste si těchto darů, proto vám budou na nějaký čas odebrány. Je třeba naučit se pokoře a vše se zas v lepší obrátí.

+ KOMPLIKACE

Jste citliví lidé a každou léčbu snášíte mnohem hůře než ostatní. Proto také nemoci bývají  zdlouhavé, a to dokonce i banální jako je třeba chřipka. Obraťte se na přírodu, ta poskytuje mnoho léčiv, které vám pomohou sice stejně jako léky, budete je však lépe snášet.

+ SETKÁNÍ

Odmítnete člověka, který vám nabízí nejen své srdce, ale i majetek. O nic takového nestojíte a tento člověk je vám velice nepříjemný, ale on odmítnutí chápe jako zradu a bude se mstít nejen na vás, ale i na vašich bližních. Některým lidem se zkrátka NE neříká, a když už, tak  způsobem, díky němuž pochopí, že o vás vlastně ani nestojí a že na to přišel sám.

+ NEBEZPEČÍ

S vašimi zdravotními problémy je to zlé, zvláště když se i ten nejbližší člověk k vám otočil zády a vy nemáte žádnou podporu a tedy ani chuť do života.

+ KOMUNIKACE

Neradi se hádáte a totéž žádáte od ostatních. Vždyť vše se dá vyřešit v klidu, tak proč pouštět uzdu svým emocím?

 

+ MALÉ PROBLÉMY

Máte starosti s dětmi, kteří mají svůj rozum a nejlépe vědí, co dělat. Vás ale jejich problémy trápí, byť oni si s tím velkou hlavu nedělají.

+ NOVINA

V dnešní složité době, kdy si nemůžete být jisti prací, vaše dítě onemocní a vy si nemůžete dovolit zůstat s ním doma, ani nechat ho doma samotné. Proto zvažujete, kdo by se o něj eventuelně postaral, ale cizím lidem byste ho nesvěřila.

+ PODVOD

Stanete se svědky zločinu, ale budete mít zábrany mluvit. Díky vám může být ale odhaleno mnohem víc zločinů, než si myslíte, proto odhoďte stranou obavy a spolupracujte.

+ DŮVĚRA

Váš příbuzný skonal a nyní nastává rozdělování majetku. Problémy vyvstanou s ostatními příbuznými, kdy budou chtít svůj díl, objeví se i příbuzní,které jste nikdy v životě neviděli.

+ VYJASNĚNÍ

Jste velice důvěřiví a to vás uvrhne do neštěstí. Ale máte kolem sebe dostatek lidí, kteří naštěstí umí rozeznat lest, kterou na vás ostatní chystají.

+ VELKÉ ZMĚNY

Žádné změny vás nečekají, vše zůstane při starém.

+ VĚRNOST

Vaše přátelství s člověkem, kterému jste velice věřili už od malička, je u konce. Tento člověk myslí jen na svůj prospěch a zapomněl na ušlechtilé vlastnosti, kterými oplýval.

+ IZOLACE

Připravujete se na operaci, je třeba být hospitalizováni v nemocnici a velmi dobře se na ni připravit. Se zákrokem jste velmi dobře seznámeni a se vším souhlasíte.

+ OKOLÍ

Nejen v okolí dušiček vzpomínáte na své milované, kteří už mezi vámi nejsou a ani být nemohou. Proto jste na hřbitově víc než doma. Je vám tam velice dobře.

+ PŘEKÁŽKY

Stále myslíte na problémy, které se na vás valí, a ještě jim není konec. Tato skutečnost se vám nelíbí ani trochu, navíc ji budete muset neodkladně řešit.

+ ROZHODNUTÍ

I když máte na výběr ze dvou variant, ve skutečnosti se rozhodnout nemusíte, necháte rozhodnout druhé. V této záležitosti byste se stejně nejspíše rozhodli špatně, tak toto je menší zlo než by způsobila vaše volba.

+ ZTRÁTA

Po dlouhé nemoci přijde zasloužené uzdravení. Není vám souzeno déle trpět, dostali jste druhou šanci, tak se jí chopte a naložte podle svého uvážení.

+ LÁSKA

Milujete svého partnera a on si toho vůbec neváží. Jen vás trápí, nechává si zadní vrátka a neumí se rozhodnout. I když s vámi žije pod jednou střechou, spíše se jen k vám chodí najíst a občas vyspat, ostatní čas tráví s člověkem, který  si lásku sice také zaslouží, avšak ne jako vy. Měl by se rozhodnout, zda chce být s vámi, a pak se vším všudy, tedy i s intimním životem, nebo vás opustit a odejít za někým jiným. Neočekávejte změnu v jeho chování, sbalte mu kufry a nekoukejte na to, že je otcem vašeho dítěte. Děti přeci navštěvovat může, ale vy se alespoň přestanete utápět v naději, že by se mohl vrátit.

+ VZTAH

Váš vztah se rozpadá, víte to a přesto s tím chcete stále něco dělat, nechcete to vzdát. Oba jste si tak podobní, a proto to také mezi vámi neklape. Máte stejné názory, bohužel i na rozdělování práce v domácnosti, výchovu dětí. Jeden z vás něco zakáže, druhý to povolí. Nevybudovali jste si ani autoritu před dětmi, natož před sebou samými. Měli byste si dát na nějaký čas pauzu,jen na utřídění myšlenek. Rozmyslete si, jak chcete žít dál.

+ TAJEMSTVÍ

Máte spoustu příznaků, ale lékaři stále nevědí, jakou nemoc vlastně máte. Posílají vás na různá vyšetření, snad již neexistuje odvětví lékařství, které jste neabsolvovali. Nemoc, kterou máte, nikdo nezná, a přitom nepochází ani z psychiky.

+ ZPRÁVA

Očekáváte zprávu, která by vyřešila vaší bytovou i existenční otázku, ale stále nepřichází. Něco jste udělali špatně nebo nedostatečně, a nyní čekáte marně.

+ MILENEC/MILENKA

Procházíte složitým obdobím, kdy se spoléháte jen sami na sebe, a ani sobě příliš nevěříte.

+ SEX

Nebaví vás sex, a vy si lámete hlavu s tím, zda je to partnerem nebo vámi. Nebojte se mluvit o tomto problému se specialistou, vaše sexuální problémy se dají řešit, a celkem v krátkém čase.

+ ŠTĚSTÍ

Přichází konec štěstí, kdy je na čase prožít také něco negativního, abyste si svého štěstí opět vážili. Momentálně s ním zacházíte jako s něčím samozřejmým, proto vám bude odejmuto a vráceno podle zásluh.

+ MYŠLENKY

Přišli jste o miminko a stále se s tím nechcete smířit. Vidíte svět velice černě, vaši blízcí nevědí, co si s vámi počít a volají k vám jednoho psychologa za druhým. Vy se svůj zármutek snažíte utlumit dalším těhotenstvím, které však nepřichází. Zkuste svůj smutek ventilovat, třeba malováním či jinou podobnou činností a opět začněte chodit do práce, ať přijdete na jiné myšlenky. Poté i další miminko půjde snáze, ale nemáte kam spěchat.

+ ČINNOST

Dostáváte se do nejistoty a nevíte, co bude s vaší budoucností. Byli jste u kartářky a ta vám ji nastínila velice černě, ač to není tak zlé a vy nyní nevíte, co si z jejího výkladu vzít a co ne. Použijte  i v tomto případě rozum, nebo se obraťte na jiného esoterického poradce, jelikož tato kartářka zřejmě nemá psychologické vzdělání, jelikož neodhadne, jak má kterou skutečnost sdělit.

+ FINANCE

Zavzpomínejte, od koho jste si co vypůjčili. Nejspíše jste zapomněli na jistou půjčku, chystá se k vám exekutor, proto dejte dohromady všechny své pohledávky.

+ POVOLÁNÍ

Jste velice pracovití a přesto si na postup musíte ještě nějakou dobu počkat. Na vyšší místo nastoupí člověk, který si to zaslouží ze všech nejméně a který vás bude jen sekýrovat.

+ OSUD

Trápí vás spoustu věcí, a jelikož jste velmi citliví a vše si berete, nastoupili také zdravotní problémy. Vašemu trápení již bude brzy konec.

 

☆ IX. SETKÁNÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Velmi dobré kamarádky se k vám chystají na návštěvu, přichystejte jim tedy i vy pěkné uvítání a pohoštění. Vídáte se sice často, ale toto bude velmi slavnostní příležitost, i když o tom nemáte zatím ani zdání.

+ PŘEKVAPENÍ

Chystáte se na zdvořilostní návštěvu, kterou párkrát do roka musíte uskutečnit. Tentokrát však odejdete dřív, než se stačíte posadit.

+ TOUHA

Rozhodli jste se podnikat a vaše podnikání spočívá v nákupu a prodeji zboží, včetně rozvozu a poslání přes zásilkovou službu. Vše posíláte nejraději obchodním balíkem a také lidé to vyžadují. Rozjíždí se vám to velmi slibně.

+ JISTOTA

Vaše sestra vám chystá neobvyklý dárek – brigádu. Nejspíše si myslí, že vás toto

velmi potěší, již je vše domluveno a vy o ničem nemáte ještě ani ponětí.

+ TRVÁNÍ

Pokud už někoho nazvete svým přítelem, tak si musíte být jisti, že si toto postavení ve vašem životě zaslouží. S jedním přítelem si ale být jisti můžete, jedná se o přítele, který vám bude věrný až do konce života. Jel by za vámi kamkoliv, udělal by pro vás cokoliv. Jen nesklouzněte k jeho zneužití a ponižování.

+ STRACH

Počítejte s velmi nepříjemnou návštěvou, nebudete zrovna nadšeni, ale musíte to přetrpět. Návštěva sociální pracovnice je vždy frustrující, ale nemusíte se obávat, vše dopadne dobře.

+ KOMPLIKACE

Rodinné setkání nemůže nic pokazit, jen možná vaše špatná nálada. Nechce se vám mezi mnoho lidí, vaše rodina vždy pozve velký počet lidí bůhví z kterého kolene, ani všechny osobně neznáte.

+ NEMOC

Smutné období pro vás ještě zdaleka nekončí, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Nemusíte chystat bůhvíjakou pohřební hostinu, i malé pohoštění v této těžké době bude stačit.

+ NEBEZPEČÍ

Již za nedlouho obdržíte pozvánku na velkou oslavu, kde vypukne skandál na mezinárodní úrovni. I když se budete snažit držet stranou od všech i všeho, budete do něho zapleteni také.

+ KOMUNIKACE

Se svou sestrou nemáte příliš harmonický vztah, proto je na čase vážně si

promluvit  a nalézt k sobě cestu. Je přeci malicherné se jen dohadovat a dívat se na sebe skrz prsty, když byste mohli být v bližším kontaktu. Máte společné zájmy, názory, ale také milence.

+ MALÉ PROBLÉMY

Čeká vás velká událost ve formě oslavy, příbuzní vám chystají společný dar, na který se složili. Tento dar vás jistě velmi překvapí, jelikož takovou originalitu jistě nečekáte.

+ NOVINA

V dnešní době je snad již každý opatrný, ale vy budete mít možnost setkat se s člověkem velice naivním, který si nechá kdeco namluvit a také všemu a všem bezmezně důvěřuje. Na vás je, uvítat ho v dnešní džungli a naučit ho se o sebe postarat.

+ PODVOD

Existuje člověk, od kterého byste nečekala žádnou faleš a podraz už vůbec ne. Je

jím vaše dobrá přítelkyně, na kterou si nyní budete muset dát pozor. Máte totiž něco, co ona velmi chce a nepřestane, dokud to nedostane.

+ DŮVĚRA

S vaší prací jsou nadřízení velice spokojení, proto také očekávejte malý dárek ve formě prémií.

+ VYJASNĚNÍ

Nemoc se vám stále vrací a ani lékaři si s ní již nevědí rady. Stále nemohou přijít na to, proč tomu tak je. Vyhledáte pomoc léčitele, i když jste stále přesvědčeni, že jsou to jen šarlatáni. Je to ale vaše  poslední možnost.

+ VELKÉ ZMĚNY

Toužíte mít stále něco nového, a v tomto vám váš partner vyjde vstříc. Zapomeňte ale na svůj starý život, s tímto dárkem vám začíná život nový. Znamená to hodně omezování, málo času pro sebe a své blízké. Je to závazek na celý život.

+ VĚRNOST

Žijete vedle sebe již hodně dlouho a z vašeho vztahu pomalu, ale jistě mizí zamilovanost a vzájemná přitažlivost. Máte vedle sebe dobrého přítele, se kterým můžete rozebrat cokoliv, ale láska se úplně vytratila.

+ IZOLACE

Je na čase osamostatnit se a odejít na nějakou dobu do ústraní. V soukromí můžete přemýšlet o svém životě, o kladech i záporech.

+ OKOLÍ

Blíží se období plesů a vy stále nemáte vhodné šaty, byť máte šatů plný šatník. Žádné se vám nyní nehodí, jelikož jste vyměnili partnera a tak chcete také vyměnit svůj šatník včetně stylu a barev. Chtělo by to něco vyzývavého, a přitom

nevinného.

+ PŘEKÁŽKY

Čekáte hosty, máte nachystáno pohoštění i program, ale čekáte zbytečně. Hosté se ani neomluví, a to vás bude mrzet nejvíce.

+ ROZHODNUTÍ

Již delší dobu si vaše kamarádka jen stěžuje na svůj život, na svou smůlu, a nechápe, že vás její řeči už přestávají bavit. Snažíte se jí vyhnout, ať již v elektronické diskuzi či při osobním setkání. Vymýšlíte si výmluvy, raději jí řekněte na rovinu, co si myslíte, jinak to zbytečně protahujete.

+ ZTRÁTA

Existuje jen jedna věc na celém světě, která je vám dražší než váš život a tu střežíte jako oko v hlavě. Bohužel právě tato věc vám zmizí a vynaložíte mnoho úsilí, aby se k vám opět vrátila.

+ LÁSKA

Váš vztah dospěl k další fázi, a nyní jsou na řadě zásnuby. Bude to velká událost, kterou si užijete nejen vy, ale také všichni pozvaní. O těchto zásnubách nemáte vědět, vše bude probíhat jako kterýkoliv jiný den, a překvapení se na vás teprve chystá.

+ VZTAH

Máte krásný vztah se svým přítelem a jdete společnou cestou jen s občasnými hádkami. Je na čase přijmout jeho nabídku a říci mu své ANO.

+ TAJEMSTVÍ

Doma nic neřeknete, a vydáte se na schůzku, o které prozatím nemá nikdo nic vědět. I vy sami se tam obáváte jít, tušíte, že by to nemuselo dopadnout dobře, ale přesto to risknete. Necháte však pro jistotu adresu, kam jedete, v šuplíku. Jen pro všechny případy. Kdyby tato schůzka dopadla dobře, měli byste vystaráno na dost dlouhou dobu.

+ ZPRÁVA

Vaše podnikání se slibně rozjíždí a je na čase investovat trochu peněz do reklamních dárků.

+ MILENEC/MILENKA

Váš partner k vám chová ušlechtilé city a jako dar vám dal sám sebe. Přijmete, nebo odmítnete? Záleží na vás, zda tento dar budete opětovat.

+ SEX

Nemáte v poslední době na žádný vztah ani náladu, vyhovuje vám být bez partnera, a tedy i bez závazků a starostí, ale nabídku sexu neodmítnete, zvlášť když je nezávazná.

+ ŠTĚSTÍ

Chystáte se na výlet, a zvažujete zájezd s cestovní kanceláří. Jste z toho nápadu

vysloveně unešeni, již se nemůžete dočkat, až vyrazíte a poznáte nové lidi i s jejich příběhy.

+ MYŠLENKY

Setkáte se s velmi náladovou ženou, která je navíc ještě velmi nešťastná. Pokud nechcete poslouchat její nářky, zkuste se jí vyhnout nebo stanovte pravidla.

+ ČINNOST

Velice vám záleží na určité věci, doslova na ní lpíte a rádi byste ji získali. Ať je to dům či láska či práce, získáte ji jen s obtížemi. Pokud se rozhodnete přesto se nevzdat, bude to dlouhá a náročná cesta k uskutečnění.

+ FINANCE

Ne každému, kdo má potíže s alkoholem, dokážete pomoci. Ženu, kterou potkáte, budete muset předat po čase specialistům, sami si s ní neporadíte. Její závislost na alkoholu je opravdu značná.

+ POVOLÁNÍ

V zaměstnání panují přátelské poměry, můžete se svěřit komukoliv ve vašem týmu, ale přeci jedna kolegyně si vaší důvěru zaslouží nejvíc, jelikož s vámi cítí. Je to velice příjemná dáma.

+ OSUD

Vaší radost způsobenou příjezdem osoby, která vám pomohla dostat se z nejhoršího, končí. Váš život se sice zlepšil, ale nastaly velké komplikace, které již musíte řešit sami.

 

☆ X. NEBEZPEČÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

 Velice rádi sportujete, proto si dejte pozor na své zdraví. Již brzy se do sportu obujete skoro na profesionální úrovni, úrazu se ale téměř vyhnout nedá.

+ PŘEKVAPENÍ

Upadli jste do spárů zlého člověka, který vás jen využívá. Seberte proto veškerou svou vnitřní sílu a vzepřete se mu. Tento člověk je pro vás velice nebezpečný, proto se mějte na pozoru a raději si s ním nic nezačínejte.

+ TOUHA

Vaše plánovaná cesta bude ohrožena. Raději buďte doma a odložte ji, pokud můžete. Jde jen o špatný  termín, tato cesta se uskuteční později.

+ JISTOTA

Jste na tom finančně hodně špatně, nabrali jste si mnoho půjček a nyní nevíte, jak vše splatíte. Chcete požádat o osobní bankrot, ale to je ve vaší situaci nemožné. Dojde k obstavení majetku, pokud nic neuděláte. V záloze máte ještě jedno řešení, tak ho využijte bez výčitek.

+ TRVÁNÍ

Operaci bohužel podstoupit musíte, není jiná možnost. Máte dlouhodobé zdravotní problémy a tato operace by je mohla vyřešit. Oprávněně máte strach, ale vše dobře dopadne, i když váš strach je tak velký.

+ STRACH

Chystáte se udělat největší chybu ve svém životě, ještě vše zvažte a rozmyslete si, zda je to jediné možné řešení. Nebojte se obrátit na člověka, který by vás mohl vyslechnout a tím pomoci.

+ KOMPLIKACE

Ne všichni jsou tací, jak se tváří. Dejte si pozor na velice záludnou ženu, která se chová jako váš přítel. Zneužije vaše důvěrné informace a vám značně zkomplikuje život.

  + NEMOC

Vaše nemoc přijde nečekaně a velice rychle, také její průběh bude rychlý. Nebojte

se svěřit svému partnerovi, on bude stále stát a vaší straně a neopustí vás. Nemoc se dá úspěšně léčit, proto návštěvu lékaře neodkládejte.

+ SETKÁNÍ

Chystáte se na narozeniny blízké osoby, ale dárek, který máte v plánu koupit, není zrovna nejvhodnější. Měli byste zvolit dar decentnější povahy.

  + KOMUNIKACE

Vaše argumenty při hádce by mohli vyjít naplano, proti sobě máte velkého soupeře. Na každý váš argument najde další, ale také každé vaše slovo zneužije proti vám v budoucnu. Proto pokud můžete, řešte vše v klidu.

+ MALÉ PROBLÉMY

Vaši spolupracovníci či přátelé vás chtějí vyprovokovat a proto jdou na to z psychologického hlediska. Nevšímejte si názorů, že něco nedokážete nebo neumíte, dokazovat nikomu nic přeci nemusíte. Vy víte, že to dokážete a to stačí.

+ NOVINA

Dejte pozor na svého potomka a raději ho nikam nepouštějte. Ocitne se v nebezpečí, ze kterého by tak lehce nevyvázl.

+ PODVOD

Je kolem vás mnoho dobrých i špatných lidí. Víte o nich, ale ne o všech. Odhalíte velmi záludného a falešného člověka, o kterém jste si mysleli donedávna jen to nejlepší. Maže vám med kolem pusy a přitom má radost z vašeho neštěstí.

  + DŮVĚRA

Vaše korpulentní přítelkyně si vaší důvěru nezaslouží, proto se od ní raději držte dál. Ne, že by zneužila vaší důvěry, ale i ona se spoléhá na ostatní a nehledí na svůj názor.

+ VYJASNĚNÍ

Dejte si pozor na všechny ostré předměty, hlavně nože. Je velké riziko říznutí či bodnutí. Tato rána bude jen povrchového charakteru.

+ VELKÉ ZMĚNY

Rádi byste uzavřeli životní pojistku a stále váháte, zda ano či ne. Nepřipadáte si tak důležití, abyste skonali dříve než je vám určeno, ale na druhou stranu nechcete nechat rodinu v nejistotě. Zvažte dobře, zda výsledná částka pokryje náklady vaší rodiny.

+ VĚRNOST

Dejte si pozor na agresivitu svého přítele, poslední dobou se mu nic nedaří a vylívá si svou neschopnost na ostatních. Nejvíce to právě odnáší jeho nejbližší – rodina a přátelé. Zbytečně kope kolem sebe. Buď ho můžete nechat vyvztekat, což by bylo v současné situaci nejlepší, nebo se mu snažte pomoci i přesto, že o žádnou pomoc nestojí a dejte v sázku vaše přátelství.

+ IZOLACE

Váš přítel je na tom hodně zle, provedl něco, co neměl a nyní ho čeká uvěznění. Jelikož toho má na svědomí velmi mnoho, není možné očekávat jeho propuštění ani na kauci, kterou by si mohl dovolit. Jeho možností je se ke všemu přiznat a doufat v mírnější trest.

+ OKOLÍ

Nepohodnete se se sousedem či člověkem, který je labilní. Poštve na vás svého psa, či využije jiných metod útoku na vás. Měli byste se mít proto na pozoru.

 

+ PŘEKÁŽKY

Při svém pobytu na horách v zimním období nepodceňujte zasněženou krajinu. Zvláště v noci nechoďte ven, ve dne se držte jen vyznačených tras. Pak uvidíte lavinu jen zdálky a nebudete muset bojovat o svůj život.

+ ROZHODNUTÍ

Ač nepojedete žádným dopravním prostředkem, dávejte pozor na silnicích i mimo ně. Budete svědky dopravní nehody, kde bude zapotřebí vaší pomoci. Odložte na chvíli strach z krve či nemocí a neváhejte podat pomocnou ruku, jednou vám tuto laskavost tito lidé oplatí.

+ ZTRÁTA

Připravte se na neúrodu, která vás postihne ať pracujete v zemědělství či nikoliv. Také se mohou rozmnožit ve vysoké míře škůdci. Přenos různých nemocí dolehne i na vás  a dlouho se z toho budete vzpamatovávat.

+ LÁSKA

Vaše žárlivost je bezpředmětná a ztěžuje život nejen vám, ale také vašemu partnerovi. Je to jen špatná zkušenost nebo nízké sebevědomí? Ať je to tak či onak, musíte s tím něco dělat, jinak o svého partnera přijdete. Již nehodlá snášet to věčné pronásledování a pozorování ho na každém kroku. Chtěl by se konečně nadechnout čerstvého vzduchu, který mu svou nedůvěřivostí ubíráte.

+ VZTAH

Smlouva, která vám bude předkládána, má jiný charakter než uvádí. Proto nepodepisujte žádnou smlouvu, pokud je to možné. Následky podpisu by byly katastrofální.

+ TAJEMSTVÍ

Máte před sebou zkoušku, která nebude složena. Brání v tom váš laxní přístup k učení nebo výpadek paměti? Je třeba vše brát zodpovědně a neutíkat jako malé děti. Postavte se k této zkoušce zodpovědně a uvidíte, že není tak složitá.

+ ZPRÁVA

Již několik dní dostáváte anonymní telefonáty či smsky? Nevíte, od koho, ale obsah se vám vůbec nelíbí. Je na čase zakročit, protože chování člověka, který se dopouští těchto zvrhlostí, se bude stupňovat.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel se nachází v ohrožení, je třeba prozkoumat okolní karty a varovat ho.

+ SEX

Rádi se předvádíte a flirtujete, ale o nic víc nestojíte. Někdo by si to mohl špatně vyložit a použít i násilí k dosažení sexu s vámi. Proto dejte pozor, i ten podle vašeho názoru nejhloupější člověk se může ukázat jako nespoutané zvíře.

+ ŠTĚSTÍ

Důkladně si nechte zkontrolovat elektrické vedení, zhasínejte svíčky, když

opouštíte domov nebo jdete spát, o zapnutém spotřebiči ani nemluvě. Tato kombinace je předzvěstí požáru, proto buďte opatrní a raději nekuřte před spaním.

+ MYŠLENKY

Toužíte po něčem, co nemůžete mít. Je to věc pro mnohé velmi nebezpečná a ani pro vás to není jinak. Zvažte, zda vám to za to stojí či nikoliv. Také to může být ale touha po někom, kdo vám je zapovězen, člověk velmi nebezpečný s ne právě čistým trestním rejstříkem, člověk, který neváhá obětovat cokoliv a kohokoliv, aby dosáhl svého. Dokáže svést na scestí i velmi počestné lidi. Proto se mu vyhněte velkým obloukem, pokud můžete.

+ ČINNOST

V dnešní době si nejste jisti vůbec ničím, a tato nejistota se ve vás prohlubuje. Už ani nevíte, jaké to bylo, když jste se nemuseli bát o práci, peníze, rodinu… Dnes chodíte do práce s obavami, zda ještě práci mít budete či zda vás čeká výpověď, nebo eventuelně zda dostanete za svou práci zaplaceno. Děti také neradi pouštíte samotné, stačí se jen dívat na televizní noviny či poslouchat rádio, a máte o ně, často neoprávněně, strach.

+ FINANCE

Připravte se na horší období svého života, kdy vaše finance budou na nule, ale ne z vlastní viny. Zazálohujte si dokumenty, peníze dejte raději do banky, vše si zdokumentujte. Přijde povodeň a vezme s sebou vše, proto se mějte na pozoru.

+ POVOLÁNÍ

Ať už se chystáte navštívit daleké kraje či jen zdejší ZOO, dejte pozor na predátora, který by vás mohl ohrozit i na životě. Z jeho útoku byste se dostávali hodně dlouho, proto zapomeňte na hrdinství a nevytahujte se před ostatními.

+ OSUD

Kolo osudu se otáčí a vy si můžete konečně odpočinout od špatného období.

 

☆ XI. KOMUNIKACE ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Chystáte se se svou záležitostí k soudu. Víte, že je pravda na vaší straně, a

věříte, že máte možnost soudní spor vyhrát. Také soudce je stejného názoru jako vy. Bude záležet na přísedících, zda uspějete, ale vaše pravda je nepřehlédnutelná, proto můžete začít již nyní slavit.

+ PŘEKVAPENÍ

Potkáte nové lidi, se kterými si budete velmi dobře rozumět. Povedete zajímavý rozhovor na velice zajímavá témata. Zjistíte, jak mnoho vědomostí máte.

+ TOUHA

Velice rádi vyprávíte příběhy ze svých cest a zážitků. Vždy naleznete posluchače, kteří vám budou věnovat pozornost. Vaše vyprávění je vždy velice poutavé a tak se již při vašem vyprávění těší, co uslyší příště.

+ JISTOTA

Snažíte se s každým vyjít a ne vždy je to reálné. Ve vašem okolí by se našlo pár lidí, kteří s vašimi názory nesouhlasí a dávají vám to také najevo. K hádce s takovými lidmi není nikdy daleko.

+ TRVÁNÍ

Rozjíždíte projekt, ke kterému potřebujete ještě pár lidí, kteří by přišli s novými nápady. Je tu možnost dlouhodobé spolupráce za předpokladu, že přijmete i jiné poznatky a zkusíte o nich přemýšlet. Jen tak se váš projekt nejenže uskuteční, ale také zhodnotí.

+ STRACH

Nelíbí se vám spoustu věcí a rádi byste si je vyjasnili. Už nemůžete rozhovor odkládat, je to nutné zlo, které je třeba absolvovat, i když máte člověka, kterého se to týká, velice rádi. Neradi byste o jeho přízeň a přátelství přišli, proto volte slova. Neprobírejte nic z druhé ruky, z doslechu, jen byste byli vy ti špatní, i když to vlastně myslíte dobře.

+ KOMPLIKACE

Dejte pozor na ženu ve vašem okolí, bude vás chtít využít a i nyní již to dělá. Víte, o koho jde a přesto se nemůžete zbavit dojmu, že ji ke svému životu potřebujete. To ona vás potřebuje, aby mohla s někým manipulovat. Pokud se nenecháte, najde si někoho jiného pro své intriky.

+ NEMOC

Není vám v poslední době nejlépe a stále nikdo nemůže přijít na to, co vás trápí. Rozhodnete se tedy ještě naposledy vyhledat lékaře. Konzultujete to už s každým, včetně internetu, kartářek a mnoha lékařů a dochází vám trpělivost. Skoro to vypadá, jako byste si všechny příznaky vymýšleli.

 

+ SETKÁNÍ

Nechce se vám nic řešit, jen tak klábosit o ničem. K tomu je pozvání na kávu ideální. Vyslechnete si starosti jiných a zjistíte, že se zabývají úplnými maličkostmi. Rádi jim i poradíte, ale nesnažte se jim řídit život, za své činy může každý sám. Toto posezení vám alespoň zkrátí čas, který byste stejně nijak rozumně nevyužila. Nepouštějte se však do rozebírání známých, kteří tam nejsou, i když na ně přijde řeč.

+ NEBEZPEČÍ

Velmi dobře si rozmyslete, zda budete používat takový titul, který vám nenáleží. Vznikne z toho velký skandál a vás to bude stát nejen místo, ale také značné finance. Raději si toto vzdělání dodělejte a pokud si myslíte, že na to nemáte, pusťte to z hlavy. Ale nechlubte se cizím peřím.

+ MALÉ PROBLÉMY

Setkáte se s lidmi, jejichž řeč bude pro vás obtěžující, proto i když je budete poslouchat, nezapamatujete si ani slovo.

+ NOVINA

Máte v hlavě nový nápad, a uvažujete, zda se o něj máte s někým podělit či ne? Co když tento nápad bude vydávat za svůj? Nebo byste se mohli dozvědět užitečné informace, které váš nápad ještě rozvinou. Proto se debatě nebraňte.

+ PODVOD

Jste unaveni z práce a ještě máte před sebou každodenní nepříjemné vyslýchání, kterého už máte plné zuby. Kde jste byli, co jste dělali a s kým? Toto je jen vaše věc a jestli to půjde dál, občas nepřijdete domů vůbec.

+ DŮVĚRA

Myslíte si, že jste na vše sami, ale tak to vůbec není. Dostanete se do situace, kdy budete muset svou pravdu obhájit. Nebude to vůbec snadné a v tu chvíli nastoupí váš zastánce a vše se vysvětlí.

+ VYJASNĚNÍ

Máte velmi talentovaného potomka s hudebním nadáním, který má možnost to někam dotáhnout, při trpělivosti a píli.

+ VELKÉ ZMĚNY

Musíte si se synem již vážně promluvit. Jak se chová, již překračuje všechny meze. Zásadní změna musí proběhnout v jeho chování.

+ VĚRNOST

Stále myslíte na svou současnou situaci v partnerství a docházíte k závěru, že to takto dál nejde. Hádky jsou na denním pořádku a ke všemu se přidává pomalu ale jistě násilí. Opravdu si chcete stále vše nechat líbit nebo se tomu postavíte? Rozhodnutí je jen na vás.

 

+ IZOLACE

Budete se muset obhajovat u  soudu, a nebude to vůbec snadné. Nejste si vědomi provinění a přesto cítíte, že není vše, jak má. Proč vám nevěří? Jen proto, že se váš donedávna nejlepší přítel rozhodl svědčit proti vám, aby z toho vyvázl lacino? Zamyslete se nad tímto přátelstvím a začněte jednat.

+ OKOLÍ

Leží před vámi smlouva, která neovlivní jen váš  život, ale také životy dalších lidí, a není jich málo. Při sebemenším zaváhání připravíte spoustu lidí o jistotu.

+ PŘEKÁŽKY

Leží před vámi velký balvan, který vláčíte již dlouho s sebou. Nechovali jste se vždy nejlépe a nyní stanete před soudem. Chcete zabránit svědectví za každou cenu, i kdybyste svědky měl zastrašit či podplatit. Ani jedno vám nebude proti mysli, avšak při sebemenším náznaku na vás uvalí vazbu.

+ ROZHODNUTÍ

Váš právní zástupce je špička ve svém oboru, proto se nemusíte ničeho bát. Uhraje to na mimosoudní vyrovnání a vy z toho vyjdete jako vítěz.

+ ZTRÁTA

Rozhovor, který vás čeká, nemá smysl, jelikož nic neřeší. Nemůžete změnit rozhodnutí ostatních lidí, názor na vás změní jedině v případě vašich činů – budete jim to muset jednoduše dokázat.

+ LÁSKA

Je na čase si se svým partnerem vážně promluvit. V klidu se na to posaďte a vysvětlete mu vaše pohnutky a touhy. To , že toužíte po dítěti a on ne, po povinnostech z jeho strany a on ne nebo jen po tom, aby se vám  jeho matka konečně přestala plést do života, je normální a také tak mu to podejte. Podle reakcí uvidíte, zda s ním máte počítat do budoucna či nikoliv. Jste pár a měli byste se na základních věcech domluvit. Pokud to nedokážete, dejte si raději pauzu.

+ VZTAH

Hádkám v manželství se naučte čelit, projde si tím jednou skoro každý. Také v nadcházejícím období s nimi šetřit nebudete. Máte prostě špatné období, kdy si začínáte lézt na nervy. Tyto mraky se přeženou a opět vyjde sluníčko, zářivější než kdykoliv předtím. Těmito hádky utužíte svůj partnerský vztah.

+ TAJEMSTVÍ

Stále vás láká dívat se na cizí lidi a sledovat jejich osudy. Největší radost však máte, pokud mají tajemství, jenž odhalíte. Toto se vám již brzy naskytne.

+ ZPRÁVA

Nečekáte vůbec na nic a přesto očekávejte důležitou zprávu týkající se bydlení. Naskytne se vám příležitost získat rodinný dům velice výhodně. S touto zprávou

přijde žena, která vám spíše škodí a vůbec ji nenapadne, že vám velice pomůže.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je společenský člověk, rád komunikuje s lidmi různého věku i různého zaměření. Dalo by se snad i říci, že je velmi upovídaný.

+ SEX

O tom, že se protipóly přitahují, bylo napsáno již mnoho. Tím, že máte rozdílné názory, potvrzujete toto pravidlo. Dejte pozor, aby rozdíly nebyly moc velké. Od toho je jen malý krůček k neporozumění. Prozatím spíše využíváte toho, že jste každý jiný.

+ ŠTĚSTÍ

Je tomu již mnoho let, co jste se pohádali se svou matkou a stále hledáte způsob, jak vše napravit. Nechcete být spolu na ostří nože, avšak máte pocit, že za to vlastně může jen ona, že vy dáváte svým dětem mnohem více lásky, péče a porozumění, než vaše matka byla schopna dát za celý život vám. Uvědomte si ale, že každý jsme jiný, co je pro jednoho samozřejmost, druhému se příčí či neví, co v takové chvíli dělat. Udělejte první krok, usmíření klepe na dveře a bude záležet jen na vás, zda ty dveře otevřete či nikoliv.

+ MYŠLENKY

Stále přemýšlíte o rozhovoru, který již nikdy nebude dokončen. Kdysi jste tento rozhovor začali a než jste došli k nějakému konci, byli jste tu sami. Tato osoba odešla náhle a nečekaně a vy jste jí přesto chtěli tolik toho říci. Možná požádat i o odpuštění, a tím, že jste to neudělali, nesete si tento balvan stále s sebou.

+ ČINNOST

Nechce se vám sedět s rukama v klíně, proto mobilizujete ostatní lidi k činnosti. Zdá se vám, že všichni jen nadávají , ale nic pro to nechtějí udělat. Rozebíráte s nimi toto téma, ale lidé jsou moc pohodlní, nebo spíše jim přijde správné moralizovat, ale už vidí jako špatnost něco pro to udělat. V jednotě je sice síla, ale na toto zůstanete sám.

+ FINANCE

Nakoupili jste spoustu věcí, ale většina vám k ničemu není. Ani vaši známí o ně nestojí, ale je tu stále možnost při nespokojenosti zboží vrátit a nebo vyměnit. Proč musíte dělat stále stejnou chybu? Pochopitelně, že zboží nepochopitelně vyměníte za jiné, stejně nepotřebné jako to vrácené.

+ POVOLÁNÍ

Podepsal jste dohodu o zodpovědnosti se svým zaměstnavatelem, a přesto nejste zodpovědní za ztrátu, kterou váš zaměstnavatel utrpěl. Přesto to dotáhnete do konce a váš spor skončí až u soudu, kde nemáte proti tak velkému koncernu žádnou šanci.

+ OSUD

Ptáte se na to, zda je správné, aby s vámi ostatní jednali jako s kusem hadru a karty říkají, že ano. Je to váš trest za svou dobrotu.

 

☆ XII. MALÉ PROBLÉMY ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Máte vztek nejen na ostatní, ale také sami na sebe. Nejde vám nic podle toho, jak jste si to představovali a proto také křičíte na ostatní. Zamyslete se nad svým jednáním a představte si, že by se někdo choval k vám tak, jak se vy chováte k ostatním.

+ PŘEKVAPENÍ

Jste proměnliví jako aprílové počasí. Jednu chvíli byste ostatní nejraději neviděli, jen na ně křičíte a za chvíli se na ně usmíváte. Samotné vás to vše mrzí a dáváte si neustále předsevzetí, že po probuzení křičet nebudete. Ale jakmile se vzbudíte, opět vás něco vytočí a jede to nanovo. Pak vám je to líto, a i na slzy přijde řada.

+ TOUHA

Uskutečníte cestu, jakou si plánujete již dlouho. Jak se datum odjezdu blíží, tím více je vám nevolno, stále máte nutkání jít na WC. Je to ale jen cestovní horečka, není to nic závažného. Nebojte, nic nezapomenete, vše vypnete a až se vrátíte, najdete byt či dům v pořádku.

+ JISTOTA

Stále se se všemi nemůžete dohodnout, jaké změny ve vaší společné nemovitosti uděláte. Každý z vás má jinou představu. Budete se muset nějakým způsobem domluvit. Stále více uvažujete, že svůj díl prodáte, a půjdete do svého, tam, kde vám ostatní nebudou předkládat nesmyslné návrhy.

+ TRVÁNÍ

Snažíte se být bezstarostní a neřešit věci okolo. Vstát v poledne, něco do sebe hodit a pak trávit čas nicneděláním či vysedáváním u chatu. Ale opravdu takový život chcete? Zamyslete se nad sebou, dokud ještě můžete. Zkuste jednou vstát časně ráno a věnovat se věcem, které vás fyzicky unaví. Večer sice padnete vysílení, ale šťastní.

+ STRACH

Chcete žít v páru a stále nechápete, že rozdílné názory je třeba skloubit dohromady, sjednotit je. Oba si prosazujete ty své a nechcete akceptovat názory toho druhého. Skutečně vám nebylo lépe samotným? Nemusíte se podřizovat, ale zkuste najít zlatou střední cestu, jinak se dohadům nevyhnete.

+ KOMPLIKACE

Problémy, které považujete prozatím za bezpředmětné, se budou zvětšovat, až je budete muset začít řešit. S těmito problémy se nepotýkáte jen vy, ale více lidí. Zkuste se s nimi spojit a nezahazujte možnost jejich pomoci, půjde vám to potom snáze.

+ NEMOC

Zamilovali jste se do člověka, který podle rozumu myslí jen na sebe a své potřeby

a podle srdce vás miluje. Máte poslechnout rozum nebo srdce? Toto dilema řešíte už nějakou dobu a stále ale srdce vyhrává. A čím víc si myslíte, že rozchod by byl tím jediným možným řešením, tím více toho člověka milujete.

+ SETKÁNÍ

Stále nevíte, zda váš partner je ten pravý? Klidně můžete souhlasit se svatbou, jelikož vaše manželství bude šťastné. A pokud jste již manželé, není poklidnějšího manželství než je to vaše.

+ NEBEZPEČÍ

Stále vám někdo volá se zakrytým číslem či posílá SMSky, které byste raději ani nedostala? Někdo v nich pomlouvá člověka, na kterém vám záleží, ale vy nevíte, zda je to lež či pravda. Červíček ve vás hlodá a chcete znát pravdu. Na zpětné volání (v případě SMSek) vám nikdo telefon nezvedá.a psát zpětné SMSky nemá také smysl.

+ KOMUNIKACE

Konflikt se svými spolupracovníky vyřešíte celkem snadno, hůře to již půjde s nadřízenými. Ani na přímluvu moc nedají, budete je muset přesvědčit o své loajalitě.

+ NOVINA

Mezi vašimi dětmi je velký rozdíl, nejen věkový, ale i citový. Zatímco jeden si vynucuje více pozornosti, druhý si sedne do kouta a hraje si sám. Jedno z vašich dětí potřebuje skutečně větší pozornost, je emocionálně labilní a k zuřivosti chybí vždy jen krůček. Je to vaší výchovou či se již takto narodil? Tyto a jim podobné otázky si kladete neustále. Udělali jste vše, co se dá.

+ PODVOD

Děláte si zbytečné starosti. Měli byste se uvolnit a přenechat povinnosti někomu jinému. Proč zůstává vždy vše na vás? Nebojte se přidělit ostatním kus práce, kterou zastáváte již dlouho jen vy. Také se to musí naučit. Alespoň poznají, že mít vše na triku je někdy velká dřina.

+ DŮVĚRA

Děláte si starosti o otce. Nikdy se vám nesvěřoval s tím, co ho trápí, vždy se snažil vypadat v pohodě. Ale čím víc je vám let, tím víc je vám jasné, že tu nebude navždy a nějaké ty světské starosti mít bude taky. Nenavštěvuje ani lékaře, podle vlastních slov ho nepotřebuje, ale máte dojem, že se ho vlastně jen bojí. Netlačte na něj a nechte ho žít svůj život, již jste z domu a nyní má svou vysněnou volnost, tak mu ji neberte.

+ VYJASNĚNÍ

Už odmala jste strašně rádi tančili a rádi byste se tomu věnovali i nadále. Nenechte si nikým svůj sen vzít, ale uvažujte, zda toto umění ovládáte natolik, abyste se tím mohli živit. Raději si najděte stabilnější práci, jelikož talent sám o

sobě nestačí, musíte mít také velkou dávku trpělivosti.

+ VELKÉ ZMĚNY

Nejen, že vás čeká velká životní změna, ale připravte se na změnu dvojnásobnou. Projdete změnami ve všech oblastech života, a to změnami od základu. Jako byste měnili svou identitu, začněte někde jinde úplně znova – s čistým štítem.

+ VĚRNOST

Budete svědky přeměny muže a jeho matky, jako by to ani nebyli oni. Včera ještě nafoukaní snobové a dnes komunikativní lidé. Jejich proměna není jen tak, objevte jejich tajemství tak, aby se o tom nedozvěděli, jinak na to doplatíte. Takže, velice opatrně.

+ IZOLACE

I když jste na té správné straně zákona, blížící se soud vám dělá starosti. Možná sedíte u soudu,  možná jste jen svědci něčeho nepěkného. Nemáte důvod se obávat, tento soud dopadne přesně tak, jak má.

+ OKOLÍ

Vyhněte se komunikaci na úřadech, jelikož vás úřednice jen rozčílí. Oni ale za to nemůžou, jen dělají to, co se po nich chce. Tak proč jiným nadržují a vy musíte vše dokazovat, jako byste byl míň než oni? Ale tak to je, jste moc poctiví a netrpěliví.

+ PŘEKÁŽKY

Rádi soutěžíte s ostatními, jen abyste dokázali, že jste lepší než oni. Konkurence se vůbec nebojíte, ani v lásce, ani v práci a ani v životě. Spíše ji vítáte. Každá výzva je pro vás přínosem.

+ ROZHODNUTÍ

Každý problém má své řešení, nic není neřešitelné. Váš problém má však dvě správná řešení. K  jednomu výsledku dojdete snazší cestou, k druhému oklikou. Jaký způsob si vyberete, záleží na vás a na vaší povaze.

+ ZTRÁTA

Za poslední rok jste měli starostí víc než dost, nyní přichází zasloužený odpočinek. Štěstí se obrací a vy konečně vidíte také příjemné stránky života.

+ LÁSKA

Už by bylo na čase společně začít alespoň žít, jste krásný milenecký pár a neřešíte žádné společné starosti. Zanedlouho ale přijdou starosti krásné a milé, a žít odděleně vám možná nyní vyhovuje, ale pro společnou budoucnost je to zlé.

  + VZTAH

Řítíte se do propasti, kdy už svůj vztah nezvládnete. Nemůžete se rozhodnout ani pro jednoho z vašich mužů. Dáte přednost partnerovi, nebo milenci? Oba mají něco do sebe a oba vám poskytují něco jiného.

+ TAJEMSTVÍ

Stále něco tajíte a to vás stahuje dolů. Nepřipadáte si jako lháři, spíše vám připadá, že jen neříkáte celou pravdu. V některých situacích to ale vyjde nastejno. Přestaňte se stále schovávat a postavte se tomu čelem.

+ ZPRÁVA

Dostáváte denně mnoho odpovědí na svůj inzerát, jen nevíte, kterou si vybrat. Poslechněte proto své srdce a dívejte se na ty dopisy bez čtení – který vás nejvíce přitahuje?

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel má velké starosti, na které sám nestačí. Podívejte se na okolní karty a zkuste mu pomoci.

+ SEX

Velice se bojíte o svou rodinu a máte k tomu důvod. S lidmi, se kterými se stýkáte, to ani jinak nejde. Dostali jste se do velice pochybné společnosti a pohybujete se na tenkém ledě.

+ ŠTĚSTÍ

Neposedíte na jednom místě, stále musíte něco dělat. Spousta lidí vám nestačí. Také v práci jste příliš aktivní, ale dejte pozor, aby byla vyvážená kvalita s kvantitou. Spoustu zmetků můžete udělat velice rychle, proto na to pamatujte.

+ MYŠLENKY

Od malička vás život učil věřit jen sobě a mnohokrát jste se o tom přesvědčili, že to tak je. Vaše nedůvěra pramení z vašich špatných zkušeností. Ale nyní začínáte pochybovat i o sobě.

+ ČINNOST

Nedostali jste dostatek peněz na pokrytí svých výdajů a to se na to dřete celý měsíc. Je na čase přemýšlet o jiné práci, takové, kde si vašich znalostí budou vážit.

+ FINANCE

Připravte se na menší výdaje, kterým se nevyhnete. Bude nutné vložit nějaké peníze do dětí a do bydlení. Děti spotřebují více peněz na vzdělání a bydlení si žádá alespoň menší změny. Pokud do bydlení neinvestujete, odvděčí se vám různými poruchami.

+ POVOLÁNÍ

S vydělanými financemi nejste schopni vyjít. Proto si budete hledat další zaměstnání. jen dejte pozor na přepracování, zdravotní potíže se ohlásí velmi rychle.

+ OSUD

Vaše problémy jsou ty tam, nevyřešily se sice sami, museli jste se o to přičinit, ale vše zlé je již za vámi.

 

☆ XIII. NOVINA ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dozvíte se o sobě mnoho nových věcí, které ani vy sami nevíte. Sice jste již pár drbů slyšeli, ale nyní vás o všem spraví tři dvojice kamarádů.

+ PŘEKVAPENÍ

Byli jste jako děti velmi šťastni, kolem vás byla jen samá harmonie. Také jste měli spoustu tajností, které jste střežili před okolním světem. Tenkrát to byly velice důležité věci, nyní se tomu jen smějete.

+ TOUHA

Toužíte po dítěti, a je vám jedno, zda budete k němu mít i partnera či ne. Pokud ano, vezmete to jako bonus, ale nelpíte na tom. Avšak kde najít muže, který by s vámi zplodil dítě a nestaral by se o něj? Vždyť přece nechcete chlapa, jen dítě. Uvědomte si ale, že svému potomkovi budete upírat mužskou část celku, tátu, kamaráda – ještě předtím, než se narodí. Proč chcete pořád rozhodovat za druhé? Dítě není hračka, kterou odložíte, jakmile se vám přestane líbit. Copak vám by se líbilo vyrůstat v neúplné rodině, pokud by o tom bylo rozhodnuto dávno předtím, než jste se narodili? Přestaňte být sobečtí.

+ JISTOTA

Už je na čase se odstěhovat a právě dostanete nabídku, kterou budete zvažovat, jelikož se bude jednat o stabilní a hlavně vlastní bydlení. Okolí vašeho nového domova si okamžitě zamilujete. Navíc tam budete velice šťastni – podaří se vám to, po čem ta dlouho sníte – vyplní se vám vaše sny a touhy.

+ TRVÁNÍ

Máte dobře našlápnuto, proto zapojte svůj mozek, jinak o svůj životní úspěch přijdete.

+ STRACH

I když byste rádi začali někde jinde s někým jiným, prozatím na to zapomeňte. Musíte dořešit staré záležitosti, nebo se s vámi potáhnou i do dalšího života.

Momentálně začít někde jinde znovu nelze.

+ KOMPLIKACE

Příliš důvěřujete ostatním. Mnoho naslibují, avšak nic z toho nesplní. Proč jim tedy stále dokola věříte a omlouváte je? Pamatujte, že žijí podle přísloví: „Slibem nezarmoutíš!“

+ NEMOC

Konečně začínáte otvírat oči, věci kolem vás nejsou vždy tím, čím se zdají.

+ SETKÁNÍ

Máte své sourozence vcelku rádi, i když vás od sebe dělí pár let či pár set kilometrů. Snažíte se si navzájem pomoci, byť jen vlídným slovem, které občas udělá více, než se může zdát.

+ NEBEZPEČÍ

Dnes a denně jste zahrnováni letáky a suprovými nabídkami, ale za vším hledejte především zisk prodejce. Co ten úžasný vysavač za několik desítek tisíc – poslouží stejně jako jeho bratříček podstatně lacinější. I když nejste tak bohatí, abyste si mohli dovolit kupovat laciné věci, ale vyšší cena není zárukou kvality a naopak. Proto volte zboží jen vyzkoušené.

+ KOMUNIKACE

Spor, který vznikl mezi vámi a vaší dcerou je opravdu malicherný. Každá máte jiný názor na různé věci a nemůžete se dohodnout. Nejde nikdy o nic podstatného, tedy alespoň z pohledu vaší dcery – chcete aby se učila a ona radši brouzdá na internetu, chcete, aby si po sobě uklidila nebo vám s něčím pomohla a ona si raději sedne v pokoji se sluchátky na uších. Pokud nezměníte metody výchovy, musíte to překousnout.

+ MALÉ PROBLÉMY

Vždy, když vaše děti odjíždějí, neudržíte své emoce na uzdě. Také pokud se zdržují mimo domov delší dobu, si o ně děláte starosti. Jste prostě jen velice zodpovědní.

+ PODVOD

Z vašeho mileneckého vztahu se narodí dítě. Vaše milenka, ač se s vámi rozejde, po vás nic nechce. Také trvá nějakou dobu, než se o něm dozvíte – a to zcela náhodou. Dali byste mu první poslední a také to začnete realizovat.

+ DŮVĚRA

Vyrůstali jste pouze s otcem a vytvořili jste si na něj závislost. On byl jediný, kdo vám dokázal poradit. Také partnera si vybíráte podle povahy vašeho otce. toto pouto nezmizí samo od sebe, ani když už tu dávno nebude.

+ VYJASNĚNÍ

Velice se zabýváte o okultní vědy, bílou a černou magii nevyjímaje. Investujete do této oblasti také mnoho finančních prostředků – do knih, lektvarů, bylinek a dalších pomůcek.

+ VELKÉ ZMĚNY

Plánujete potomka a stále se nedaří. Není divu, stále vám něco stojí v cestě, i když karty předurčují těhotenství, podívejte se pozorně o kartu dál, zda to potvrzuje či nikoliv. může se také jednat o novou věc, která se vám povede.

+ VĚRNOST

Chystejte pokoj pro hosty, dorazí k vám přítel, jen na krátkou dobu, jednu až dvě noci. Přináší mnoho nových zpráv.

+ IZOLACE

Jak se budou blížit oslavy vánoc, je na čase myslet i na děti v dětských domovech, kteří mnohdy ani rodinnou lásku nezažily. Vzpomeňte si na ně a věnujte jim malý dárek – ne finance, ale opravdu dárek. Možností je velmi mnoho, tak zapojte svou fantazii.

+ OKOLÍ

Nemáte již vůbec čas na své kamarády, se kterými jste se vídali denně. Pozvete proto pár lidí k sobě, jen tak, na víno, posedíte, popovídáte o ničem důležitém a obohaceni se opět rozejdete.

+ PŘEKÁŽKY

Nechcete svému potomku koupit drahou hračku? Nebojte se jeho vzdoru, ten přejde. Možná vás v té chvíli nebude mít rádo, ale i to je jen dočasné. Nenechte si nakazovat, co máte a co ne a raději přemýšlejte, kde jste ve výchově udělali chybu. Má sice svou osobnost, ale velice sobeckou.

+ ROZHODNUTÍ

Musíte se v krátkém časovém horizontu rozhodnout a pod nátlakem to jde velice špatně. Zatím nevíte, na kterou stranu se přikloníte. Raději si to pořádně rozmyslete, své rozhodnutí již zpátky nikdy nevezmete.

+ ZTRÁTA

Ani jste si nevšimli, jak rychle vaše dítě vyrostlo. Nastal čas loučení, alespoň toho pomyslného, kdy váš potomek vylétne z rodného hnízda a je na čase osamostatnit se.

+ LÁSKA

O pravé lásce mezi vámi a vaším domácím mazlíčkem nemůže být řeč. Spíše by se dala nazvat jako něžná, jelikož si denně přijde pro pohlazení. Je to člen rodiny a vy byste ho za nic na světě nevyměnili. On to ví a snaží se vám to také náležitě oplácet, i když ho občas hubujete, stejně přijde a při pohledu do jeho nevinných očí mu vše odpustíte, byť jeho duše tak nevinná není.

+ VZTAH

Na nový vztah rovnou zapomeňte, váš současný vztah projde mnoha změnami a zrodí se úplně nový vztah. Zapomenete na všechna příkoří a nedorozumění, a začnete úplně od začátku.

+ TAJEMSTVÍ

Nedůvěra mezi vámi a vaším dítětem vzrůstá. Ptejte se sami sebe, proč má před vámi váš potomek tajnosti. Nejedná se o banální věci, ale o zcela zásadní věci. Je na čase promluvit si a hodit všechno stranou. Nekřičte , nevyslýchejte, jen poslouchejte. I v dětském vyprávění může být skryto mnoho věcí, které vám unikají.

+ ZPRÁVA

Myslíte si, že je vše tak, jak má být? Osud vám chystá zkoušku, zda uspějete, bude záležet na vás. Jen se ničeho nebojte a poddejte se všemu, co přijde.

 

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel je ještě dítě, buď věkem či činy. Dozajista se chová jako malé rozmazlené dítě. Pokud není po jeho, začne vyhrožovat, ale nikdy své hrozby nenaplní. Také je velmi naivní, ve svém chování i k jiným lidem.

+ SEX

Rozvedli jste se a nyní je na čase najít si novou rodinu. Ano, rodinu. Jelikož s partnerem přijímáte i jeho rodinu, která se stane vaší nedílnou součástí. Také jako na rozvedené na vás koukají spíše mezi prsty. Nedokazujte jim, že si jejich důvěru zasloužíte, ponechte to zcela na nich, jaký obrázek si udělají.

+ ŠTĚSTÍ

Jste těhotná, není o tom pochyb. Vaše miminko se teprve začíná rozvíjet, ale vy přesto cítíte, že něco je jinak. Užijte si vašeho mateřství a nepřepínejte se.

+ MYŠLENKY

Stále myslíte na to, jaké by to bylo, kdyby bylo – dítě. Čím víc na to myslíte, tím méně jsou pokusy zdařilé.

+ ČINNOST

Na vaše dítě se můžete ve všech ohledech spolehnout. Tento dar nemá každý rodič, proto si toho važte. Také občasná pochvala by vašemu dítěti neublížila.

+ FINANCE

Začíná období finanční nouze, skoro nemáte co do pusy. Jste velmi chudí a dlužíte, kam se podíváte. Přemýšlíte o osobním bankrotu a také ho zrealizujete.

+ POVOLÁNÍ

Peníze z jednoho zaměstnání vám nepokryjí ani základní potřeby, jako je nájem a s ním spojené služby, pokud odečtete dopravu a svačiny. Proto hledáte ještě vedlejší příjem.

+ OSUD

Nemáte o svém dítěti jedinou zprávu a jste již z toho bezradní. Policie zdá se nic neřeší, a vy máte vztek. Ale ne na ně, ale na sebe. Říkáte si, že kdybyste byli více pozorní, nemuselo k tomu dojít.

 

☆ XIV. PODVOD ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Setkáte se s někým, s kým se sejít ani nemáte. Vlastně máte to zapovězeno, ale zakázané ovoce chutná nejlépe, že? Dejte si v současné době pozor, vaše tajné setkání nemusí být tajné a i stěna má uši.

+ PŘEKVAPENÍ

Nemáte na lidi poslední dobou odhad, ale tuto faleš odhalíte poměrně brzy. Vždyť každý lhář by si měl dobře pamatovat, co říká. Jenže tento člověk si protiřečí hned v první větě, tak jeho odhalení není složité.

+ TOUHA

Není vhodné vydávat se na cesty, nechte to na později. Zkuste odložit i velmi neodkladnou cestu.

+ JISTOTA

Bydlíte v nemovitosti a cítíte, že vás tam stále něco svírá. Necítíte se tam ve své kůži a i po zdravotní stránce trpíte nemocemi, které nedají spát i lékařům. Je to tou nemovitostí, ne vámi, a proto odejděte dříve, než vás pohltí.

+ TRVÁNÍ

Chcete, aby vás všichni litovali, proto si vymýšlíte nemoci, které ani nemáte. Nezahrávejte si však, nebo se vám tyto nemoci mohou stát vaší noční můrou.

+ STRACH

Dostali jste se na tenký led a teď na něm musíte ještě bruslit. Ne vždy to však zvládáte, nebojte se poprosit jinou osobu o radu.

+ KOMPLIKACE

Dejte si pozor na člověka  ve vaší blízkosti. Čím blíže se k vám dostane, tím větší podraz na vás chystá. Nechoďte proto do pochybných aktivit.

+ NEMOC

Máte mezi svými kamarády člověka, který skrývá pravé city. Nejen, že se k vám lísá a snaží se dostat do vaší přízně, ale také vás využívá pro svůj prospěch. Myslíte si, že tohoto člověka potřebujete, ale je to přesně naopak. On potřebuje vás.

+ SETKÁNÍ

Je vhodné pár věcí o sobě neprozrazovat, jelikož všem věřit nelze. Nikdy neodkrývejte všechny trumfy v ruce, dokud si nejste jisti, že ostatní hrají fair-play.

  + NEBEZPEČÍ

Je na vás políčeno v oblasti obchodu, vaši společníci nemyslí jen na vaše dobro, ale hlavně na své tučné kapsy. Jednejte s obchodními partnery raději sami, předejdete mnoho nepříjemnostem.

 

+ KOMUNIKACE

Byť jste si na pomoc vzali právního zástupce, moc jeho službám nevěříte. Vlastně už ani nevěříte, že vše dopadne ve váš prospěch. Máte možnost vyměnit právníka, nebo se dívat prohře přímo do očí.

+ MALÉ PROBLÉMY

Stále se s někým dohadujete o zcela nepodstatných věcech. Nesnažte se vždy všechno vyřešit, na světě existují malichernosti, tak se s tím zkuste smířit.

+ NOVINA

V rodině by se lhát nemělo a toto zásadní pravidlo zkuste vysvětlit i vašemu dítěti, které to očividně nedokáže nebo nechce pochopit.

+ DŮVĚRA

Jste již dlouho se svou partnerkou a do dnešního dne jste neměli nejmenší pochybnosti o otci svého dítěte. Vždyť každý přece říkal, jak je vám podobný. Jak rostlo a vyvíjelo se, nabýval jste dojmu, že přeci jen není vaše. Ptáte se tedy karet na tuto otázku, a bohužel se vaše nejtemnější myšlenky potvrdily – nejste otcem dítěte, které vychováváte.

+ VYJASNĚNÍ

Svět je tak krásný, pokud si věříte a víte o svých schopnostech. K určitým dovednostem patří také svádění. Není to nic, za co byste se měli stydět, vždyť tento požitek vznikl při stvoření světa. Vždyť i zvířata tuto dovednost využívají k získání toho nejlepšího otce či matky svých potomků.

+ VELKÉ ZMĚNY

Chystá  se něco nekalého a vy, právě jen vy, tento podvod odhalíte. Co ale dělat, pokud se o tom někomu zmíníte – nejlépe orgánům, budou vás vyslýchat víc než pravé zločince. Necháte si to tedy pro sebe? Zkuste využít schránky důvěry, které jsou jistě i ve vašem městě. Můžete zcela anonymně nahlásit cokoliv.

+ VĚRNOST

Vaše sebevědomí je velmi nízké, proč si vůbec nevěříte? Zapátrejte ve své paměti, kdy nastal ten zlom – kdy vás někdo ponižoval či vám nevěřil. Nízké sebevědomí vždy pramení z posměchu či nedůvěry.

+ IZOLACE

Soudíte se s člověkem, který si může dovolit ty nejlepší právníky, na rozdíl od vás. Rozhodli jste se žádného právníka neoslovovat a obhajovat se sami. V právním řádě je ale mnoho kliček, které znají jen lidé práva znalí. Investujte tedy alespoň trochu, nepochybujte o tom, že se vám to vrátí.

+ OKOLÍ

Dostali jste se do velice špatné společnosti, ocitnout se na samém dně není tak těžké. Podívejte se kolem sebe a rozhodněte, zda opravdu takto chcete žít.

 

+ PŘEKÁŽKY

Pokud zapřemýšlíte, jistě objevíte lidi, kteří se dají nazvat nepřáteli. Svého nepřítele má každý, ať je to člověk, nebo závislost. Taková závislost je ale nepřítelem dočasným, jelikož se jí můžete zbavit. Jaký démon vás tedy trápí? Osvoboďte se, staňte se svým pánem a zapomeňte na svou závislost, jelikož vás stahuje hodně hluboko.

+ ROZHODNUTÍ

Učinili jste již mnoho rozhodnutí, některá z nich byla správná, jiná špatná. Nyní stojíte před dalším životním krokem a přemýšlíte, jak se rozhodnout. Nečiňte tak nyní, jelikož vaše rozhodnutí není správné.

+ ZTRÁTA

Dostaly se vám do rukou dokumenty, které jsou na první pohled plagiáty. Soudíte velice přísně, zjistěte nejprve okolnosti, než vše předáte dál. Může to být jinak, než se na první pohled zdá.

+ LÁSKA

Je na čase promluvit si se svým partnerem, jelikož vaše city k němu nejsou opravdové. Nechte ho jít, i když vás miluje, lepší nežli setrvávat ve vztahu bez lásky. A ruku na srdce, z vaší strany se o žádnou lásku nejedná.

+ VZTAH

Stále dokola se ptáte, zda neděláte něco špatně. Váš partner se změnil, už není tak pozorný, nechodí brzy domů a prý čas tráví s kamarády. Nemusíte prohledávat kapsy ani mobil, na to je dostatečně chytrý, aby si dal pozor na sebemenší náznak. Nepřemýšlejte nad tím, kde je chyba, ale zda se dá váš vztah zachránit. Je na čase, aby si vybral: buď vás nebo jí.

+ TAJEMSTVÍ

Zvolili jste si špatné studium a už to víte. Můžete však přestoupit na jinou školu. Nebude to znamenat, že studium  nezvládáte, ale že vám prostě nesedlo.

+ ZPRÁVA

Nemá cenu si cokoliv nalhávat, jakákoliv lež vyjde vždy najevo. Proto to mějte na paměti. Lhát můžete sobě, můžete i svým lžím věřit, ale ostatní vás již dávno prokoukli. Proto se nedivte, že nemáte žádné přátele, vychloubání patři do školních lavic a ne do vztahu, ať už jde o vztahy osobní, pracovní či jiné.

+ MILENEC/MILENKA

Tazatel se snaží být mazaný, a mnohdy mu to i vychází. Pozor by si měl dát na zákeřnou osobu, která je v jeho blízkosti.

+ SEX

Máte ve svém okolí člověka, který má své dny již dávno sečteny, ale je na tom psychicky špatně, proto se uchylujete k milosrdným lžím. V tomto případě účel světí prostředky, někdy je lépe nevědět a žít plnohodnotný, i když krátký život,

než vědět a po zbytek svého času na zemi se trápit.

+ ŠTĚSTÍ

Rádi soutěžíte a vyhráváte. Pokud prohrajete, sice vás to mrzí, ale i to dokážete přijmout. Proto vás nyní čeká naplnění soutěžního utkání a vítězství, které si zasloužíte.

+ MYŠLENKY

Začínáte se mít lépe než ostatní a proto jste mnohým trnem v oku. Na pomluvy si zvykejte, jsou součástí života a nedělejte si z toho příliš velkou hlavu. Vždyť každý má přece stejné možnosti, jako vy, jen to chce nesedět na zadku a něco pro to udělat.

+ ČINNOST

Nehrajete podle pravidel a to se vám nemusí vyplatit. Nejde vůbec o hru, ale o vaše postoje v životě. Co kdyby se choval každý jako vy? Popřemýšlejte o tom.

+ FINANCE

Zapomeňte na to! Peníze vám sice chybí, ale podvodem je nezískáte! Ani pojišťovna, ani policie není tak naivní a tento váš trik prokouknou.

+ POVOLÁNÍ

Děláte mnoho chyb v práci a to se vám může vymstít. Neřešíte, zda pracujete dobře či zda odvádíte zmetky, hlavně že dostanete každý měsíc výplatu. Ale zamyslete se, dali byste peníze za chleba, který  by byl zkvašený nebo vyválený ve špíně? Je to to samé, proto začněte uvažovat o své odvedené práci.

+ OSUD

Už je konec lžím a přetvářky, postavte se k tomu čelem.

 

☆ XV. DŮVĚRA ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Nespoléhejte se jen na sebe, důvěřujte také lidem, kteří se vám snaží pomoci. Je mezi nimi velmi vlivný muž, který vás zavede do té správné společnosti.

+ PŘEKVAPENÍ

Přítel, který je sice mladší , zato spolehlivější než všichni ostatní, má pro vás zajímavou nabídku.

+ TOUHA

Chystáte se  na služební cestu. Na tuto cestu ale nepojedete sami, váš nadřízený pojede také, ale ne, aby vás kontroloval, účel jeho cesty je jiný. Proto odhoďte veškerý ostych a nebudete po příjezdu litovat. Pokud se prezentujete dobře, můžete očekávat povýšení či zvýšení platu.

+ JISTOTA

Vydáte se na cestu za pozůstalostí, do domu svých prarodičů. Je spjat s mnohými vzpomínkami, a ač se vám vůbec nechce, jste nuceni ho prodat.

+ TRVÁNÍ

Vašemu příteli se můžete svěřit s čímkoliv a také to děláte. Na druhou stranu se snažíte o totéž. Nastal opět čas vylít si srdíčko a vyslechnout si nestranný názor také někoho jiného.

+ STRACH

Váš šéf je nafoukaný sobec, který myslí jen na své blaho a ze svých zaměstnanců se snaží jen sedřít kůži za malou almužnu. Je kolem něj velmi mnoho negativní energie, proto se s ním do sporu raději nepouštějte. Zkuste se poohlédnout po jiném zaměstnání, ve kterém budete spokojeni. Nebude to však vůbec lehké, nemáte představu, co byste chtěli dělat, jen kolik byste chtěli brát.

+ KOMPLIKACE

Žen na vyšším místě je poměrně mnoho v dnešní době, proč byste mezi ně nepatřili i vy? Jděte do toho po hlavě a dotáhněte tuto věc do konce.

+ NEMOC

Co vlastně dědit, když zbyly jen dluhy? Měli jste toho člověka velice rádi, a nyní nastala doba rozhodnout se, zda jeho dluhy přijmete na sebe, nebo zda se vzdáte veškerého dědictví.

+ SETKÁNÍ

Dostali jste se před soud a nezbývá, než přistoupit na dohodu, byť velice nevýhodnou zvláště pro vás.

+ NEBEZPEČÍ

Milujete nebezpečné sporty a také je vyhledáváte v každé volné chvíli. Jste si vědomi toho, že to může být to poslední, co v životě uděláte, ale nemůžete si pomoci, adrenalin k životu potřebujete.

+ KOMUNIKACE

Vašemu nadřízenému se nebude líbit vámi odvedená práce a dá vám to najevo. Musíte obhájit svou práci tak, aby to nebral jako útok na jeho osobu a jeho neschopnost poznat pravdu.

+ MALÉ PROBLÉMY

I když nemáte rádi anonymní telefonáty, přesto vás poslední telefonát donutí k přemýšlení. Dojdete k přesvědčení, že člověk na druhé straně aparátu vám říká pravdu. Možná se nepředstavil proto, že byste ho ani nevyslechli, pokud byste věděli, o koho se jedná.

+ NOVINA

Potkáte se s naivním člověkem, který si své názory nenechá vzít. Ať mu předkládáte rozumná vysvětlení, nebere je v potaz. Nechte ho, ať si myslí, co chce, nemá cenu ho přesvědčovat o pravdě, přijde si na ní sám. Jen doufejte, že nebude příliš pozdě.

+ PODVOD

Máte doma italskou domácnost a vyhovuje vám to. To vzrušení, žádný stereotyp. Ale nic by se nemělo přehánět, nebo vás opravdu ještě baví stále kupovat nádobí a jiné křehké věci? Ale takový styl potřebujete ke svému životu.

+ VYJASNĚNÍ

Musíte si promluvit s mužem, který má jiné názory než vy a šíří do světa pomluvy. On ani neví, jak moc vám to ubližuje.

+ VELKÉ ZMĚNY

Očekávejte na svém pracovišti nového šéfa. Jaký bude, prozradí další karta. Ale neobávejte se, platí přeci přísloví: Nové koště dobře mete. Tak ho nezapomeňte jaksepatří přivítat.

+ VĚRNOST

Vznikne problém mezi otcem a synem a bude nutné ho řešit. Každý z nich má svůj  názor a ani jeden nechce ustoupit. Jsou jako dva kohouti na jednom smetišti, stále v sobě.

+ IZOLACE

Máte velkou šanci na postup v kariéře, proto pořádně zvažte své následující kroky.

+ OKOLÍ

Chystáte se do společnosti, kde zrovna málo lidí nebude. Trpíte trémou a přesto stačí pár okamžiků,kdy se odvážete a bavíte celou společnost. Už dopředu se pečlivě připravujete, musí sedět každý detail.

+ PŘEKÁŽKY

Máte svého otce rádi, byť je tvrdohlavý a nesnášenlivý. Vždy musí mít pravdu, a když ji nemá, nepřizná to ani neustoupí. Je s ním občas těžké vyjít. Proto musíte

najít způsob, aby nezahořkl úplně.

+ ROZHODNUTÍ

Nemáte čeho litovat, vaše rozhodnutí bylo správné, jiná cesta možná není. Ač to velice bolí, muselo to přijít a je čas hodit to za hlavu a jít dál.

+ ZTRÁTA

Každá ztráta velice bolí, a ztráta otce, se kterým jste byli spíše jako kamarádi, kterému jste se mohli svěřit se svými problémy a který se k vám nikdy neotočil zády, bolí dvojnásob. Vzpomínejte jen na to dobré a tomu špatnému se zasmějte.

+ LÁSKA

Vaše láska je vášnivá, ohnivá, stejně jako vy uvnitř. Navenek působíte studeně, ale pokud si vyhlédnete svou „oběť“, rozpálíte se do běla.

+ VZTAH

Podepíšete smlouvu, která se nebude moci dát napadnout. Zaneste do ní všechny podrobnosti, které jsou pro vás důležité, poté to již neuděláte.

+ TAJEMSTVÍ

Stále se vám zdá, že jste pod něčí ochranou, že vás nenechá padnout na samé dno. Řeč je pochopitelně o příteli, který se drží v povzdálí a jen sleduje vaše kroky. Pokud je třeba, zasáhne, aniž byste o tom věděli.

+ ZPRÁVA

Chystají se k vám do firmy lidé zhora, na pravidelnou inspekci. Jako řadový zaměstnanec se nemáte čeho bát, dopadnou na vás jen kárné pohledy vašich nadřízených. Pokud jste však v roli šéfa, už nemáte moc času na srovnání věcí.

+ MILENEC/MILENKA

Zamilovali jste se do svého nadřízeného, který vám připomíná spíše otce než muže. Ale to na něm milujete ze všeho nejvíc.

+ SEX

Sex s vámi je divoký a zvířecí. Milujete vše neobvyklé, v sexu nevyjímaje.

+ ŠTĚSTÍ

Člověk nemusí být krásný, aby zaujal jiné lidi. I vy v sobě máte určité charisma, které je jako lákadlo pro ostatní.

+ MYŠLENKY

V hlavě máte mnoho zmatku, nevíte již, co je pravda a co lež. Poslechněte svůj šestý smysl, ten vás nezradí nikdy.

+ ČINNOST

Porouchala se věc zrovna ve chvíli, kdy jste ji tak nutně potřebovala. Nespoléhejte se na záruku, stejně je už u konce a kupte si novou. Za opravu byste stejně zaplatili pomalu stejně, jako za novou.

+ FINANCE

I když se vám to protiví, budete muset požádat o finanční podporu – přátele,

rodinu, známé. Objevily se nečekané výdaje, a jako naschvál nikdo nemá. Nebo spíše půjčit nechtějí. Budete si muset poradit jinak.

+ POVOLÁNÍ

Jste připraveni udílet příkazy pár set lidem? Pokud vám to nečiní problémy, s klidným svědomým vezměte nabízenou funkci.

+ OSUD

Ztratíte důvěru a to je zlé, jelikož ji jen tak nezískáte zase zpět. Raději važte slova i činy a stáhněte se, alespoň na chvíli.

 

☆ XVI. VYJASNĚNÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Skládali jste zkoušky a stále jste napjati, jak to dopadne? Můžete být v klidu, složili jste je výborně. Něco by se dalo sice ještě vylepšit, ale nemáte čeho litovat, byť jste do toho nedali maximum.

+ PŘEKVAPENÍ

Jste velice šťastni, vychází vám vše, na co jen pomyslíte. Na cokoliv sáhnete, to se vám podaří bez větší námahy. Prostě jste se uměli narodit.

+ TOUHA

Velice rádi sníte, sny tvoří nedílnou součást vaší osobnosti. Naneštěstí jsou všechny vaše sny jen ve vašich představách, nemáte dost odvahy zrealizovat je.

+ JISTOTA

Máte opravdu velkolepé plány do budoucna, které naplníte. Rozvíjejte detaily svých plánů, přijde doba, kdy je budete moci uskutečnit.

+ TRVÁNÍ

Víte, co od života chcete a chcete toho dosáhnout za každou cenu.

+ STRACH

Pokud tuto tabuli nevykládáte sobě, ale jiné osobě, važte slova. Tazatel je buď drogově závislý nebo alkoholik nejvyššího stupně. Ale nejpravděpodobněji se tazatel či vy ptáte na někoho svého blízkého. Otázka sama vyvstává: Má cenu takovému člověku pomáhat? Odpověď je snazší, než se zdá: Pokud ten člověk sám chce, ale nevěří si, že to dokáže, pak mu pomozte, pokud ale nechce, byla by to jen vaše ztráta času a peněz.

+ KOMPLIKACE

Objevily se nečekané komplikace v práci, které se vyřeší zcela sami, bez vašeho přičinění.

+ NEMOC

Neradi něco měníte, žijete stále ve stejném stereotypu a nyní nachází čas na změnu. Takto již déle žít nemůžete.

+ SETKÁNÍ

Toto spojení je vskutku zajímavé a objevuje se velice zřídka. Jedná se o člověka s jasnovideckými schopnosti, který se zajímá o více oborů v oblasti esoteriky.

+ NEBEZPEČÍ

Někdo si na vás brousí nože, a to doslova. Někomu jste ublížili, vědomě či nevědomě, a on se teď obrací na černou magii, aby vás potrestal. Vytvořte si ochranný štít, abyste se ochránili a myslete jen pozitivně.

+ KOMUNIKACE

Esoterika byla vždy vědou, ve které jste se chtěli uplatnit. Avšak ani bylinky, ani karty vám souzeny nejsou. Máte velice jemný cit v rukou a proto vám náleží

práce s virgulí či kyvadélkem.

+ MALÉ PROBLÉMY

Pamatujete si spoustu věcí z minula, problémy ve škole s učením také nemáte, jen si nemůžete vzpomenout, kam jste si položili klíče? Zalovte proto v paměti, jistě to tam máte, a zavzpomínejte. Pokud vám to pomůže, vraťte se na místo, kde jste je ještě stoprocentně měli a vzpomínejte, co vše jste dělali poté.

+ NOVINA

Plánujete miminko a také se vám to již brzy povede. Chcete ho a on to ví, proto bude počat a narodí se – i když trochu se zpožděním.

+ PODVOD

Na flirtu není vůbec nic špatného, proto si nic nevyčítejte a pokračujte v tom. Vždyť na hřích je zapotřebí vždy dvou, a nebýt těchto věcí, nebyli byste zřejmě ani vy na světě.

+ DŮVĚRA

Všichni s vámi cítí, nebojte se udělat i nepředloženost, i ta bude přijata velmi kladně.

+ VELKÉ ZMĚNY

Začíná se vám dařit. Je čas začít plánovat velké věci, jelikož váš život se změní od základů. Ani jste v to nedoufali, natož abyste si to plánovali. Přišlo to prostě samo, ostatně jako všechno v životě. Naložte s tímto darem podle vašeho uvážení, avšak neplýtvejte s ním.

+ VĚRNOST

Vašeho přítele by vám leckdo mohl závidět, jeho loajalitu a věrnost. Je jako pes čekající na pamlsek a na pochvalu, pokud něco udělá dobře. Také váš přítel se za vás rve, kde se dá.

+ IZOLACE

Nejste zatím staří, ale o invalidní důchod si požádejte, máte na něj nárok. Také by se mohlo jednat o předčasný odchod do důchodu.

+ OKOLÍ

Ocitli jste se ve skvělé společnosti, lépe už jste volit nemohli. Nezbývá než popřát skvělou zábavu.

+ PŘEKÁŽKY

Výpadky paměti může mít občas každý , ale u vás se jedná o soustavné zapomínání. Na výpadky paměti se jen vymlouváte. Není přeci tak těžké vše si zkontrolovat, než odejdete z domu.

+ ROZHODNUTÍ

Opět se ukázalo, že jste se rozhodli velice dobře. Peníze investované vámi se zhodnotí v průběhu několika let.

 

+ ZTRÁTA

Opravdu je správné ostatní přehlížet? Vy to děláte s oblibou, myslíte jen na sebe a na své dobro.

+ LÁSKA

Co cítíte, to již dávno víte. I když vám to mnozí vymlouvají, stůjte si za svou láskou. Kdo jiný by se za ni postavil, když ne vy? Cítíte, že se jedná o osudový vztah, ale nedokážete vysvětlit, proč tomu tak je. Braňte svou lásku do posledního dechu.

+ VZTAH

Připravte se na událost, která vám změní celý život. Připravte si bílé šaty, ať vám to sluší ze všech nejvíc.

+ TAJEMSTVÍ

Nejste tak hloupý, jak se snažíte dělat před ostatními. Vaše IQ je mnohem vyšší než ostatních lidí, proto vám možná nerozumí.

+ ZPRÁVA

Tíží vás mnoho starostí, a jen proto, že si je necháváte pro sebe. Svěřte se někomu, komu věříte.

+ MILENEC/MILENKA

Rádi pozorujete oblohu, když je noc a jasno. Milujete pohled na tu spoustu hvězd  a souhvězdí, jste tím přímo uchváceni. A pokud je navíc měsíc v úplňku, nemá to chybu.

+ SEX

Máte štěstí na početnou rodinu. Jednou za čas se všichni sejdete u jednoho stolu a vyprávíte, co jste zažili nebo jen tak sedíte a vychutnáváte atmosféru.

+ ŠTĚSTÍ

Není se čeho obávat, dostaví se k vám trojnásobné štěstí. Úspěch vás v žádném případě nemine, i když pro to nehnete ani prstem.

+ MYŠLENKY

Dokážete se napojit na člověka, který je několik set kilometrů daleko od vás. Máte stejné myšlenky, cítíte bolest, kterou prožívá on, radujete se spolu s ním, aniž byste znali důvod. Jste na sebe navzájem napojeni, takže ví i on, co cítíte vy.

+ ČINNOST

Tento rok můžete čekat vyšší příjmy, také menší výdaje. Celkově se vám povede mnohem lépe, proto přestaňte utrácet za zbytečnosti a začněte myslet na horší časy, které mohou nastat.

+ FINANCE

Můžete si začít vydělávat v oblasti tajemna – astrologií, kartomancií, léčitelstvím. Další karta napoví, jaký obor je pro vás nejvhodnější. Ale ať je to

cokoliv, můžete rozšířit své působení do jakéhokoliv oboru z esoteriky.

+ POVOLÁNÍ

Štěstí se na vás usmívá a vám se naskytne příležitost pracovat tam, kde chcete a s kým chcete. Na toto povolání jste čekali celý svůj život, a nakonec jste se dočkali.

+ OSUD

Se svým životem příliš moc nesvedete, plníte jen to, co vám bylo předurčeno.

 

☆ XVII. VELKÉ ZMĚNY ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Zpráva, na kterou čekáte, bude začátkem velkých změn, jak pro vás, tak i pro vaše nejbližší. Tyto změny přijdou nečekaně, a budou velice radikální.

+ PŘEKVAPENÍ

Čekáte velké změny, ale budou jen nepatrné. Něco ve vašem životě se změní, něco musí zemřít, aby se zrodilo něco lepšího. Nebraňte se tomu.

+ TOUHA

Vydáte se na pracovní cestu, která potrvá pár let, jelikož v zahraničí již

 zůstanete, abyste nabyli zkušenosti a mohli je praktikovat také u nás.

+ JISTOTA

Již brzy dojde k vašemu stěhování. Moc se vám do toho nechce, ale budete muset, pro svůj další růst a pozitivní vývoj. Na místě, kde jste teď, se velice ubíjíte.

+ TRVÁNÍ

Pomalu nastupuje změna, která bude mít velké následky. Už tuto změnu cítíte, víte, že není všechno tak, jak má být a začínáte se tomu podvolovat. Podrobili jste se velké zkoušce, ve které jste obstáli a nyní nastal čas vše, co jste kdy budovali, opustit.

+ STRACH

Změny pomalu, ale jistě přichází, ale vy o nich nemáte nejmenšího tušení. Stále všem věříte, a nevidíte, že se vám život rozpadá jako domeček z karet. Stačí jedno fouknutí a nemáte nic.

+ KOMPLIKACE

Komplikace očekávejte od výše postavené ženy. Problémy nastartují mnoho dalších změn, které se vám nebudou líbit. Byť se jedná o velice vlivnou ženu, máte možnost se tomu postavit a zvrátit rozumnými argumenty.

+ NEMOC

Vše poběží jako doposud, žádné velké, ani malé, změny nečekejte.

+ SETKÁNÍ

Už vás nebaví stále stejný pohled z okna, sousedé, se kterými je těžké vyjít a také ze stěn vyzařuje jen deprese. Je na čase přestěhovat se. Naskytne se vám příležitost bydlet ve vlastním, i když ne zrovna útulném domečku. Bude zapotřebí mnoho investic, aby vypadal tak, jak chcete. Nenechte se nikým a ničím omezit a vytvořte si domov podle vašich představ.

+ NEBEZPEČÍ

Toužíte po jiném autě, staré se vám již omrzelo. Sice by vám ještě sloužilo, ale budiž. Počítat ale musíte s menšími nehodami a neustálými opravami, to je vám v jiném autě souzeno za vaše plýtvání.

+ KOMUNIKACE

Vyhněte se veškerým hádkám, pokud si nechcete nést následky. Tentokrát by to mohlo vyústit až k odloučení.

+ MALÉ PROBLÉMY

Líbíte se mnoha lidem opačného pohlaví a náležitě toho využíváte. Je to povyražení, které si rádi dopřáváte. Pokud to nenecháte zajít příliš daleko, je to v pořádku a obejde se to bez následků.

+ NOVINA

I když již nemůžete mít děti, i přesto tato kombinace očekávání potomka nabízí.

Je přeci tolik jiných možností, jak získat dítě, po kterém toužíte, nemusí se proto jednat o vaše těhotenství a přesto se jako vaše objevuje. Nechte tomu volný průběh a těšte se na přírůstek.

+ PODVOD

Tím, že jste se rozhodli rozejít se s vaším obchodním či osobním partnerem, přijdete na velké podvody, které se děly za vašimi zády.

+ DŮVĚRA

Máte v rodině starší manželé? Pokud ano, můžete přihlížet pozitivním změnám, které se u nich budou projevovat v plné míře.

+ VYJASNĚNÍ

Změna, která nastává, přinese příznivý obrat do vašeho života. Vše se začíná obracet k lepšímu, a i když tomu příliš nevěříte, přijměte tyto změny s otevřenou náručí.

+ VĚRNOST

Doposud jste příliš věrní nebyli, co si budeme povídat. Pokud jste to byli vy, kdo klamal, bylo vše v pořádku. Ale nyní jste nachytali při nevěře také svého partnera, a to je neodpustitelné. Váš partner o vašich úletech věděl, ale nedělal nic a přál si, aby to bylo jen přechodné období. Když ale zjistil, že jeho láska k vaší nápravě nestačí, poohlédl se také po někom, kdo by ho vyslechl a občas i objal. To se vám ale nelíbí, proto jste začali hodnotit své chování a dospěli k názoru, že se musíte změnit, pokud váš vztah chcete zachránit.

+ IZOLACE

Na jakékoliv změny je už příliš pozdě. Běh života se nedá ani zastavit, ani přemluvit. Nyní sklidíte, co jste zaseli.

+ OKOLÍ

Dostali jste pozvánku na akci i s programem, avšak program se mění ve všech bodech, aniž byste to věděli. Ta nedělejte chytré před ostatními, ať se příliš neztrapníte.

+ PŘEKÁŽKY

Změny v domácnosti chystáte již velice dlouho, a když se je podaří konečně

realizovat, jste z těchto změn spíše zklamaní. Vrátit vše do původního stavu není možné.

+ ROZHODNUTÍ

Skoro každé rozhodnutí vede ke změnám, dobrým či špatným. Také dilema, které právě řešíte , povede ke změnám, a to dosti velkým. Na tyto změny v současnosti připraveni nejste.

+ ZTRÁTA

Obáváte se jakýchkoli změn. Vše nové vás vždy velice rozhodí. Máte rádi svůj klid a pořádek a nenecháte si ho nikým nabourávat.

+ LÁSKA

Uvědomujete si, co vlastně ke svému partnerovi cítíte, či spíše necítíte. Je to láska, či jen zvyk? Po těch letech určitě zvyk, ale proč se láska vytratila? Nebo vůbec žádná nebyla? Byla to snad jen zamilovanost? Ale do čeho? Co se vám na něm/ni tak líbilo? Proč to najednou není jako dřív? Pokládáte si tyto otázky a zcela oprávněně. Ve vaší lásce je něco špatně, nemá cenu setrvávat v ní jen kvůli dětem.

+ VZTAH

Jste již dlouho sami a je na čase to změnit. Změňte cokoliv na sobě – účes, oblečení, parfém – a dočkáte se nového vztahu. Ve staré podobě máte v sobě mnoho chtíče a špatných energií, proto se začněte radovat, vyjděte si do společnosti a komunikujte s ostatními.

+ TAJEMSTVÍ

Škoda, že jste si nedávali větší pozor při svých záletech. Dítě počaté z tohoto vztahu budete partnerovi asi těžko přiznávat. Ale na výběr nemáte, jelikož se to provalí. Nebylo by lépe přiznat se dřív, než to udělá někdo jiný?

+ ZPRÁVA

Stačí jen nepatrná změna k tomu, abyste měli lepší náladu.

+ MILENEC/MILENKA

Každý den musí být jiný, máte potřebu neustále stěhovat, uklízet, přestavovat, vylepšovat. Ke svému životu potřebujete změnu, jinak se nudíte. Tyto změny sice nevyhovují vašim blízkým, ale vy si je nenecháte rozmluvit.

+ SEX

Žijete moc dlouho ve stereotypu, a proto uvítáte změnu v podobě krásného sexu. Je to sice jen na pár nocí, ale i to stojí za to.

+ ŠTĚSTÍ

Na dovolené jste nebyli už ani nepamatujete, stále jen pracujete, staráte se o rodinu a domácnost, klábosíte s kamarády. Naspořili jste dostatečné množství peněz, abyste si mohli dovolit alespoň krátkou dovolenou.

+ MYŠLENKY

Stále přemýšlíte o vývoji vašeho života, zda jde tím správným směrem dostatečně rychle. Nikam to zatím netlačíte, proto k vám vše plyne tak, jak má.

+ ČINNOST

Velké změny nastávají a budou mít dlouhého trvání. Nesnažte se je obejít, cestu k vám si stejně najdou.

+ FINANCE

Vaše finanční kolo štěstí se otáčí. Je na čase, abyste poznali také druhou stranu – ať již bohatství nebo chudoby. I ve finanční oblasti musí být vše vyváženo, tedy i poměr peněz.

+ POVOLÁNÍ

Nemůžete sehnat lépe placenou práci a to vás dohání k šílenství. Proč máte dřít za pár šupů, když vaše ambice jsou na vyšším stupni? Proč si stále něco blokujete?

+ OSUD

Změny končí, bylo jich za poslední dobu víc než dost a nastává latentní čas.

 

☆ XVIII. VĚRNOST ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Zprávám, které obdržíte od muže, můžete naprosto důvěřovat. Nemá důvod vám lhát.jeho pověst sice není zrovna dobrá, ale v tomto případě zprávy vypuštěné z jeho úst jsou z důvěryhodných zdrojů.

+ PŘEKVAPENÍ

Hodila by se vám pomoc na zahradě a menší úpravě v bytě či na domě by také nebyly k zahození. Kontaktují vás dva pomocníci, starší pár. Přijměte je, jedná se jim jen o nocleh a trochu jídla, jinak za to nic nechtějí. Trochu zvláštní v dnešní době, ale přišli o střechu nad hlavou vlastní naivitou a jde jim o uplatnění a mít kam složit hlavu.

+ TOUHA

Připadáte si už jako cestovatel, stále musíte být na cestách, nikde se nezdržíte dlouho. Veškeré pronájmy jsou jen krátkodobé a zase zvednete kotvu. Je to způsob života, který jste si zvolili.

+ JISTOTA

V domě, ve kterém nyní žijete, budete i za pár let, ba dokonce pár desítek let. Máte svůj domov rádi a nevyměnili byste jej za nic na světě.

+ TRVÁNÍ

Přátelství je vskutku vzácná věc, a vy máte to štěstí, že jste jej poznali. Toto přátelství vám vydrží do konce života, i když se na čas rozejdete.

+ STRACH

Bojíte se o svého přítele, jelikož se dostal do velkých problémů, ze kterých není cesta ven. Alespoň se to tak zdá. Můžete mu podat pomocnou ruku, i když to mnozí z vašich známých kritizují. A možná právě proto do toho rizika půjdete a pomůžete mu.

+ KOMPLIKACE

Byla jste nevěrná a neumíte se s tím poprat. Myslíte si, že to na vás hned všichni vidí. Jelikož to bylo jen jednou a víckrát to dopustit nechcete, trápíte se tím a vaše změny nálady by mohly být nápadné. Pusťte to z hlavy nebo se přiznejte, jiné řešení ani není. Pokud to pustíte z hlavy, nemusí se na to přijít nikdy, pokud se ale přiznáte, mohlo by to znamenat konec vašeho fungujícího vztahu.

+ NEMOC

Vaše přátelství není takové, jaké by mělo být. Namáhejte chvíli svou hlavu, dejte ruku na srdce a s klidným svědomím povězte, že se pletu.

+ SETKÁNÍ

Ať již něco slavíte či nikoliv, dostanete dárek od přítele. Může to být však i jen pohlazení či vlídné slovo, které potěší mnohem víc, než nejdražší dárek světa.

 

+ NEBEZPEČÍ

Setkáváte se z mnoha lidmi, s některými se vídáte denně, s některými jen zřídka. Mnozí z nich by rádi byli víc než jen známí, rádi by se stali vašimi  přáteli. Pokud jsou sympatie i na vaší straně, klidně jim to navrhněte.

+ KOMUNIKACE

Je na čase promluvit si s přítelem, hádce se asi také nevyhnete. Kolují různé řeči a je zapotřebí si vše vyjasnit, aby nedošlo k nedorozumění. Zda vaše přátelství přetrvá, ukáže vaše rozmluva.

+ MALÉ PROBLÉMY

Máte náladu pod psa a na každého jen štěkáte. Co je ale důvodem vašeho podráždění? Peníze, práce nebo snad láska? Nebo byste potřebovali spíše být o samotě a o všem přemýšlet? Možná od všeho trochu. Hlavní důvod je ale ve vašem zdravotním stavu. Bojíte se nemoci a místo, abyste šli k lékaři, raději děláte, jako by neexistovala. Možná se i bojíte zbytečně, seberte odvahu a nechte si udělat testy.

+ NOVINA

Máte rádi upřímnost i za cenu  nepřihnutí pravdy druhými lidmi. Ale proč jim lhát, ať se s pravdou poperou, jak chtějí, ač se jim to prozatím vůbec nelíbí.

+ PODVOD

Máte spoustu přátel, kteří vás znají jen když něco potřebují. Bylo to tak vždy, již od mala a nyní máte možnost to změnit. Stačí jen něco chtít od nich.

+ DŮVĚRA

Vaše přátelství neohrozí vůbec nic, ani pomluvy od ostatních. Znáte jeden druhého a víte, co od sebe navzájem můžete čekat. Také byste udělali pro toho druhého první poslední.

+ VYJASNĚNÍ

Máte se svými přáteli stejné koníčky, i když jiné smýšlení. Dalo by se mluvit o jakémsi spříznění, možná tak trochu ano, ale hlavní je, že máte o čem mluvit i po tolika letech.

+ VELKÉ ZMĚNY

Váš přítel se chystá na stěhování. Rádi byste mu pomohli, ale on odmítne. Vlastně trápí se tím , jak vám šetrně sdělit, že se stěhuje velice daleko a že vaše dýchánky a společně strávené volné chvíle končí.

+ IZOLACE

Máte velmi málo přátel, dalo by se říci, že žádného přítele nemáte. Proto je vaše touha po přátelství velká. Jen se neponižujte, raději přemýšlejte, proč tomu tak je.

+ OKOLÍ

Váš spolek přátel se brzy již rozroste o nové členy.

+ PŘEKÁŽKY

Vaše přátelství má vážnou trhlinu – ztrátu důvěry. Prozradili jste něco, co jste si měli nechat pro sebe a to se jen tak odpustit nedá.

+ ROZHODNUTÍ

Už byste se měli konečně rozhodnout, na vaší odpověď nebudou čekat stále.

+ ZTRÁTA

Zjistili jste o vašem příteli pravdu, kterou před vámi léta skrýval. Vaše přátelství nekončí odhalením tajemství, ale protože vám o tom nic neřekl.

+ LÁSKA

Přátelství mezi mužem a ženou nemůže nikdy zůstat jen u přátelství. Jednoho dne podlehnete svým pudům a vaše přátelství se změní v lásku.

+ VZTAH

Ať už chcete podepsat cokoliv, bude se bezesporu jednat o dlouhodobou smlouvu, tak klidně podepisujte. Žádné problémy vás nečekají.

+ TAJEMSTVÍ

Máte velké tajemství, které se snažíte držet v tajnosti před hodně lidmi, ale hlavně před svými nejbližšími. V žádném případě nedovolíte, aby se to provalilo.

+ ZPRÁVA

Vaše přátelství trvá už mnoho let, od svého dětství udržujete písemný styk s člověkem, kterého jste vlastně nikdy ani neviděli. Ale jeho slova jsou tak hřejivá, ale obáváte se zklamání ze setkání. Prozatím první krok neuděláte a budete si jen dopisovat.

+ MILENEC/MILENKA

Upřednostňujete a vyžadujete věrnost a spolehlivost. Také na vás je za všech okolností spoleh.

+ SEX

Nechcete být nevěrní a přesto byste občas svou partnerku vyměnili? Zkuste rodinného přítele, nebo spíše přítelkyni, pokud nebude vaše partnerka proti. Případně výměnu partnerů v páru.

+ ŠTĚSTÍ

Potkáte člověka, velmi úspěšného a cílevědomého, který vám otevře dveře do velkého světa. Máte opravdu velké štěstí, že jste ho poznali a že vás pustil do vaší blízkosti.

+ MYŠLENKY

V tomto případě máte kamaráda,který trpí komplexy. V mládí byl ponižován rodiči i kamarády a s tímto se potýká až do dnešních dnů.

+ ČINNOST

Společně s přáteli podnikáte různé aktivity, které vyžadují soustředění. Můžete spolu podniknout cokoli, jim svěříte i svůj život, zrovna jako oni vám.

+ FINANCE

Váš přítel používá alkohol v přehnané míře, a i když tvrdí, že to zvládá, začíná mít s mírou pití problémy.

+ POVOLÁNÍ

O zaměstnání si nedělejte žádné starosti, máte stabilní místo, o které byste přišli jen vlastní neopatrností či ukončením pracovního poměru z vaší strany.

+ OSUD

Nikdy z vás a vašeho přítele nebude partnerský pár, i když jako milenci si výborně rozumíte, ale přátelství vám vydrží hodně dlouho.

 

☆ XIX. IZOLACE ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Vydáváte se na cestu, ale není nikdo, kdo by vás chtěl do vámi zvolených šílených končin doprovodit. Nenaleznete ani jednoho dobrodruha, který by chtěl riskovat i svůj život na to,  aby probádal neprobádané. Do těchto končin se zkrátka neodváží nikdo, jen vy.

+ PŘEKVAPENÍ

Vždy se na úřad těšíte, jelikož si tam mile popovídáte. Je to pro vás určitý druh relaxace. Máte prostě štěstí na milé úřednice.

+ TOUHA

Cesta do zahraničí proběhne bez menších závad, dokonce ani dopravní policisté vás stavět nebudou.

+ JISTOTA

Nyní nastal ten správný čas pro prodej vaší nemovitosti. Zda se svěříte do rukou realitní kanceláře nebo budete prodávat sami, prozradí následující karta. Za svou nemovitost dostanete co požadujete.

+ TRVÁNÍ

Velice se blokujete svými negativními postoji k životu. Příkoří, které vám přijde do cesty, si způsobujete právě vašimi postoji.

+ STRACH

Je to až neuvěřitelné, co všechno budete muset oběhnout, abyste měli všechny dokumenty v pořádku. Tolik úřadů a na každém z nich alespoň jedna nepříjemná úřednice. Obrňte se proto trpělivostí, budete ji potřebovat.

+ KOMPLIKACE

Cestujete do zahraničí a už na hranicích máte velké potíže. Ne, že byste neměli doklady, ale páni policisté jsou opravdu důslední. Vždyť také něco hledají, tak se připravte na menší zdržení.

+ NEMOC

Požádali jste si o příspěvky, a i když podle vás nárok máte, tak vám je nechtějí vyplatit v plné výši. Některé vám dokonce odebrali, a to jen proto, že se nevejdete do tabulek.

+ SETKÁNÍ

Nenechte se ničím a nikým rušit na vaší zasloužené dovolené, nechte veškerou techniku doma – včetně mobilního telefonu a užívejte pár dní svobody.

+ NEBEZPEČÍ

Rozchod se již přibližuje mílovými kroky, váš vztah nelze již zachránit, tak se o to ani nepokoušejte. Raději svému partnerovi popřejte hodně štěstí a nechte ho jít svou cestou. Pro vás je připraven jiný osud, toto berte jako životní lekci.

 

+ KOMUNIKACE

Musíte na úřad,  a vůbec se vám nechce, jen co si vzpomenete na ty dlouhé fronty a hodiny čekání.

+ MALÉ PROBLÉMY

Nikdo vám nepodá pomocnou ruku, na nikoho se nemůžete obrátit. Jste na všechno sami a to vás ubíjí asi nejvíc.

+ NOVINA

Budete mít jen jedno dítě, ale zato vydá za deset. I za to jedno budete děkovat, jelikož podle lékařů je zázrak už jen vaše těhotenství, natož porod zdravého miminka. Porod proběhne plánovaným císařským řezem.

+ PODVOD

Nevěřte takzvaným přátelům, nebudou váhat ani minutu a zradí vás. Proto si své neřesti raději nechte pro sebe.

+ DŮVĚRA

Připravujete se k soudu, váš právní zástupce má ale dostatek důkazů a argumentů, abyste nakonec byli oba spokojeni.

+ VYJASNĚNÍ

Odeberete se v klidu přemýšlet někam na samotu, v hlavě máte spoustu věcí, které si musíte utříbit. Nedělejte si velkou hlavu, že opustíte vše, i své přátele, ti nejvěrnější s vámi zůstanou.

+ VELKÉ ZMĚNY

Musíte se na chvíli rozloučit, i když vám to není milé. Jste spolu již nějaký čas a pokud to tak chcete zachovat i nadále, odloučení na krátkou dobu vám jen prospěje.

+ VĚRNOST

Žádný člověk na světě vám nerozumí, jako byste mluvili jazykem pro ostatní nesrozumitelným. Proto také nemáte žádné přátele, nejste s nikým naladěni na stejnou vlnu.

+ OKOLÍ

Vaše cesta bude dlouhá a proto vám přijdou vhod nejen hotely. Každý hotel má svou historii a odehrálo se v nich mnoho příběhů. Tak rádi byste pronikli do tajů každého z nich.

+ PŘEKÁŽKY

Přestaňte už konečně koukat jen sami na sebe a věnujte svou pozornost také ostatním. Jak se asi ostatní cítí ve vaší společnosti, když slyší jen samé já já já. Udělejte něco pro ostatní, dokud je ještě čas, stačí je jen vyslechnout.

+ ROZHODNUTÍ

Rozhodli jste se jít svou vlastní cestou. Už bylo na čase nechat minulost za sebou a vydat se vstříc své budoucnosti.

+ ZTRÁTA

I když je váš šéf přísný, přesto se jeho odchodu obáváte. Co kdyby na jeho místo nastoupil ještě větší despota než on? I to se může stát, a jak se jeho odchod blíží, tím je na pracovišti napjatější atmosféra. Otázka trvání pracovního poměru je více než důležitá.

+ LÁSKA

Máte pohodové partnerství, alespoň tak to vypadá navenek. Pravda je ale taková, že nejste jediná žena vašeho partnera a on už to tak nechat nechce. Bohužel pro vás budete vy ta, kterou opustí.

+ VZTAH

Máte relativně všechno, na co si jen vzpomenete. Přesto se cítíte jako vězeň, nemůžete se pohybovat, jak sami chcete, stále jste někým sledováni nebo po příchodu kontrolováni.

+ TAJEMSTVÍ

Chystáte se zpátky do školy. Připravte se na přijímací zkoušky, vaše drzost vás dovede až do cíle za výborných podmínek.

+ ZPRÁVA

Čekáte na zprávy z úřadu, již vás nebaví stále je kontaktovat, ať již osobně či telefonicky nebo písemně. Nyní zcela neočekávaně přijde vyrozumění.

+ MILENEC/MILENKA

Svou kariéru si vybudujete, ale bude to velmi těžké. Budete své schopnosti muset dokazovat stále znova.

+ SEX

Se sexem je to poslední dobou dosti špatné, buď nemáte náladu vy, nebo váš partner. Ani jeden z vás nemá nikoho jiného, je to jen únava a stres.

+ ŠTĚSTÍ

Je nutné začít samostatně myslet a jednat. Bez toho se svého úspěchu sotva dočkáte. 

+ MYŠLENKY

Máte ve své blízkosti člověka, který nehledí na vaše dobro, jen vás využívá a bude v tom pokračovat, dokud mu to dovolíte. Vzepřete se, dokud vás tento člověk nemá ve své moci.

+ ČINNOST

Není důvod být uzavřený, jen si tím blokujete svůj pozitivní vývoj a přivoláváte negativní jako jsou různé nevyléčitelné nemoci.

+ FINANCE

Je třeba navštívit finanční úřad, vaše účetnictví se jim nezdá v pořádku a je na vás, abyste dokázali opak.

+ POVOLÁNÍ

Jste velice samostatní a to vám jde k duhu. Nikdy jste se nespoléhali na ostatní a ani nyní to nemáte v plánu.

+ OSUD

Památky vás velmi přitahují a kostely především. Kamkoliv přijedete, nezapomenete zdejší chloubu církevní navštívit.

 

☆ XX. OKOLÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Chcete se dostat do lepší společnosti, ale na to se budete muset ještě více snažit. Potkáte mnoho vlivných lidí, a nakouknete na okraj jejich života, ale až na sklonku toho vašeho budete těmto lidem rovni.

+ PŘEKVAPENÍ

Díky své práci se dostanete mezi nejvlivnější lidi světa. Díky těmto zkušenostem uvidíte zcela jiný svět, svět, o kterém spousta lidí jen sní.

+ TOUHA

Vaše touha po společnosti je dosti velká, než abyste ji ignorovali. Proto na nic nečekejte a i když s vámi nemá kdo jít, nebo se spíš nikomu nechce, jděte sami. Stejně byste byli ozdobou a ostatní jen křovím.

+ JISTOTA

Váš rodný dům byste chtěli odkoupit, i když nebyl váš. Požádáte tedy příslušné úřady, jelikož jsou tam veškeré vaše vzpomínky na dětství a ty se zapomenout nedají. Také vaši rodiče a prarodiče zde prožili kus života a nemohou za špatnou finanční situaci majitelů, kteří se rozhodli tohoto domu se zbavit.

+ TRVÁNÍ

Vaše zaměstnání je velice náročné, jelikož musíte uspokojit velký počet lidí. Na vás záleží jejich momentální nálada..

+ STRACH

Dělat akci pro velký počet lidí, možná i dětí, je fajn, i když vám počasí nepřeje. Menší déšť ale značí počátek štěstí, tak to využijte ve svůj prospěch.

+ KOMPLIKACE

Lidé stále za vámi chodí a vylévají svá srdéčka. Také vy toto nutkání máte, ale nemůžete si to dovolit. Ne, že byste nenašli svou vrbu, ale máte pomáhat lidem a od vás se očekává, že vše máte pod kontrolou.

+ NEMOC

Člen vaší rodiny musel být hospitalizován a vy za ním každý den chodíte, i když vás k němu nepustí. Ač se jeho onemocnění zdá velice kritické, toto období se přežene a bude zas lépe.

+ SETKÁNÍ

Již jste velmi unaveni ze své práce, jelikož trvá již dlouho. Ani si nepamatujete, kdy jste naposledy byli na dovolené či jen jeden jediný den relaxovali a nepracovali. Nyní takový den nastává, tak ho vychutnávejte plnými doušky.

+ NEBEZPEČÍ

Rádi pomáháte potřebným, ale velice se angažujete. Trochu to již s tou dobročinností přeháníte. Lidé, kteří podle vás podporu a hlavně finanční potřebují, mají mnohem více, než zdraví lidé.

+ KOMUNIKACE

Jednou jistě založíte debatní kroužek či fórum, jelikož stále musíte něco rozebírat, o něčem diskutovat. Na nikom nenecháte nit suchou. Čím více lidí se zúčastní, tím je více názorů a také více podnětů k nápravě, ať již jde o cokoliv.

+ MALÉ PROBLÉMY

Tréma je opravdu špatná věc, která by nemusela existovat. Ač jste velmi nadaní, na veřejnosti nevystoupíte, i kdyby vám platili zlatem. Jakmile máte větší počet diváků – stačí i více než jen vy sami – zaseknete se a nikdo s vámi nehne.

+ NOVINA

Máte rádi děti a chcete pro ně ve svém volném čase vymyslet něco nového. Ale co vymyslet, když vše tu už bylo? Můžete se přihlásit do centra volného času jako dobrovolník, jistě vás rádi přivítají a vy můžete trávit čas s dětmi a přitom jim pomoci – vždyť her je nepřeberné množství a děti si přejí jen pozornost a nebýt přehlížené, v této hektické době.

+ PODVOD

Ať se podíváte kamkoli, včetně politiky, tak pravda jakoby už vymizela ze světa, a to je velká škoda. Každý si tu svojí pravdu přibarvuje, až nezůstane ani malé zrno. Ale pokud chcete být úspěšní, pravda vás bude jen brzdit. Není to proto , že byste chtěli lhát, jen neřeknete celou pravdu.

+ DŮVĚRA

Setkání právníků z celé naší země probíhá v pravidelných intervalech a ani vy tam tentokrát chybět nebudete, byť žádní právníci nejste. Budete tam ze zcela jiných, spíše pracovních, důvodů. Avšak bavit se budete lépe než kdejaký právník.

+ VYJASNĚNÍ

Dočkáte se uznání za vykonanou práci a celoživotní odpírání vlastního volna na úkor ostatních.

+ VELKÉ ZMĚNY

Svou práci zvládáte bravurně a noví klienti se k vám jen hrnou. Nejsou to jen slevy, které nabízíte, ale hlavně kvalita vašich služeb.

+ VĚRNOST

Máte velké štěstí na přátele, jste vždy pozitivně naladěni, na své přátele si uděláte vždy čas, tak pak není divu, že jste na roztrhání. Vaše rodina vám to občas vyčítá, ale vy se změnit nehodláte.

+ IZOLACE

Internet je mocná metla dnešní doby, žrout času. Ani si nevšimnete, že jste na něm závislí, připojeni jste ve dne v noci, stačí jeden klik na telefonu či notebooku a máte opět spojení s celým světem. Pro práci je to ideální pomůcka, ale pro volný čas kamarád, který jen bere a nedává nic.

+ PŘEKÁŽKY

Už ve škole vám dělalo problémy postavit se před tabuli, posměchy spolužáků vám byli proti srsti, i když oni uměli kolikrát méně než vy. Tato tréma vám zůstala až do dnešní doby, kdy se bojíte i promluvit před cizími lidmi.

+ ROZHODNUTÍ

Předmětem nedorozumění bude příjezdová cesta. Lidé bydlící přímo u ní dělají naschvály a ty ještě vygradují příjezdem vašich známých.

+ ZTRÁTA

Po celý rok je třeba dát pozor na krádeže na ulici , a před svátky obzvlášť. Kde se shlukuje více lidí, tam na takové chmatálky narazíte vždy. Proto si hlídejte peněženky, pokud nechcete běhat po úřadech. Ztráta peněz také nebude milá, ale ztráta dokladů je o poznání horší.

+ LÁSKA

Milujete vše živé, a lidi dvojnásob. I když si občas říkáte, že zvířata se k sobě chovají lépe nežli lidé, přesto nenecháte na lidi dopustit a stále se jich zastáváte a omlouváte jejich chyby.

+ VZTAH

Dostanete pozvání na svatbu, na kterou se těšíte už dávno. Víte dlouho, že k sobě tito dva lidé patří, i když oni si to ještě donedávna neuměli představit. Byli jako kočka s myší, až pochopili, že bez sebe nedokáží  žít.

+ TAJEMSTVÍ

Chcete se přidat do spolku, o němž víte jen málo a mezi lidmi se o něm neví vůbec nic. Jen proto, že se vám líbí jejich ideje, ale dejte pozor, ať nesklouznete někam, odkud již nebude návrat tak snadný.

+ ZPRÁVA

Studovat vysokou školu jste se rozhodli dobrovolně, ale chodit na přednášky, zvláště některých učitelů, se vám vůbec nechce. Povinné to sice není, ale pokud chcete vystudovat, nic jiného vám nezbývá.

+ MILENEC/MILENKA

S tímto člověkem se velmi rádi setkáte, umělce jste měli vždy v úctě a velmi si jich vážíte.

+ SEX

Vaše rodina již plánuje společnou dovolenou. Chtěli by poznávat památky cizích krajů, ale vy po těžké práci byste dal přednost spíše nicnedělání na pláži nebo v hotelu.

+ ŠTĚSTÍ

Ve své kariéře stále stoupáte vzhůru, stále máte kam, jen dejte pozor na pád, mohl by být velmi bolestný. Prohru neunesete, jen vítězství, proto se chovejte k lidem jako k sobě rovným.

+ MYŠLENKY

Rádi vyrážíte do nočních podniků, kde je stále živo. Nedělá vám problém prohýřit celou výplatu, před kamarády obzvlášť a po ranním probuzení byste se raději neviděl. Ale pak si vzpomenete na předešlý večer a vaše černé svědomí to trochu ospravedlní.

+ ČINNOST

Již dlouho máte naplánovánu veřejnou akci, a čím více se to blíží, tím větší obavy máte. Ale vše proběhne tak, jak má, není třeba si dělat starosti.

+ FINANCE

Chtěli byste rekonstruovat, nemovitost to opravdu již potřebuje, ale nemáte na to dostatek financí. Požádáte tedy o úvěr, a s netrpělivostí vám vlastní čekáte, zda vám ho schválí či nikoliv.

+ POVOLÁNÍ

Musíte mít vždy nad vším přehled a také pracovní schůzky vedete a svoláváte vždy sami, na nikoho jiného se nespoléháte. Již jste vystřídali spoustu sekretářek, ale ani jedna nebyla natolik spolehlivá a samostatná, vždy jste ji musel zaúkolovat a dospěl jste k názoru, že ten hovor si již můžete vyřídit také sám.

+ OSUD

Přemýšlíte, zda si vyjít do společnosti či zůstat doma. Zase další nudná výstava, na kterou jste byli pozváni. Už dopředu víte, že se vám tam líbit nebude. Tak zůstaňte doma a použijte znovu jednu ze svých obvyklých výmluv.

 

☆ XXI. PŘEKÁŽKY ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Přemýšlíte o spoustě věcí a konstruujete, jak vše dopadne. Vymýšlíte strašné scénáře, které mají do pravdy hodně daleko. Fantazii se sice meze nekladou, ale všeho moc škodí. Pokud vás něco trápí, zeptejte se přímo člověka, kterého se to týká, a budete vědět, na čem jste.

+ PŘEKVAPENÍ

Je těžké přijmout věci, které jsou proti vašemu přesvědčení či mysli, zvlášť pokud se týká nejen vašeho života, ale i ostatních. Přijmout je však budete muset, i když bude dlouho trvat, než se s tím smíříte.

+ TOUHA

Chystáte se po celý rok na hory a přípravě věnujete každou volnou chvilku. Vše máte dokonale připraveno, stačí jen obvolat pár přátel a chystat se na cestu.

+ JISTOTA

Ze svého bytu se musíte odstěhovat, nájemní smlouva vám prodloužena nebude. Bytová situace je ale velmi špatná, málo bytů, které by vám vyhovovali.

Velmi tíživá bytová situace

+ TRVÁNÍ

Váš život je samá překážka, a jinak to nebude ani do budoucna. Je to odplata za minulé životy, kdy jste dělali věci špatné, a nyní za to musíte nést svůj balvan.

+ STRACH

Ve vašem životě přišel zlomový bod, kdy očekávejte velkou překážku. Pokud ji zdoláte, již nikdy nebudete procházet takovými útrapami jako doposud.

+ KOMPLIKACE

Nastoupili jste do zaměstnání, kde vedení není zrovna solidní. Vaše nová šéfová je značně nepříjemná, svůj nepodařený soukromý život s sebou nosí do práce a na vás si svůj vztek vylívá. Můžete si stěžovat u jejích nadřízených, nebo se pokusit ji pomoci.

+ NEMOC

Každá zkušenost je vítána, i ta nepříjemná. Alespoň se z ní můžete poučit a příště jednat jinak – nebo úplně stejně. Někteří lidé jsou nepoučitelní a vy mezi ně bohužel patříte také.

+ SETKÁNÍ

Chystáte se na oslavu ke svému synovci či neteři a máte pro ně spoustu dárků. Oslava bude ale na poslední chvíli odložena z velmi vážných důvodů.

+ NEBEZPEČÍ

Se sousedy se jen dohadujete, neumíte navzájem společně vyjít. Očekávejte tedy velké problémy a naschvály.

 

+ KOMUNIKACE

Jít k soudu jako svědek je velká zodpovědnost. Můžete poslat na mnoho let do vězení člověka, který je nevinný, nebo zachránit někoho, kdo si vězení zaslouží víc než kdokoliv jiný. Druhá varianta je bohužel ve vašem případě ta správná. Je to o to horší, že se vám budou snažit zabránit svědčit jakýmikoliv prostředky – od úplaty po zastrašování.

+MALÉ PROBLÉMY

Rozhodli jste se podnikat ve sféře, která je dosti zaplněná. Proto se také musíte smířit s konkurencí, a to velkých rozměrů.

+ NOVINA

Vaše dětství byste nepřáli nikomu, snad ani svému nepříteli. Neměli jste na růžích ustláno, spíše jen příkoří, ponižování a zotročování bylo vaším denním údělem. Nyní se vše změní, svůj osud máte ve svých rukách.

+ PODVOD

Trpíte představami, že vás stále někdo sleduje, pozoruje, nepřeje vám váš úspěch, je šťastný z vaší prohry. Toto vše si jen nalháváte, žádný nepřítel vám nedýchá na záda. Ať uděláte cokoliv, uděláte to jen pro sebe a za sebe.

+ DŮVĚRA

Zavolejte na úřad, pokud chcete, aby se vaše záležitost pohnula kupředu. Zřejmě ji úředníci někam založili, protože i po vašem telefonátu se nic dít prozatím nebude. Až po vaší návštěvě a urgencích se dočkáte ukončení vaší žádosti.

+ VYJASNĚNÍ

Stále na něco zapomínáte, je jedno, jestli to je schůzka či významná událost.

+ VELKÉ ZMĚNY

Chystáte se změnit plno věcí, ale stále máte pocit, jakoby tomu někdo bránil. Přestaňte se snažit tomu porozumět.

+ VĚRNOST

Mezi vašimi přáteli je krysa, která se vás snaží všechny od sebe rozdělit. Je třeba zapřemýšlet, kdo vždy vše vyzradí a pomlouvá u ostatních.

+ IZOLACE

Překážky jakoby vám byly souzeny, ale není tomu tak. Prozatím k vám přichází odevšad, a je na vás postavit se jim. Jen tak je zdoláte, proto se nevyhýbejte svým horším dnům.

+ OKOLÍ

Velké těžkosti čekejte spíše ze strany větší společnosti, možná i širší veřejnosti. Mnoho lidí vám nevěří a vy si to moc berete. Měli byste se naučit házet některé věci za hlavu.

+ ROZHODNUTÍ

Nacházíte se pod velkým tlakem a máte rozhodnout o důležité věci. Za těchto

 okolností rozhodnete špatně, nechte to na dobu většího klidu.

+ ZTRÁTA

Život vám připravil mnoho překážek, které musíte překonat. Nic se nebojte, vše zvládnete, někdy s obtížemi, někdy bez nich.

+ LÁSKA

Jste velmi citliví a vše si připouštíte. Rozpláče vás každá blbost. Na milostný filmy ani nekoukáte, ale i při hororu místo strachu pociťujete soucit s osudy lidí.

+ VZTAH

Váš vztah zaznamenal mírnou kolizi – avšak všechno zlé je pro něco dobré. Váš vztah to posílí a budete zvládat i další překážky, které se objeví – společně. Spolu dokážete i nemožné.

+ TAJEMSTVÍ

Připravte se na svou zkoušku opravdu pečlivě, látka, kterou se máte naučit, nebude vůbec lehká. Je to náročný okruh témat, které budete muset nastudovat.

+ ZPRÁVA

Máte vyhlídnutý objekt vašeho zájmu a vůbec není jisté, zda cítí to samé. Neprojevuje ani minimální zájem o vás. Pokud do toho i přesto půjdete, připravte se na odmítnutí.

+ MILENEC/MILENKA

Ve svém okolí se stýkáte s velmi umíněnou osobou. Její osobnost je diktátorská, vždy musí mít pravdu a námitky nepřipouští.

+ SEX

Seznámili jste se s člověkem, který není po chuti vaší rodině. Ta vám dá také nůž na krk – buď rodina nebo onen člověk. Přerušíte tedy jakékoliv styky s rodinou, jelikož on je ten jediný, pro koho stojí za to žít.

+ ŠTĚSTÍ

Překážky si vás vždy najdou, nyní stojíte před dosti velkou a nevíte, co dál. Proto se také chodíte radit s jinými lidmi. Ale toto zvládnete sami, jen si více věřte a spolehněte se na svůj úsudek.

+ MYŠLENKY

Ač se snažíte sebevíc, úspěch se nedostaví. Nikdy jste ničeho nedosáhli, přesto se snažíte nevzdávat to a pokoušet se o úspěch znovu a znovu..

+ ČINNOST

Vaše operace se již blíží a vy kupodivu nemáte strach. Svému lékaři věříte a pokud tvrdí, že se není čeho bát, tak je to pravda. Ale opravdu ve vás nezbyl ani kousek pudu sebezáchovy nebo jste tak naivní? Operace se pochopitelně podaří.

+ FINANCE

Utrácíte mnoho peněz a proto se banka rozhodne, přes stálé neplacení  vaší půjčky, zablokovat vám účet.

+ POVOLÁNÍ

V práci odvádíte nadstandardní výkony a přesto postup neočekávejte. Pokud nechcete zůstávat na spodní pozici celý život, poohlédněte se po zaměstnání, kde si vašich schopností budou vážit.

+ OSUD

Jste již velice pesimističtí a nevěříte v lepší budoucnost. Už jste si vytrpěli víc než dost a je čas na změnu. Veškeré problémy – alespoň na nějaký čas – zmizí a vy můžete zase volně dýchat.

 

☆ XXII. ROZHODNUTÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Starosti jsou na denním pořádku  a vy nechcete stále něco řešit. Je to pořád stejné, ostatní se této zodpovědnosti vždy vyhnou a zůstane to na vás.

+ PŘEKVAPENÍ

Vaše rozhodnutí je sice správné, ale nebude nic platné, jelikož brzy nebude k němu důvod. Rozhodli jste se příliš pozdě.

+ TOUHA

Stojíte na rozcestí a přemýšlíte, kterou cestou se máte vydat. Poslechnout své známé a rodinu, nebo si postavit hlavu a jít svou cestou? Obě varianty mají své klady i mínusy, proto je velice těžké se rozhodnout. Cesta zvolená vašimi přáteli a rodinou je odzkoušená a prověřená jejich chybami, vaše cesta je neznámá, ale možná proto vás láká více.
+ JISTOTA

Jste postaveni před rozhodnutí, které učinil někdo za vás a vy nemáte možnost na tom cokoliv změnit.

+ TRVÁNÍ

Velké životní rozhodnutí je bezesporu výběr partnera a spojení jeho života s vaším. Už máte vybráno a padlo slovo Svatba. Je to opravdu ten pravý? Pokud jeho nabídku nepřijmete, nikdy se nedozvíte, zda jste udělali správně či ne.

+ STRACH

Dostali jste nabídku a máte se rozhodnout. Čím déle budete váhat, o to více v konečném důsledku přijdete. Rozhodněte se proto co nejdříve.

+ KOMPLIKACE

Máte strach z rozhodnutí, z následků, které budou následovat. Bojíte se oprávněně, vaše rozhodnutí může ublížit, ale jistě způsobí velké komplikace lidem, na kterých vám záleží.

+ NEMOC

Svého partnera milujete, a proto není lehké ho opustit. Víte, že mu bez vás bude lépe, a váš odchod ho zasáhne víc, než si nyní připouští. Vy to však musíte udělat, pro svůj i jeho růst.

+ SETKÁNÍ

Vaše sestra bude slavit narozeniny – slavit je nechce, nedělá z toho takovou vědu, stačí ji, když si na ní ostatní jen vzpomenou, dary nepotřebuje. Ale vy to cítíte jinak, možná proto, že vám na ni záleží, možná proto, že ona to neudělá – připravíte ji tedy oslavu vy.

+ NEBEZPEČÍ

Učiníte rozhodnutí, které bude nebezpečné nejen pro vás. Musíte se však

rozhodnout hned, žádný čas na rozmyšlení nemáte.

+ KOMUNIKACE

Vaše účast na jednání je velmi důležitá, aby se rozhodlo ve věci a neprotahovalo se to víc, než je nutné. Ale vy to chcete pozdržet co nejdéle, proto se tohoto jednání nezúčastníte a výmluvu zvolíte jednu z nejdokonalejších.

+ MALÉ PROBLÉMY

Už jako dítě jste zažili spoustu trápení. A vaše útrapy z dětství se znovu ozývají a začínáte je prožívat nanovo.

+ NOVINA

Rozhodli jste se podle svého nejlepšího uvážení, ale vaše rozhodnutí nebude užitečné nikomu, ani vám samotným.

+ PODVOD

Vaše životní cesta je důsledkem vaší nejhorší volby. Vydali jste se po cestě, odkud není návratu – vaše špatné myšlenky a činy cestu za štěstím blokují. Sešli jste z cesty a jen láska vás vrátí na rozcestí, kde se můžete vydat po té správné.

+ DŮVĚRA

Dostanete zvláštní úkol – rozhodnout za muže, kterého vůbec neznáte. Tento muž je nemocný a vám dal do rukou tu moc, rozhodnout, zda bude žít či ne. Po právní stránce je vše v pořádku. Jdete se tedy podívat na toho, kdo dal svůj život do vašich rukou. Už jste se párkrát viděli, ale že je to váš příbuzný, o tom jste neměli nejmenší tušení. Máte smíšené pocity, ale uděláte to, co považujete za správné.

+ VYJASNĚNÍ

Nad svým rozhodnutím nepřemýšlejte ani minutu, ač se to nezdá, je to jediné možné řešení.

+ VELKÉ ZMĚNY

Nemáte jen dvě možnosti, ale daleko více, než tušíte. Nic není jen bílé nebo černé, tak i vašich možností je nepřeberné množství. Kterou ale vybrat? Nevíte, k čemu se přiklonit jak se rozhodnout.

+ VĚRNOST

Byli jste přátelé velmi dlouho, ale nyní vidíte, že si spolu nemáte co říci. Každý máte již své rodiny, jiné zájmy a kamarády, a na sebe nemáte vůbec čas. Pokud se potkáte, prohodíte pár slov, tak moc jste se navzájem odcizili. Je na čase, aby každý z vás šel svou cestou.

+ IZOLACE

Žijete dvojím životem a nechcete se rozhodnout ani pro jeden. Víte, že takto už dál žít nemůžete, přesto se bráníte s tím něco udělat.

+ OKOLÍ

Jste velký samotář a nejlépe je vám stranou od lidí. Dokonce se ostatních lidí

straníte, a přednost dáváte samotě a zvířatům. Ty vás alespoň chápou.

+ PŘEKÁŽKY

Víte, že se musíte rozhodnout, ale prozatím své rozhodnutí odložíte. Tím se uleví vašim nejbližším, jelikož vaši odpověď oddalují jak se dá. Alespoň se o to snaží.

+ ZTRÁTA

Velikou opatrnost věnujte řízení automobilu a i jako spolujezdec se dívejte na cestu. Mohli byste způsobit svou nedbalostí dopravní nehodu.

+ LÁSKA

Je zřejmé, že jeden z vás – vy nebo váš partner – má ještě někoho na uspokojování svých tužeb. Žijete prostě v milostném trojúhelníku, ze kterého, zdá se, není cesta ven.

+ VZTAH

Děláte zas a znova stejné chyby, nechcete se z nich poučit. 

+ TAJEMSTVÍ

Do vašeho života se vkrádá jedno tajemství za druhým. Už ani nevíte, na čem jste. Měli byste je začít rozkrývat a poznávat jednotlivé části skládačky, abyste se jednou neztratili ve vlastním světě.

+ ZPRÁVA

Nemusíte se rozhodnout hned a ani ústně, což vám vlastně velice vyhovuje. Nedokážete sdělit ostatním své stanovisko, bojíte se následků a v psané verzi je to přeci jen málo osobité, bez okamžitých reakcí, na které byste odpověď sotva našli.

+ MILENEC/MILENKA

Můžete si konečně odpočinout, důležité rozhodnutí jste již udělali a nyní budete sklízet plody tohoto rozhodnutí. Máte za to, že jste se rozhodli jak nejlépe jste mohli a již se tím nemusíte zabývat.

+ SEX

Nemáte dvakrát čisté svědomí a proto, když přijde někdo s vaší rodiny s alternativním řešením problému, přijmete.

+ ŠTĚSTÍ

Rozhodli jste se naprosto správně, i když o tom nyní pochybujete. Přemítáte, co by bylo, kdyby jste zvolili jinou cestu a stále dokola se k tomu vracíte. Možná byste byli překvapeni, jak špatně jste se mohli rozhodnout.

+ MYŠLENKY

Nejste spokojeni se svým životem, proto v duchu stále probíráte to či ono rozhodnutí. Pochybujete o svém partnerovi, o dětech, o investicích, dokonce i o práci, kterou vykonáváte.

 

+ ČINNOST

Stále čekáte na vyjádření své žádosti. Máte obavu, ale žádost bude vyřízena velice kladně.

+ FINANCE

Dostalo se vám do rukou větší množství peněz a vy nevíte, kam je investujete. Utratit jen tak zbůhdarma je nechcete, investovat do jedné věci také ne. Rozhodli jste se pro vložení peněz do nemovitosti, zbytek uložíte do zajištění na stáří – ne do bankovního sektoru a za zbytek uděláte radost nejen sobě.

+ POVOLÁNÍ

V jednom zaměstnání si sice vyděláte dostatek peněz, je časově i náročné, ale vy musíte pracovat neustále a tak si začnete hledat i druhé zaměstnání.

+ OSUD

Vaše rozhodnutí, které jste neučinili pod tlakem., ale měli jste na něj mnoho času, je špatné.

 

☆ XXIII. ZTRÁTA ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Vaše auto není zdaleka tak v pořádku, jak si myslíte. Nechte ho raději zkontrolovat před delší jízdou, i cesty blízké vám způsobí problémy. Váš vůz je natolik poškozen, že budete muset sáhnout hlouběji do kapsy a i po této opravě bude vaše návštěva v servisu více než častá.

+ PŘEKVAPENÍ

Ztratíte důvěru ve svého lékaře, který jen stále pobírá peníze a nikam vás s vaším problémem neposílá. Na začátku, když jste se svými obtížemi přišel, vás odeslal na vyšetření a nyní se nic neděje. Přemýšlíte o změně lékaře a možná by to bylo to nejlepší řešení ve vašem případě.

+ TOUHA

Nepřemýšleli jste o nějakém účinném alarmu na svém vozidle? Asi byste měli zauvažovat o této možnosti, pokud nechcete mít své parkovací místo prázdné.

+ JISTOTA

Investovali jste do nemovitosti, avšak své peníze jste jen vyhodili oknem. Jedná se o rizikovou oblast, dům vám žádná pojišťovna pojistit nechce a také opravy udělané na tomto domě jakoby vůbec nebyly udělány. Byla to zkrátka špatná investice.

+ TRVÁNÍ

S vaší ekonomickou situací to jde od desíti k pěti, není divu, že jste se ocitli na samém dně vaší životní úrovně. Požádáte si dokonce i o existenční minimum, tak zle na tom jste. Měli byste s tím už začít něco dělat a ne jen fňukat a nadávat na představitele země, oni vám v tom nepomohou.

+ STRACH

Nedělali jste si sice zbytečné starosti, ale vaše promluva do duše alespoň k něčemu byla. Nastává bezstarostné období, alespoň prozatím.

+ KOMPLIKACE

Nepouštějte se do ničeho nelegálního, podvod se jistě provalí. Pro vás bude mít za následek ztráty velkých rozměrů.

+ NEMOC

Měli byste již své závazky začít platit a ne si jen neustále půjčovat. První půjčka byla účelová, ale ty další jen záplatovaly ty před nimi. Vznikly z toho nepředstavitelné dluhy, které nebude tak lehké splatit. Musel by se stát zázrak, jinak vaše závazky převezmou vaše děti.

+ SETKÁNÍ

Na návštěvu se chystat nemusíte, vaše sestra zruší schůzku u vašich rodičů a ani tentokrát to nevypadá na nějaké usmíření mezi vámi.

 

+ NEBEZPEČÍ

 Dávejte si pozor na zloděje, kteří by vás mohli přijít navštívit nejprve jako obyčejní podomní prodejci. Podle vás nemají co vzít, ale opak je pravdou. Nikoho cizího si proto nepouštějte do bytu, ztráty by byly velké.

+ KOMUNIKACE

Hádky jsou zbytečné, starosti se vytratí. Nemusíte být zbytečně nervózní, blíží se lepší časy.

+ MALÉ PROBLÉMY

Nemáte peníze na rozhazování a vlastně ani na základní lidské potřeby. Ocitli jste se na okraji bídy a vůbec se vám to nelíbí. Neexistuje v současné době nic, co byste mohli udělat pro zlepšení své finanční situace. Čekat se vám však také nechce, jen nesklouzněte k černým myšlenkám, tudy cesta nevede.

+ NOVINA

Ani jste si nevšimli, jak rychle vaše dítě vyrostlo. Už je to dospělý člověk, který touží po samostatnosti. Je také mentálně vyzrálý, proto mu nebraňte ve vlastním životě. Koneckonců jednou to přijít muselo, kdy opustí své rodné hnízdo.

+ PODVOD

Máte kolem sebe spoustu lidí, kteří žijí nepoctivě a vám se naskytne příležitost přijít na velkou loupež, která se teprve chystá. Co ale dělat? Nejspíše využijete příležitosti a řeknete si o podíl. Toto je ale špatná volba, pokud půjdete takovouto cestou, skončíte hůře nežli oni, jelikož vás při zatčení označí jako člověka, který vše vymyslel. Nakonec si peněz ani trochu neužijete. Přemýšlejte tedy o možnosti, jak loupež překazit.

+ DŮVĚRA

Ať se snažíte sebevíc, ať vymýšlíte jakoukoliv práci, žádný zisk z toho nekouká. Prozatím jste nepřišli na to, co by vás mohlo celkem slušně živit. Pokud nechcete spadnout do velkých dluhů, sežeňte si práci a zapomeňte prozatím na práci na živnost.

+ VYJASNĚNÍ

Štěstí jste měli víc než dost a nevážili jste si ho, jen jste brali dokud to šlo. Nyní se k vám štěstí obrátilo zády a budete se muset hodně snažit, aby se vrátilo.

+ VELKÉ ZMĚNY

Na cestě za bohatstvím jste se ocitli na samé hranici bídy, ale nevzdali jste to a vaše snaha má za následek velkou změnu, která přinese značné peníze. Proto se snažte dál a není nic, co by vám bránilo je získávat dál.

+ VĚRNOST

Spoléháte se na své přátele a pak se divíte, že si vše musíte zařídit sám. Jeden z vašich přátel je opravdu nespolehlivý, nikdy nevíte, co od něj čekat. Kolikrát jste již čekali na něj doma, když měl přijít a nejen že nepřišel, ale ani se neomluvil? Skutečně takového kamaráda potřebujete? Zamyslete se nad tím, co vám vztah s ním dává a co naopak bere.

+ IZOLACE

Dostali jste se velice vysoko na cestě za svou kariérou a nyní vám hrozí ztráta místa. Nechce se vám začínat zase od začátku někde jinde, ale nic jiného vám nezbude.

+ OKOLÍ

Rozhodli jste se začít úplně znovu a s novými lidmi. Vaši známí a přátelé vám již nedávají to, co byste potřebovali a proto se od nich začínáte distancovat.

+ PŘEKÁŽKY

Máte před sebou řešení nepříjemných věcí a stále se vám do toho nechce. Zbytečně to jen oddalujete, nepříjemnosti se budou hromadit a vám to začne přerůstat přes hlavu.

+ ROZHODNUTÍ

Bojíte se jakéhokoliv rozhodnutí a i když jste postaveni před fakt, že musíte začít znovu – někde jinde, zatím sami, později s někým jiným – nahání vám to hrůzu. Uděláte vše proto , aby k tomu nedošlo, i když vaše snaha bude planá.

+ LÁSKA

Minulý partner vás velice zklamal a vy jste se rozhodli jít životem sami, s občasným sexem, ale ničím závazným. Stále se bráníte zamilovat se a prožívat svou bolest znovu.

+ VZTAH

Nejraději žijete sami, nechcete být nikým omezováni a proto se vyhýbáte jakékoliv možnosti vztahu.

+ TAJEMSTVÍ

Skrýváte před svou rodinou zásadní věci a neuvědomujete si, že by vám právě rodina mohla pomoci. Vše bude prozrazeno zcela náhodou a vy ztratíte důvěru členů rodiny, jelikož se to dozví jako poslední a to vám nebudou chtít odpustit.

+ ZPRÁVA

Dejte zvláštní pozor na své doklady či kreditní karty, hrozí reálná ztráta. Ani si toho hned nemusíte všimnout, a zaděláte si na pěkný malér.

+ MILENEC/MILENKA

Krádež osobních věcí je nevyhnutelná, nikde nic neodkládejte a vše si nechte raději u sebe.

+ SEX

Není po ruce nikdo, kdo by vám posloužil na uspokojení vašich sexuálních potřeb. Sami si pomoci nechcete a tak nezbývá než abstinovat.

 

 + ŠTĚSTÍ

Chystáte se do kasina či jen si vsadit? Štěstí stojí opravdu při vás, i když nějakou extrémně vysokou výhru neočekávejte.

+ MYŠLENKY

Vůbec se nesnažíte dojít do cíle, proto se nedivte, že vás na každém kroku provází neúspěch. Úspěch nepřijde sám o sobě, musíte mu otevřít dveře a vyjít vstříc.

+ ČINNOST

Rádi byste se věnovali svému snu, ale je to jako sázka do loterie. Ještě nenastal ten správný čas na realizaci vašich plánů.

+ FINANCE

Zkuste dát trochu peněz na stranu, a neinvestujte je neuváženě, pokud s nimi chcete i nadále disponovat.

+ POVOLÁNÍ

I kouření cigaret je druh závislosti, jelikož se jedná bezesporu o drogu, byť zákonem povolenou. Prohlašujete neustále, že přestanete, kdykoliv budete chtít. Ale proč tedy nechcete? Podceňujete svou závislost, ve skutečnosti jste jejím vězněm a přestat nemůžete, nemáte dostatek vůle.

+ OSUD

Osud vám přichystal nemilé překvapení, za které si zčásti můžete sami. Ztratíte všechno, na čem vám záleží.

 

☆ XXIV. LÁSKA ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Zamilujete se, a přijde to jako blesk z čistého nebe. Nevěříte na lásku na první pohled a přesto se to stane právě vám. Jako každá nová věc, i láska, se musí  hýčkat a rozvíjet, aby nestagnovala a nevyšuměla. Už si lásku zasloužíte, být milováni a milovat.

+ PŘEKVAPENÍ

Jste ve vztahu, který je zdá se stabilní a přesto vám zkřížila cestu vášeň k zcela jinému člověku. Nejde jen o sex, ale o milostné vzplanutí, jaké jste již dlouhou dobu nezažili. Jak rychle ale chtíč přišel, tak i odešel. Zbyla z něho jen krásná vzpomínka.

+ TOUHA

Jste spolu již dlouho a tak nastal čas na svatbu. Ať se vezmete či nikoliv, stav po svatbě, tzv. líbánky si ujít nenecháte. Bude to vzrušující cesta s pocitem přílivu lásky.

+ JISTOTA

Seznámili jste se s partnerem a stále váháte, zda s ním založit rodinu či nikoliv. Tento partner je však rodinně založený, postará se o vás i o vaše děti, ale občas se s ním budete nudit.

+ TRVÁNÍ

Pochybujete o svém rozhodnutí čekat na partnera, který se zdá vaší životní láskou. Ne vždy se tato touha naplní a vyvolení stráví zbytek života spolu. Máte k tomu velmi nakročeno, jen nic neuspěchejte, ať ho nevyplašíte.

+ STRACH

Trápíte se kvůli lásce, ale vaše milovaná osoba si to vůbec nezaslouží. Nechcete však nikoho jiného a stále doufáte, že se k vám vrátí a budete zase spolu.

+ KOMPLIKACE

Žárlivost je bezesporu špatná vlastnost, i když v rozumné míře není na škodu. Ba naopak, alespoň víte, že na vás někomu záleží. Pokud ale nedokážete svou žárlivost udržet v určitých mezích, potom vaše podezírání velmi obtěžuje. Copak svému partnerovi nevěříte? Představte si sebe v jeho kůži, kdyby vás neustále vyslýchal a prohlížel vám věci, líbilo by se vám to? Asi sotva, že? Tak s tím přestaňte i vy.

+ NEMOC

Velice jste se milovali a nyní jste každý  sám. Stále si kladete jednu a tu samou otázku: Proč? Prostě to nevyšlo, poslední dobou jste si spíše lezli na nervy a určitě vám to mnohé dalo. Tuto zkušenost zúročíte v dalším vztahu i v životě.

+ SETKÁNÍ

Jste čerstvě zamilovaní a je vám, jakoby jste dokázali i nemožné. Najednou

cítíte, že máte křídla, na kterých se dá létat do krajin nepoznaných, do krajin duše toho druhého. Proplouváte neznámými, a přitom krásnými končinami, srdce září jako nejjasnější hvězda a vám je tak blaženě, že se z tohoto stavu nechcete probudit zpět do reality všedního života.

+ NEBEZPEČÍ

Na lásku čekáte již velmi dlouho, ani již nevěříte, že by vás mohla také potkat. Ale i na vás někde čeká, a přijde opravdu ve chvíli, kdy to budete čekat nejméně.

+ KOMUNIKACE

Dostaví se k vám návštěva, kvůli které se pohádáte se svým partnerem. Půjde o to, že se jí bude věnovat víc než vám, a také mnohem více než jen pouhé návštěvě. Tušíte, že tam není ani tak kvůli vám, ale kvůli vašemu partnerovi. Asi by vám měli leccos vysvětlit.

+ MALÉ PROBLÉMY

V každém vztahu jsou občas problémy a toto nyní čeká také vás. Problémy jsou ale od toho, aby se řešili, avšak vy řešení nevidíte. Jste blíže pravdy, než si myslíte. Tyto těžkosti za čas pominou.

+ NOVINA

Všichni okolo vás nabývají dojmu, že by vám oběma bylo lépe samotným a uvítají váš rozchod. Po krátké době si ale uvědomíte, že společným životem jít chcete dál, proto začnete úplně od začátku.

+ PODVOD

Máte vážné podezření na nevěru svého partnera a vše tomu nasvědčuje. Ke všemu vám chodí anonymní zprávy. Jistotu získáte až po obdržení fotografií, kde je jasné, že o žádnou fotomontáž nejde.

+ DŮVĚRA

Zamilovali jste se do svého nadřízeného a planete velkou vášní. Kdykoliv ho vidíte, nejraději byste se na něj vrhli a už ho nepustili. Je to silnější než vy, proto uvažujete, že mu o svých citech řeknete. Ať pak rozhodne sám, zda jsou jeho city stejné jako vaše a románek může započít nebo k vám nic necítí a pak vy opustíte dosavadní práci, jelikož nemůžete být na jednom pracovišti.

+ VYJASNĚNÍ

Máte rádi lidi, a to bez výjimky. Kdokoliv vás navštíví, toho pohostíte s nebývalou radostí.

+ VELKÉ ZMĚNY

Očekáváte, že nastalé změny povedou k lásce, ale vedou jen k obavám před láskou. I když moc chcete člověka, do kterého jste se zamilovali, bojíte se jeho reakce a také toho, že by vás on chtěl.

+ VĚRNOST

Máte skvělého milence, kterého by vám kdekdo záviděl a přesto jej ostatním

nepředstavíte. Možná je to také obava z jeho věrnosti, když vaší si jistý být nemůže, a také je to proto, že sám je ženatý a pokud jste vy jeho milenka, může mít také další.

+ IZOLACE

Máte smůlu na partnery, vždy, když jste se otevřeli a neměli sebemenší tajemství, partner vás opustil. Jiné to nebude ani tentokrát. Pro příště si nechte zadní vrátka a neukazujte všechny své city.

+ OKOLÍ

Jste společenský člověk a nenecháte si ujít kdejakou veřejnou akci. Blížící se akce bude pro handicapované děti a na této akci se poznáte s úžasným člověkem, do kterého se zamilujete ne proto, jak vypadá, ale proto, co všechno pro postižené lidi dělá.

+ PŘEKÁŽKY

Snažíte si zachovat tvář nepřístupného člověka, který nemá srdce. Ve skutečnosti se bojíte zklamání.

+ ROZHODNUTÍ

Rozum, nebo srdce? To je dobrá otázka. Víte, že byste se měli řídit rozumem, ale srdce by vám to neodpustilo. Proto posloucháte jen své srdce a nehledíte na dobře míněné rady svých známých. Oni přeci ve vaší kůži nejsou, nemohou vědět, jak se cítíte a co potřebujete. Jediné, co nepotřebujete, je jejich soucit.

+ ZTRÁTA

Ztratili jste milovaného člověka a rozhodujete se, zda jít dál samotný či s někým. Ve dvou se to lépe táhne, tak se podle toho do budoucna zařídíte.

+ VZTAH

Vaše manželství či partnerství je naprosto fungující vztah, bez sebemenší vady na kráse.

+ TAJEMSTVÍ

Žijete s člověkem, kterého vlastně nemilujete a který se kamarádí s člověkem, kterého milujete. Je to velmi složité, kamarád vašeho přítele by si s vámi nic nezačal, jelikož jste partnerka jeho kamaráda a váš přítel o tom všem nemá ani tušení. Výsledek je, že jste s někým, koho nemilujete a milovat nikdy nebudete, jen proto, abyste mohla spatřit toho, koho milujete a vždy milovat budete.

+ ZPRÁVA

Dostáváte milostné smsky od člověka, se kterým jste se párkrát potkali, ale nic víc nebylo. Sehnal si vaše číslo bůhví kde, a nyní vás zaplavuje svou přízní. Nejhorší na tom je, že si myslí, že stejné city chováte i vy k němu a nedokáže pochopit, že to tak není.

+ MILENEC/MILENKA

Vaše zamilovanost je každému jasná hned při pohledu na vás.

+ SEX

Nemáte důvod pokukovat vedle, váš vztah je harmonický, avšak někdy se bouře také přežene nad vámi. Snažíte se ale vždy vše okamžitě urovnat, tak přeháňky netrvají moc dlouho.

+ ŠTĚSTÍ

Dostanete toho, o koho se snažíte už delší dobu. Vaše snažení zaznamená velký úspěch.

+ MYŠLENKY

Váš partner vás velice miluje, i když to nedává najevo. Dokazuje vám to však každý den, stačí se jen dívat na náznaky.

+ ČINNOST

I když svého partnera podezříváte z nevěry, není to tak. Sice flirtuje s ostatními, ale je to jen jeho povahou a ne tím, že by si s některou něco začal.

+ FINANCE

Vaše láska je jen na materiální úrovni, pokud nebude zabezpečení, nebude ani láska.

+ POVOLÁNÍ

Vaše pracovní podmínky vám mnozí lidé mohou jen závidět, příjemnější atmosféru ani mít již nemůžete.

+ OSUD

Vaše láska bude vystavena velké zkoušce. Pokud uspějete, stane se vaše láska láskou na celý život, pokud neuspějete a veškeré útrapy nevydržíte, vaše láska skončí.

 

☆ XXV. VZTAH ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Smlouva, na kterou čekáte již dlouhou dobu, konečně dorazí. Sice se zpožděním, ale přeci jen.

+ PŘEKVAPENÍ

Vaše partnerství, které jste konečně po dlouhé době soužití stvrdili svatbou, bude velmi šťastné. Víte to, nebo to alespoň tušíte, protože i po letech k sobě chováte stejné city jako když jste se potkali poprvé.

+ TOUHA

Podnikání jste sotva rozjeli do dnešní podoby a už je tu zájem ze zahraničí. O vaše služby je za hranicemi velký zájem, a nabídka partnerství na sebe nenechá dlouho čekat. Dokonce si můžete diktovat pro vás nejvýhodnější podmínky. Brzy uzavřete dlouhodobou spolupráci stvrzenou smlouvou.

+ JISTOTA

Plánujete koupit nemovitost, která se vám velmi zamlouvá, ale vaše rodina má jiný názor. Pochopitelně je přesvědčíte, že koupě je to velmi výhodná. Jelikož ji kupujete do společného jmění manželů, musíte mít souhlas i vašeho partnera. Kupní smlouva se již připravuje.

+ TRVÁNÍ

Hádáte se a znovu usmiřujete, rozcházíte se a znovu dáváte dohromady. Je to stále stejná písnička, jen se tím trápíte.  Bez sebe nemůžete být a spolu také ne. Budete muset už z tohoto začarovaného kruhu vystoupit, nebo se jeden druhého vzdát natrvalo.

+ STRACH

Prožíváte horší období a oprávněně se o váš vztah bojíte. Delší dobu si nerozumíte, ale stále doufáte v nápravu. Hledáte chybu ale jen u svého partnera a to je špatné. Za problémy vždy mohou oba, proto si sáhněte do svědomí a upřímně řekněte, že žádnou vinu nepociťujete. Nebo se zamyslete nad tím, co děláte špatně a zda by to šlo dělat lépe.

+ KOMPLIKACE

Čtěte pozorně každou část smlouvy, která se vám dostává do rukou. Ne všichni vás upozorní i na nevýhody smlouvy, proto nepodepisujte, dokud nebudete vědět, k čemu se vlastně zavazujete.

+ NEMOC

Váš partner na tom není moc dobře a vás brzy čeká samota. Toto spojení dává tušit vdovství, proto si pozorně prohlédněte i ostatní karty, než toto vypustíte z úst.

+ SETKÁNÍ

Znáte se, bydlíte spolu, ale ke svatbě stále nedochází. Je nejvyšší čas to změnit,

svatební dary jsou již nachystány a čeká se jen na vaše společné ANO.

+ NEBEZPEČÍ

Váš partner vykazuje násilnickou povahu, je úplně jedno, zda v podnapilém stavu či za střízliva. Skutečně chcete s tímto člověkem zůstat a vychovávat děti? Kde je hranice, kdy už mu nebude stačit ponižovat vás a začne si vylívat vztek i na děti? Milujete ho, proto s ním zůstáváte, ale nemyslete jen na sebe.

+ KOMUNIKACE

Nemáte jen partnera a milence, máte mnohem více vztahů a už se vám to začíná plést dohromady a občas se i prořeknete.  Zamyslete se nad sebou a svým chováním, nic víc se po vás nežádá.

+ MALÉ PROBLÉMY

Veškeré starosti, které ve vztahu řešíte, dovedete do zdárného konce. Žádný problém není tak velký, aby se nedal zdolat a vy jste na to dva, tak na to myslete.

+ NOVINA

Váš vztah je ještě mladý a musíte na něm pracovat. Jste na začátku své společné cesty, jak dlouhá bude, určíte jen vy dva. Někdy bude trnitá, jindy hladká a rovná. Budete se muset s různými nástrahami poprat.

+ PODVOD

Dejte pozor na sňatkového podvodníka, který se tváří, že mu jde jen o vaše dobro, když chce pro vás byt, auto, dovolenou. Jen ty peníze na to schází. A v tomto bodě se nedejte zviklat a dejte mu jasně najevo, že on jako muž se o vás musí postarat po finanční stránce. Uvidíte, jak rychle se ho zbavíte.

+ DŮVĚRA

Váš partner je o hodně starší než vy, ale vám to tak vyhovuje. Nesnesli byste vedle sebe někoho nezkušeného, starší partner má již něco za sebou a ví, co od života žádá. Koneckonců ve vaší rodině to vždy takto bylo.

+ VYJASNĚNÍ

Vaše svatba bude velkolepá – spousta hostů, darů, oslavy dlouhé tři dny a tři noci.

+ VELKÉ ZMĚNY

Zamilovali jste se  a je vám jasné, že životem mimo zákon žít nemůžete, jelikož byste ohrozili toho, na kom vám nyní nejvíce záleží. Nikdy byste si nepomysleli, že se budete chtít změnit. Láska ale dělá zázraky.

+ VĚRNOST

Nikdy jste ani ve snu nepomysleli na nevěru. Dokonce moralizujete vaše přátele, kteří si nechají takové sny zdát. Ani vedle sebe byste nesnesli člověka, který myslí na někoho jiného než na vás.

+ IZOLACE

Padlo slovo Rozvod a vy víte, že již je to nevyhnutelné. Jelikož máte děti,

nebude to tak jednoduché, i když jste se na všem dohodli už předem.

+ OKOLÍ

Obdržíte pozvání na svatbu – půjdete za družičku, a půjdete za ní ráda. Vzpomínáte na svou svatbu: byla malá, zato vám manželství vydrželo již několik desítek let. Není to o tom předvést se, pokud se máte rádi, ani žádnou svatbu nepotřebujete – je to jen razítko na papíře.

+ PŘEKÁŽKY

Nachystali jste smlouvy a čekáte jen až se dostaví vaši klienti. Ti jsou ale značně nespolehliví, nejenže nepřijdou, ale ani nedají dopředu vědět. Smlouvy tentokrát neuzavřete.

+ ROZHODNUTÍ

Máte podepsat smlouvu, či nikoliv? Stále ještě nemáte zcela jasno, zda to uděláte. Pokud ano, připravíte se o mnoho peněz, pokud ne, nemusíte mít také žádné. Je to velké dilema.

+ ZTRÁTA

Nacházíte se ve vztahu, který povede k zániku. Nemá cenu na něco čekat, jen byste to oddalovali.

+ LÁSKA

Vezmete se z čisté lásky, žádné jiné postranní úmysly v tom nejsou. Milujete se a to vám k uzavření manželství stačí. Nehledíte na své hmotné statky , jen o zdravotním stavu víte navzájem.

+ TAJEMSTVÍ

Neříkáte svému partnerovi všechno a jelikož to neví, tak ho to netrápí. Ale ve vztahu by tajnosti být neměli, proto zvažte, zda by nebylo moudré odhalit i poslední střípky vaší osobnosti.

+ ZPRÁVA

Nechali jste si vytisknout svatební oznámení. Tato velká událost se již blíží mílovými kroky, tak se připravte, ať vše proběhne tak, jak má.

+ MILENEC/MILENKA

Buď vy, nebo váš partner, jste již ve svazku manželském, pokud vás toto nespojuje. Je moudré stýkat se se ženatým mužem či vdanou ženou? Nikdy nebude jen váš, vždy se o něj s někým budete muset dělit. A sliby, že se rozvede, také neberte příliš vážně.

+ SEX

Milujete člověka, který vás přehlíží. Víte, že vás nikdy milovat nebude, a přesto stále doufáte.

+ ŠTĚSTÍ

Uzavřete smlouvu, která rozjede vaši profesní kariéru. Stačí jeden podpis a do konce života se nemusíte již o nic starat.

+ MYŠLENKY

Myslíte na své partnerství, zda děláte vše pro to, aby fungovalo nebo zda byste mohli něco udělat přeci jen lépe. Váš vztah je vášnivý, nechybí erotický náboj ani důvěra.

+ ČINNOST

Na vašem vztahu nenalezne nikdo jediný kaz. Navenek se snažíte chovat jako vzorný pár a uvnitř je to to samé. Váš vztah je přímo ukázkový, až vyvstává otázka, zda není umělý. Nechce se věřit tak bezchybnému manželství.

+ FINANCE

Podepsali jste předmanželskou smlouvu, máte každý svůj majetek, své finance i své cenné papíry, a pokud se rozvedete, vezme si každý jen to, co má nebo co osobně vložil v průběhu manželství.

+ POVOLÁNÍ

Podepíšete pracovní smlouvu, sice trochu nevýhodnou, ale lepší než nic.

+ OSUD

Vztah se rozpadá delší dobu, jen jste si to nechtěli připustit. Je na čase odejít.

 

☆ XXVI. TAJEMSTVÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dozvíte se velmi tajnou zprávu. Budete šokovaní, jelikož je vlastně o vás, ale musíte dělat, že nic nevíte. Bude to velmi složité, ale pokud to zvládnete, dozvíte se podstatně víc a i to, co byste se jinak nedozvěděl.

+ PŘEKVAPENÍ

Připravujete se na zkoušku a máte strach, zda ji zvládnete. Je pro vaše další studium velmi důležitá. Obávat se však ničeho nemusíte, jste výborně připraveni a pokud nedovolíte strachu, aby vás ovládl, vše dopadne velmi dobře.

+ TOUHA

Připravujete se do školy, ne však jako žák, ale jako rodič. Co vás asi zase čeká? Svého potomka přeci znáte a nemůže vás tedy nic překvapit. Pokud by se něco dělo, dala by vám škola vědět. Tak proč tam třikrát do roka musíte, připadá vám to jako ztráta času. Proto se jen telefonicky omluvíte druhý den – ostatně jako vždy – a máte dvě hodiny času na smysluplnější věci.

+ JISTOTA

Půjčili jste si v knihovně mnoho knih a nyní se vám jedna ztratila. Hledali jste naprosto všude a nic. Vaše kroky tedy povedou do knihkupectví, kde ztracenou knihu zakoupíte a odevzdáte ji v knihovně. Vyjde vás to laciněji, než kdybyste ji měli platit.

+ TRVÁNÍ

Své tajemství skrýváte velmi pečlivě, a ta hrstka přátel, kteří o něm vědí, si ho nechá pro sebe. Za celý váš život prozrazeno nebude.

+ STRACH

Nastane ne příliš dobrá situace a vy jste velmi rozčílení na to, abyste tuto situaci řešili objektivně. Odložte to na dobu, kdy budete mít chladnou hlavu.

+ KOMPLIKACE

Již několikrát jste sami navštívili kartářku, a chtěli znát svou budoucnost nebo jen odpovědi na své dotazy. Také vás zajímal jejich styl práce, s podivem jste sledovali, že každá z nich používala jiný styl výkladu. Byli jste jejich moudrem tak fascinováni, že jste se rozhodli nahlédnout do tajů karet sami.

+ NEMOC

Cítíte se zcela zdrávi, a přesto se již ve vás rozvíjí nemoc, která vám způsobí nejedny obtíže. Ještě o ní nevíte, jelikož tato nemoc je latentní a nevykazuje žádné příznaky.

+ SETKÁNÍ

Vaší přítelkyni tíží velké tajemství, které si nechává sama pro sebe. Velmi by se ji ulevilo, kdyby se o něj mohla s někým podělit. Proto ji pomoc nenápadně nabídněte.

+ NEBEZPEČÍ

Budete muset bohužel přerušit svá studia, jelikož si je prozatím dovolit nemůžete. Nyní máte jiné vydání a proto studia budou muset počkat.

+ KOMUNIKACE

Vaše tajemství se bude šířit od pusy k puse, jeho prozrazení je téměř jisté. Dostane se i k uším osoby, které se to týká.  Z toho máte asi největší obavy, ale tato osoba to pojme velmi zodpovědně a s noblesou to přejde.

+ MALÉ PROBLÉMY

Není dobré zatajovat určité skutečnosti, svým mlčením způsobíte někomu ještě větší potíže, než kdybyste o všem řekli. Bylo by sice zle, ale jen na malou chvíli.

+ NOVINA

Připravujete se na psaní své nové knihy, nápadů máte spoustu, ale ještě nevíte, jak to zformulovat. Kniha je však již ve vaší hlavě, je jen otázka času, kdy bude i na papíře.

+ PODVOD

Nekupujte obrazy ani jiné věci, které by se daly snadno padělat, jelikož se s padělky setkáte tváří v tvář.

+ DŮVĚRA

Podali jste stížnost k hlavnímu soudu a stále čekáte na výsledek. Už se to táhne dost dlouho a vy už ztrácíte trpělivost. Nedá se však dělat nic jiného, než čekat. Pokud se snažíte se připomenout, je vám řečeno, že se vaší záležitostí zabývají a nelze to uspěchat.

+ VYJASNĚNÍ

Stojíte před životní zkouškou a stále váháte, zda vstoupit do dveří, které vám mohou změnit celý život. Neobávejte se neznámého, vždyť neznámé je vlastně velice známé a vy jste natolik připraveni, že máte úspěch téměř zaručen.

+ VELKÉ ZMĚNY

Na svůj zálet jste již dávno zapomněl, a nyní se vám opět připomíná, i proti vaší vůli. Jste si jistý, že jste si dával pozor a přesto máte platit na své nemanželské dítě. Necháte si udělat testy, avšak ty to jen potvrdí.

+ VĚRNOST

Jste věčný student, a i když školu již dávno nenavštěvujete, stále se máte co učit. A nabíráte zkušenosti den za dnem, a vždy velmi rádi.

+ IZOLACE

Stane se vám nepříjemná situace, kdy se ztratí doklady vinou přírodních živlů a musíte se vydat na úřady a požádat o nové. Jelikož nemáte vůbec nic, bude to velmi zdlouhavé a vyčerpávající.

+ OKOLÍ

Velice stojíte o práci a jste ochotni udělat cokoliv. V dnešní době nejsou

konkurzy ničím výjimečné. Také se takového konkurzu zúčastníte, ale vaše pocity jsou vesměs negativní. Známá věta: „My se vám ozveme“ ve vás nahání hrůzu a již předem víte, že nikdy nezavolají. Ale i tak tam jdete, každá zkušenost je vítaná.

+ PŘEKÁŽKY

Vaše studium se vám jednou vyplatí, ale dnes je to jen otrava. Je to velice složité studium, naučit se všechny definice a ještě je dokázat používat, to je trochu nad vaše chápání. Ale tuto školu jste si vybrali dobrovolně a  chcete všem, hlavně své rodině, dokázat, že na to máte. Zatnete proto zuby a vše si nastudujete s nebývalou přesností.

+ ROZHODNUTÍ

Chtěli byste svým dětem věřit, ale zatím to vypadá, že vám neříkají pravdu. Jako by se vás báli. Jakmile se něco děje, nevíte co si máte myslet, a dětí se raději ani neptáte a zjistíte si to sami.

+ ZTRÁTA

Víte, že pro vaší profesi je rekvalifikace či následné studium velmi důležité, ale necítíte se na to. Oddalujete to, jak se dá.

+ LÁSKA

Sice jste si souzeni, ale pro vaší lásku ještě nenadešla ta správná doba. Pokud byste nyní byli spolu, byl by to vztah plný hádek a sobectví, proto ještě vydržte, až  váš vztah vyzraje a bude se moci zrodit v podobě nejkrásnější.

+ VZTAH

Se svým vztahem nemůžete vyjít na světlo, nemůžete se vodit za ruce a ani nikde ukazovat. Je vám to líto, ale to už je úděl lidí, kteří svou lásku musí skrývat.

+ ZPRÁVA

Rádi byste se naučili cizí řeč, ale nemáte ani čas, ani peníze na to, abyste navštěvovali kurzy. Učíte se tedy sami doma a vůbec vám nevadí, že to jde pomalu.

+ MILENEC/MILENKA

Jste velmi vzdělaný člověk, a své vědomosti předáváte dál.

+ SEX

Děti ještě neplánujete, chtěli byste si spíše užívat a poznat nejprve kus světa, ale toto vám umožněno nebude. S cestováním i studiem budete muset nějaký čas počkat, jelikož vaše miminko je již na cestě, i když o tom nemáte zatím ani tušení.

+ ŠTĚSTÍ

Svou profesi vykonáváte zodpovědně, jako ostatně každý vědec. Že se ve vašem oboru jedná o vědu, není pochyb. A to o vědu ne jen tak ledajakou.

+ MYŠLENKY

Dočkáte se velkého ocenění za svou celoživotní práci. Vždy jste ji vykonávali s láskou a podle svého nejlepšího svědomí, tak tuto poctu přijměte a neostýchejte se.

+ ČINNOST

Vaše tajemství je již dávno vyzrazeno, jen o tom ještě nevíte. Ostatní se to před vámi snaží skrývat, aby vás to neranilo. Jejich obavy jsou na místě, o tomto tématu byste se neradi bavili.

+ FINANCE

Vzdělání moc nedáte, se základním vzděláním velkou díru do světa neuděláte. Nedivte se proto, že se svými financemi nevystačíte a že každou korunu navíc musíte získat tvrdou prací. S vyšším vzděláním budete dostávat také odpovídající plat, jelikož u vás to není o tom, že byste na to neměl, ale že nechcete.

+ POVOLÁNÍ

Máte velmi bujnou fantazii a aplikujete ji mezi své spolupracovníky. Přestaňte si konečně vymýšlet své vlivné styky a zapracujte na tom, aby vám ostatní alespoň trochu věřili. I když nějaké styky máte, není vám to nic platné a pro vaší práci naprosto nepotřebné.

+ OSUD

Váš potomek se chystá k maturitě, a mnoho se na ni nepřipravoval. I přesto ji udělá na první pokus.

 

☆ XXVII. ZPRÁVA ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Chtěli byste vidět člověka, který se vám ztratil z očí a nemáte o něm žádné zprávy. Setkáte se dřív, než si myslíte, jelikož i on hledá vás.

+ PŘEKVAPENÍ

Na tuto informaci nečekáte dlouho, zato z ní máte velkou radost. Takovou pozitivní zprávu jste nečekali ani ve snu.

+ TOUHA

Žádný dopis sice nečekáte, ale obdržíte jej. Máte pár známých v cizině, ale s nimi jste v kontaktu přes internet, tak proč by vám měli psát? Obsah tohoto dopisu se vás velice dotkne.

+ JISTOTA

Vyřizujete si hypotéku či úvěr na dům, a stále se k vám banky obrací zády. I banka, do které vkládáte své úspory mnoho let, se k vám obrátí zády. Jen jedna banka vaší žádost nezamítne, proto tento úvěr dostanete, ale musíte žádost postavit jinak, aby mohla být uznána.

+ TRVÁNÍ

Bezesporu existují zprávy dobré a špatné, a pak také ty, které jsou nijaké. Ovšem zpráva, kterou obdržíte, změní váš život od základů.

+ STRACH

Nevíte, co si máte myslet o dopise, který jste obdrželi. Je to pro vás dobré či špatné, to není zcela jisté. Budete muset zvednout telefon a zjistit další informace, které vám jistě vezmou dech.

+ KOMPLIKACE

Posíláte každý rok pohlednice k narozeninám, svátku a jiným příležitostem, a letos to nebude jiné. Spousta z vašich známých si z vás proto dělá legraci, ale nic na ně nedejte, vaše přesvědčení je silnější a když vykouzlíte na tváři toho , kdo tu pohlednici obdrží, letmý úsměv, dali jste mu víc než kdybyste mu koupili ten nejdražší dárek.

+ NEMOC

Dlouho jste neonemocněli, vždy jste se to snažili přecházet a docházet do práce, pokud to bylo pár dní zlé, vzali jste si dovolenou. Nyní se vám to vaše přecházení nemocí vymstilo – pracovní neschopnosti se tentokrát nevyhnete.

+ SETKÁNÍ

Objednali jste si zboží z katalogu a čekáte, kdy vám ho doručí. Je to sice taková blbost, ale máte z toho takovou radost, že na nějakou korunu zrovna nehledíte.

+ NEBEZPEČÍ

Absolvujete lékařskou prohlídku a bude vám sdělena diagnóza. Neberete nic na lehkou váhu a i toto berete zcela vážně. Musíte podstoupit operaci, které jste se obávali už při různých vyšetřeních, když lékaři nevěděli, co vám je a přitom jste jim to říkali už od začátku.

+ KOMUNIKACE

Chtěli byste říci celé rodině tu skvělou novinu, ale váš partner si to nepřeje a dokonce se kvůli tomu pohádáte. Nemůžete pochopit proč, ale váš partner nic nechce uspěchat. Vždyť koneckonců prozradit to můžete později, až přijde ta správná chvíle.

+ MALÉ PROBLÉMY

Dostáváte anonymní dopisy, a obsah se vám vůbec nelíbí. Vlastně ani to, že se pisatel nepodepíše, se vám nelíbí. Vždyť pokud je pravda, co píše, nemá důvod se schovávat. Proto také těmto listům příliš nevěříte, ale červíček podezření ve vás přeci jen hlodá.

+ NOVINA

Ve vaší rodině dojde k radostné události – může se to týkat narození dítěte či zdárné složení zkoušky – prozkoumejte proto i okolní karty.

+ PODVOD

Dostanete do ruky falešné peníze, aniž byste věděli, že je máte. Přijdou na to až v obchodě, a pobyt na policejní stanici pro vás bude velmi nepříjemný. Zacházejí s vámi hůře než se zločincem a to jste přitom jen oběť podvodu.

+ DŮVĚRA

Zpráva o vašem povýšení se žene rychleji, dokonce vaši kolegové to vědí dříve než vy.

+ VYJASNĚNÍ

Trápí vás spousta věcí a rádi byste se svěřili, nechcete se ale svěřit jen tak leckomu. Chtěli byste také znát odpovědi na své otázky, ale jste přesvědčeni, že vám je nikdo nedá.

+ VELKÉ ZMĚNY

Přichází vám spoustu emailů, ale ten, na který čekáte, ne a ne přijít.

+ VĚRNOST

Dopisujete si s přáteli již velmi dlouho, vaše přátelství překonalo dětství, dospívání, sňatky i rozvody. Je dobré mít někoho, komu se můžete svěřit a kdo se zase svěří vám, aniž by to šířil mezi další uši či oči.

+ IZOLACE

Očekávejte předvolání k soudu, byli jste označeni jako svědci a je vaší povinností vypovídat. Ale jelikož se jedná o rodinného příslušníka, můžete odmítnout, aniž by vám hrozil trest za zamlčování důkazů.

+ OKOLÍ

Povídat si po internetu je celkem zábava. Lidé občas vyplodí zcela neočekávané věci, které by jinak ani nevypustili z úst.

+ PŘEKÁŽKY

Je to k neuvěření, že některým spoluobčanům stačí jen občanský průkaz a jiní musí na stejnou záležitost oběhnout pět úřadů, než se doberou stejné věci. Také vy se nyní pohádáte s úřady o dokumenty, které podle vás nejsou potřeba a oni je vyžadují.

+ ROZHODNUTÍ

Rozhodlo se již o vaší žádosti a nyní vám ortel bude poslán poštou.

+ ZTRÁTA

Jste na internetu velmi závislí a proto budete nervózní, když se vám rozbije počítač. Uvažujete, že navštívíte své kamarády, ale jenom kvůli možnosti internetu. Oni to však prohlédnou a rychle vás po kávě vypakují.

+ LÁSKA

Čekáte na láskyplný dopis či smsku a ona stále nepřichází. Je však pod vaši úroveň psát první, proto stále čekáte. Váš partner je ale stejného názoru. Jeden z vás ten první krok udělat musí.

+ VZTAH

Žijete spolu už hodně dlouho, vychováváte společně své děti a tak je na čase, aby vás partner požádal o vaší ruku. Nic proti tomu nenamítnete, budete rádi, že se konečně vyjádřil a že budete spolu také papírově.

+ TAJEMSTVÍ

Denně si vykládáte karty a vidíte tam jen to, co sami chcete a pak se divíte, proč to nevychází, když jiní jsou s vaším výkladem tak spokojení. Může to být tím, že žijí přesně podle vašeho výkladu, nebo máte ten dar a svěřte se do rukou povolanější osobě – někomu nezaujatému, kdo vás nezná a nenechá se ovlivnit.

+ MILENEC/MILENKA

Prověřte si svého přítele, není tím, za koho se vydává.

+ SEX

Ni jste si neobjednali, nic jste neprovedli a přesto vám přijde doporučený dopis. Máte ho převzít nebo raději poslat zpět? Zeptáte se listonošky, od koho je a pokud to bude někdo, koho neznáte, nepřijmete.

+ ŠTĚSTÍ

Chtěli byste také jednou za život navštívit wellness víkend a když dostanete nabídku, přijmete. Proč si nedopřát luxus? Jen ať se o vás starají také jednou jiní a vy si můžete jen užívat.

+ MYŠLENKY

Píšete svému milému zamilované dopisy, které stejně nikdy nečte. Schovává si je zalepené na dobu, kdy bude bez vás a bude pro něj velké překvapení, co je v nich psáno.

+ ČINNOST

Dosáhnete svých snů a tužeb ve velmi krátké době, až se tomu budete bát uvěřit. Rozvíjejte své sny, máte možnost se tím proslavit, tak toho využijte.

+ FINANCE

Převedete peníze na svého příbuzného, aby vám je spravoval. Nemusíte se o ně strachovat, investuje je jak nejlépe dovede. Rozdělí je do více bank, s některými může disponovat hned, s jinými až za pár let. O své finance se ale bát nemusíte.

+ POVOLÁNÍ

Dostanete šanci pracovat na trvalý úvazek a využijete ji. Sice není možný profesní růst, ale zato se nemusíte o své místo příliš obávat.

+ OSUD

Je čas si odpočinout od školy a nabrat nové síly. Další semestr bude složitější než ten předešlý, ale s trochou štěstí jím zase proplujete bez větší námahy.

 

☆ XXX. SEX ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Musíte mít sex takřka denně, a je vám jedno, s kým. Proto si udržujete více milenců, kdyby některý zrovna nemohl, aby byl po ruce jiný. Nemáte žádné výčitky vůči ani jednomu z nich, koukáte jen na své potřeby a ostatní vás nezajímá.

+ PŘEKVAPENÍ

Jediné dvě věci, na kterých vám záleží, je vaše rodina a zdraví. Pokud se tyto dvě věci skloubí dohromady, je to ideální kombinace. A vy právě takové štěstí máte.

+ TOUHA

Vyrazíte s rodinou a pár přáteli na výlet za hranice, navštívíte hrady, které se vám již nepoštěstí navštívit, projdete se tamní krajinou a uděláte si prima víkend.

+ JISTOTA

Jste spokojeni se svým bydlením, nic byste na tom zatím neměnili. Vyhovuje vám to, jak to je i s kým to je. Možná se rozhodnete pro malou změnu – vymalovat nebo vyměnit tapety by to již potřebovalo, alespoň byste svůj domov trochu rozveselili.

+ TRVÁNÍ

Máte vše rozplánováno do nejmenších detailů a ničím si tento svůj pořádek nenecháte narušit. Ale i tento váš soulad jednoho dne narušen bude, a vy na to nebudete připraven.

+ STRACH

Velice se obáváte pohlavních nemocí. Proto také nestřídáte partnery, což se ale o tom vašem říci nedá.

+ KOMPLIKACE

Objeví se překážky v sexu, jde o to, že nemůžete, i když velmi chcete. je třeba urovnat svou psychiku, jinde problém nehledejte. Vaše partnerka je již okoukaná a nepřitahuje vás, také stále stejné polohy bez fantazie už vás omrzeli. Pak se nedivte, že se „mu“ nechce.

+ NEMOC

Jste sami a máte sex akorát sami se sebou, což není zrovna ideální. Nemusíte sice nikoho „otravovat“, ale také nemusíte poslouchat o únavě či bolesti hlavy.

+ SETKÁNÍ

Sejde se celá vaše rodina na oslavě jednoho z vás, ale už si nemáte o čem povídat, není to jako kdysi. V podstatě vás nezajímají osudy ostatních členů, stačí vám, že jsou spokojeni (kolikrát to velmi mistrně předstírají).

 

+ NEBEZPEČÍ

Máte rádi ostřejší sex, netradiční praktiky vítáte a nepovažujete je za něco špatného. Ostatně když s tím souhlasí oba, není to špatné.

+ KOMUNIKACE

Doma se jen hádáte a nejen před sexem. Snažíte se udržet se alespoň před tím, než dostanete, na co máte právo. Ale hádky jsou na denním pořádku a vás to již unavuje. Proto se zdržujete co nejčastěji mimo domov, jelikož víte, že na usmíření to v žádném případě nevypadá. Jakoby váš partner nedorozumění vyhledával.

+ MALÉ PROBLÉMY

Nevynikáte zrovna dobrou pověstí a ani se o to nesnažíte. Jen ať si ostatní myslí jen to nejhorší. Je to ale jen vaše slupka, za kterou se schováváte.

+ NOVINA

Rodina se vám rozroste, nic si z toho nedělejte, že jste na všechno zatím jen dva, někdo nemá ani to.

+ PODVOD

Navštívili jste v nemocnici svého příbuzného a nechcete mu říkat pravdu. Protože na vás naléhá, jak to s jeho zdravotním stavem je, raději mu zalžete a napříště se snažíte vyhnout jakékoliv další otázce podobného typu.

+ DŮVĚRA

Vždy jste se spoléhali na svého dědu, jelikož byl velice moudrý a i nyní, i když tu není, se obracíte ve chvílích těžších na jeho ducha. Alespoň tak to vidíte, dáváte se na noc bylinkový čaj, pod polštář zbytek bylinek a usínáte s otázkou na rtech. Po probuzení víte, jak se zachovat. Vždy se vám totiž dědeček ve snu zjeví a prozradí vám, jak máte postupovat.

+ VYJASNĚNÍ

Nemusíte vůbec nic předstírat, jste velice šťastni se svou rodinou a oni jsou naopak rádi, že vás mají. Vycházíte si vstříc navzájem a držíte spolu proti lidem zvenčí. V tom je vaše síla.

+ VELKÉ ZMĚNY

Očekávejte narození miminka, ne však ledajakého, ale zvířecího. Vaše zvířátka se rozrostou velmi nečekaně a připraví vám překvapení, na které jen tak nezapomenete.

+ VĚRNOST

Vaše ratolesti si moc přejí pejska, a vy jim toto přání splníte. Jste si však opravdu jisti, že se nakonec o pejska nebudete starat vy? Že je neomrzí po pár loužičkách? Je to rozhodnutí na mnoho let, proto rozmýšlejte velmi pečlivě.

+ IZOLACE

Chystáte se na sociálku a víte, že vám stejně žádné přídavky nepřiznají. Ale

přesto to zkusíte, co kdyby náhodou, že?

+ OKOLÍ

Chcete sex, a je vám jedno, zda si za něj zaplatíte, či ho dostanete zadarmo. Zavítáte tedy do zdejšího vykřičeného domu, vyberete si dívku a odvedete si ji na pokoj. Klasický scénář – jde přeci především o vaše uspokojení, a také o vaše peníze. To vám ale nevadí, rád zaplatíte za kvalitu – a kvalitu opravdu dostanete.

+ PŘEKÁŽKY

Pohádáte se s rodiči a přestanete se stýkat. Dokonce ani na ulici se nepozdravíte, tak daleko to necháte zajít. Vaše rodiče to velmi bolí, ale nechtějí udělat první krok, zvlášť když ta hádka přišla od vás. Vy se k tomu prozatím snížit nechcete. Uvědomte si ale, že dnes tu jsou a zítra být nemusí, opravdu byste dokázali žít s tím, že odešli z tohoto světa v takovémto rozpoložení a hněvu? Pak byste žádali o odpuštění, ale nikdo by vaše prosby neslyšel.

+ ROZHODNUTÍ

Musíte se se svou rodinou poradit o opravdu důležitých věcech, jelikož chcete mít všechny záležitosti vyřízeny, abyste odešli v případě potřeby s čistým stolem.

+ ZTRÁTA

Stále se jen doma hádáte a když se to vyhrotí, odejdete a přijdete domů za pár dní. Nic se sice nevyřeší, ale také jsou ostatní rádi, že se vám nic nestalo a k problému se již nikdo nevrací.

+ LÁSKA

Zamilujete se do ženy, která patří někomu jinému. Když už ji nemůžete mít doma, alespoň sex s ní byste uvítali. Skutečně si ji tak málo vážíte? Ať je váš chtíč sebevětší, zkuste se ovládnout a oprostit se od takovýchto myšlenek.

+ VZTAH

Scházíte se několikrát do týdne, ale nemilujete se. Vyhovujete si pouze v posteli. Vztah dlouho nevydrží, ale sexuální přitažlivost prozatím stačí.

+ TAJEMSTVÍ

Jste těhotná a tajíte to před rodiči i před biologickým otcem. Nechcete si to dítě nechat, ale také nemůžete jít na potrat, to by se vaše těhotenství prozradilo. Prozatím si ho necháte a nakoupíte si volné oblečení. Není to ale řešení, co potom s miminkem? Jednou se to všichni dozví a bude na vše pozdě.

+ ZPRÁVA

Chatujete s přáteli, všichni jste sami , tak se diskuze sveze do jiných úrovní. Padne slovo sex a jelikož to velmi moc chcete, domluvíte se. Půjde jen o jednu noc, nic víc a nic míň.

+ MILENEC/MILENKA

Váš partner má v sobě mnoho zodpovědnosti a proto je pro něj rodina na prvním

místě. Bude však vyžadovat určitou disciplínu.

+ ŠTĚSTÍ

Vaši rodiče pro vás vždy znamenali hodně a ani v dospělosti si neodpustíte denní návštěvy. Vašemu partnerovi to zrovna vhod není, ale nezakazuje vám styk s nimi. Jen u sebe doma je příliš nechce, protože vám mluví do vaší domácnosti a výchovy dětí.

+ MYŠLENKY

Myslíte na sex kudy chodíte, ale nechcete se vázat. Proto vždy navážete vztah s někým, kdo se vázat také nechce. Jako milenci si připadáte více atraktivní.

+ ČINNOST

Můžete se vždy spolehnout, že vám vaši sourozenci vyjdou vstříc, nebo vás alespoň vyslechnou, bez toho, aby vám dělali přednášku.

+ FINANCE

Máte vše, muže, děti, práci – jen těch peněz by mohlo být víc. Proto využijete nabídky movitého muže a uspokojíte ho za menší odměnu.

+ POVOLÁNÍ

Jste závislí na svém partnerovi, neumíte si představit nikoho jiného vedle sebe, a ani samotného. Potřebujete ho, i když k vám není dvakrát upřímný. Vaší závislosti si je vědom a využívá toho ve svůj prospěch.

+OSUD

Manžel vám dal nůž na krk – buď on nebo milenec. Rozhodnutí bylo velmi lehké, dali jste přednost manželovi, ke kterému již nic necítíte, před milencem, se kterým vždy vzplanete.

 

☆ XXXI. ŠTĚSTÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Svou volnost byste nevyměnili za nic na světě. Nechcete se vázat a poslouchat druhé, chcete si dělat jen to, co chcete a nic neřešit. Toto všechno se dá dělat i v partnerství, pokud se na tom dohodnete. Určitá volnost by ponechána být měla.

+ PŘEKVAPENÍ

Chodíte se často bavit, a také občas něco vyhrajete, v tombole, mezi kamarády. Také jste párkrát vsadili s kolísavým úspěchem.

+ TOUHA

Daří se vám vše, na co sáhnete. Nemusíte se snažit, ale stále i přes to všechno máte pokoru a ta vám toto zajišťuje i nadále.

+ JISTOTA

Chystáte se na chatu, kde se cítíte nejvíce spjatí s přírodou. Vyrazíte na houby, borůvky, nebo budete jen okopávat zahrádku. Ale při všem si krásně odpočinete.

+ TRVÁNÍ

Kdybyste nyní zemřeli, přijali byste to. Už jste v životě dosáhli všeho, co jste chtěli udělat a nyní již nic dělat nelze.

+ STRACH

Blokujete si své štěstí svými černými myšlenkami. Okolo vás je mnoho negativní energii, která vám bere sílu na další každodenní život. Zkuste se obklopit pozitivně naladěnými lidmi a čerpat z nich tuto energii. Uvidíte, že se vám opět začne dařit, jako kdysi.

+ KOMPLIKACE

Vydáte se na lesní či horskou túru, je mnoho kopců, které chcete pokořit, i když vám již nohy neslouží jako kdysi. Ostatně máte čas, nikam nespěcháte a vychutnáváte krásy přírody.

+ NEMOC

Ve vašem znamení se zračí oheň. Živel, který se dá sice podmanit, ale jen při velké opatrnosti. Máte velkou závislost na cigaretách a to by se vám mohlo stát osudným. Čeká vás spánek s hořící cigaretou, a to je to poslední, co uděláte. Pokud máte svůj život rádi, raději s touto drogou přestaňte, dokud je čas. Že to není tak jednoduché? Ale ano, záleží jen na vaší vůli, zda je svobodná či nikoli.

+ SETKÁNÍ

Jste vždy v dobrém rozmaru, když potkáte své známé. Popovídáte o tom, jak jde život a opět se na pár let rozloučíte.

+ NEBEZPEČÍ

Máte úspěch, a to mnoho lidí nemůže přenést přes srdce. Závidí vám každou maličkost a sami pro svůj úspěch nehnou ani prstem,

+ KOMUNIKACE

Už to vypadalo, že se rozejdete, jak jste se tentokrát pohádali. Namísto toho vás čeká sladké usmiřování. Tuto fázi máte na hádkách nejraději, jelikož je to vždy milé a sladké. Vždy si slíbíte, že už se hádat nebudete a zanedlouho je to to samé.

+ MALÉ PROBLÉMY

Žádné štěstí netrvá věčně a není štěstí bez menších komplikací. I ve vašem případě se jedná pouze o dočasný malý problém, který se zanedlouho vyřeší a vy se opět budete usmívat na tento svět.

+ NOVINA

Vaše dítě je velmi bystré, vnímavé a hodné. Lepšího potomka si ani nemůžete představit. Dejte ale pozor, jeho naivita by mohla vést k svedení na scestí špatnou partou, a to jen proto, aby měl kamarády. Ve škole je také premiant, a to mu mezi kamarády nepřidá, zvláště když mu někteří učitelé nadržují.

+ PODVOD

Máte velké vydání, neumíte ušetřit ani korunu. Vyděláváte celkem dost peněz, ale dlouho se u vás neohřejí, jelikož je obratem ruky zase utratíte.

+ DŮVĚRA

Jste velmi ambiciózní a to vás vede stále kupředu. Jakmile si vezmete nějakou věc do hlavy, snažíte se ji dokončit, a nejlépe ve vámi stanoveném termínu. V životě se neztratíte, naopak můžete zastávat velmi vysoké posty.

+ VYJASNĚNÍ

Nic již v životě nepotřebujete, máte vše, co chcete. A nemusíte toho mít mnoho, žijete velmi skromně.

+ VELKÉ ZMĚNY

Chystáte se na dovolenou, již máte letenky zabukovány a vám již nic nebrání v prožití krásných dnů se svými nejbližšími.

+ VĚRNOST

Poslední dobou si moc nevěříte a také nevěříte na svůj osud, který jakoby ani neexistoval. Kdybyste neviděli u svých známých naplnění jejich osudu, asi byste zůstali stát na místě a nikam se již neposunuli. Ale právě vaši známý vám dodávají veškerou naději v lepší život.

+ IZOLACE

Naučte se spoléhat jen sami na sebe. Už několikrát jste se přesvědčili, že co si neuděláte sami, to nemáte.

+ OKOLÍ

Vaše vtipy baví široké okolí, velmi rádi se také bavíte a ještě radši bavíte ostatní. Proto si vás také vaši přátelé neustále zvou na své oslavy.

 

+ PŘEKÁŽKY

Rozhodli jste se zvítězit nad zákeřnou nemocí, nedovolíte jí ovládnout váš život. Máte k tomu mnoho dobrých důvodů, a s trochou vůle toho dosáhnete. Stačí jen si nepřipustit prohru  a vše se začne plnit.

+ ROZHODNUTÍ

Rozhodnete se přesně tak, jak to cítíte. Započne vaše úspěšná kariéra, kterou budete budovat po mnoho let. Teprve pak se ustálí a přinese vytouženou odměnu.

+ ZTRÁTA

Nemáte dosti trpělivosti vůbec na nic. Všechno byste chtěli mít hned, a když se vám to nedaří, tak od toho upustíte a věnujete se zas jiné činnosti.

+ LÁSKA

Máte velkou radost z úspěchů vašich tří dcer a syna. Vychovávali jste je, jak jste nejlépe dokázali a nyní vám to oplácejí svým zdarem.

+ VZTAH

Vaše manželství je bez kazu, bez bouřek. Takové manželství jste si vysnili už jako malé děti, jelikož vaši rodiče tací nebyli a neustále se hádali. Vám to nevyhovovalo a dokonce jste na ně byli jeden čas naštvaní. Snažíte se svým dětem jít příkladem a chcete, aby měli harmonickou rodinu a tudíž i krásné dětství.

+ TAJEMSTVÍ

Nevěšte hlavu, že se vám nyní nedaří, buďte trpěliví a štěstí se otočí k jiným zády a přijdou k vám. Jen nic předčasně nevzdávejte.

+ ZPRÁVA

Prostudujete velmi staré dokumenty, které se vám dostanou do rukou zcela náhodou. Musíte s nimi zacházet velmi opatrně, abyste je neponičili.

+ MILENEC/MILENKA

Máte něco, co přitahuje ostatní lidi a také dokážete přijímat pozitivní energii mnohem lépe, než kdokoliv jiný.

+ SEX

Jste velice spokojeni se svým sexuálním životem, v žádném případě byste neměnili. Vyhovujete si s partnerem navzájem a občas také někoho pozvete mezi sebe.

+ MYŠLENKY

Máte občas pocit, že víte co se stane, vidíte místa, kde jste nikdy nebyli a přesto existují přesně tak, jak se vám o nich zdálo? Je to pouhá vaše intuice nebo vyšší vědomí? Ať je to co chce, poslechněte svůj vnitřní hlas a řiďte se jím.

+ ČINNOST

Toužíte po postavení a máte možnost ho získat. Jen přestaňte být příliš hodní na

všechny kolem sebe, občas je zapotřebí být přísný. Dokážete to, i když je vám to momentálně proti mysli. Ale jinak úspěchu nedosáhnete.

+ FINANCE

Vaše bohatství spočívá v harmonické rodině, zdraví a spokojenosti. Nyní máte také možnost vyhrát slušné peníze, či věcné dary. Zúčastněte se soutěží, i když jste nikdy nic nevyhráli, nyní máte velkou šanci.

+ POVOLÁNÍ

Naskytne se vám příležitost podnikat v oboru, který má budoucnost. Navíc je to zároveň i váš koníček. Toto spojení je víc než skvělé.

+ OSUD

I když máte nyní štěstí, neměli byste se na to spoléhat, jelikož je vrtkavé. Začínáte si o sobě mnohé myslet a vaše namyšlenost vás srazí na kolena.

 

☆ XXXII. MYŠLENKY ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Zauvažujte o možné relaxaci ducha, zajděte si na meditaci a nechte svou duši unášet kamsi do dalekých, voňavých krajin. Ve vašem okolí je jistě člověk, který by vás tímto provázel. Také zapřemýšlejte o harmonizaci energetických center ve vašem těle. Máte v nepořádku hned první, kořenovou čakru, od které se vše odvíjí – vaše nálada, úspěch, možnosti.

+ PŘEKVAPENÍ

Sníte o baráčku se zahrádkou, někde na samotě, nemusí to být moc daleko od lidí a se spoustou zvířat. Na zahrádce byste si pěstovali zeleninu, sklízeli ovoce ze stromů a koupali se v bazénu. Je to moc krásný sen na to, aby se splnil, budete se muset spokojit se starou barabiznou mezi dalšími baráky, nebo zůstat v panelovém domě.

+ TOUHA

Komunikace s jiným světem vás vždy lákala a nyní to není jinak. Sháníte různé materiály a setkáváte se s různými lidmi, kteří tomu více či méně rozumí. Občas narazíte na šarlatána, který z vás jen tahá peníze, a přitom vidí méně než vy. Ani vy nemáte ten dar nahlédnout do těchto tajů, ale jste vděčni za každou možnost alespoň to zkusit.

+ JISTOTA

Nikdy jste se nechtěli podřizovat a nehodláte to dělat ani nyní. Ostatní vás respektují pro vaše charisma. Vždy raději udělají, co po nich chcete, než abyste se zlobili pro každou maličkost.

+ TRVÁNÍ

Cítíte se ohroženi a málo si věříte. Nemáte daleko k podráždění. Vlastně se ani nechcete zlobit, vždy to vyplyne jaksi samo, vždy se nějaký důvod najde.

+ STRACH

Každý člověk by chtěl být slavný, kdo tvrdí opak, tak buď lže nebo to nemá v hlavě v pořádku. Kdo by nechtěl mít úspěch, slávu a peníze? I vy takové sny občas máte, ale zůstane to pouhým snem.

+ KOMPLIKACE

I když velmi toužíte po lásce, neotvírejte se s kdekým. Potkáte člověka, který vám spíše ublíží než by pomohl a o lásce se u něj mluvit nedá. Miluje jen sám sebe a vás by si nejraději jen pojistil – možná i uvázal kouli na nohu, abyste mu neutekli.

+ NEMOC

Chtěli byste vyniknout v oblasti, ve které se to povedlo jen málokomu. Ani vám to však není souzeno.

 

+ SETKÁNÍ

Vaše sestra již s vámi nekomunikuje, a když už, tak jen na hranici slušnosti. Ani už nevíte, proč se tenkrát urazila, ale byla to jistě nějaká maličkost, kterou byste vy osobně přešli. Její nálady ale nebudete dále snášet a tak se sotva pozdravíte.

+ NEBEZPEČÍ

Nejste spokojeni se svým životem a ani osudem. Zdá se vám, že vám při narození nadělily sudičky jen to zlé, a dobré nechali ostatním. Nejste ani tak staří, a už máte velké bolesti – fyzické i psychické. Někdy přemýšlíte, že tento život ukončíte, než se jen trápit. Ale pak znovu bojujete předem prohraný boj. Ale je ve vás jiskra naděje a ta vás žene stále dál.

+ KOMUNIKACE

Stále myslíte na poslední hádku, která vám nedá spát. Proč se rodiče musí stále hádat se svými dětmi? Mohou za to generační rozdíly nebo chtějí jen dokázat, že mají pravdu za všech okolností? Máte tvrdou hlavu a musíte si vždy prosadit své, zrovna jako vaši rodiče. Tak  začíná každá vaše hádka a končí několikadenním mlčením. Tentokrát to nebude jiné.

+ MALÉ PROBLÉMY

Děláte mnoho pro postižené děti i děti v dětských domovech. Nečekáte za to žádný vděk a přesto se ho dočkáte. Od těch, kteří nemají nic a přesto jsou ochotni dát vám všechno – děti. Stačí  jeden úsměv, jedno objetí.

+ NOVINA

Máte velké starosti o své dítě, jelikož je moc malinké a může mu hrozit mnoho nebezpečí v podobě virů, pádů a podobně. Vaše miminko má velké štěstí, že vás má a zároveň velkou smůlu. Vaše přehnaná péče mu může ublížit daleko víc než nebezpečí číhající zvenčí.

+ PODVOD

Navenek se snažíte chovat přátelsky a mile, ale doma jste vysloveně despota. Stále jen křičíte a mlátíte kolem sebe, a pak děláte, že vy ne, že se ostatní pletou. Ani za to nemůžete, není to ani vaše výchova, je to vaše povaha, kterou změnit nedokážete. Změnit byste se mohl jen s člověkem jako jste vy, abyste poznal svou vlastní tvář.

+ DŮVĚRA

Máte velké ambice a dokážete dotáhnout věci do konce. Stoupáte stále výš a výš a ohromujete lidi z vašeho okolí. Kdekdo vám váš úspěch závidí, ale vše, čeho jste dosáhli, dosáhli jste odříkáním a trpělivostí.

+ VYJASNĚNÍ

Jste velmi spokojeni se svým životem. Sice jste ještě nedosáhli toho, co jste v životě chtěli dosáhnout, ale pomalu se k tomu blížíte. Děláte pro to maximum.

 

+ VELKÉ ZMĚNY

Stále chcete něco ve svém životě změnit a stále nepřicházíte na to, co by to mohlo být. Tento stav nějakou dobu potrvá.

+ VĚRNOST

Cítíte, že předsudky jsou velmi špatná vlastnost. A vy jich máte požehnaně. Vůbec si nevěříte a stále hledíte po jiných. Připadá vám, jako byste byli šedé myšky a to vám mělo zůstat do konce života. Podívejte se jednou do zrcadla nezaujatě, jako byste se dívali na cizí osobu a řekněte upřímně, co se vám na té osobě nelíbí a co naopak ano. Pak se snažte napravit věci, které se vám nelíbí – usmívejte se víc, zajděte si za kadeřníkem… je vždy co vylepšovat, nic a nikdo není dokonalé a je třeba si to uvědomit. Pak bude i pro vás svět podstatně hezčí.

+ IZOLACE

Ve vaší blízkosti se nachází člověk, který myslí jen na svůj prospěch. Použije vás, aby se dostal tam, kam chce a pak se k vám nebude znát.

+ OKOLÍ

Jste pozvaní na večírek a řešíte dilema, co si obléknout. Připadá vám, že všichni budou mít krásné oblečení a vy máte doma jen staré hadry. Všechny jste už někde měli, tak vám zbývá jen vyrazit koupit nové, pokud chcete oslnit.

+ PŘEKÁŽKY

Měli byste se učit mnoho nových věcí, cpát do hlavy další a další informace, ale nějak vám to v poslední době nejde. Víte dobře, čím to je, ale nevíte, co udělat, aby tomu tak nebylo.

+ ROZHODNUTÍ

Stále se rozhodujete , zda podniknete určitou věc či ne. Pokud do toho půjdete , bude vás to stát nemalé úsilí a náklady, ale máte velkou šanci na úspěch, ale nyní stále váháte.

+ ZTRÁTA

Nepoužíváte svůj mozek a tak se nedivte, že vám z něj utíkají věci, které byste si pamatovat měl. Také v práci jednáte spíše automaticky, jako stroj a ne jako člověk, stále stejná manuální práce vás ani k přemýšlení nemotivuje. Na druhou stranu byste možná zkazili více věcí svým přemýšlením, proto jednáte, tak jak jednáte.

+ LÁSKA

Máte toho správného partnera, vaše láska už větší být nemůže. Nepotřebujete se dorozumívat slovy, stačí vám jediný pohled na to, abyste věděli, co ten druhý chce sdělit. I ve chvíli, kdy jste daleko od sebe, víte, jak se ten druhý cítí.

+ VZTAH

Ve vašem milostném vztahu nechybí vášeň, je to způsobeno krátkostí vašeho vztahu. Je mezi vámi stále vzrušení, ať jste doma či venku.

+ TAJEMSTVÍ

Studujete a máte mnoho zajímavých myšlenek, se kterými se pochlubíte svým kantorům. Vaše myšlenkové pochody jsou natolik zajímavé, že je okamžitě zaujmou.

+ ZPRÁVA

Vaše matka se ocitá v nebezpečí – hrozí ji přepadení, neměla by se tedy pohybovat sama v zapadlých uličkách, ba ani na hlavní ulici.

+ MILENEC/MILENKA

Zná vás mnoho lidí, jste velmi oblíbeni a vyhledáváni, nejen pro svou medialitu, ale pro svou moudrost.

+ SEX

Jste posedlí svou rodinou a chcete mít co nejvíce potomků, aby vás bylo ještě více. Milujete ty společné chvíle u velkého stolu, nemusíte ani mluvit, stačí nasávat atmosféru a hned je vám lépe.

+ ŠTĚSTÍ

Váš vztah s matkou by se dal nazvat jako přátelský, svěřujete se jí se vším, co máte na srdíčku a ona vždy umí poradit.

+ ČINNOST

Nejednáte vždy tak, jak byste měli a mnohdy vystavujete své blízké nebezpečí.

+ FINANCE

Vaše myšlenky směřují zas a znova k penězům a majetku. Sami toto vše postrádáte, ale to by byl život, kdyby bylo… vaše touha po zbohatnutí je na velmi nízké úrovni a pokud na majetek budete jen myslet a nic pro to neuděláte, budete celý život chudí, zahořklí a nazlobení.

+ POVOLÁNÍ

Je až neuvěřitelné, co si ke svému partnerovi dovolíte. Svým způsobem ho týráte, nenecháte ho volně nadechnout. Pokud něco neudělá, jak to chcete vy, tak vždy vypustíte z úst, že vás nemá rád a kdyby ano, udělá to. Je na čase zamyslet se nad svým chováním.

+ OSUD

Váš osud byl napsán dávno předtím, než jste se narodili. Všechny své kroky, špatné i dobré, máte předurčeny. Dobré kroky vás posílí a špatné poženou dál na cestě za úspěchem. Nebraňte se proto svému údělu.

 

☆ XXXIII. ČINNOST ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Vaše plány jsou skvělé, jen od nich neupouštějte. Jednoho dne přijde čas na jejich realizaci a naplnění vašeho života.

+ PŘEKVAPENÍ

Chodíte za psychology, kartářkami i svými známými, a stále nemůžete přijít na příčinu svého problému. Správně hledáte příčinu, protože až ji naleznete, naleznete také správné řešení.

+ TOUHA

Máte spoustu možností, ale nevyužijete ani jednu, jelikož si na to prostě netroufáte. Nemáte dostatek odvahy k tomu udělat něco, co povede váš život lepším směrem.

+ JISTOTA

Máte šanci získat byt, ne však dům. I když byste volili raději druhou variantu, prozatím se zkuste spokojit s první, jelikož pro to nebudete muset udělat téměř nic.

+ TRVÁNÍ

Váš zdravotní stav se bude letos zlepšovat, léky, které budou nasazeny, pomohou více, než se čekalo. Také vaše spolupráce letos bude zcela jiná, vstřícnější. Něco se ve vás zlomí a vy začnete doufat ve vyléčení, a toho byste také mohli dosáhnout.

+ STRACH

Dejte si pozor na své peníze, i na ty, které byste mohli teprve vydělat. Více utrácíte, než by bylo zapotřebí, máte potřebu obklopovat se materiálními věcmi a nedokážete dát na stranu ani korunu, na horší časy. Vlastně si ani žádné horší časy nepřipouštíte, ale právě proto se vás dotknou více, než vám bude milé.

+ KOMPLIKACE

Vždycky jste si vše museli zasloužit a vybojovat, ani nyní to není jiné. Musíte vynaložit mnoho své vnitřní síly na získání materiálního bohatství.

+ NEMOC

Na světě stále existují zlí lidé, kteří vám chtějí uškodit. Vaše víra je však natolik silná, že se jim to nepovede.

+ SETKÁNÍ

Lepší informace jste již dostat nemohli. Naložíte s nimi nejen k vlastnímu, ale také všeobecnému, užitku.

+ NEBEZPEČÍ

Vždy jste se spoléhali výhradně jen sami na sebe a od druhých nečekali vůbec nic. O to větší je vaše překvapení, když vám cosi spadne do klína, aniž byste se museli snažit.

+ KOMUNIKACE

Nechcete se se všemi stále jen hádat, ale tentokrát na tom získáte. Vaše udobření přinese výhody hlavně vám.

+ MALÉ PROBLÉMY

Pojistili jste si byt a nyní se naplnila pojistná událost. Pojišťovna se k vám ale otočila zády a žádá po vás nesmyslné dokládání všeho. Máte za to, že by si vše měli zjistit oni, proto si také pojistku platíte. Najednou zjišťujete, že kdybyste si peníze investované do pojistky ukládali, nebyli byste nyní tak škodní.

+ NOVINA

Své děti mít nemůžete, na umělé oplodnění můžete také zapomenout. Ale vy byste si moc přáli potomka, kterého byste naučili vše, co znáte vy a předali mu jednou i své pomyslné žezlo. Požádáte tedy o adopci  a nejen, že vám bude vyhověno, ale stane se tak v rekordním čase.

+ PODVOD

Někdy je zapotřebí trochu zalhat, abychom dosáhli toho, po čem toužíme. Vždyť nejde jen o naše jistoty, ale o zabezpečení celé rodiny.

+ DŮVĚRA

Neodmítejte pomoc od přítele, nemusela by se již opakovat.

+ VYJASNĚNÍ

Staráte se o své finance opravdu dobře a stále hledáte brigádu, ve které byste si ještě přilepšili. Nenajdete jen jednu, ale hned dvě. Jedna bude na zkrácený úvazek, druhá jen příležitostná.

+ VELKÉ ZMĚNY

Máte rádi vše na svém místě, a pokrok vás rozčiluje. Neumíte si představit život se všemi těmi vymoženostmi, rádi byste se vrátili do minulosti, kdy žádné takové vymoženosti nebyly. Ale porok nezastavíte.

+ VĚRNOST

Vlastníte něco, na co ostatní ani nedosáhnou. Proto také získáváte více a více přátel, o některé z nich ani nestojíte.

+ IZOLACE

Musíte se rozejít se svým partnerem, ač to velmi bolí. Máte svou rodinu a on má tu svou. Není vám souzeno být spolu, i když se tolik milujete. Avšak ani nechcete udělat krok ke svému štěstí a svou rodinu ani jeden neopustíte. Proto je váš rozchod nevyhnutelný, ale také ve prospěch všech.

+ OKOLÍ

Díky svým přednostem se dostanete do společnosti, o které si spousta lidí může nechat jen zdát. Přitom vaše přednosti si může koupit každý, jen se jich nesmí bát.

 

+ PŘEKÁŽKY

Čeká vás operace, která se nedá obejít. Velmi se obáváte toho zákroku, a také máte důvod. Při operaci se rozhodne, zda budete žít či nikoliv. Vyskytnou se závažné komplikace, a jen díky vaší psychice.

+ ROZHODNUTÍ

Nespoléháte se jen na sebe, ale také na ostatní. Slepě se necháte vést a řídíte se podle rad druhých a na vlastní názor zapomínáte. Přitom rady od starších a zkušenějších vždy nemusí být správné.

+ ZTRÁTA

Rozjíždíte aktivity, které nemají šanci na úspěch. Jdete si slepě za svým cílem a pomíjíte signály, které vás varují.

+ LÁSKA

I když byste chtěli být sami po předchozích zklamáních, láska si vás opět najde.

+ VZTAH

Na svého obchodního partnera se můžete ve všem spolehnout, jedná tak, jak byste jednali i vy. Klidně mu svěřte i složitější úkoly, vše zvládne k vaší spokojenosti.

+ TAJEMSTVÍ

Nic není stálé, vše se neustále mění a vyvíjí. Ale vy jste zůstali stát na místě, vaše osobnost stagnuje, proto se nemůžete divit, že se všichni od vás odvrací.

+ ZPRÁVA

Uzavřeli jste smlouvu, která vykazuje naprosto spolehlivé znaky. Ale všechno má své Ale. Ve smlouvě je slabé místo, které je zapotřebí ošetřit a pak bude vše v pořádku a k vaší velké spokojenosti.

+ MILENEC/MILENKA

Lépe jste si vybrat nemohli, někdo toho pravého hledá celý život a přesto nenajde a vy jste pro to nemuseli udělat nic a získali jste ho.

+ SEX

Nemusíte se obávat nevěry , váš partner je vám věrný, dokonce i flirt je mu cizí. Vede to k zamyšlení, zda je vůbec člověk, když je mu něco takového cizí.

+ ŠTĚSTÍ

Myslíte si, že jste nejchytřejší a nejkrásnější na světě, od malička vás v tom všichni utvrzovali a nyní se musíte podívat pravdě do očí. Vaše nadání není tak velké, jak si myslíte.

+ MYŠLENKY

Úspěch máte zaručen, díky svým nápadům, které jsou k nezaplacení. Máte jich plnou hlavu a stále něco zkoušíte, někdy s menším, někdy s větším úspěchem.

+ FINANCE

Máte skvělou práci, ve které se nemusíte až tak moc snažit, abyste měli

nadstandardní plat.

+ POVOLÁNÍ

Do práce se vám příliš nechce, raději vykonáváte různé domácí práce, které vás stojí mnoho času a dostáváte za svou odvedenou práci velmi malou odměnu.

+ OSUD

Už jste udělali, co jste mohli a nyní je čas jít dál. Vydat se trochu jiným směrem a neohlížet se do minulosti.

 

☆ XXXIV. FINANCE ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dostanete zprávu o svém ztraceném dokladu, o kterém jste ani nevěděli, že jej nemáte.

+ PŘEKVAPENÍ

Pracujete  ve firmě již hodně dlouho a máte nárok na zvýšení platu. Každý rok dostáváte jen prémie, a nyní se dočkáte. Za své zásluhy a skvěle odvedenou práci se dostanete o třídu výš. Nesdělujte však výši svého příjmu svým kolegům, nesetkalo by se to se sympatiemi.

+ TOUHA

Váš starý automobil vám již dosluhuje a je čas nechat ho odejít do důchodu a pořídit si nový. Na ten ale není dostatek financí, tak se spokojíte s pár let starým autem.

+ JISTOTA

Rádi byste měli vlastní bydlení a máte k tomu velmi blízko. Vaše žádost o hypotéku bude vyřízena kladně, nic vám tedy ve vysněném bydlení nestojí.

+ TRVÁNÍ

Milujete peníze a uděláte cokoliv, abyste je získali. Neštítíte se ani nezákonného jednání, ve jménu peněz.

+ STRACH

Klidně přijmete úplatek, nevidíte na tom nic špatného. Berete to spíše jako ocenění vaší práce, a prémie také nikdo nevrací.

+ KOMPLIKACE

Již brzy přijdete o práci a bude se vám hodit každá koruna. Proto příliš neutrácejte, vaši blízcí vám jistě prominou, pokud je nebudete zahrnovat dary.

+ NEMOC

Utrácíte peníze, které ani nemáte. Je velmi snadné půjčit si od nebankovních zdrojů peníze, hůře se však poté vracejí. Jejich výhoda i nevýhoda zároveň je, že je můžete čerpat nepřetržitě. Ale spočítali jste si někdy také úroky? Možná byste dospěli k zajímavé částce a pak pochopili, že to až taková výhoda není.

+ SETKÁNÍ

Lidé vás mají rádi a tak se nemůžete divit, když obdržíte velmi drahý dar. Nevíte však, zda jej přijmout či nikoliv. Pokud jej přijmete, vzniká vám vůči těmto lidem velký závazek, pokud nepřijmete, urazíte je. Je to opravdu dilema.

+ NEBEZPEČÍ

Máte slíbené finance, ale stále nevíte, kdy se k vám dostanou. Pomalu ale jistě začínáte pochybovat o solidnosti dárce. A ve chvíli, kdy už jste si téměř jisti, že se s penězi můžete rozloučit, se objeví.

 

+ KOMUNIKACE

Chtěli byste si zkusit založit svůj vlastní obchod a nyní máte šanci dostat se alespoň na trh, kde není pronájem místa tak velký, jako v kamenném obchodě.

+ MALÉ PROBLÉMY

Už víte , co byste chtěli ve svém životě dělat, abyste byli spokojeni po všech stránkách. Zúročíte své znalosti a svou zručnost a znásobíte si příjem peněz.

+ NOVINA

Dostali jste se na úřad práce a nevěříte vlastním očím, na jak malou částku máte nárok. Hledáte tedy jakoukoliv práci, protože z tohoto se opravdu žít nedá.

+ PODVOD

Jakákoliv nepozornost v zaměstnání povede k vaší výpovědi. Potřebují snižovat stavy, ale nechtějí vyplácet odstupné, proto čekají na sebemenší chybu o každého u vás. I když jste velice pečliví, den „blbec“ má občas každý.

+ DŮVĚRA

Jste již v důchodu nebo do něj nemáte příliš daleko. Vždy jste si představovali, jaké to bude, až to bude a nyní jste velmi zklamaní, protože vám vaše práce chybí. Najednou si připadáte úplně bezcenní, zbyteční.

+ VYJASNĚNÍ

Usmálo se na vás štěstí a můžete čekat velké finanční obnosy, které jdou do desítek tisíců.

+ VELKÉ ZMĚNY

Stále váháte, či se máte odstěhovat nebo ne. Prodej domu vám přinese peníze, ale neudržíte je příliš dlouho. Vložíte je proto velmi neopatrně do další nemovitosti, a nastanou vám velké problémy.

+ VĚRNOST

Obchodujete s lidmi po celém světě, a máte celkem slušné podmínky. Nepotřebujete ovládat spoustu jazyků, máte na to lidi, kteří vám vše zařídí a na které se můžete spolehnout. Není ale od věci čas od času si jejich práci zkontrolovat, aby nejednali za vašimi zády ve svůj prospěch.

+ IZOLACE

Už od malička jste byli zvyklí na určitý luxus a ani nyní se ho nechcete vzdát. Také proto volíte partnera vašich poměrů, abyste nemuseli slevovat ze svých nároků.

+ OKOLÍ

Přijmete pozvání rybáře a budete jen tiše sledovat, jak sedí a relaxuje. Není to jen o chytání ryb, ale o klidu, kterého má v běžném životě velice málo. Proto využívá každé příležitosti, a pokud při tom něco chytí, je to jen odměna.

+ PŘEKÁŽKY

Jste až po krk v dluzích a nevíte kudy kam. Došlo to tak daleko, že nemůžete

ani na svůj účet, dokud vše nesplatíte.

+ ROZHODNUTÍ

Pokud vás někdo postaví před volbu, je to vždy zlé. Jak se ale má člověk správně, a navíc ve velice krátkém čase, rozhodnout? Řiďte se proto svým srdcem a nedejte moc na rozum.

+ ZTRÁTA

Začalo to tím, že jste si půjčili na podnikání. Poté se vám nedařilo, jak by mělo, tak jste si půjčili na živobytí. Od té doby se to s vámi veze a půjčujete si, kde se dá. Není to ale správné a vy to víte, ale jste v tom tak hluboko namočeni, že vám nyní již nikdo nepomůže. Také vaše rodina se raději od vás distancovala.

+ LÁSKA

Váš partner je velmi bohatý, avšak ne penězi, ale činy. Snaží se každému pomáhat a jelikož své volné finanční prostředky investuje do různých nadací, sám pak nemá žádné pro sebe ani pro vás.

+ VZTAH

Majetek, který máte, jste nezískali jen vlastní pílí a prací, ale také dědictvím. Máte k němu tedy dosti zvláštní vztah.

+ TAJEMSTVÍ

Před svou rodinou i před sousedy a známými tajíte své nadstandardní příjmy a stále se chováte, jako byste brali almužnu. Skoro to vypadá, jako byste čekali na dostatek financí, abyste toto vše mohli opustit a začít někde úplně sami.

+ ZPRÁVA

Máte zatím jen menší půjčky, které ale dluhy nazýváte. Je na čase je splatit a již si více nepůjčovat, ani od svých známých či rodičů.

+ MILENEC/MILENKA

Máte problémy s alkoholem a je třeba si to uvědomit a hlavně přiznat.

+ SEX

Připadáte si jako Popelka, která byla až moc hodná na to, aby vzdorovala a přesto získala jen to nejlepší. Život občas může být pohádka, protože vy nyní jednu takovou zažíváte. Jen se z ní nechcete nikdy probudit.

+ ŠTĚSTÍ

Celý život vás rodiče vedli k tomu, abyste příliš neutráceli, spíše korunu v ruce pětkrát obrátili, než ji vydali. A podle toho se také snažíte řídit, proto jako velmi málo lidí z vašeho okolí máte vždy kam sáhnout.

+ MYŠLENKY

Kdo by v dnešní době nepotřeboval finance? Vždyť peníze jsou vždy až na prvním místě. Také tak to vidíte vy, bez peněz se prostě žít nedá.

+ ČINNOST

O vaše příjmy se nemusíte pár let strachovat, vždy si dokážete vydělat tolik

peněz, že vám vystačí na cokoliv si usmyslíte.

+ POVOLÁNÍ

Velice rádi sázíte a poslední dobou vás zlákali právě všemi zatracované automaty. Poprvé, když jste tam vhodil první peníz, vrátil se vám i s menší prémií a poté jste již jen sypal. Je na čase obětovat vyhozené peníze a začít splácet své dluhy, dokud je čas. Pomalu, ale jistě jste si vypěstoval závislost a nyní je nejvyšší čas s tím přestat.

+ OSUD

Ztratíte veškerý svůj majetek a dostanete se až na pokraj společnosti. A to vše jen pro vaší dobrotu.

 

☆ XXXV. POVOLÁNÍ ☆

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Jste sice zaměstnán, ale na pracovišti tolik času nepobudete. Spíše jen vše řídíte z povzdálí a pobíráte svůj podíl.

+ PŘEKVAPENÍ

Chodíte sice do zaměstnání, ale není do čeho píchnout. Zaměstnavatel nezajišťuje již tolik práce, jak by měl a proto zvažujete svůj odchod.

+ TOUHA

Vrátíte se ze zahraničí domů, ale nebudete litovat, je to neocenitelná zkušenost, která se vám bude ještě v životě hodit. Nepřijedete však sami, ale také si někoho přivezete.

+ JISTOTA

Vystudoval jste obor, který vás vždy zajímal a nyní dostanete v tomto oboru i práci. Je to obor s velkou budoucností.

+ TRVÁNÍ

V současném zaměstnání budete až do důchodu, někdy na té, jindy na oné pozici, ale vždy ve stejném podniku.

+ STRACH

Děláte si jen svou práci a nepustíte si nikoho k tělu. To je právě kámen úrazu, jelikož vás za to ostatní nemají rádi a také se k vám nesnaží přiblížit více než na pár metrů.

+ KOMPLIKACE

Máte kolegyni, kterou byste vyměnili i za svého největšího nepřítele, jen abyste se s ní nemuseli potkávat. Její chování překračuje meze slušného chování, ale odvádí svou práci dobře, proto se ani nepokoušíte si stěžovat. Přitom ona dokáže otrávit celý den nejen vám, ale každému na pracovišti.

+ NEMOC

Vždy jste nemoci jen přecházeli, nemohli jste si dovolit či jste nechtěli být nemocní a nyní se vám to vrací mnohonásobně.

+ SETKÁNÍ

Na konci roku se vždy koná oslava, na které nikdy nemůžete chybět. Vždyť přece ten oběd za to stojí! Slyšíte se? Copak za kus žvance jim chcete líbat ruce? Vydělávají na vás už tak dost.

+ NEBEZPEČÍ

Se stresem v práci se potýkáte dnes a denně. Chcete vše stihnout a dáváte si vražedné termíny. Zkuste si ale také trochu odpočinout, pak vám půjde i vaše práce lépe.

+ KOMUNIKACE

Neustálé hádky se spolupracovníky vás doženou k podání  výpovědi. Už to

nebude déle snesitelné i když vykonávanou práci máte rádi.

+ MALÉ PROBLÉMY

Vždy jste vykonávali jen podřadnou práci a nikdy vám nikdo nesvěřil cokoliv náročného či samostatného. Nedivte se, nikdy jste se o nic nervali, tak poslouchejte a plňte příkazy.

+ NOVINA

Jste již dlouho na úřadě práce a chtěli byste to změnit. Není to proto, že nechcete pracovat, ale zatím jste nenašli žádnou vhodnou práci. Až doteď. Naskýtá se vám nová